SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №13
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-ЧЕЛСИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL WORLD №48
  • 14:00
    МАН ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №27: ДЭВИД БЕКХЭМ-2
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-ПАОК ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6: ИАН ВРАЙТ
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЦРВЕНА.З АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 09:30
    PL WORLD №48
  • 10:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 13:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 16:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 17:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2018 ОН
  • 20:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    ЮВЕНТУС-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 10:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2004 ОН
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2003 ОН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 15:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19205
  • 21:00
    MCBA "ROAD TO FINALS" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:30
    "БӨРТЭ ЧОНО 2018"

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 11:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 11:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 13:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 14:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #20
  • 14:30
    ONE: БАНГКОК-CLASH OF LEGENDS
  • 17:30
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 21:00
    LOSERS: THE MISCAST CHAMPION БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    UFC 177 ДИЛЛАШОУ-СОТО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
     ММСУХ-ны 22 жилийн ой /Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 12:00
    Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    " Пикассо " Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг 
  • 19:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
      "Хаврын гоёл- 2019"
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Татар ажиллагаа МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 11:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 14:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:00
    "BBALLOGRAPHY - DOLPH SCHAYES" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1831
  • 19:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 21:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 23:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХҮРЭЛ МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 09:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 АЛТАН МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК