МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 1.2-р анги
  • 10:45
    “Доорий Дин Дон” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 3.4.5-р анги
  • 16:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:40
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:10
    16мм үзүүлж байна: “Яргуйн шим”
  • 18:30
    Эх өв: Эсгий ширмэл
  • 19:00
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Актив гарден резиденс” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “+300.000” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх
  • 22:10
    “Дурлаж болохгүй бүсгүй” Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Entertainment zone
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Хөөе ах аа!
  • 12:10
    "Казанова" олон ангит кино /6/
  • 13:00
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • 17:30
    Үлгэрийн далай
  • 17:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /7/
  • 18:55
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:00
    Азийн мэдээ
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:45
    "Казанова" олон ангит кино /7/
  • 21:50
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:30
    Токио хүрэх зам
  • 22:45
    Сумо тойм
  • 23:15
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 10:40
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 19,20,21-р анги
  • 13:20
    "21000 мянга" реалити шоу /Дугаар 8,9,10/
  • 16:55
    "Хөшигний ард"
  • 17:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 18:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 71-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 22-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 72-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 20-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Жумүн" 88-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    Хошин шог
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 12:10
    "Нүүр будалтын гайхамшиг"5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "Цахим эмч"
  • 18:45
    "Яллагч" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Жумүн" 89-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эрэгтэй -Куб - Венесуэль
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:45
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Хөгжмийн цаг
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Гэгээн эгшиглэн" теле концерт
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 12-р анги
  • 14:30
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 16:15
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 17:45
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Конго улсын хээнцэрүүд" баримтат кино
  • 21:00
    "Сэтгэл амар бол бие амар" анимэйшн
  • 21:15
    “Улаан тэнгис ажиллагаа” УСК
  • 23:45
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Алтан охин" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 58,59,60,61,62-р анги
  • 12:30
    "Манан" СОАК 8-р анги
  • 13:50
    "Манан" СОАК 9-р анги
  • 15:10
    Сансарын юм ярья
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ану хатан" МУСК
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд" төсөл
  • 20:40
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Азын арал" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Гоц ухаантан ОАК-12
  • 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-13
  • 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-14
  • 17:00
    Гоц ухаантан ОАК-15
  • 18:00
    Гоц ухаантан ОАК-16
  • 19:00
    Баримтат дэлгэц: Голландын далайн далан
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Алтан өргөө МУСК
  • 22:25
    Би чамд хайртай МУСК
  • 00:15
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.13,14
  • 02:10
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Гэрсэг хятадууд" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.52,1.1
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.40
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 08:55
    Торгоны зам"Гэрсэг хятадууд" баримтат кино 4
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.13,14
  • 10:35
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 4
  • 11:45
    "Цаасан шувуу" ОАК 9
  • 12:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 13:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 14:00
    "Америкаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 4
  • 14:30
    "Ментор ХАБ нэвтрүүлэг 2 Н.Төгсцогт
  • 15:15
    "Миний ээжийн гурав дахь гэрлэлт" кино драм
  • 16:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 17:25
    "Бөөрний өвчлөлийг эмийн ургамлаар эмчлэх нь" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 6
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 5
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.15,16
  • 21:20
    "Гүүр" ОАК 3.9
  • 22:40
    "Өргөмөл" УСК
  • 00:25
    "Цаасан шувуу" ОАК 9
  • 01:15
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.14-21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 1-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:50
    Аугаа уран зургууд
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Ээж" ОАК 58,59-р анги
  • 14:40
    "Playing Love-2019" тоглолт 2-р хэсэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Амьдралын тэгшитгэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чернобыль" 2.7,8-р анги
  • 18:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 19:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэгээн Петрийн цогчин дуган" баримтат кино
  • 23:40
    "Ээж" ОАК 60,61-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 26, 2-р бүлэг 1-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 6-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 13:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 14:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 2,3,4-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • 18:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 7-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 21-р анги
  • 22:30
    "Согтуу тэнгэрийн ивээлд" ПУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 13,14-р агни
  • 14:30
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 3
  • 15:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:00
    Заншлын хэлхээ: Дээд Монголчууд - Монголын халуурал
  • 17:00
    "Ардын буйдан" /season 12/ дугаар - 5
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 22:00
    "Баяртай" баримтат кино
  • 23:10
    "Гэрч" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 9-11-р анги
  • 09:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Улс төрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 9-10-р анги /давталт/
  • 15:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ар хударга" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Зочны цаг - МҮЭХ-ны дэд ерөнхийлөгч С.Эрдэнэбат
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    УИХ-ын цаг /давталт/
  • 14:30
    Армыг эрэе нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Хүний сайхан орчлонд хорвоод" тоглолт - С.Баттулга
  • 17:50
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл /Цуврал 6/ давталт
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:35
    Монгол бяслаг дэлхийд -У.Төмөрхуяг
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 09:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.33,34-р анги)
  • 11:00
    "13-р дүүрэг (District B13)" УСК
  • 12:40
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • 14:30
    "Свийни Тодд: Флийт гудамжны нүгэлт үсчин (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)"
  • 16:40
    "Сан Андреас (San Andreas)" УСК
  • 18:55
    "Үхлийн салаа (Suicide Squad)" УСК
  • 21:30
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 23:35
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 25-28-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 28,29-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 30-р анги
  • 13:50
    Бизнес амжилт
  • 14:20
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 14:50
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Ментор цаг
  • 18:00
    "Бизнес амжилт"
  • 18:30
    Том амжилт МУСК
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Том 6 толгой МУСК
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 23-25-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ТВ подкаст
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Заантай өрөө" уран сайхны кино
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "ТВ" Подкаст
  • 17:15
    Ард түмний индэр
  • 17:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 20:05
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Түгжигдсэн нь" уран сайхны кино
  • 23:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Нарны уянга" МУСК
  • 09:36
    "Үлэг гүрвэл" баримтат кино 1-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 11:40
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 22-23-р анги
  • 13:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн ОАК 7-8-р анги
  • 13:31
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 24-25-р анги
  • 15:20
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:10
    Төгөлдөр хуур тоглолт
  • 19:00
    хошин шогийн тоглолт
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үлэг гүрвэл" баримтат кино 2-р анги
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 28-р анги
  • 23:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон II.23-26 III.1-2
  • 08:25
    Мини Форс X I.23-24
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 4
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 30
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 39
  • 10:00
    Гэнэтийн сүй 4-8
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли II.9-10
  • 14:00
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?-Цагаан идээ
  • 14:35
    Мини форс X II.1-4
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.33-40
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо III.4-8
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 5
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 23
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь-Толины ид шид
  • 19:25
    Миний бяцхан одой морь IV.25
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.9
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VI.10-11
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Алтан аргамж: “Монгол, Туркийн дипломат харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Б.Алтангэрэл оролцов /давталт/
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв. /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    MNB архив: “Монголын спортын түүх” /Мото спортын тамирчид оролцов/ 1,2-р хэсэг
  • 15:00
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Сэтгүүлчийн үг” Теле кино /Газар тэнгэрийн дунд явах суухын завсарт...Малчин/
  • 15:30
    “Америк хэмнэл” цуврал нэвтрүүлэг /Олон улсын хэмжээний мастер, Хүнд даацын машины жолооч Л.Сэргэлэнбаатар оролцов/
  • 16:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 16:30
    “Нүүдэлчдийн өв соёл” цуврал нэвтрүүлэг /Шагайн наадгай/
  • 17:00
    Эх орны төлөө
  • 17:30
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 19:30
    Явлаа, ирлээ/давталт/
  • 19:50
    Цаг агаар
  • 19:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр /давталт/
  • 21:50
    Зураглал
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 10:10
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • 11:55
    Нано бальзам
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:10
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 15:55
    Нано бальзам
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 16:30
    Шилжилт МУСК
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Жаргал даахгүйн зовлон МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    "Michael Jordan to the max" баримтат кино
  • 01:50
    "Reggie Miller" баримтат кино
  • 02:50
    Брайтон - Вест Хэм (шууд) Премьер лиг 36-р тойрог
  • 05:00
    Marquee Matchup Knicks vs Nets 04/05/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Jazz vs Suns 04/07/2021
  • 09:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 10:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 11:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 3
  • 12:00
    Open Gym: The Bubble Chapter 4
  • 13:00
    NBA GameTime
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA Regular Season: Tape
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA Regular Season: Tape
  • 23:00
    NBA Regular Season: Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №36
  • 11:30
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 13:30
    La Liga Talking Football №4
  • 14:30
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 16:30
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №21: Челси-Ливерпүүл 2001/02
  • 19:00
    La Liga Talking Football №6
  • 20:00
    La Liga Talking Football №7
  • 21:00
    Гранада - Реал Мадрид Ла Лиг 36-р тойрог
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №36

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    Бостон - Миннесота (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    Дээд лиг 2019 финал Гарьд - Хүлэгүүд Тоглолт 7
  • 13:00
    La Liga ZAP №16
  • 13:20
    Football Talk №37
  • 14:50
    Саутхэмптон - Фулхэм PL 36-р тойрог
  • 16:50
    SPS Блиц S2 #6
  • 17:10
    The Buzzer №22
  • 18:10
    Финикс Сан Антонио NBA 2020-21
  • 20:10
    Спортын Хатад #4 (Б.Бат-Ундрал)
  • 20:50
    Production Time
  • 20:55
    Тоттэнхэм - Волверхэмптон (Шууд) PL 36-р тойрог
  • 23:05
    SPS Блиц S2 #6
  • 23:25
    Production Time
  • 23:40
    Pre-Game Show №280 (Шууд)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 12:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 15:00
    Октагон 3-10
  • 15:30
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 17:30
    UFC: Родригез-Уатерсон Тойм
  • 18:00
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • 18:30
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 20:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 22:00
    WWE Monday raw 1459

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8, 9, 10-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 11, 12-р анги
  • 16:00
    Бурхантын хурд-2017 Азарга, Их нас
  • 17:00
    Монголын гэгээ-Ц.Зандар
  • 17:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг /Сейшель /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-А.Баярмагнай   МУСГЗ
  • 22:30
    Морьтой ч болоосой  Уран сайхны кино
  • 23:35
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:05
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 41-р анги
  • 08:15
    "Аюултай амлалт" ОАК төгсгөлийн 102-104-р анги
  • 10:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн сахиусан тэнгэр" ОАК 4-6-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 7-9-р анги
  • 17:40
    "Анхны хайр" ОАК 42-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 20:10
    "Ранинг мэн" шоу нэвтрүүлэг (492)
  • 22:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 10-р анги
  • 23:30
    " Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 00:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А Клипперс - Шарлотт NBA 2020-21
  • 02:00
    Майами - Бостон NBA 2020-21
  • 04:00
    Дэнвэр - Шарлотт NBA 2020-21
  • 06:00
    Л.А Клипперс - Хьюстон NBA 2020-21
  • 08:00
    PL Netbusters №32
  • 08:30
    Финикс - Сан Антонио (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    NBA Gametime №118
  • 11:30
    Нью Орлеанс - Голден Стэйт NBA 2020-21
  • 13:30
    Бөрнли - Лийдс PL 36-р тойрог
  • 15:30
    Европа лигийн тойм №14
  • 16:00
    Саутхэмптон - Фүлхэм PL 36-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3021
  • 18:30
    Pre-Game Show №278 (Шууд)
  • 18:50
    Кристал П. - А. Вилла (Шууд) PL 36-р тойрог
  • 21:00
    NBA Gametime №119
  • 21:30
    The Buzzer №22
  • 22:30
    PL World №35
  • 23:00
    Pre-Game Show №279 (Шууд)
  • 23:20
    Вест Бром - Ливерпүүл (Шууд) PL 36-р тойрог

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 08:30
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 09:00
    Спорт-Хобби
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл: Мото спортын мастер П. Төрбат
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 6-р хэсэг
  • 13:05
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 7-р хэсэг
  • 15:10
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Амжилтын төлөөХүндийн өргөлтийн ОУХМ М. Анхцэцэг
  • 15:40
    Спорт таны амралтанд: Монголын Самбо бөхийн 50 жилийн зориулав дэлхийн аваргууд 2-р хэсэг
  • 16:35
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын их хурд-8 уралдаан
  • 18:00
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Амжилтын төлөө Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Л. Отгонбаяр
  • 18:25
    Миний мөрөөдөл: Мото спортын мастер П. Төрбат
  • 19:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан У. Мижиддорж
  • 19:30
    Спорт-Гэр бүл
  • 20:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Оддын замнал
  • 22:00
    Таеквондогийн залуучуудын УАШТ-2020 6-р хэсэг
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 19:55
    Жинхэнэ эх орончид гэж хэн бэ нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Жинхэнэ эх орончид гэж хэн бэ нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого ярилцлага
  • 22:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ

Суваг 1

  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Миний ээж Лхамхүү
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-43
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Гэр бүл-Монголын үнэт баялаг
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Зураглал
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:30
    Дэлхийн гэр бүлийн өдөр
  • 15:50
    Түмэнд түгээе
  • 00:10
    Эфир завсарлана
  • 15:15
    Тархи сэрэхүй
  • 15:45
    “Ацаг шүдний зөрүү” МУСК
  • 17:35
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-44
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    Бид Монголчууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 23:30
    МУСК

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 11:50
    “Пифагорын түлхүүр” Цэгээс зураас
  • 12:00
    12/15 өсвөр насныханд зориулав “Шалгалт”
  • 12:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дөрвөн урилга” Говь-Сүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 14:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:40
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 15:00
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино 6,7,8,9,10-р анги
  • 17:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:40
    “Зогсошгүй” Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Л.Чулуунбаатар
  • 18:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Хамтдаа/
  • 18:50
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Бяцхан хүүгийн мөрөөдөл
  • 19:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав /шинэ,зөвлөл үзсэн/
  • 19:20
    “Хайрлаарай” Хайр харилцаа хэм хэмжээ
  • 20:20
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг /шинэ, зөвлөл үзсэн/
  • 20:40
    “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК