МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: Хадны зураг
  • 09:00
    “Түймэр” Уран сайхны киноны төгсгөлийн 4-р анги
  • 10:00
    Монгол инженер
  • 10:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр: Болгоомж илүүдэхгүй
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл/
  • 12:15
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл/
  • 12:40
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл/
  • 13:00
    Теле хичээл: 12-р анги /Физик, Нийгэм судлал/
  • 13:45
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 14:15
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:20
    Мартах учиргүй
  • 16:00
    Энэ бол дуурь: “Чөлөөт бууч” баримтат цуврал
  • 16:50
    “Зуузуугийн найзууд”хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Миний амьдрал: Автобус ба амьдрал
  • 17:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Би Монгол хүүхэд” 2017 он
  • 18:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:20
    Хайрлаарай: Эрүүл ухаан, саруул сэтгэлгээ
  • 19:20
    Анхаарах өнцөг: Генийн өөрчлөлттэй хүнс
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    “Хүүхний тэнгэртэй эр” уран сайхны кино
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:35
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /58/
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:00
    Ментор хаб
  • 13:00
    "Нандин эрдэнэ" Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Илгээлтийн эзэд 2016 тоглолт
  • 16:40
    Үгийн үндэс
  • 16:55
    You plus me
  • 17:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:15
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /59/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /20/
  • 21:35
    Entertainment zone
  • 22:10
    Улс төрийн цаг
  • 22:30
    Дэлхийн хотууд
  • 23:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Хурал номын айлдвар"
  • 12:50
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 12-р анги
  • 13:50
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 4/
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 62-р анги
  • 17:40
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 13-р анги
  • 21:10
    "21 мянга" реалити шоу /Дугаар 5/
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 63-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 19-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "Жумүн" 79-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Цахим контент 6-р анги - Эрүүл мэнд
  • 11:30
    "Хатны нууц" 19-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цахим контент 6-р анги - Эрүүл мэнд
  • 17:05
    "ТВ молл"
  • 17:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    Япон орноор тольдохуй
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 19:00
    "Хатны нууц" 20-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 20-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 80-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    "В саунд продакшн 5жилийн ой" тоглолт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Хархны өгөөш" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Хүний ДНК" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:05
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 30-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Санамж
  • 12:00
    "AXA" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 42-р анги
  • 12:55
    Зөвлөмж
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 5-р анги
  • 14:30
    "Сэтгэл амар бол бие амар" анимэйшн
  • 14:45
    "Фиксикүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Загалмайлсан эцэг" ОАУСК, 2-р анги
  • 16:35
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Перугийн алт" баримтат кино
  • 17:40
    Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ментор ХАБ" нэвтрүүлэг / МУГЖ Т.Ариунаа /
  • 21:14
    "Өөрчлөлт бидний сонголт" анимэйшн
  • 21:30
    “Гадны хүн” УСК
  • 23:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 56,57-р анги
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл/
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 80-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 3-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 21:30
    "Манан" СОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 80-р анги
  • 23:50
    "Ардын элч" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Гоц ухаантан ОАК-10
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    ТВ хичээл: Хими
  • 13:30
    ТВ хичээл: Газар зүй
  • 14:00
    Монголын сонгодог бүтээлүүд
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зандалчин ОАК-9
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гоц ухаантан ОАК-11
  • 22:30
    Зандалчин ОАК-9
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    "Хан хэнтийн баавай" баримтат кино
  • 01:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.34,35
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.31
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 7,8
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 21
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.15,16
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.32
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:05
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 14
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 9,10
  • 17:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.32
  • 17:40
    "Сонохон хүүхдийн эрхтэй танилцсан нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 22
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.17,18
  • 21:20
    "Гүүр"ОАК 3.3
  • 22:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 22
  • 23:30
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 1.17,18

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.17,18-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 8-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 7-р анги, Биеийн тамир
  • 11:25
    Дэлхийн атлас
  • 11:35
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Үгсийн сан №11)
  • 11:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Үгсийн сан №11)
  • 12:15
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Үгсийн сан №11)
  • 12:35
    "Аугаа зуун" ОАК 3.75-р анги
  • 13:30
    "Шоушенкээс оргосон нь" УСК
  • 16:05
    Аугаа уран зургууд
  • 16:15
    "Ээж" ОАК 40,41-р анги
  • 17:50
    Өөрчлөлт бидний сонголт
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 18:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 9-р анги
  • 20:00
    "Саятан шоу-2" шууд тоглолт
  • 00:20
    "Аугаа зуун" ОАК 3.76-р анги
  • 01:20
    "Ээж" ОАК 42,43-р анги
  • 03:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 19,20-р анги
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл: Монгол хэл
  • 10:20
    Үндэсний өв соёл
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 11-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 10-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    Үндэсний өв соёл
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 19,20-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 11-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 11-р анги
  • 19:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 12-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 08:40
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Физик, Нийгэм судлал
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 30-р анги
  • 16:15
    "The Voice of Mongolia - 1" шоу нэвтрүүлэг дугаар 18
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 31-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголчуудын шашин шүтлэг
  • 22:00
    "Гэнэт ирсэн бэлэг" УСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 50-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 10:10
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 13:55
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:20
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 17:25
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 20:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 5-р анги
  • 23:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 51-р анги /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 12-р анги /Физик, Нийгэм судлал/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/ давталт
  • 14:40
    Теле хичээл 12-р анги /Физик, Нийгэм судлал/ давталт
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 52-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Энхмандах/
  • 21:45
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.27,28-р анги)
  • 10:40
    "Байж боломгүй (The Impossible)" УСК
  • 12:40
    "Зоррогийн баг (The Mask of Zorro)" УСК
  • 15:05
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК
  • 17:20
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 17:35
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.29-р анги)
  • 20:30
    "Зоррогийн домог (Legend of Zorro)" УСК
  • 23:00
    "Оушений 13 (Ocean's Thirteen)" УСК
  • 01:20
    "Нохой Дэнни (Unleashed)" УСК
  • 03:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.29-р анги)
  • 03:45
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 05:20
    "Зоррогийн домог (Legend of Zorro)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Монголын нууц товчоо
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 24-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 12:00
    Тalk with me
  • 12:40
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 13:10
    Ирж буй Монгол
  • 14:10
    "Гэрч" ОАК 19-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Girl's ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:35
    Монголын нууц товчоо
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 18:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 25-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Эрин зууны шастир
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:10
    Сонин сайхан юу байна?
  • 22:00
    Гэрч ОАК 20-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эрин зууны шастир
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 17:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • 21:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 4-р анги
  • 11:10
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 11:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Ярилцлага
  • 12:50
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "ТВ" Подкаст
  • 18:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Инноваци цахим бодлогын хороо үзүүлж байна
  • 19:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Малчин айлд" тоглолт Л.Сүхбаатар
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 5-р анги
  • 22:55
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн засварлага
  • 11:35
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 12:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хөлдүү ертөнц: Хавар" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:00
    "Хөлдүү ертөнц: Өвөл" баримтат кино
  • 20:00
    Гомарроу ОАК 20-р анги
  • 20:44
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 00:37
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.17-20
  • 07:35
    Тобот Атлон II.17-18
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс X I.1-2
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 4
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 22
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо II.21-22
  • 10:30
    Доктор хэн VI.6
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь IV.21
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 83
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 23
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.17-20
  • 13:30
    Врумиз II.17-18
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.23
  • 15:00
    Мини форс X I.13-16
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан 15
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 16:45
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 32-33
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.21-24
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 9-10
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Гайхалтай шинэ нээлтүүд 5
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 1
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо II.23-24
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь IV.22
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бүхнээ дайчил 23-24
  • 22:00
    Доктор хэн VI.7
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Алтан аргамж: Монгол улс, БНСУ-ын харилцаа, Хүндэт дипломатч Б.Лхагваа оролцов.
  • 09:40
    ММ архив: “Уриншаас ургац” 2016 он
  • 09:55
    Зураглал: Хар зүрхний хөх нуур
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:10
    Теле хичээл 6-р анги /Эрүүл мэнд, Монгол хэл, Газар зүй/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:40
    Теле хичээл 7-р анги /Биеийн тамир, Нийгэм судлал, Хими/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Шинэ санаа
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Дүрслэх урлаг, Англи хэл/
  • 14:00
    Прокурорын цаг
  • 14:20
    Теле хичээл 9-р анги /Газар зүй, Хими/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Хими, Эрүүл мэнд/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Зураглал
  • 16:40
    Теле хичээл 11-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол, Газар зүй, Үндэсний бичиг/
  • 17:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Мэлмий бурхад” Баримтат кино /Монгол улсын ардын эмч мэс засалч Э.Санжаа/
  • 19:20
    Монгол Улсын Ерөнхий сайд Л.Оюун-Эрдэнэ Говийн бүс нутагт ажиллалаа
  • 19:40
    Цаг агаар
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алганд багтсан эх орон”
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:35
    Ковид 19 /Вакцинжуулалт/
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    Баримтат кино
  • 10:20
    Нано бальзам
  • 10:25
    Чин ачлал
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 17,18-р анги
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Улс төрийн цаг
  • 21:50
    Миний эрдэнэ ОАК 19,20-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Bucks vs Trailblazers 04/02/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Hawks vs Spurs 04/01/2021
  • 05:00
    NBA Journey: Kevin Garnett
  • 06:30
    NBA GameTime
  • 07:30
    High Tops 7
  • 08:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Pacers Live
  • 10:30
    Marquee Matchup Bucks vs Trailblazers 04/02/2021
  • 12:30
    Marquee Matchup Warriors vs Hawks 04/04/2021
  • 14:30
    Marquee Matchup Bucks vs Trailblazers 04/02/2021
  • 16:30
    NBA Action 3019
  • 17:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Pacers Tape
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Pacers Tape
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Pacers Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 02:00
    La Liga World №33
  • 02:30
    Pre-Game Show №267 (Шууд)
  • 02:50
    Рома - Ман Ютд (Шууд) Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №33
  • 11:30
    VIVA LA LIGA №14
  • 12:00
    Ла Лигийн тойм №34
  • 13:00
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:00
    Барселона - Гранада Ла Лиг 33-р тойрог
  • 17:00
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 19:30
    Түүхэн тоглолт №17: Арсенал-Челси 1996/97
  • 20:00
    La Liga Show №34
  • 20:30
    Европа лигийн тойм №14
  • 21:00
    Реал Мадрид - Осасуна Ла Лиг 34-р тойрог
  • 23:00
    La Liga Talking Football №6

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 02:50
    Арсенал - Вильярреал (Шууд) Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 05:00
    ЖҮДО: Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 07:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Атланта - Индиана (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 11:00
    PL Netbusters №31
  • 11:30
    NBA Gametime №111
  • 12:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 14:00
    La Liga World №33
  • 14:30
    Сан Антонио - Юта NBA 2020-21
  • 16:30
    Viva Liga №14
  • 17:00
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 18:00
    La Liga Chronicles №34
  • 18:30
    UFC 261: Рэйэс-Прохазка Тойм
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 2
  • 21:00
    NBA Gametime №112
  • 21:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:00
    ЖҮДО: Казаны Их Дуулга (Шууд) 2021 Өдөр 3

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 2
  • 11:00
    WWE Monday raw 1458
  • 13:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 16:00
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 19:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка Тойм
  • 19:30
    ONE on TNT III Тойм
  • 20:00
    Октагон 3-9
  • 20:30
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 22:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 3 (Шууд)

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин20-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид-Хүүхэд
  • 09:15
    Математик 4-р анги / Үл мэдэгдэх гишүүнийг олох /
  • 09:40
    Нийгэм ахуйн баримжаа 5-р анги / Номын сангаар үйлчлүүлэх /
  • 10:05
    Монгол хэл 6-р анги   /Тооны нэрийн утгыг зүйчлэх /
  • 10:30
    Гийнгоо Т.Жанчив
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Гал Бичин жилийн хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 12:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Ирж буй Монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Ардын хувьсгалын 93 жилийн ойн баяр наадам-Эрлийз дээд, дунд
  • 16:30
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг-Д.Мөнхбат МУТМУ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Амтат хоолны эрэлд
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Доошоо битгийн харУран сайхны кино
  • 01:20
    Эфирзавсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 32-р анги
  • 08:05
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:00
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 1, 2
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 85, 86-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 2
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 27, 28-р анги
  • 13:05
    "Пэнтхаус 1" цуврал бүтсэн түүх
  • 14:30
    "Сарны хосууд" ОАК 9, 10-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 33-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК төгсгөлийн 29, 30-р анги
  • 22:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 1-р анги
  • 23:20
    "Аюултай амлалт" ОАК 87, 88-р анги
  • 00:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК төгсгөлийн 29, 30-р анги
  • 01:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Ман Ютд - Рома Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 02:00
    Голден Стэйт - Нью Орлеанс NBA 2020-21
  • 04:00
    Вильярреал - Арсенал Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 06:00
    Финикс - Атланта NBA 2020-21
  • 08:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 10:00
    Л.А Лэйкерс - Л.А Клипперс (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    Премьер лигийн тойм №36
  • 13:30
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:30
    NBA Gametime №111
  • 16:00
    Атланта - Индиана NBA 2020-21
  • 18:00
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 20:00
    NBA Gametime №112
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №36
  • 21:30
    PL World №34
  • 22:00
    Л.А Лэйкерс - Л.А Клипперс NBA 2020-21

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Дүрслэх урлаг технологи”, “Үндэсний бичиг”
  • 08:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Биеийн тамир”
  • 09:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Эрүүл мэнд”
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 10:15
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 10:35
    Волейболын залуучуудын УАШТ 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Волейболын залуучуудын УАШТ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 14:55
    Волейболын залуучуудын УАШТ 3-р хэсэг
  • 19:00
    Оддын замнал
  • 19:30
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “Аваргууд” МУГТ У. Мөнх-Эрдэнэ
  • 21:40
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Улс төрийн цаг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 57,58-р анги
  • 12:00
    “Хайрлаарай” Урам
  • 13:00
    Теле хичээл: 6-р анги / Эрүүл мэнд/
  • 13:20
    Теле хичээл: 7-р анги / Биеийн тамир /
  • 13:30
    Теле хичээл: 8-р анги / Дүрслэх урлаг /
  • 13:50
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Март
  • 15:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:10
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • 16:40
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 17:00
    “Миний тэмдэглэлүүд” Савхин урлалын “Морьт хас” ХХК-ийн захирал Д.Батэрдэнэ
  • 17:30
    “Монголын уран гулгагч” АНУ. Колорада муж. Денвер хот О.Ивээл
  • 18:00
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг -3
  • 18:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:40
    “Оюундалай” Зараа туулай хоёр
  • 19:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Зогсошгүй” Жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Төрбатын Бархүү
  • 20:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 59,60-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК