МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 6.7-р анги
  • 10:45
    Ковидгүй Монгол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • 12:20
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Өвгөдийн захиас: Зуны сургаал 2
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Хөвсгөл аймаг /2010 он/
  • 14:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:00
    “Кихот ноён” уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:10
    10 их наяд-Хөдөө аж ахуй
  • 16:30
    Мартах учиргүй
  • 17:00
    Ногоон шошго: “Уур амьсгалын өөрчлөлт” хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Урлагийн далд ертөнц- Монголын нууц товчоо” /2008 он/
  • 19:10
    “Зогсошгүй” “Moon dance” хамтлагийг үүсгэн байгуулагч О.Саранхүү
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Мазаалай - Баримтат кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /2/
  • 10:40
    Найргийн тэнгэр
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 15,16/
  • 12:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /4/
  • 12:55
    Аяллын тойрог
  • 13:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    Токиогоос Токио - Спортын хөтөлбөр
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /3/
  • 19:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нутаг минь" Дундговь аймгийн малчдад зориулсан хандивын тоглолт
  • 23:30
    Хөөе ах аа!
  • 00:30
    Сумо тойм
  • 01:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 11:00
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 23,24,25-р анги
  • 15:10
    "Түг түг хаалгаа"
  • 16:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 77-р анги
  • 17:30
    "Уou+Мe" /Баясаа+Туяа/
  • 18:05
    "Хөшигний ард"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 28-р анги
  • 21:10
    "Авдрын мухарт"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 78-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "Жумүн" 94-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:50
    "ТВ молл"
  • 09:20
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр #1
  • 18:10
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    10 их наяд - Хөдөө аж ахуй
  • 19:00
    "Хүүхэд зорилтот төсөл"шууд нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүүхэд зорилтот төсөл"шууд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Жумүн" 95-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тэр л хэвээрээ "тоглолт /1-р хэсэг/
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 19-р анги
  • 14:30
    “Асрагч аав” МУСК
  • 16:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 1-р анги
  • 23:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Оргил өөд" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Манан" СОАК 10-р анги
  • 12:30
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • 13:50
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • 15:10
    Кино миний амьдрал
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "T Live" Тогооч Г.Тэнгисийн цаг /давталт/
  • 17:50
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #1
  • 19:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 20:30
    "Алганы хээ" ток шоу МУГЖ Ч.Амаржаргал
  • 22:00
    "Чимээгүй застав" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дуртай өдөр
  • 12:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 13:30
    Аалз ОАК-6
  • 14:30
    Аалз ОАК-7
  • 15:30
    Аалз ОАК-8
  • 16:30
    Аалз ОАК-9
  • 17:30
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Эрэмдэг МУСК
  • 23:20
    Эцсийн хүсэл МУСК
  • 00:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:25
    Мэдээ
  • 01:15
    "Админ Z" МУСК
  • 02:45
    "Том 6-н толгой" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.12,13
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 11,12
  • 08:55
    "Тавилан баримтат" кино
  • 09:30
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 10:35
    "Америакаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 6
  • 11:05
    "Улаан тарианы отряадь" баримтат кино
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 4
  • 12:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.12
  • 12:55
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Сэрэлт" баримтат кино
  • 14:30
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 6
  • 15:45
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 5
  • 16:50
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 2
  • 17:45
    "Ментор ХАБ нэвтрүүлэг 3 /Б.Батжав/
  • 18:45
    "Эхнэрийн заавараар" шоу 1
  • 20:05
    "Миний приус" шоу 1
  • 21:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:30
    "Улаан бал" тойм
  • 22:05
    "Гүүр"ОАК 4.3
  • 23:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 4

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    “Миний бяцхан одой морь” 1.22-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 7-р анги
  • 11:25
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • 12:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.86-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ээж" ОАК 70,71-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 17:10
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.8,9-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Флоренц ба Уффици галерей" баримтат кино
  • 23:40
    "Ээж" ОАК 72,73-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5,6-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • 13:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8,9-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 6,7-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    100-н чухал сэдэв: Монгол соёл, Монголын баялаг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид"
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 15,16-р агни
  • 14:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 17:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар - 10
  • 17:30
    "Сараана" МУСК
  • 18:35
    Заншлын хэлхээ: Кыргызстаны Сарт Халимагууд-Төрөлмүүд минь салам
  • 19:30
    "Ардын буйдан" дугаар - 6
  • 21:00
    "Аймшигт үнэн" УСК
  • 23:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:45
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 12-14-р анги
  • 09:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "10 их наяд-Хөдөө аж ахуй" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 10:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 11-12-р анги /давталт/
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 18:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-1
  • 21:10
    "Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 01:10
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:50
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:30
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зочны цаг - Ө.Эрдэнэ-Очир
  • 14:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 14:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:20
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    You plus Me
  • 21:00
    УИХ-ын цаг
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /О.Баатарчагнаа/
  • 22:10
    "Дуулиант хэрэг" цуврал
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:30
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 10:40
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • 13:00
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • 14:45
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This is Where I Leave you)" УСК
  • 16:40
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • 18:55
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 21:30
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • 00:10
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 02:05
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • 04:00
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 06:05
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • 08:25
    "Шинэ трэйлер"

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31-34-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 31-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • 14:00
    Single ladies МУСК 1-р анги
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Токио хүрэх зам
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Гэрч" ОАК 26-р анги
  • 18:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:00
    Хүүхэд зорилтот төсөл
  • 21:00
    Токиогоос Токио
  • 22:00
    Хүүхэд зорилтот төсөл
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 14:10
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Гэр дүүрэн аз жаргал" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 17:30
    "Хөшигний ард " үзүүлж байна
  • 18:20
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хөрөг- Энхийн Од" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 21:50
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 08:45
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 15-р анги
  • 10:50
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 12:05
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 12:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:45
    "Тайлал" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 15:00
    Гэртээ харих зам
  • 16:00
    "Тэтгэвэртэй гарсан тэтгэврийн сан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Маркетинг подкаст
  • 19:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нутаг минь" хандивын тоглолт дуучин Э.Төрмандах
  • 23:35
    "Шидэт үгсийн гайхамшиг" уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Учиртай 3 толгой" МУСК
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК 1-р анги
  • 13:26
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 14:36
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол минь" тоглолт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:02
    "Сэтгэлийн дуудлага " тоглолт
  • 21:00
    "Мянга гаруй жилийн өв соёл" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 34-р анги
  • 23:00
    "Үл таних эмэгтэй " МУСК
  • 00:53
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.3-8
  • 08:25
    Мини форс X II.11-12
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 14
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 42-43
  • 10:00
    Гэнэтийн сүй 8-12
  • 12:25
    Ай Карли II.11-15
  • 14:35
    Мини форс X II.13-16
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.45-52
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо III.9-13
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 18:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 31
  • 18:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 44-45
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь V.1-3
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VI.13 VII.1
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:10
    “Хакер” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, Төрийн шагналт, кино найруулагч Б.Сумхүү 2007 он.
  • 12:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” ярилцлага /гадаад улс орнуудад амьдарч ажиллаж байгаа монголчууд/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Хөгжлийн замаар... /Боловсролын шинэ хандлага/
  • 13:05
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:25
    MNB архив: “Монголын спортын түүх” Авто спортын тамирчид оролцов. 1-р хэсэг
  • 14:25
    “Зогсошгүй...” Төгөлдөр хуурч С.Одгэрэл оролцов. 2019 он
  • 15:00
    Ногоон шошго хэлэлцүүлэг: Уур амьсгалын өөрчлөлт
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • 17:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 17:50
    Эх өв: Монгол гэр
  • 18:20
    “Америкийн боловсрол-2021”
  • 18:40
    Явлаа, ирлээ
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” СТА, циркийн алиалагч Д.Цэдэнбал 2007 он.
  • 19:40
    Хуулийн засаглал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар.../ЖДҮ/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:25
    Нано бальзам
  • 10:30
    Амилсан хайр МУСК
  • 12:00
    Ярилцах цаг
  • 12:30
    Баримтат кино
  • 13:30
    Миний эрдэнэ ОАК 39,40-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:30
    Нано бальзам
  • 16:35
    Дархлаа МУСК
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    10 их наяд-Хөдөө аж ахуй
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Тэмцэл МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    2021 BAL Season Petro de Luanda vs. FAP
  • 03:00
    2021 BAL Season Rivers Hoopers vs. US Monastir
  • 05:00
    2020 NBA Finals Game 1 Cut down
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    WNBA Weekly #201
  • 07:30
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 04/16/2021
  • 09:30
    WNBA Weekly #201
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    NBA Action 3021
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA GameTime
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA GameTime
  • 23:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 04/16/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 13:00
    La Liga World №35
  • 13:30
    Ла Лигийн тойм №37
  • 14:30
    La Liga Talking Football №4
  • 15:30
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 17:30
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 19:30
    La Liga Show №37
  • 20:00
    La Liga ZAP №16
  • 20:20
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • 21:00
    La Liga Talking Football №2
  • 22:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Бөхийн Ертөнц" нэвтрүүлэг - S3#19
  • 12:30
    Атлетик Билбао - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 14:30
    "SPS Блиц" S2 #6
  • 14:50
    Спортын Хатад #6 (Г.Угалзцэцэг)
  • 15:30
    PL World №36
  • 16:00
    La Liga Show №36
  • 16:30
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог
  • 18:30
    NBA Talk №24
  • 20:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 4
  • 21:30
    NBA плейофф давталт
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #6

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Object X төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 12:00
    ONE: Dangal
  • 14:30
    UFC: Оверийм-Волков
  • 17:00
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 19:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 21:30
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Тойм
  • 22:00
    WWE Smackdown 1134

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 13-р анги
  • 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 3, 4-р анги
  • 16:00
    Дорноговь аймгийн Улаанбадрах сум-90 жил
  • 17:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Монголын гэгээ
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Танзани /
  • 20:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг-С.Оюунчимэг Яруу найрагч
  • 23:00
    Сайн уу? бүсгүй Уран сайхны кино
  • 01:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 47-р анги
  • 08:15
    "Хүнд цохилт" ОАК 8-10-р анги
  • 10:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-9-р анги
  • 13:30
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1-3-р анги
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 48-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • 20:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 12-р анги
  • 21:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 5, 6-р анги
  • 23:25
    "Хүнд цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • 00:35
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 12-р анги
  • 01:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 5, 6-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Л.А Клипперс - Шарлотт NBA 2020-21
  • 02:30
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 04:30
    Сан Антонио - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 06:30
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 08:30
    NBA Action №3021
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Хьюстон NBA 2020-21
  • 11:00
    PL World №36
  • 11:30
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог
  • 13:30
    PL Netbusters №33
  • 14:00
    Ман Ютд - Фүлхэм PL 37-р тойрог
  • 16:00
    Брайтон - Ман Сити PL 37-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №23
  • 19:00
    Челси - Лэстер PL 37-р тойрог
  • 21:00
    NBA Talk №25
  • 22:30
    Football Talk №38

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Чудо" хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 10-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:10
    Үлгэрийн ертөнц
  • 15:40
    Токио хүрэх зам
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр - 1
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хөдөө аж ахуй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 11-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө"МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 08:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 09:30
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 14:20
    Үндэсний сурын 2018 оны багийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 15:20
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 16:00
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 17:05
    Үндэсний сурын 2018 оны багийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 18:05
    Миний мөрөөдөл: Ихэр бээлий боксын клубын тамирчин Б. Саруул
  • 18:35
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” Олимпын аварга Э. Бадар-Ууган
  • 19:05
    Спорт хобби
  • 19:30
    Бахархал
  • 20:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-4
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцлагын цаг
  • 11:30
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 17:05
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-5
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Зөв хооллоё
  • 21:00
    Тархи сэрэхүй
  • 21:35
    Зураглал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Ичээнд нь” МУСК
  • 23:42
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Хувцас”
  • 10:50
    “Гэгээн үдэш” ток шоу Теле театр
  • 12:05
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 13:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:50
    “Долоон хожгор нэг можгор” монгол ардын аман үлгэр /Алтан фонд 1994он/
  • 14:25
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний мөрөөдөл найзтайгаа хамт сургууль төгсөх
  • 14:35
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 1-р хэсэг
  • 15:25
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 17:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн зөрчил ба ойлголцол
  • 17:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:30
    “Мартах учиргүй” Гавьяат эдийн засагч Даржаагийн Насанжаргал
  • 18:00
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг бага насныханд зориулав /шинэ/
  • 18:20
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Жинхэнэ эрдэнэс
  • 18:30
    “Цоглог” хөтөлбөр “Босоо төрсөн монгол бичиг минь” /Алтан фонд 2003он/
  • 19:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /шинэ/
  • 19:30
    “Хайрлаарай” Уучлал
  • 20:30
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК