МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хайрлаарай: Эрүүл ухаан, саруул сэтгэлгээ
  • 10:00
    “Оролцоод хөгжье” Хүүхдийн оролцооны байгууллагуудын үндэсний цахим чуулган /шууд/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Оролцоод хөгжье” Хүүхдийн оролцооны байгууллагуудын үндэсний цахим чуулган /шууд/
  • 13:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Өвөө ирлээ” уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 15:25
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:55
    Өв эрдэнэ
  • 16:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 16:50
    Миний амьдрал: Өвөөгөөс өвлөсөн ухаан
  • 17:20
    Монгол Улсын Ерөнхий сайд Л.Оюун-Эрдэнэ говийн бүс нутагт ажиллалаа
  • 17:45
    “Сонгодог 21” 2-р хэсэг
  • 18:25
    Эдлэнгийн эзэд
  • 18:55
    Билгийн мэлмий
  • 19:25
    Төл таван эрдэнэ: Баян Монгол байхын учир
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    Ялалтын баярын өдөрт: “Тэд эх орныхоо төлөө тулалдсан юм” уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Оролцоод хөгжье" үндэсний цахим чуулган
  • 13:30
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /59/
  • 14:35
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /16/
  • 15:20
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /17/
  • 16:05
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /18/
  • 17:00
    Entertainment zone
  • 17:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 13,14/
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:10
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино төгсгөлийн 60-р анги
  • 19:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Active Garden Residence нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Улаан загалмайн өдөр
  • 21:05
    Хөөе ах аа!
  • 21:45
    Нэмэлт цаг
  • 22:10
    "Поклонимся" тоглолт Б.Дэлгэрбаяр
  • 23:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 9,10,11-р анги
  • 14:00
    "21000 мянга" реалити шоу /Дугаар 1,2/
  • 16:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 63-р анги
  • 17:10
    “Ментор хаб" МУГЖ Т.Ариунаа
  • 18:00
    "Хөшигний ард"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 14-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:20
    "Мартахгүй" Алтан фонд үзүүлж байна
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 64-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "Жумүн" 80-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "ТВ молл"
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 12:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    "Хатны нууц" 20-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 17:35
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 18:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дурлалын гэмт хэрэг" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд тохирол
  • 23:15
    "Жумүн" 81-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    "Доха 2006" азийн наадам - Волейбол - Монгол - Казакстан эмэгтэй
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:50
    "Шилжилт" МУСК
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "B sound" продакшны 5 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Монгол хүнд сансарт ниссэний 40 жилийн ойд" баримтат кино
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 6-р анги
  • 14:30
    “Найз” МУСК
  • 16:10
    “Эх орон дуудаж байна” МУСК
  • 17:40
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Inside Mongolia" news
  • 20:25
    "Энэ миний ажил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Амь ба дэнс” УСК
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Сүүлчийн жингийн цуваа" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Худал хуурмаг" СОАК 16-р анги
  • 12:30
    "Манан" СОАК 1-р анги
  • 13:50
    "Манан" СОАК 2-р анги
  • 15:10
    Сансарын юм яръя
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 19:00
    "B Sound 5 жилийн ой" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 22:00
    "Аваргууд" УСК
  • 00:00
    "33+ club" /Давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дуртай өдөр
  • 12:30
    Зандалчин ОАК-6
  • 13:30
    Зандалчин ОАК-7
  • 14:30
    Зандалчин ОАК-8
  • 15:30
    Bsound 15 жилийн ойн тоглолт
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Монгол УСК
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    Бундеслиг Тойргийн өмнө
  • 00:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 01:00
    "Мэдээний урсгал" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.36,37
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.32
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 9,10
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 22
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.17,18
  • 10:35
    "Америакаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 4
  • 11:05
    "Их сургууль түшиглэсэн эдийн засгийн бодлого 2021" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Цаасан шувуу" ОАК 1
  • 13:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 14:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.32
  • 14:30
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 4
  • 15:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 15:45
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 18
  • 16:55
    "Сэтгэл амар бол бие амар" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 4
  • 18:00
    "Ментор ХАБ" нэвтрүүлэг 1 МУГЖ Т.Ариунаа
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:35
    "Өөрчлөлт бидний сонголт" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан" ОАК 1.19,20
  • 21:20
    "Гүүр" ОАК 3.4
  • 22:40
    "Цаасан шувуу" ОАК 1
  • 00:10
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 1.19,20

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.4,5-р анги
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” 1.11-15-р анги
  • 10:00
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 9-р анги
  • 11:15
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 11:30
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.76-р анги
  • 14:00
    "Fun Day" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хүний хувь заяа" УСК
  • 16:40
    Уурыг ухаанаар
  • 17:00
    "Ээж" ОАК 42,43-р анги
  • 18:45
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" толины ид шид
  • 19:30
    "9,9 тэрбумын бүсгүй" ОАК 10-р анги
  • 20:40
    "Актив Гарден Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чернобыль" 2.3,4-р анги
  • 23:50
    "Ээж" ОАК 44,45-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 12-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 11-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 1-р анги
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 14:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 13,14,15,-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 12-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 1-р анги
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 5-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 12-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 13-р анги
  • 22:30
    "Тэнгэрээс буусан од" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Мэдээний урсгал" шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 18:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 8
  • 18:30
    МУЗН-ийн 80 жил
  • 19:00
    Миний Монголын соёл
  • 19:30
    "Ардын буйдан" дугаар - 4
  • 21:00
    "Төгс төлөвлөгөө" УСК
  • 23:00
    "Нинжин сэтгэл" МУСК
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • 09:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 1-2-р анги /давталт/
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 18:05
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 20:30
    "Тусгаарлал" баримтат кино
  • 21:15
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 5/
  • 10:00
    "Оролцоод хөгжье" үндэсний цахим чуулган
  • 13:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Монгол бичгийн хичээл /давталт/
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 19:40
    "ЖДҮ ба 2 их наяд" цуврал ярилцлага
  • 20:00
    You plus Me /Баясгалан, Туяа/
  • 20:40
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Т.Далантай/
  • 21:50
    "Дуулиант хэрэг" цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:30
    "Оушений 11 (Ocean's Eleven)" УСК
  • 09:30
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК
  • 11:50
    "Оушений 13 (Ocean's Thirteen)" УСК
  • 14:00
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 16:50
    "Дайн (War)" УСК
  • 18:45
    "Үймээн (Babel)" УСК
  • 21:30
    "Од хоорондын аялал (Interstellar)" УСК
  • 00:40
    "Итгэл найдвар (Hope)" УСК
  • 02:40
    "Салли (Sully)" УСК
  • 04:15
    "Зоррогийн баг (The Mask of Zorro)" УСК
  • 06:25
    "Зоррогийн домог (Legend of Zorro)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11-14-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 21-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хурал номын айлдвар
  • 14:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 22-р анги
  • 15:20
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:20
    Girl's ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрин зууны шастир
  • 18:50
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Тэнгэрээс буусан од МУСК
  • 21:30
    Ментор цаг
  • 22:20
    "Гэрч" ОАК 16,17-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:10
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:30
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 10:00
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 12:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:10
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 14:30
    "Single lady-1" МУСК
  • 16:30
    "Улс төрийн цаг"
  • 17:00
    "Близ" мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 18:20
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Single lady-2" МУСК
  • 21:40
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Инноваци цахим бодлогын хороо үзүүлж байна
  • 09:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 5-р анги
  • 10:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" цуврал ярилцлага
  • 12:35
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 12:45
    Монгол сонгодог бүтээлүүд - 2
  • 13:25
    "Тайлал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    ИЗОУИС-25 жилийн ойд зориулсан бөхийн барилдааны тойм
  • 16:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 17:20
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    ТВ подкаст
  • 19:45
    "Хос ертөнц" хамтарсан тоглолт
  • 21:50
    "Стоунхэрст эмнэлэг" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн ОАК 1-2-р анги
  • 13:26
    "Титэм" хамтлагийн тоглолт
  • 14:32
    "Лео тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • 17:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:05
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 4-5-р анги
  • 20:05
    Granada тоглолтын 1-р хэсэг
  • 20:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дэлхий дээрх ер бусын зүйлс" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон II.9-14
  • 08:25
    Мини форс X I.1-2
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 12
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 4
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 25-26
  • 10:00
    Бүхнээ дайчил 15-19
  • 12:25
    Ай Карли I.22-25 II.1
  • 14:35
    Мини форс X I.3-6
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.1-8
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо II.15-19
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 18:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 27
  • 18:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 29-30
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IV.18-20
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VI.3-4
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:10
    Монгол Улсын Ерөнхий сайд Л.Оюун-Эрдэнэ Говийн бүс нутагт ажиллалаа
  • 10:30
    “Алганд багтсан эх орон”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Зураглал
  • 11:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эх орны төлөө цохилох зүрх” Баримтат кино
  • 12:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:00
    “Монголын сагсан бөмбөгийн спортын түүх” 3-р хэсэг
  • 14:00
    “Нүүдэлчдийн өв соёл” цуврал нэвтрүүлэг /Хоточ нохой/
  • 14:25
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:00
    “Мэлмий бурхад” Баримтат кино /Монгол улсын ардын эмч мэс засалч Э.Санжаа/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    ММ архив: “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг” /Цаг уурын өөрчлөлт ба Бэлчээрийн менежмент/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    “Америк хэмнэл” цуврал нэвтрүүлэг /Амазоны залуус/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Монгол хэл ба Нийгмийн шаардлага” /Уран зохиолын хэл найруулга/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Явлаа, ирлээ
  • 19:40
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ архив: “Уриншаас ургац” 2016 он
  • 21:15
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 12:30
    Ярилцах цаг
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 13:30
    Миний эрдэнэ ОАК 19,20-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:50
    Нано бальзам
  • 16:55
    Үхлийн симфони МУСК
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:15
    Хүний амь МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    "David Stern" баримтат кино
  • 02:50
    Лэстер - Ньюкасл (шууд) Премьер лиг 35-р тойрог
  • 05:00
    "Reggie Miller" баримтат кино
  • 06:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 07:00
    NBA Regular Season: Pelicans vs. 76ers Live
  • 09:30
    NBA Action 3019
  • 10:00
    NBA Regular Season: Knicks vs. Suns Live
  • 12:30
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Pelicans vs. 76ers Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Knicks vs. Suns Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Pelicans vs. 76ers Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 11:00
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 13:00
    La Liga Show №34
  • 13:30
    Европа лигийн тойм №14
  • 14:00
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 16:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 18:00
    "Man in the middle №4" Баримтат кино
  • 19:00
    La Liga ZAP №15
  • 19:20
    La Liga Show №34
  • 19:50
    Алавес - Леванте (Шууд) Ла Лиг 35-р тойрог
  • 22:00
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 10:00
    Нью Йорк - Финикс (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    NBA Gametime №112
  • 13:30
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:30
    La Liga Chronicles №34
  • 16:00
    PL World №34
  • 16:30
    La Liga Show №34
  • 17:00
    Л.А Лэйкерс - Л.А Клипперс NBA 2020-21
  • 19:00
    Европа лигийн тойм №14
  • 20:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 3
  • 21:30
    Production Time
  • 21:45
    Pre-Game Show №270 (Шууд)
  • 22:05
    Барселона - Атлетико (Шууд) Ла Лиг 35-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Актив гарден резиденс" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Өдөр 3
  • 11:30
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 14:00
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 17:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 19:00
    ONE on TNT III Тойм
  • 19:30
    UFC: Оверийм-Волков
  • 22:00
    WWE Smackdown 1132

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 6, 7, 8-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Их Мандал-2012 Азарга, Их нас
  • 12:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 14:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 9, 10-р анги
  • 15:30
    Арын хангайн шигшмэл хурд-4
  • 16:30
    Улс төрийн цаг
  • 16:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Малдив /
  • 20:45
    Морины нэг өдөр
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Сарантуяа
  • 23:00
    Шударга үнэн Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 31, 32-р анги
  • 09:15
    "Аюултай амлалт" ОАК 85-87-р анги
  • 11:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 25-28-р анги
  • 13:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 39-42-р анги
  • 16:25
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 1-р анги
  • 17:45
    "Анхны хайр" ОАК 34-р анги
  • 19:00
    "Аюултай амлалт" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:25
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК төгсгөлийн 31, 32-р анги
  • 22:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 2-р анги
  • 23:20
    "Аюултай амлалт" ОАК 89, 90-р анги
  • 00:30
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Финикс - Атланта NBA 2020-21
  • 02:00
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 04:00
    Сан Антонио - Юта NBA 2020-21
  • 06:00
    PL Netbusters №30
  • 07:00
    Нью Орлеанс - Филаделфиа (Шууд) NBA 2020-21
  • 09:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №19
  • 10:00
    Л.А Лэйкерс - Портлэнд (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    Аваргуудын лигийн тойм №14
  • 13:00
    Ман Ютд - Ливерпүүл PL 34-р тойрог
  • 15:00
    NBA Gametime №112
  • 15:30
    Нью Орлеанс - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 17:30
    Европа лигийн тойм №14
  • 18:00
    The Buzzer №21
  • 19:00
    Pre-Game Show №268 (Шууд)
  • 19:20
    Лийдс - Тоттенхэм (Шууд) PL 35-р тойрог
  • 21:30
    Pre-Game Show №269 (Шууд)
  • 21:50
    Шеффилд - Кристал П. (Шууд) PL 35-р тойрог

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:10
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ 1930, 1950 он
  • 09:45
    Дархан мэх: Монгол улсын араслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 10:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат тамирчин,Монгол улсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 10:35
    Волейболын залуучуудын УАШТ 4-р хэсэг
  • 11:45
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсанбөмбөг
  • 17:00
    Redbull- үзүүлж байна: “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 18:00
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 18:25
    Бөхийн хууч: МУГТ, гулсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 18:50
    Адуучин: Төв аймгийн Сэргэлэн сумаас бэлтгэв
  • 19:30
    Бахархал
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Бөхийн хууч
  • 21:40
    Аваргууд: Олимпын аварга Э. Бадар-Ууган
  • 22:15
    Оддын замнал: Америк хөлбөмбөгийн “Тампа Бей Бакканийрс” багийн тоглогч Том Брэди
  • 22:45
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Эрийн хийморь” МУАУ Л. Чойдог
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 59,60-р анги
  • 12:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Зогсошгүй” Жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Төрбатын Бархүү
  • 13:00
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 11,12,13,14,15-р анги
  • 16:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    “Монгол хүүхдүүд” урлагын их наадам
  • 18:50
    “Пифагорын түлхүүр” Тэнхлэг
  • 19:00
    12/15 өсвөр насныханд зориулав “Өсвөр нас”
  • 19:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу /шинэ/
  • 20:15
    “Явуулын хүн” монголын уран сайхны кино
  • 22:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК