SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. BRAVES 1976 GAME 3
  • 03:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT LIVE
  • 05:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS SUNS VS. CLIPPERS 2006 GAME 6
  • 09:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS WARRIORS VS. CLIPPERS 2014 GAME 7
  • 13:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/SPURS GAME 6
  • 14:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/CLIPPERS GAME 7
  • 15:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/WARRIORS GAME 2
  • 16:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 18:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 20:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 22:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/WARRIORS GAME 5
  • 23:00
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019 - PREMIERE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ХАЛЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 14:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЕН СТЕЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 19:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 21:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЕН СТЕЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 1-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - АТЛЕТИК 220
  • 11:00
    МУГТ О.ЦЭРЭНДАГВЫН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 16:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 2-Р ТОЙРОГ ДЭРЭН - ХАНГАРЬД
  • 18:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 19:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 22:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995
  • 23:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ВОЛКАН - СМИТ
  • 12:00
    UFC ПОИРИЕР - ПЭТТИС
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1368
  • 16:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-2
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 1
  • 19:30
    ONE: ЖАКАРТА - FOR HONOR
  • 22:30
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /12-р анги/
  • 10:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Төв аймгийн хойд бүс Жаргалант-2019
  • 12:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 14:00
    Цогт тайж МУСК /1-р анги/
  • 15:20
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг СТА Б.Чанцалдулам
  • 16:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /13-р анги/
  • 23:00
    "Шинэ үе" Хошин шог
  • 23:20
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:30
    PL WORLD №2
  • 02:00
    ИНДИАНА-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 04:00
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ДЭНВЭР-ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 08:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 08:30
    БӨРНЛИ-САУТХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    КЛИВЛЭНД-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 13:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №2: ЛУКА МОДРИЧ
  • 13:30
    ВАШИНГТОН-ЮТА NBA 2018-19
  • 15:30
    "TRUE NORTH - KING NATION III" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:00
    ШЕФФИЛД-КРИСТАЛ П. 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 18:30
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    PL NETBUSTERS №1
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 22:00
    ШАРЛОТТ-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)