МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” Эко сурвалжилга
  • 10:40
    “Шүдний аялал” Хүүхэлдэйн жүжиг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 5.6-р анги
  • 12:15
    Судар бичгийн алтан сан
  • 12:30
    Япон хэлний хичээл №8
  • 12:50
    “Уран тонгороо” 2013 он
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Өмнөговь аймаг /2010 он/
  • 14:45
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 15:10
    Урлан
  • 15:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:00
    Энэ бол дуурь: “Лусын дагина” баримтат цуврал
  • 16:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:30
    Миний амьдрал: Эрдэнэтийн хүү
  • 18:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:05
    “Манай гэр” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:30
    Гол сэдэв: ЭЕШ
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” тоглолт
  • 21:50
    Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • 22:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: Төрийн таван түрлэг
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /9/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 9,10/
  • 12:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /1/
  • 13:00
    "Сая долларын олз" Монголын уран сайхны кино
  • 14:35
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино /8/
  • 14:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /2/
  • 21:35
    Mongolian Noble Fibre
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:15
    Хөшигний ард
  • 23:05
    Сумо тойм
  • 23:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • 13:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "ТВ Галерей" Алтан фонд
  • 15:50
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 74-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • 21:10
    "Mongolian Noble Fibre"
  • 21:15
    "Авдрын мухарт"
  • 21:50
    "10 их наяд: Барилга"
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 75-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Бразил - Япон
  • 08:30
    "Жумүн" 91-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    Бизнес мэдээ
  • 13:00
    Азын мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Танд тустай агшин
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд 2"
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 19:05
    "Орон орны хоол"
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    "Монголиан нобел файбер"
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:15
    "Жумүн" 92-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:15
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Бразил - Япон
  • 00:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Туршилтын хос" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Эбола ба амьд үлдэгсэд" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 10:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 37-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:32
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 50-р анги
  • 12:57
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 16-р анги
  • 14:30
    "Дэлхийн хотууд" цуврал нэвтрүүлэг /Вашингтон/
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг,1-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Филипиний эцэггүй хүүхдүүд-1" баримтат кино
  • 17:40
    Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Mongolian noble fibre" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Simple talk" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Нандин нас" МУСК 8-р анги
  • 11:50
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 88-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл /давталт/
  • 14:00
    Сансарын юм ярья
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" ток шоу МУГЖ Ч.Амаржаргал
  • 22:00
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • 23:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 88-р анги
  • 00:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 01:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-2
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Аман хуур МУСК
  • 15:10
    Баримтат дэлгэц: Берлиний галт тэрэг
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Аалз ОАК-6
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-7
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-3
  • 22:30
    Аалз ОАК-7
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:10
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • 00:55
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:35
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.6,7
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.43
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • 09:40
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • 10:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3
  • 13:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Торгоны зам "Казкастан" баримтат кино 1
  • 15:00
    "Ардын хувьсгалын 99 жил" 2-р хэсэг
  • 16:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45,46
  • 17:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8,9
  • 17:40
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Монголын хаан ширхэгт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 21:35
    "Гүүр" ОАК 3.10
  • 22:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 4-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3.83-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Орчуулга №7)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Орчуулга №7)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Орчуулга №7)
  • 14:10
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №8)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №8)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат №8)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 64,65-р анги
  • 17:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 5-р анги
  • 20:55
    Mongolian Noble Fibre
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.84-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 66,67-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 2-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 21:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 22:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 38-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд - 2" дугаар -6
  • 14:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 3-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 35-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 39-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 3
  • 21:30
    Миний Монголын соёл
  • 22:00
    "Хамтдаа" МОАК 5,6-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МеОАК 58-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 10:10
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 13:40
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес толь
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "10 их наяд-Барилга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 08:00
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 59-р анги /давталт/
  • 08:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Зочны цаг - МҮЭХ-ны дэд ерөнхийлөгч С.Эрдэнэбат
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Намар- Алдагдсан цагийн эрэлд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 60-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Тод зочин" ярилцлага
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:50
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 10:30
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 13:05
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 15:30
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • 17:45
    "Шилжилт" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.37-р анги)
  • 20:30
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • 22:50
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • 00:40
    "Сэрүүлгэн хүн (Plan Man)" УСК
  • 02:40
    "Шилжилт" МУСК
  • 04:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.36,37-р анги)
  • 05:40
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • 07:40
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Учралын өглөө
  • 13:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Mентор цаг
  • 21:30
    Тalk with me
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 28-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "10 их наяд-Хөдөө аж ахуй"нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хөгжилтэй дүр Ахаа намайг бодоорой"
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Дугуйтай аялал-3" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 20:00
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 21:50
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 08:45
    Ард түмний индэр
  • 09:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 12-р анги
  • 10:45
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Өвөр монголын тэмдэглэл
  • 12:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Учралын өглөө нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Моо-21" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 13-р анги
  • 22:55
    Кино миний амьдралд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 17:43
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:03
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:33
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Ирээдүйн хот -Сингапур" баримтат кино
  • 20:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 3-р анги
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    "Yер" МУСК
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.49-52
  • 07:35
    Тобот Атлон III.7-8
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс X II.17-18
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 09:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 31
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 44-45
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо III.11-12
  • 10:30
    Доктор хэн VI бүлгийн тусгай анги
  • 11:35
    Миний бяцхан одой морь V.2
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 1
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 86
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.49-52
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.5
  • 15:00
    Мини форс X II.19-22
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 5
  • 16:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 32
  • 16:40
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 46
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.1-4
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 5-6
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.7
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 21
  • 18:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 6
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо III.13-14
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.3
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Сансраас ч хол газар 1-2
  • 22:00
    Доктор хэн VII.1
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан аргамж: “Монгол, Японын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд С.Хүрэлбаатар оролцов. 2019 он.
  • 09:40
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 2-р хэсэг 2016 он.
  • 10:40
    “Ирж яваа цаг” зураглал
  • 10:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид-I
  • 12:20
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Бага ангийн багшийн ажлын нэг өдөр/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    Хөгжлийн замаар... /Соёлын бодлого/
  • 13:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” спортын мэдээ
  • 13:30
    Гол сэдэв: Элсэлтийн шалгалт
  • 13:50
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” Сувилагч Тандаа баярлалаа
  • 14:15
    “Зогсошгүй...” Фантастик продакшны найруулагч, жүжигчин Б.Тамир оролцов. 2019 он.
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 12-р анги /Мэдээллийн технологи /
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Теле хичээл 12-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 16:40
    Онцгой дуудлага
  • 17:00
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид-II
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:30
    “Малчин хүүхдийн нэг өдөр” зураглал
  • 19:35
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 19:45
    Орон нутгийн мэдээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    10 их наяд- Барилга
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” тойм мэдээ /Ковид ба байгаль/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Теле концерт
  • 09:30
    Ярилцах цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Нано бальзам
  • 10:35
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 33,34-р анги
  • 14:10
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Биелэгдэшгүй даалгавар МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Шинэ ном
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 22:20
    Миний эрдэнэ ОАК 35,36-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:20
    "Bernard King" баримтат кино
  • 00:50
    Саутхэмптон - Лийдс (шууд) Премьер лиг 37-р тойрог
  • 03:00
    2021 BAL Season FAP vs. AS Sale live
  • 05:00
    2020 NBA Finals Game 1 Cut down
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    Marquee Matchup Warriors vs Sixers 4/19/2021
  • 09:00
    2020 NBA Finals Game 2 Cut down
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    Marquee Matchup Nets vs Pelicans 4/20/2021
  • 16:00
    Marquee Matchup Warriors vs Sixers 4/19/2021
  • 18:00
    2020 NBA Finals Game 3 Cut down
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    Marquee Matchup Nets vs Pelicans 4/20/2021
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2020 NBA Finals Game 4 Cut down

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Гранада - Реал Мадрид Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 11:30
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 13:30
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 15:30
    Түүхэн тоглолт №22: Бөрнли-Ман.Ютд 2009/10
  • 16:00
    Эльче - Алавес Ла Лиг 36-р тойрог
  • 18:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №35
  • 20:30
    La Liga Talking Football №7
  • 21:30
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №23: Саутхэмптон-Ливерпүүл 2000/01

SPS National

  • 00:00
    NBA Talk №24
  • 01:30
    "SPS Блиц" S2 #6
  • 01:50
    Брайтон - Мансити (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Улсын начин цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    Тоттэнхэм - Волверхэмптон PL 36-р тойрог
  • 14:30
    Football Talk №38
  • 16:00
    La Liga Show №36
  • 16:30
    Сан Антонио - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №37
  • 21:00
    NBA Gametime №121
  • 21:30
    Челси - Лестер PL 37-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1134
  • 11:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 13:30
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 16:30
    ONE: Dangal
  • 19:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 21:00
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Тойм
  • 21:30
    UFC: Смит-Кларк

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино  Чарли Чаплин
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 09:45
    Чойр-2015 Super Cup
  • 10:25
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    10 их наяд-Барилга
  • 14:50
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хэнтий аймаг Зүүн бүсийн хурд-2016
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Жокейн нэг өдөр
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг-Б.Гунгаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сонирхогчдын клуб
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 4, 5-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 44-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 36
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 8
  • 12:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • 13:10
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • 14:20
    "Шүүхийн шинжээчид" ОАК төгсгөлийн 7-9-р анги
  • 16:55
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 45-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 20:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • 21:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • 23:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 00:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • 01:10
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 00:30
    Pre-Game Show №281 (Шууд)
  • 00:50
    Ман Ютд - Фүлхэм (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 03:00
    Челси - Лэстер (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 05:15
    Production Time
  • 05:30
    NBA Gametime №120
  • 06:00
    Ман Ютд - Рома Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 08:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №20
  • 08:30
    Индиана - Торонто NBA 2020-21
  • 10:30
    Даллас - Кливлэнд NBA 2020-21
  • 12:30
    Ман Ютд - Лэстер PL 36-р тойрог
  • 14:30
    NBA Action №3021
  • 15:00
    Ман Ютд - Фүлхэм PL 37-р тойрог
  • 17:00
    Брайтон - Ман Сити PL 37-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №38
  • 20:00
    NBA Gametime №121
  • 20:30
    Football Talk №38
  • 22:00
    Челси - Лэстер PL 37-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:10
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:30
    "Тулаанч заан" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Дугуйтай гэр бүл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:00
    Чингис хааны нагтан зураг
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 8-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Зочны ярилцлага
  • 08:35
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 09:25
    Дэлхийн тамирчин: Домогт хөлбөмбөгчин “Франц Беккенбауэр”
  • 09:55
    Спорт хобби: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц.Хосбаяр
  • 10:25
    Спорт-түүх: “Москва-80” зуны олимпын наадмын 40 жилийн ойд зориулав
  • 10:50
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 11:15
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Амжилтын төлөө Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Л. Отгонбаяр
  • 11:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:50
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн хагас шигшээ барилдаан
  • 19:00
    Спорт цаг үе-шууд
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл: Чөлөөт бөхийн тамирчин, Спортын мастер Б. Марал
  • 20:30
    Аваргуудын алтан дурсамж” 2-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 21:40
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд:”Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-1
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцлагын цаг
  • 11:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Генийн өөрчлөлттэй хүнс” баримтат кино
  • 17:20
    Түмэнд түгээе
  • 17:35
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-2
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Ардын элч” МУСК
  • 23:20
    Онцлох мэдээ
  • 23:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 11:50
    “Өвгөдийн захиас” Зуны сургааль
  • 12:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Өсвөр нас, эцэг эх/
  • 12:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Монгол бичгийн хичээл-8
  • 13:20
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 13:40
    “Эх өв” Алтангэрэл судар
  • 14:10
    “Долоон дэлбээт цэцэг” хүүхдийн жүжиг
  • 14:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 15:00
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 15-р анги
  • 15:30
    “Монгол хүүхдүүд” урлагийн их наадам
  • 17:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:00
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Миний хүүгийн төрсөн өдөр/
  • 18:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Чих хамар”
  • 18:50
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Ааваа уучлаарай
  • 19:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” /Мехатораникч/
  • 19:20
    “Зогсошгүй” Морин хуурийн багш,Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Ю.Дэлгэрсайхан
  • 20:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар