МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1-р анги
  • 09:55
    “Өвлөхүйн эрдэм” Зураач Д.Уртнасан
  • 10:15
    Үлгэрийн цаг: “Муурын байшин”
  • 10:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 9.10-р анги
  • 12:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Сумын төвийн хөл хорио/
  • 12:30
    Япон хэлний хичээл №10
  • 12:50
    Өвгөдийн захиас: Зуны сургаал 1
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Баянхонгор аймаг /2010 он/
  • 14:50
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:00
    Энэ бол дуурь: “Евгений Онегин” баримтат цуврал
  • 16:55
    Хөгжмийн агшин
  • 17:05
    Миний амьдрал: “Ардын багш”
  • 17:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 19:05
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Ковидгүй Монгол
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Ногоон шошго: “Уур амьсгалын өөрчлөлт” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 2-р анги
  • 23:05
    Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    You plus me
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /1/
  • 10:40
    Найргийн тэнгэр
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 13,14/
  • 12:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /3/
  • 13:00
    "Сайн аав" Монголын уран сайхны кино
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /2/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /4/
  • 21:35
    Токио хүрэх зам
  • 21:50
    Entertainment zone
  • 22:20
    10 их наяд - Бизнес
  • 22:45
    Сумо тойм
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • 13:10
    "Нүдэн булгийн өчил"
  • 13:25
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "New wave"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 76-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 27-р анги
  • 21:10
    "Түг түг хаалгаа"
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 77-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Серби-Куб
  • 08:40
    "Жумүн" 93-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:40
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    "ТВ молл"
  • 17:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Монголын сонгодог бүтээлүүд 3"
  • 19:15
    Токио хүрэх зам
  • 19:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Жумүн" 94-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эмэгтэй - Орос-Болгар
  • 00:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Орос ба Хятад: Зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 10:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 39-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "AXA" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:32
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны төгсгөлийн 52-р анги
  • 12:57
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 18-р анги
  • 14:30
    "Дэлхийн хотууд" цуврал нэвтрүүлэг /Лас Вегас/
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг, 3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Роботууд ба бидний ирээдүй" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Спортын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Нандин нас" МУСК 10-р анги
  • 11:50
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • 19:15
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 21:30
    "Манан" СОАК 14-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • 23:50
    "Код" МУСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Монголын сонгодог бүтээлүүд
  • 14:40
    Инээдмийн толь
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Дэлхийгээр аялагчид: Финлянд
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Токио хурэх зам
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аалз ОАК-9
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Даалгавар ОАК-5
  • 22:30
    Аалз ОАК-9
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:35
    "Нэг ангийн хоёр" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10,11
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 9,10
  • 08:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31
  • 09:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 10:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 3
  • 12:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 13:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 9,10
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Торгоны зам "Казкастан" баримтат кино 2
  • 15:00
    "Ардын хувьсгалын 99 жил" 3-р хэсэг
  • 16:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.49,50
  • 17:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.13,14
  • 17:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 32
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 3
  • 21:35
    "Гүүр" ОАК 4.2
  • 22:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 3
  • 23:55
    Бундеслиг Тойргийн өмнө

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3.85-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: Орчуулга №9)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: Орчуулга №9)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: Орчуулга №9)
  • 14:15
    "Fun Day" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №10)
  • 15:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №10)
  • 15:45
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат №10)
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 68,69-р анги
  • 17:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.26-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.6,7-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • 21:20
    Токио хүрэх зам
  • 21:35
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.86-р анги
  • 23:00
    "Ээж" ОАК 70,71-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 10-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 36-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 40-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 24,25-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд - 2" дугаар -8
  • 14:15
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 14:40
    Миний Монголын соёл
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 5-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 37-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 41-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Кыргызстаны Сарт Халимагууд-Нүүж өнгөрүүлсэн түүх
  • 22:00
    Зуун чухал сэдэв: Монгол соёл Монголын баялаг
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ
  • 00:05
    "Хувь тавилан" МеОАК 60-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 10:10
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:20
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 13:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 18:35
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 18:40
    Бизнес толь
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 21:30
    "10 их наяд-Хөдөө аж ахуй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 15-р анги
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /А.Чимэд-Очир/
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 61-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Зочны цаг - МҮЭХ-ны дэд ерөнхийлөгч С.Эрдэнэбат
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 62-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:05
    "Шилжилт 2" МУСК
  • 10:45
    "Сахиусан тэнгэр (Angel-A)" УСК
  • 12:25
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 14:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • 15:30
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 17:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • 20:30
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • 23:10
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • 01:20
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • 03:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • 03:50
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 04:15
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • 06:35
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Элч цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 34-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эрүүл Монгол хүн оршивой
  • 13:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 29-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 35-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 39,40-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Токио хүрэх зам
  • 20:30
    Тalk with me
  • 21:00
    Сонин сайхан юу байна?
  • 21:40
    10 их наяд - Бизнес
  • 22:00
    Гэрч ОАК 30-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Токио хүрэх зам
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Сайн уу Амьдрал минь 2" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 16:00
    "Учралын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Дугуйтай аялал-5" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 20:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 21:50
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Онцгой байдлын цаг
  • 08:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 14-р анги
  • 10:10
    Ярилцлага
  • 11:10
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 11:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Хамтдаа 24-НАМЗХ влог
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:05
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 17:10
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 15-р анги
  • 22:55
    Кино миний амьдралд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн засварлага
  • 11:35
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Канарын хатан хаан" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Ирээдүйн хот-Үхэшгүй мөнх" баримтат кино
  • 20:00
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 5-р анги
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 00:46
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.5-8
  • 07:35
    Тобот Атлон III.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс X II.25-26
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 6
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 24
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо III.15-16
  • 10:30
    Доктор хэн VII.2
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.4
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 87
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 25
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.5-8
  • 13:30
    Врумиз III.5-6
  • 14:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?-Цагаан идээ
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.6
  • 15:00
    Мини форс X I.1-4
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан III.1
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 9-10
  • 16:45
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 47-48
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.9-12
  • 17:33
    Зуузуугийн найзууд 9-10
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Аз жаргалын эрэлд 1
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 7-8
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо III.17-18
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.5
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Сансраас ч хол газар 5-6
  • 22:00
    Доктор хэн VII.3
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан аргамж: “МУ-ын Үндэсний аюулгүй байдлын тухай” Үндэсний аюулгүй байдлын асуудал хариуцсан тусгай үүрэг гүйцэтгэгч элчин сайд О.Очиржав оролцов. 2019 он.
  • 09:40
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 10:40
    “Хяргас нуур” зураглал
  • 10:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” Гавьяат жүжигчин З.Пүрэв 2007 он.
  • 12:10
    Теле хичээл 11-р анги /Нийгэм судлал/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” олон улсын сургуулиудад онлайнаар суралцдаг оюутнууд
  • 13:40
    Теле хичээл 11-р анги / Иргэний ёс зүйн боловсрол, хими, англи хэл/
  • 14:30
    “Зогсошгүй...” Улсын филармонийн удирдаач С.Саруул-Од оролцов. 2019 он.
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 12-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол, нийгэм судлал/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Хог хаягдлын дахин боловсруулалт, ашиглалт/
  • 16:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 17:10
    “Хакер” баримтат кино
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, Төрийн шагналт, кино найруулагч Б.Сумхүү 2007 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” ярилцлага /гадаад улс орнуудад амьдарч ажиллаж байгаа монголчууд/
  • 19:30
    MNB архив: Анхаарах өнцөг
  • 19:50
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    10 их наяд- Хөдөө, аж ахуй
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар.../Боловсролын шинэ хандлага/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Нано бальзам
  • 10:35
    Баримтат кино
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Миний эрдэнэ ОАК 37,38-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:00
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний эрдэнэ ОАК 39,40-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    2021 BAL Season Patriots vs. GNBC
  • 03:00
    2021 BAL Season AS Police vs. AS Sale
  • 05:00
    NBA Home Video: 2015 Golden State Warriors
  • 06:30
    Playoff Central
  • 07:30
    NBA Action 3021
  • 08:00
    2021 WNBA: Storm vs. Lynx live
  • 10:00
    Marquee Matchup Suns vs Sixers 04/21/2021
  • 12:00
    Marquee Matchup Lakers vs Mavericks 04/22/2021
  • 14:00
    Marquee Matchup Nuggets vs Warriors 04/23/2021
  • 16:00
    Marquee Matchup Suns vs Sixers 04/21/2021
  • 18:00
    Marquee Matchup Lakers vs Mavericks 04/22/2021
  • 20:00
    Marquee Matchup Nuggets vs Warriors 04/23/2021
  • 22:00
    2020 NBA Finals Game 6 Cut down
  • 23:00
    Marquee Matchup Celtics vs Lakers 04/15/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №37
  • 11:30
    VIVA LA LIGA №16
  • 12:00
    Ла Лигийн тойм №37
  • 13:00
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог
  • 15:00
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 17:00
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 19:00
    La Liga Talking Football №5
  • 20:00
    La Liga Show №37
  • 20:30
    La Liga Talking Football №3
  • 21:30
    Гранада - Реал Мадрид Ла Лиг 36-р тойрог
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №26: Ман.Сити-Ливерпүүл 2008/09

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2020
  • 12:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    "Бөхийн Ертөнц" нэвтрүүлэг - S3#19
  • 13:00
    Тоттэнхэм - Астон Вилла PL 37-р тойрог
  • 15:00
    NBA Gametime №122
  • 15:30
    WWE Smackdown 1134
  • 17:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #5
  • 18:00
    "Man in the middle №1" Баримтат кино
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 4
  • 21:00
    FIVB Эмэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг АНУ - БРАЗИЛ
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1460
  • 11:00
    UFC: Лий-Оливейра
  • 13:00
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 16:00
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 18:30
    ONE Weekly #20
  • 19:00
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • 19:30
    Октагон 3-11
  • 20:00
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 21:30
    UFC: Андерсон-Блахович

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:45
    Гийнгоо
  • 10:00
    Хөшигний ард нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хангарьд-2016 уралдаан
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Амтат хоолны эрэлд
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 8, 9-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Адал явдал Уран сайхны кино
  • 01:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 46-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 38
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 17, 18
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 10
  • 12:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • 13:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • 14:45
    "Хичээлийн дараа уулзъя" ОАК 4-6-р анги
  • 17:10
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 47-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 11-р анги
  • 21:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • 23:25
    "Хүнд цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • 00:35
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 11-р анги
  • 01:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 3, 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Реал - Челси Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 02:00
    Юта - Голден Стэйт NBA 2020-21
  • 04:00
    ПСЖ - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/2 Эхний тоглолт
  • 06:00
    Майами - Бостон NBA 2020-21
  • 08:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 10:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 10:30
    Дэнвэр - Шарлотт NBA 2020-21
  • 12:30
    Портлэнд - Юта NBA 2020-21
  • 14:30
    PL World №35
  • 15:00
    Ньюкасл - Ман Сити PL 36-р тойрог
  • 17:00
    Челси - Арсенал PL 36-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №39
  • 20:00
    PL Netbusters №33
  • 20:30
    PL World №36
  • 21:00
    NBA Talk №25
  • 22:30
    Л.А Клипперс - Хьюстон NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 09:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 9-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:20
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:40
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    Токио хүрэх зам
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 10-р анги
  • 22:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Элбэг дээл" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт
  • 08:55
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:05
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 4-р хэсэг
  • 16:30
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 17:00
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 19:00
    Зочны ярилцлага
  • 19:20
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 20:00
    Монголын спорт-түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Спорт-Хобби: Авто спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 22:00
    Спорт таны амралтан:”Авто хим 2019” мастер кросс уралдаан
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-3
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Хуульч зөвлөж байна давталт
  • 11:45
    Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:23
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Мичдийн зургаан гялаан” МУСК
  • 16:55
    Түмэнд түгээе
  • 17:10
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-4
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцлагын цаг
  • 20:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Онцлох мэдээ
  • 23:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 19-р анги
  • 11:10
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • 12:45
    “Миний нэрийн хуудас” Технологич Б.Баттүшиг
  • 13:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Хайрлаарай” НароБанчэн Гэгээнтэн
  • 14:30
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 16:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц “Дэлхийн 80 гайхамшиг”цуврал Цаг хугацааны машин-2 р хэсэг
  • 17:00
    Монголын түүх
  • 18:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 18:20
    Алхам-1
  • 18:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:55
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Хувцас”
  • 19:15
    “Гэгээн үдэш” ток шоу Теле театр
  • 20:30
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар