МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • 10:00
    Гол сэдэв: ЭЕШ
  • 10:20
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” тоглолт
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 7.8-р анги
  • 12:20
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Япон хэлний хичээл №9
  • 12:50
    “Хүлгийн тоосонд сэргэсэн хүү” 2013 он
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Сүхбаатар аймаг /2010 он/
  • 14:20
    Монгол инженер
  • 15:00
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд” /давталт/
  • 15:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:00
    10 их наяд-Барилга
  • 16:20
    Энэ бол дуурь: “Нибелунгийн бөгж” баримтат цуврал
  • 17:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Цагдаагийн нэг өдөр/
  • 17:20
    Миний амьдрал: Монгол хүний ухаан
  • 17:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Одод гэрэлтүүлсэн он жилүүд” /2007 он/
  • 19:20
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Гадаадын их дээд сургуульд суралцагч оюутан залуус /
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1-р анги
  • 23:05
    Монгол үлгэр
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 11,12/
  • 12:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /2/
  • 13:00
    "Намрын синдром" Монголын уран сайхны кино
  • 14:35
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино төгсгөлийн 9-р анги
  • 14:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /1/
  • 19:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /3/
  • 21:35
    Аяллын тойрог
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • 13:10
    "Mongolian Noble Fibre"
  • 13:15
    "Авдрын мухарт"
  • 13:50
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Телезохиомж"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 75-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • 21:10
    "New wave"
  • 21:40
    "Нүдэн булгийн өчил"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 76-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Бразил - Япон
  • 08:25
    "Жумүн" 92-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Хошин шог
  • 17:25
    "ТВ молл"
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Ментор хаб"нэвтрүүлэг #03 Монголын архитехторуудын эвлэлийн хүндэт ерөнхийлөгч Б.Батжав
  • 19:20
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 93-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Серби-Куб
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Өртөө" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 10:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 38-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:32
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 51-р анги
  • 12:57
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 17-р анги
  • 14:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг, 2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Филипиний эцэггүй хүүхдүүд-2" баримтат кино
  • 17:35
    "10 их наяд-Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Нандин нас" МУСК 9-р анги
  • 11:50
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 66-р анги
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Би унасан ч гэсэн" баримтат кино
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • 23:50
    "Морь минь давхи" МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-3
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Алтан өргөө МУСК
  • 15:30
    Аалз оак-7
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-8
  • 19:30
    Дэлхийгээр аялагчид: Финлянд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 22:30
    Аалз ОАК-8
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • 01:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 02:10
    Мэдээ
  • 03:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8,9
  • 07:20
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.44
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 7,8
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • 09:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 10:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 2
  • 12:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 7,8
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:45
    "Ч.Ойдов" баримтат кино
  • 16:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.47,48
  • 17:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-12
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 21:35
    "Гүүр" ОАК 4.1
  • 22:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 2
  • 23:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 5-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3.84-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Орчуулга №8)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Орчуулга №8)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Орчуулга №8)
  • 14:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №9)
  • 15:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №9)
  • 15:45
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат №9)
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 66,67-р анги
  • 17:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Fun Day" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.85-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 68,69-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" 1-р бүлэг бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 16:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 35-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 39-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 22,23-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд - 2" дугаар -7
  • 14:05
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 14:35
    Миний Монголын соёл
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 4-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 36-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 40-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Кыргызстаны Сарт Халимагууд-Монголдор
  • 22:00
    "Хамтдаа" МОАК 7,8-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МеОАК 59-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 10:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 13:40
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:35
    "10 их наяд-Барилга" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес толь
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-р анги
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    МУСК /давталт/
  • 08:15
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 60 анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Тод зочин" ярилцлага /давталт/
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 61-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Шилжилт" МУСК
  • 10:45
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 13:05
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • 15:15
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.37-р анги)
  • 16:05
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • 17:45
    "Шилжилт 2" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • 20:30
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 22:55
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 01:05
    "Сүпер од (Top Star)" УСК
  • 02:55
    "Шилжилт 2" МУСК
  • 04:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • 05:10
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 07:15
    "8 Миль (8 Mile)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Mентор цаг
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 28-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 34-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Тalk with me
  • 21:00
    Эрүүл Монгол хүн оршивой
  • 21:40
    10 их наяд - Хөдөө аж ахуй
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:00
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 17:20
    "Учралын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Дугуйтай аялал-4" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 20:00
    "Студи-403"үзүүлж байна
  • 20:20
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Учралын өглөө нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Моо-21" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 13-р анги
  • 11:20
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Өдөр бүрийн яриа 1” баримтат кино
  • 12:55
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Хамтдаа 24-НАМЗХ влог
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:55
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Онцгой байдлын цаг
  • 21:00
    Ярилцлага
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 14-р анги
  • 22:55
    Кино миний амьдралд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн хот -Сингапур" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Канарын хатан хаан" баримтат кино
  • 20:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 4-р анги
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.1-4
  • 07:35
    Тобот Атлон III.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс X II.21-22
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 5
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 32
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 46
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо III.13-14
  • 10:30
    Доктор хэн VII.1
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.3
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.7
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 21
  • 12:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 6
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.1-4
  • 13:30
    Врумиз III.3-4
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.6
  • 15:00
    Мини форс X II.23-26
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 6
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 24
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.5-8
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 7-8
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 87
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 25
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо III.15-16
  • 19:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?-Цагаан идээ
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.4
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Сансраас ч хол газар 3-4
  • 22:00
    Доктор хэн VII.2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан аргамж: “Монгол, Өмнөд , Хойд Солонгосын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Ж.Ломбо оролцов. 2019 он.
  • 09:40
    Орон нутгийн мэдээ
  • 09:55
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 10:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид 2-р хэсэг 2007 он.
  • 12:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    Хөгжлийн замаар.../Эко хот/
  • 13:10
    Онцгой дуудлага
  • 13:30
    Теле хичээл 11-р анги /Уран зохиол, үндэсний бичиг /
  • 14:20
    “Зогсошгүй...” Хөгжмийн зохиолч Д.Ариунболд оролцов. 2019 он.
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” тойм мэдээ /Ковид ба байгаль/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Теле хичээл 12-р анги /Газар зүй, нийгэм судлал/
  • 17:00
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” Гавьяат жүжигчин З.Пүрэв 2007 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” олон улсын сургуулиудад онлайнаар суралцдаг оюутнууд
  • 19:40
    “Тэмээн сүрэг” зураглал
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Хог хаягдлын дахин боловсруулалт, ашиглалт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 09:20
    Шинэ ном
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Нано бальзам
  • 10:35
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 35,36-р анги
  • 14:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Ядуугийн зовлон МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    10 их наяд-Барилга
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:20
    Миний эрдэнэ ОАК 37,38-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "Wilt 100" баримтат кино
  • 00:50
    Эвертон - Волверхэмптон (шууд) Премьер лиг 37-р тойрог
  • 03:00
    Вест Бром - Вест Хэм (шууд) Премьер лиг 37-р тойрог
  • 05:15
    "Big O - Oscar Robertson" баримтат кино
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:30
    Open Gym: The Bubble Chapter 2
  • 08:30
    NBA Action 3021
  • 09:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut down
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    NBA Action 3021
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:30
    NBA GameTime
  • 18:30
    NBA GameTime
  • 19:30
    NBA GameTime
  • 20:30
    NBA GameTime
  • 21:30
    NBA GameTime
  • 22:30
    NBA GameTime
  • 23:00
    2021 BAL Season AS Douanas vs. Maputo

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    La Liga World №35
  • 11:30
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 13:30
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 15:30
    La Liga Talking Football №6
  • 16:30
    Түүхэн тоглолт №24: Челси-Сандерлэнд 2014/15
  • 17:00
    Эльче - Алавес Ла Лиг 36-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 19:30
    La Liga Chronicles №37
  • 20:00
    VIVA LA LIGA №16
  • 20:30
    Түүхэн тоглолт №25: Ман.Ютд-Ман.Сити 2014/15
  • 21:00
    Ла Лигийн тойм №37
  • 22:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    ONE: Inside the Matrix II
  • 01:30
    "SPS Блиц" S2 #5
  • 01:50
    Критсал П - Арсенал (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Улсын начин цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    NBA Gametime №121
  • 13:00
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 15:00
    FIVB Эмэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг БНХАУ - ТУРК
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #3
  • 18:00
    The Buzzer №22
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #4
  • 20:00
    "Бөхийн Ертөнц" нэвтрүүлэг - S3#19
  • 20:30
    PL Netbusters №32
  • 21:00
    NBA Gametime №122
  • 21:30
    Челси - Реал Мадрид Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1459
  • 11:00
    UFC 255: Фигуэйредо-Перез
  • 14:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 16:30
    Октагон 3-10
  • 17:00
    UFC: Блэйдес-Дос Сантос
  • 19:00
    WWE Monday raw 1460
  • 21:00
    ONE Weekly #20
  • 21:30
    UFC 262: Оливейра-Чандлер Тойм
  • 22:00
    UFC: Холл-Силва

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 09:45
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монгол наадам
  • 10:30
    Дэлхийн шилдэг морьд
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Секреттариат  Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөшигний ард нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу /Манила /
  • 20:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол наадам нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 6, 7-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 45-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 37
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 9
  • 12:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • 14:20
    "Хичээлийн дараа уулзъя" ОАК 1-3-р анги
  • 16:55
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 46-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • 21:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • 23:25
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • 00:35
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • 01:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PL Netbusters №32
  • 00:30
    Pre-Game Show №282 (Шууд)
  • 00:50
    Тоттенхэм - А. Вилла (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 03:00
    Бөрнли - Ливерпүүл (Шууд) PL 37-р тойрог
  • 05:15
    Production Time
  • 05:30
    NBA Action №3021
  • 06:00
    Вильярреал - Арсенал Европа лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 08:00
    PL World №33
  • 08:30
    Юта - Голден Стэйт NBA 2020-21
  • 10:30
    Индиана - Кливлэнд NBA 2020-21
  • 12:30
    NBA Action №3020
  • 13:00
    Ман Ютд - Ливерпүүл PL 34-р тойрог
  • 15:00
    Тоттенхэм - А. Вилла PL 37-р тойрог
  • 17:00
    Кристал П. - Арсенал PL 37-р тойрог
  • 19:00
    The Buzzer №22
  • 20:00
    NBA Gametime №122
  • 20:30
    PL World №34
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №39
  • 22:00
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Евромакс
  • 09:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 8-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:20
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:40
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 9-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Гийнгоо" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:10
    Спорт-хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 09:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 11:15
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 12:10
    Миний мөрөөдөл: Боксын тамирчин Түвшинтулга
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг
  • 17:50
    “Олимп ба Ото” “Бээжин-2008” зуны олимпын наадам
  • 18:30
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 19:10
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт цаг үе
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Спорт таны амралтан: “Шонхор” мастер кросс 2019 ОУХМ Н. Уртнасан агсны нэрэмжит тэмцээн
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-2
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Сувилагч танд баярлалаа
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Зураглал
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Ардын элч” МУСК
  • 17:10
    Түмэнд түгээе
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-3
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 20:45
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Зураглал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Мичдийн зургаан гялаан” МУСК
  • 23:05
    Онцлох мэдээ
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 11:50
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Зогсошгүй” Морин хуурийн багш,Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Ю.Дэлгэрсайхан
  • 13:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:20
    “Миний сонгосон мэргэжил” /Мехатораникч/
  • 13:40
    Монгол бичгийн хичээл -9
  • 14:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 15:30
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх би дүрийн тухай
  • 15:45
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц “Дэлхийн 80 гайхамшиг”цуврал Цаг хугацааны машин-1р хэсэг
  • 16:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:50
    “Оюундалай” Гэр
  • 17:05
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний үг миний хүсэл
  • 17:15
    Цирк ирлээ
  • 18:15
    “Миний нэрийн хуудас” Технологич Б.Баттүшиг
  • 18:45
    “Хайрлаарай” НароБанчэн Гэгээнтэн
  • 19:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • 21:20
    “Хавар” олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 19-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК