SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ФҮЛХЭМ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №25: ЮРГЕН КЛИНСМАНН
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №9: СОЛ КЭМПБЕЛЛ
  • 14:00
    МАН СИТИ-ХАДДЕРСФИЛД 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 16:30
    СПОРТИНГ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №10
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-БАТЭ ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №28: ДЭВИД БЕКХЭМ-3
  • 21:30
    PL WORLD №42
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 10:00
    FOOTBALL TALK №29 2018/19
  • 11:30
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 12:30
    "DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-1
  • 14:30
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1829
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #19
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1829
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #24
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №36
  • 22:00
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АВТ ТӨВ УРГАЦ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 14:00
    "УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК" АЗИЙН ЦОМ ӨДӨР 2
  • 17:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 18:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #23
  • 19:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19202
  • 20:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 21:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2008 ОН

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 209 ВҮҮДЛИ-ТОМПСОН 2
  • 12:00
    UFC 211 МИОЧИЧ-ДОС САНТОС
  • 14:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 31
  • 16:00
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 1
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #20
  • 21:30
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2015"/ Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 11:30
    "Дууны түүх" 
  • 12:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК  /4-р бүлэг 4-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн 
  • 15:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ”нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    " Пикассо " Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
     Хаврын гоёл-2019
  • 20:30
    "Уяачдын хөрөг"нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2018"/ Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 23:00
    Баялаг ОАК /4-р анги/
  • 23:50
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19201
  • 08:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 13:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 15:00
    "ROUNDTABLE - RUN TMC" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 15:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 17:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 19:30
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19202
  • 21:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 23:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 09:00
    U16 УАШТ 2018: ШИНЭ МОНГОЛ vs ДУНДГОВЬ
  • 10:00
    U16 УАШТ 2018: НАЛАЙХ vs 48-Р СУРГУУЛЬ
  • 11:00
    FIBA 3Х3 DOHA ИХ ДУУЛГА ТЭМЦЭЭН 2019 |ДАВТАЛТ|
  • 13:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2019
  • 16:00
    FIBA 3Х3 PRAGUE ИХ ДУУЛГА ТЭМЦЭЭН 2018
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    3х3 PRIME TIME
  • 00:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК