SPS World

  • 00:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS MIRACLE AT RICHFIELD
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. CAVALIERS 1992 GAME 7
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIER VS. KINGS LEBRON'S 1ST GAME
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. PISTONS 2007 GAME 5
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. CAVALIERS 2009 GAME 2
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. WARRIORS 2016 GAME 7
  • 13:00
    2016 CLEVELAND CAVALIERS CHAMPIONSHIP PARADE
  • 14:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 16:00
    HARDWOOD CLASSICS KNICKS VS. CAVALIERS 01/07/1989
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. PISTONS 2007 GAME 5
  • 20:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. WARRIORS 2016 GAME 7
  • 22:00
    2016 CLEVELAND CAVALIERS CHAMPIONSHIP PARADE
  • 23:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 11:30
    ONE FC: UNSTOPPABLE DREAMS
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 15:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 17:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 19:30
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 22:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ ОФФ 2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 1
  • 16:00
    АРСЛАН ЦОЛТНЫ ХҮНДЭТГЭЛИЙН БАРИЛДААН
  • 21:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 21:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - ТАНАН ГАРЬД 3-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #18

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 241: КОРМИЕР-МИОЧИЧ 2 (ШУУД)
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT: НГАННУ-ДОС САНТОС
  • 16:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1043
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 20:30
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES ТОЙМ
  • 21:00
    COUNTER PUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ЖҮДО БУДАПЕШТЫН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 07:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 07:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аялгуут соёлын дээж" Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:00
    Их хурд 8 уралдаан
  • 11:30
    "Өдрийн харуул " УСК
  • 13:50
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:40
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх" Баримтат кино /4-р анги/
  • 18:30
    Төв аймгийн хойд бүс 2019
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
     “Даливсууд”УСК
  • 23:10
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №7 (ШУУД)
  • 00:20
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ДЕТРОЙТ-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 04:30
    ФИЛАДЕЛЬФИА-ОРЛАНДО NBA 2018-19
  • 06:30
    САН АНТОНИО-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 08:30
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 2-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1814
  • 11:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №46
  • 13:30
    ЭВЕРТОН-ВОТФОРД 2-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 16:00
    А.ВИЛЛА-БОРНМУТ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №8
  • 20:50
    ШЕФФИЛД-КРИСТАЛ.П (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)