МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монгол ухаан
  • 08:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3-р анги
  • 10:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:20
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик/
  • 11:50
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • 12:10
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • 12:35
    Теле хичээл: 12-р анги /Нийгэм судлал/
  • 13:15
    Хөгжмийн агшин
  • 13:20
    Эх орны төлөө
  • 13:50
    “Voice box” англи хэлний хичээл
  • 14:20
    “Шинэ санаа” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:10
    12:15 Өсвөр насныханд зориулав ”Бид гэртээ”
  • 15:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 3,4-р анги
  • 17:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:00
    Засах цаг-Эргэн саная
  • 18:20
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:15
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:35
    Австралийн тэтгэлэгт хөтөлбөрийн танилцуулга
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Цаг үе үзэл бодол
  • 21:45
    НЭМҮТ үзүүлж байна...
  • 22:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • 22:50
    Монгол ухаан
  • 23:20
    Эфир завсарлах

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Japan video topics
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:30
    Гариг эрхэс /2/ Баримтат кино
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 7,8/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги / Математик/
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:00
    Карантин 14
  • 18:00
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /44/
  • 19:05
    Засах цаг - Эргэн саная
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /7/
  • 21:30
    Монгол бичгийн хичээл
  • 21:55
    Нэмэлт цаг
  • 22:20
    "Асах гэрэл" гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:25
    "Бизнес тайм"
  • 10:45
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Математик"
  • 12:00
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19-р анги
  • 13:00
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 13:25
    "Хийморь" реалити шоу /Дугаар 2/
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Математик"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 45-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 20-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 46-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Орчин цагийн зэвсэгт хүчин үүсэн байгууллагдсаны 100жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Түүх
  • 11:45
    "Хатны нууц" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "ТВ молл"
  • 13:50
    "Жумүн" 62-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цахим контент 6-р анги - Түүх
  • 15:45
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 16:45
    "МУ-ын филармони - Торгоны хээ 2016он"
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:15
    Засаг цаг-Эргэн саная
  • 18:35
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 9-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хатны нууц" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 63-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "Сочи 2014" өвлийн олимп - ice dance final
  • 03:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Өртөө" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Альбино Африк" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:10
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 17-р анги
  • 10:58
    Зөвлөмж
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:53
    Хөгжмийн цаг
  • 11:57
    Санамж
  • 12:00
    "Карантин 14" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 2-р анги
  • 22:40
    Зөвлөмж
  • 22:42
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:25
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 11:15
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 11:30
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Теле хичээл 2-р анги /Математик/
  • 12:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 67-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • 14:20
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Жак Хантер-Их наадмын бунхны эрэлд" УСК
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:10
    "Монгол бичгийн хичээл"
  • 21:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • 22:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 67-р анги
  • 23:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өдрийн мэнд
  • 10:30
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Шууд хөтөлбөр
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Математик
  • 14:00
    ТВ хичээл: Нийгэм судлал
  • 14:30
    Шууд хөтөлбөр
  • 15:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Засах цаг: Эргэн эргэлт
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Мосгаз ОАК-7
  • 19:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Ковид -19 ба дархлаа
  • 21:30
    Троцкий ОАК-7
  • 22:30
    Мосгаз ОАК-7
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • 00:50
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 13
  • 01:50
    Мэдээ
  • 02:40
    "Хонх" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 29
  • 07:15
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 73,74
  • 08:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • 09:25
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 13-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.11
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 13:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 15:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 17:40
    "Ковид-19 халдвар ба дархлаа"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 8
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 14
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:10
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 73,74

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.19-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 10:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 15-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги, Үндэсний бичиг
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги, Дүрслэх урлаг
  • 12:00
    "Карантин 14" шоу хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэлхийн атлас
  • 18:05
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:20
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Жан Уг Жон" ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Гарц байна" баримтат кино
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.63-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 8,9-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 07:30
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 09:10
    Хөгжмийн цаг
  • 09:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:25
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 21-р анги
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:25
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 14:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 14:40
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 16:15
    Хошин шог
  • 16:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 17:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 18:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 18:40
    Хөгжмийн цаг
  • 19:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 22-р анги
  • 20:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 21:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 20-р анги
  • 22:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 08:35
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 17-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 11:45
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 17-р анги
  • 13:50
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Математик, Нийнэм судлал
  • 14:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season 3/ 21-25-р анги
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 18-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг интернэт" /season 2/ дугаар - 3
  • 22:10
    "Годунов" ООАК /season 2/ 5-р анги
  • 23:10
    "Хувь тавилан" МОАК 37-р анги
  • 00:00
    "Эмчийн эсрэг интернэт" /season 2/ дугаар - 3
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 09:40
    "Засах цаг-Эргэн санах" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 12:00
    "Каринтин 14" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес толь
  • 18:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 18:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 38-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Т.Далантай/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:20
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ШУУД: "Карантин 14" өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Энхмандах/
  • 18:05
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 39-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:55
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 10:45
    "Помпейн сүйрэл (Pompeii)" УСК
  • 12:35
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • 14:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-р анги)
  • 15:40
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • 17:40
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.16-р анги)
  • 20:30
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 23:00
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • 01:10
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • 03:00
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 04:35
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • 06:30
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 08:40
    "VLOG: Гангстерууд УСК"

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:30
    Аръяабал бурхны Нүгнээ 2020
  • 13:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 13:40
    Fact Check
  • 13:55
    "Гэрч" ОАК 6-р анги
  • 14:45
    Fact Check
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 16:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Fact Check
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:00
    "Хэлбэр Агуулга" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Ирж яваа цаг - УИХ-ын гишүүн С.Батболд
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:20
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:40
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:55
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг /Ганболд/
  • 13:00
    "Хөгшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Буруу эргэлт" МУСК
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний сайхан ээжүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 20:00
    "IP MAN" УСК
  • 21:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 31-р анги
  • 11:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 11:50
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    ТВ Подкаст
  • 17:40
    Инээдээр дархлаагаа дэмжие
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 19:20
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Ард түмний индэр
  • 20:40
    "Учралын баяр-1" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 32-р анги
  • 23:00
    Кино миний амьдралд
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид"
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 09:30
    Music set
  • 11:30
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид"
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК
  • 20:53
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:03
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг зураач, дизйнер, МУУГЗ Д.Эрдэмбилэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 07:35
    Тобот Атлон I.7-8
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс I.10-11
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 10
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 2
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 9-10
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо I.21-22
  • 10:30
    Доктор хэн V.6
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.8
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/- Босс жаалууд 5
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 3
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 13:30
    Врумиз I.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.11
  • 15:00
    Мини Форс I.12-15
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 9-10
  • 16:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 23
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 13-14
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 13-14
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 10
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 78
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо I.23-24
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.9
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    4-р сарын чиний худал 19-20
  • 22:00
    Доктор хэн V.7
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол уран барилга, сүм дугана”
  • 09:30
    Алтан аргамж: “Монгол улсын 20-р зууны сүүл болон 21-р зууны эхэн үеийн гадаад бодлого” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн
  • 10:15
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Үндэсний бичиг, Дүрслэх урлаг, Монгол хэл/
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:30
    Теле хичээл 8-р анги / Үндэсний бичиг, Монгол хэл, Математик/
  • 13:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:00
    Теле хичээл 9-р анги /Үндэсний бичиг, Мэдээллийн технологи, Түүх/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Теле хичээл 10-р анги /Математик, Нийгэм судлал, Орос хэл/
  • 16:20
    Баримт эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг: “Чимээгүй аюул”
  • 16:50
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 17:00
    Теле хичээл 11-р анги /Математик, Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Монголын түүх: “Монголын эзэнт гүрэн дэлхий дахинд /1206-1368 он/”
  • 19:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 19:50
    НЭМҮТ үзүүлж байна: “Архаг суурь өвчтэй хүмүүст өгөх зөвлөгөө...”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Шинэ санаа
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    Теле концерт
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Асгат түргэн
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 14:00
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Надтай үлдээч ОАК 31,32-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 17:55
    Нано бальзам
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:30
    Засах цаг-Эргэн саная
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шинэ ном
  • 22:00
    Надтай үлдээч ОАК 33,34-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Pelicans vs Blazers 3/16/2021
  • 03:00
    NBA Regular Season: Rockets vs. Magic Tape
  • 05:00
    NBA Special Bill Russell: Mr Russell's House
  • 06:00
    NBA Action 3017
  • 06:30
    High Tops 6
  • 07:00
    NBA Together w/Brad Stevens
  • 07:30
    NBA Regular Season: Bulls vs. Celtics Live
  • 10:00
    Marquee Matchup Pelicans vs Blazers 3/16/2021
  • 12:00
    NBA Action 3017
  • 12:30
    NBA Special Bill Russell: Mr Russell's House
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Bulls vs. Celtics Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Bulls vs. Celtics Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Bulls vs. Celtics Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бетис - Валенсиа Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    Ман Ютд - Гранада Европа лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №33
  • 14:00
    Сосьедад - Севилья Ла Лиг 33-р тойрог
  • 16:00
    Дортмунд - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 18:00
    Хетафе - Реал Мадрид Ла Лиг 33-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Show №31
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №17
  • 21:00
    ПСЖ - Байерн Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 23:00
    VIVA LA LIGA №11
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №7: Арсенал-Эвертон 2001/02

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    Бетис - Валенсиа Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:30
    Ла лигийн тойм №33
  • 12:30
    Арсенал - Фүлхэм PL 32-р тойрог
  • 14:30
    Football Talk №33
  • 16:00
    La Liga Talking Football №5
  • 17:00
    ONE: Big Bang
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk №20
  • 21:00
    NBA Gametime №97
  • 21:30
    Хьюстон - Орландо NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Эмпасофт - Бид хялбарчилна" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1129
  • 11:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 13:00
    UFC: Смит-Тэйшэйра
  • 15:30
    ONE: King of the Jungle
  • 18:00
    ONE Weekly #15
  • 18:30
    UFC: Ветори-Холланд Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1130
  • 21:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум Тойм
  • 21:30
    UFC: Ветори-Холланд

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин7-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 09:15
    Математик 4-р анги / 500 хүртэлх тооны үл мэдэгдэх гишүүнийг олох /
  • 09:35
    Монгол хэл 5-р анги / Эхийг харьцуулан уншиж гол санааг ойлгож, утгыг ярилцах /
  • 09:55
    Нийгэм ахуйн баримжаа 6-р анги / Эрчим хүчний хэмнэлт /
  • 10:25
    Мэдэгтэй дэлгэц Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Зүүн хайрханы тахилга наадам-2015
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Эх дэлхий уул нурууд Баримтат кино
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хурмастын хүүхдүүд Уран сайхны кино
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес хөтөч
  • 17:35
    Хөшигний ард нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Амтат хоолны эрэлд Япон орноор
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:45
    Мориор амилсан Монгол заяа- ААУ Ж.Пүрэвчулуун
  • 23:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 43, 44
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • 13:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги
  • 13:50
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 7-9-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 16-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • 20:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • 00:05
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 01:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 33-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 02:50
    Лийдс - Ливерпүүл (Шууд) PL 32-р тойрог
  • 05:00
    Хьюстон - Орландо NBA 2020-21
  • 07:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №16
  • 07:30
    Чикаго - Бостон (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:00
    PL Netbusters №29
  • 10:30
    Байерн - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/4 Эхний тоглолт
  • 12:30
    Мемфис - Милуоки NBA 2020-21
  • 14:30
    NBA Gametime №96
  • 15:00
    Лийдс - Ливерпүүл PL 32-р тойрог
  • 17:00
    Чикаго - Бостон NBA 2020-21
  • 19:00
    The Buzzer №18
  • 20:00
    NBA Gametime №97
  • 20:30
    NBA Action №3017
  • 21:00
    Football Talk №34
  • 22:30
    NBA Talk №20

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол сурын харваа баримтат кино
  • 08:30
    “World football” теле сэтгүүл
  • 09:00
    Миний мөрөөдөл
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Биеийн тамир”, “Үндэсний бичиг”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 11:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Түүх”
  • 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 89 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 13:40
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 14:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан О. Одгэрэл
  • 15:05
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 15:50
    Зогсошгүй: Олон улсын хэмжээний мастер Б. Мишээлт
  • 16:20
    Ардын хувьсгалын 90 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 17:20
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 17:50
    Миний мөрөөдөл: Хурдан морь уралдаанч Х. Одбаяр
  • 18:20
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 18:45
    Спорт хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 19:15
    Уухай: Монгол Улсын дархан мэргэн Д. Бор-Охин
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 22:05
    “Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /давталт/
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ЗХ-ний 100 жилийн ой: Тангараг өргөсөн цэргийн хүн
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-17
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    “Мөнгө ба эрүүл мэнд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:23
    Амрах агшин
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Нар сарны зааг” МУСК
  • 17:40
    Амрах агшин
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-18
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцлагын цаг
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Зураглал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Баярлалаа ээжээ” МУСК
  • 23:10
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • 12:00
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 1-р хэсэг
  • 12:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:30
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг / Дугуйтай гэр бүл / 7-р хэсэг
  • 13:00
    Теле хичээл: 6-р анги / Түүх /
  • 13:20
    Теле хичээл: 7-р анги / Үндэсний бичиг, Дүрслэх урлаг /
  • 14:00
    Теле хичээл: 8-р анги / Үндэсний бичиг /
  • 14:20
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 14:30
    “Хайранд дэлбээлсэн цэцэгс” “Өнөр” бүл хүүхдийн төвийн концерт
  • 15:30
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 16:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 17:30
    “Чин сэтгэл” Энхийн элч ХСҮТ-ийн туяаны тасгийн сувилагч М.Ганчимэг
  • 17:45
    “Чин сэтгэл” Эрдмийн өглөг Нийслэлийн Хан- Уул дүүргийн 118-р сургуулийн багш А.Ганчимэг
  • 18:00
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг / Дугуйтай гэр бүл / 8-р хэсэг
  • 18:30
    “Мартах учиргүй” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, Сэтгүүлч Х.Цэвлээ
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:10
    “Оюундалай” Балчир Есүхэй
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 25,26 –р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК