МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • 09:50
    Нүдэн булгийн өчил
  • 10:05
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 3.4-р анги
  • 12:10
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 12:30
    Япон хэлний хичээл №7
  • 12:50
    Мэргэн хавчаахай
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Говь-Сүмбэр аймаг /2010 он/
  • 14:10
    Эх орны төлөө
  • 14:40
    “Олон нийтийн цаг” /давталт/
  • 15:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Алтан нарны ур сад” баримтат кино
  • 15:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 16:00
    10 их наяд-Бизнес
  • 16:20
    Энэ бол дуурь: “Набукко” баримтат цуврал
  • 17:10
    Миний амьдрал: Бөн бөн бөмбөрөө
  • 17:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /ХӨСҮТ-ийн нэг өдөр/
  • 18:20
    Онцгой дуудлага
  • 18:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:00
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:25
    “Шүдний аялал” Хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:45
    Энэ миний ажил
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Багшийн нэг өдөр/
  • 22:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • 22:55
    16мм үзүүлж байна: “Яргуйн жим”
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Entertainment zone
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /8/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 7,8/
  • 12:05
    "Казанова" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 13:00
    "Хүсэл" Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино /7/
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /1/
  • 21:35
    Ментор хаб
  • 22:25
    Миний мэдэх Болдбаатар
  • 23:20
    Сумо тойм
  • 23:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 23-р анги
  • 13:10
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 13:50
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "ТВ Галерей" Алтан фонд
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 73-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 74-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Мэргэжлээ хэрхэн сонгох вэ"
  • 08:00
    "Жумүн" 90-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "Эрүүл амьдарцгаая-Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    "ТВ молл"
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:55
    "Орон орны хоол"
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Жумүн" 91-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Учрал" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Филипиний үхмэл алт" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 10:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 36-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:32
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 49-р анги
  • 12:57
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 15-р анги
  • 14:30
    "Дэлхийн хотууд" цуврал нэвтрүүлэг /Литтл Рок/
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Загалмайлсан эцэг" ОАУСК, төгсгөлийн 8-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Ковид ба Америк-2" баримтат кино
  • 17:40
    Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:25
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Нандин нас" МУСК 7-р анги
  • 11:50
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 64-р анги
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 87-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Учрал подкаст /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 10-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:10
    Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 87-р анги
  • 23:50
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-1
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Аалз оак-5
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сонгодог бүтээлүүд
  • 16:00
    Гийнгоо МУСК
  • 17:00
    Business time
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-6
  • 19:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-2
  • 22:30
    Аалз ОАК-6
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 28
  • 00:50
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.17,18
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсар
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.4,5
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.42
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 28
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.17,18
  • 10:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.4
  • 12:00
    "GS 25 ая тухтай дэлгүүрийн албан ёсны нээлт" шууд
  • 13:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.5
  • 13:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 6
  • 15:30
    "Шар шувуу" баримтат кино
  • 16:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.43,44
  • 17:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-7
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • 21:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:15
    Бундеслиг Тойргийн дараа

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.19-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.18,19-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 3-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3.82-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Орчуулга №6)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Орчуулга №6)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Орчуулга №6)
  • 14:10
    "Дэлхийгээр аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №7)
  • 15:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №7)
  • 15:45
    Солонгос хэлний алсын зайн сургал (Гүнзгий шат №7)
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 62,63-р анги
  • 17:45
    Сэтгэл амар бол бие амар
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Уурыг ухаанаар
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.83-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 64,65-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 1-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 8-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 21:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 22:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 33-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 37-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд - 2" дугаар -5
  • 14:15
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 2-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 38-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Кыргызстаны Сарт Халимагууд-Манасын эх орон
  • 22:00
    "Хамтдаа" МОАК 3,4-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МеОАК 57-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 10:10
    "10 их наяд-Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 13:40
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “МЕНТОР ХАБ” нэвтрүүлэг #03. Монголын архитехторуудын эвлэлийн хүндэт ерөнхийлөгч Б.Батжав
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 18:10
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес толь
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 12-р анги
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 58-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Хавар- Алс газар сурахаар одогсод
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Зочны цаг - Ө.Эрдэнэ-Очир
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 59-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг/
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:45
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 10:30
    "Сан Андреас (San Andreas)" УСК
  • 12:35
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This is Where I Leave you)" УСК
  • 14:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.35-р анги)
  • 15:15
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 17:25
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 17:40
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.36-р анги)
  • 20:30
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 23:00
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • 01:25
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • 03:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.35,36-р анги)
  • 04:35
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 06:45
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 31-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 13:50
    Хайр төгсөшгүй
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 26-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:00
    Учралын өглөө
  • 21:40
    10 их наяд - Барилга
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:00
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Дугуйтай аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Гэр бүлийн аз жаргалаа бид бүтээнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • 21:30
    "10 их наяд-Барилга"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Учралын өглөө нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 11-р анги
  • 10:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 12:55
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Онгодын цагаан хүлэг" Яруу найрагч Ч.Алтантүлхүүр
  • 16:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 19:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ард түмний индэр
  • 21:30
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 12-р анги
  • 22:55
    Кино миний амьдралд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Орос орон Киев" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • 20:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 2-р анги
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:03
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 30-р анги
  • 23:03
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 00:38
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.45-48
  • 07:35
    Тобот Атлон III.5-6
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс X II.13-14
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 14
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 42-43
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо III.9-10
  • 10:30
    Доктор хэн VI.13
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.1
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/- Босс жаалууд 8
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 5
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.45-48
  • 13:30
    Врумиз III.1-2
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.4
  • 15:00
    Мини Форс X II.15-18
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 16:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 31
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 44-45
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.49-52
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 3-4
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 1
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 86
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо III.11-12
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.2
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Гэнэтийн сүй 11-12
  • 22:00
    Доктор хэн VI бүлгийн тусгай анги
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан аргамж: “Монгол Улс Олон улсын харилцаанд оруулсан хувь нэмэр” Олон улсын харилцааны доктор ,профессор Ж.Бор оролцов. 2019 он.
  • 09:40
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 1-р хэсэг 2016 он.
  • 10:40
    Явлаа, ирлээ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 11-р анги /Математик, нийгэм судлал/
  • 12:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Томилолтоос ирлээ” Дархан, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 13:00
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Бага ангийн багшийн ажлын нэг өдөр/
  • 13:10
    Зураглал
  • 13:20
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /ЖДҮ, түрээсийн бизнес эрхлэгчид/
  • 13:30
    “Малчин хүүхдийн нэг өдөр” зураглал
  • 13:35
    “Цэнхэр алт” баримтат кино
  • 14:20
    “Зогсошгүй...” Moon dance хамтлагийн багш О.Саранхүү оролцов. 2019 он.
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 12-р анги /Математик/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Теле хичээл 12-р анги /Түүх/
  • 17:00
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 2-р хэсэг 2016 он.
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид 1-р хэсэг 2007 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” спортын мэдээ
  • 19:30
    Гол сэдэв: Элсэлтийн шалгалт
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” Сувилагч Тандаа баярлалаа
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар... /Соёлын бодлого/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Нано бальзам
  • 10:35
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 31,32-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шинэ ном
  • 22:00
    Миний эрдэнэ ОАК 33,34-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    2021 BAL Season Rivers Hoopers vs. Patriots 05/16/2021
  • 03:00
    2021 BAL Season GNBC vs. US Monastir live
  • 05:00
    Marquee Matchup Mavericks vs Grizzlies 4/14/2021
  • 07:00
    Playoff Central
  • 08:00
    NBA Action 3021
  • 08:30
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 09:30
    NBA Action 3021
  • 10:00
    Marquee Matchup Celtics vs Lakers 4/15/2021
  • 12:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 4/16/2021
  • 14:00
    Marquee Matchup Warriors vs Celtics 4/17/2021
  • 16:00
    Marquee Matchup Celtics vs Lakers 4/15/2021
  • 18:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 4/16/2021
  • 20:00
    Marquee Matchup Warriors vs Celtics 4/17/2021
  • 22:00
    NBA Special: Larry Bird's 50 Greatest Moments
  • 23:00
    "Draft 1984" баримтат кино

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 11:00
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №37
  • 14:00
    Эльче - Алавес Ла Лиг 36-р тойрог
  • 16:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог
  • 18:00
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №34
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 21:00
    VIVA LA LIGA №15
  • 21:30
    Түүхэн тоглолт №21: Челси-Ливерпүүл 2001/02
  • 22:00
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Talk №24
  • 10:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    WWE Monday raw 1459
  • 13:00
    Арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 16:00
    Ла Лигийн тойм №36
  • 17:00
    NBA Gametime №120
  • 17:30
    Премьер лигийн тойм №37
  • 18:30
    "SPS Блиц" S2 #6
  • 18:50
    Production Time
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ONE: Reign of Dynasties
  • 21:00
    Атлетик Билбао - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 23:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #2

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1133
  • 11:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 13:00
    ONE on TNT II З.Шинэчагтга-Ёошики Накахара
  • 15:30
    ONE: Unbreakable III
  • 18:00
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • 18:30
    UFC: Родригез-Уатерсон Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1134
  • 21:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер Тойм
  • 21:30
    ONE: Dangal

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 09:45
    Сувд нэвтрүүлэг-Ч.Сэндэм зураач
  • 10:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Секреттариат Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Булган аймаг Гурван Булаг сум-2018
  • 17:00
    Сүлд үү, Тоо юу  /Танзани/
  • 17:45
    Студи-403
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Мориор амилсан Монгол заяа- Ц.Цэнд-Аюуш МУМУ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 2, 3-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 43-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 36
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 3, 4-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 7
  • 12:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги
  • 13:10
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 11-р анги
  • 14:20
    "Шүүхийн шинжээчид" ОАК 4-6-р анги
  • 16:55
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 44-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • 21:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • 23:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 00:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • 01:10
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Милуоки NBA 2020-21
  • 11:00
    Майами - Бостон NBA 2020-21
  • 13:00
    PL World №32
  • 13:30
    Бөрнли - Лийдс PL 36-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №120
  • 16:00
    Саутхэмптон - Фүлхэм PL 36-р тойрог
  • 18:00
    Сан Антонио - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 20:00
    Премьер лигийн тойм №38
  • 21:00
    Football Talk №38
  • 22:30
    NBA Talk №24

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 09:20
    "Дугуйтай гэр бүл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 6-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:00
    Хөгнөхааны хийдийн Чингис хааны шүтээн хөрөг
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Нийслэл хүү" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 08:25
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:20
    “World football” теле сэтгүүл
  • 09:50
    Спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 10:55
    Спорт хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 11:25
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” ОУХМ Ц. Амаржаргал
  • 11:50
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан
  • 17:45
    Спорт хобби
  • 18:10
    Миний мөрөөдөл: Мото спортын мастер П. Төрбат
  • 18:40
    Монголын спорт-түүх
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Аваргуудын алтан дурсамж 1-р хэсэг
  • 20:35
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Д. Болдсүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Амжилтын төлөө Хүндийн өргөлтийн ОУХМ М. Анхцэцэг
  • 21:45
    Бахархал
  • 22:15
    Спорт таны амралтан: “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хайрын зөвлөх” ОАК төгсгөлийн анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцлагын цаг
  • 11:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:23
    Амрах агшин
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Монгол хүү” МУСК
  • 17:15
    Түмэнд түгээе
  • 17:30
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-1
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцлагын цаг
  • 20:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Зураглал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Генийн өөрчлөлттэй хүнс” баримтат кино
  • 23:30
    Онцлох мэдээ
  • 00:05
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 11:50
    “Дөрвөн урилга” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 13:20
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 13:40
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Аз жаргалын түлхүүр/
  • 14:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:10
    Монгол бичгийн хичээл-7
  • 14:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 15:50
    Болжморийн цаг
  • 16:00
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтан-Уяагийн концерт 2-р хэсэг
  • 16:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:50
    “Нүүдэл” Реалити шоу 3,4-р хэсэг
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:10
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Өсвөр нас, эцэг эх/
  • 20:30
    “Өвгөдийн захиас” Зуны сургааль
  • 20:40
    “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК