SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН СИТИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ВЕСТ ХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 14:00
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №47
  • 16:30
    ВОРСКЛА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №26: ДЭВИД БЕКХЭМ-1
  • 19:00
    ПСВ-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №37
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №31 2018/19
  • 23:30
    PL NETBUSTERS №37

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №47
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №35
  • 10:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 15:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 19:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №36
  • 20:30
    PL WORLD №49
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 22:00
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    МҮБХ СУМЫН ЗААН, ЗАЛУУ БӨХЧҮҮДИЙН 82 ДАХЬ БАРИЛДААН
  • 19:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 20:00
    MCBA "ROAD TO FINALS" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19204
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 22:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 22:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1986

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ВОЛКОВ-СТРЮВЕ
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT СВЭНСОН-ОРТЕГА
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 16:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 19:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #20
  • 21:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн хаврын уралдаан-2018 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын жүжигчин Ш.Чимэдцэеэ
  • 17:00
    " Пикассо " Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой /Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
     +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Аварга УСК
  • 01:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 02:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19203
  • 08:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "DRAFT 1984" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ACTION 1830
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 19:00
    "BBALLOGRAPHY - RICHIE GUERIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    "BEYOND THE PAINT" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19204
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХАГАС ШИГШЭЭ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ: ШУУД
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК