SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS NETS VS. SPURS 2003 GAME 2
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS NETS VS. RAPTORS 01/08/2006
  • 05:00
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 1 TAPE
  • 07:00
    NBA STORIES: JASON KIDD
  • 07:30
    WNBA: LAS VEGAS VS. CONNECTICUT LIVE
  • 09:30
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 1 TAPE
  • 11:30
    HC: GAME TO REMEMBER 1976 ABA FINALS GAME 6
  • 13:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK NETS/SIXERS GAME 1
  • 14:00
    NBA STORIES: JASON KIDD
  • 14:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. NETS 04/07/2007
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:30
    WNBA: LAS VEGAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН - БӨРНЛИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-СВОНСИ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 11:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 15:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 17:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ВОТФОРД- ВЕСТ ХЭМ ШУУД 3-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MFC - 2
  • 12:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 БИ СИ ЭЙЧ ЛИОНС - СП ФАЛКОНС
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 15:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 16:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - БРАЗИЛ
  • 19:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1987-1989
  • 20:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    БРАЙТОН - САУТХЭМПТОН (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 6
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 7
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1369
  • 16:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 8
  • 18:00
    ANTHONY JOSHUA: ROAD TO KLITSCHKO
  • 19:30
    MFC-2
  • 21:30
    UFC 196 МАКГРЕГОР-ДИАЗ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Манай гараг" баритат кино
  • 10:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд-V
  • 11:30
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 13:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин А.Долгор
  • 18:00
    "Нохдын ертөнц" Баримтат кино /1,2-р анги/
  • 19:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Увс аймгийн Завхан сум "Түмэн тэмээний баяр-2019"/1-р хэсэг/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
     "Дурлалын өвчин " УСК /1-р анги/
  • 23:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    САКРАМЕНТО-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 02:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 02:50
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЮТА-Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-19
  • 07:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    Л.А КЛИППЕРС-ГОЛДЕН СТЭЙТ ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №1
  • 11:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №2
  • 15:00
    ЮТА-ХЬЮСТОН ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №1
  • 15:30
    PL WORLD №3
  • 17:30
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL MATCHPACK №3
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №9 (ШУУД)
  • 19:20
    НОРВИЧ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    МАН ЮТД-КРИСТАЛ П. (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)