SPS World

  • 00:30
    HARDWOOD CLASSICS GRIZZLIES VS. SPURS 2011 GAME 1
  • 02:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 6
  • 03:30
    2013 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/THUNDER GAME 5
  • 04:30
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 2
  • 05:30
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 07:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 3
  • 08:00
    2017 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 4
  • 09:00
    MARQUEE MATCHUP GRIZZLIES VS. NETS 11/30/2018
  • 11:00
    MARQUEE MATCHUP LAKERS VS. GRIZZLIES 12/23/2018
  • 13:00
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 14:30
    HARDWOOD CLASSICS GRIZZLIES VS. SPURS 2011 GAME 1
  • 16:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 6
  • 17:30
    2013 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/THUNDER GAME 5
  • 18:30
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 2
  • 19:30
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP LAKERS VS. GRIZZLIES 12/23/2018
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS BUCKS VS. CELTICS 1983 GAME 2

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:00
    UFC 168 ВАЙДМАН - СИЛЬВА
  • 17:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 18:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 20:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 22:30
    UFC 168 ВАЙДМАН - СИЛЬВА

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХОРОМХОН - АНДУУД СИТИ
  • 11:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 13:30
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 18:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ЭРЧИМ - УЛААНБААТАР
  • 20:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 20:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 22:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1991
  • 23:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: МАНИЛА - HEROES OF HONOUR
  • 12:00
    ONE: ЯНГОН - QUEST FOR GOLD
  • 15:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1043
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 2
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #18
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-3
  • 21:30
    UFC 240 ХОЛЛОВЭЙ - ЭДГАР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /13-р анги/
  • 09:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хөөрөг/
  • 10:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 11:30
    "Монгол туургатны мисс-2016"/2-р хэсэг/
  • 12:30
     "Торгоны хээ" теле концерт Б.Долгормаа
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 16:00
    Цогт тайж МУСК /2-р анги/
  • 17:10
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
     Гоёл-2019
  • 21:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /14-р анги/
  • 22:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    ОРЛАНДО-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 02:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 02:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН ЮТД (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ПОРТЛАНД-ДЕТРОЙТ NBA 2018-19
  • 07:00
    ЛЭСТЕР-ВОЛВЕРХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    МЕМФИС-ФИНИКС NBA 2018-19
  • 11:00
    КРИСТАЛ П-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 13:30
    САКРАМЕНТО-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №18: ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 2003/04
  • 16:00
    А.ВИЛЛА-БОРНМУТ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    ШАРЛОТТ-ЮТА NBA 2018-19
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №2
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №2 2019/20
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 2-Р ТОЙРОГ

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)