МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1.2-р анги
  • 10:45
    “Доорий Дин Дон” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монгол чуулбар” Булган аймаг /2010 он/
  • 15:00
    “Кихот ноён” уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:15
    Өвгөдийн захиас: Зуны сургаал 3

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Entertainment zone
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 17,18/
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /3/
  • 12:20
    Ийм сайхан эх орон - МУГЖ Б.Цэцгээ
  • 13:10
    Токио хүрэх зам
  • 13:25
    Хөөе ах аа!
  • 14:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:30
    Мэргэжлийн сумогийн Нацу башё
  • 17:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    Номын баяр - Хүндэтгэлийн хэсэг
  • 20:10
    Номын баяр - Шинэ үе
  • 21:45
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /5/
  • 22:50
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 23:30
    Азийн мэдээ
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26,27,28-р анги
  • 14:20
    "Хөшигний ард"
  • 15:10
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Авдрын мухарт"
  • 16:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 78-р анги
  • 17:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:10
    “Ментор хаб"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 29-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 79-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Жумүн" 95-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    "ТВ молл"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 12:10
    "Нүүр будалтын гайхамшиг"10 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    "Жудо бөхийн дасгалжуулагч Д.Наранбаатарт амьдрал бэлэглэе Хавдрын эсрэг хамтдаа лайв тоглолт"
  • 18:00
    "Цахим эмч"
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжилтэй дүр2- Ахаа намайг бодоорой"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Жумүн" 96-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Бээжин 2008 - Волейбол эрэгтэй -Америк-Серби
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хөшигний ард" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Бүсгүй ертөнц" теле концерт
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Тэр л хэвээрээ" тоглолт /2-р хэсэг/
  • 13:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, төгсгөлийн 20-р анги
  • 14:30
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 16:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 17:45
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Роботууд ба бидний ирээдүй" баримтат кино
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 2-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Фифагийн гэр бүл" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 63,64,65,66,67-р анги
  • 12:30
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • 13:50
    "Манан" СОАК 14-р анги
  • 15:10
    Кино миний амьдрал
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Баатар уу эсвэл гэмт хэрэгтэн үү" баримтат кино
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Учрал подкаст /давталт/
  • 22:00
    "Кабан арлын эрдэнэс" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Даалгавар ОАК-1
  • 14:50
    Даалгавар ОАК-2
  • 15:40
    Даалгавар ОАК-3
  • 16:30
    Даалгавар ОАК-4
  • 17:20
    Даалгавар ОАК-5
  • 18:10
    Ханхүү нь аль вэ МУСК
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Зангараг МУСК
  • 22:40
    Намайг аваад үлдээч МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:25
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 02:35
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" УСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Экстрем Хятад" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.14,15
  • 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.47
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 08:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 08:55
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2,3
  • 11:05
    "Луугийн домог говийн охины хүсэл" баримтат кино
  • 11:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5
  • 12:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 12:50
    "Эхнэрийн заавараар" шоу 1
  • 14:00
    "Америкаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 5
  • 14:30
    "Ментор ХАБ нэвтрүүлэг 2 Н.Төгсцогт
  • 15:20
    "Ардын хувьсгалын 98 жил" 1-р хэсэг
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 17:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.15
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 7
  • 18:55
    Зураглал
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 5
  • 20:05
    "Миний приус" шоу 2
  • 21:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 21:35
    "Гүүр"ОАК 4.4
  • 22:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5
  • 23:55
    Зураглал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2-9-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 8-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:50
    Аугаа уран зургууд
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Ээж" ОАК 72,73-р анги
  • 14:40
    "Арга билэг" хамтлагийн тоглолт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Чернобыль" 2.7,8-р анги
  • 17:55
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • 18:15
    "Миний бяцхан одой морь" киноны ид шид
  • 18:40
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 19:00
    "E баримт" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 19:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Леонардо да винчи Миланы суутан" баримтат кино
  • 23:35
    "Ээж" ОАК 74,75-р анги
  • 01:25
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 10,11-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 10:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • 13:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 12,13,14-р анги
  • 16:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 17:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8,9-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 1-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 22:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг ертөнц" СОАК 1,2-р анги
  • 14:35
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 3
  • 15:05
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:00
    Заншлын хэлхээ: Кыргызстаны Сарт Халимагууд- Хөлсөөр үнэлэгдсэн нэр төр
  • 17:00
    "Ардын буйдан" дугаар - 6
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар- 11
  • 21:50
    "Илд цэцэг" МУСК
  • 23:40
    "Зоригт эрс" УСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-1
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-15-р анги /давталт/
  • 15:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “МЕНТОР ХАБ” нэвтрүүлэг #03. Монголын архитехторуудын эвлэлийн хүндэт ерөнхийлөгч Б.Батжав
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 22:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Зочны цаг - МҮЭХ-ны дэд ерөнхийлөгч С.Эрдэнэбат
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /О.Баатарчагнаа/
  • 15:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:40
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:10
    УИХ-ын цаг /давталт/
  • 17:40
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 18:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /З.Рэгзэдмаа/
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:35
    Монгол бяслаг дэлхийд -У.Төмөрхуяг
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:35
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • 09:30
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • 11:40
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 13:45
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 16:05
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • 18:45
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • 21:30
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • 23:25
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 01:25
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35-38-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33,34-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 35-р анги
  • 13:50
    Бизнес амжилт
  • 14:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    Токиогоос Токио
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Бизнес амжилт"
  • 17:40
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 39,40-р анги
  • 18:10
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • 19:00
    Токио хүрэх зам
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    Single Ladies МУСК 2-р анги
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:50
    "Гэрч" ОАК 28-30-р анги

TV7

  • 08:50
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:00
    "Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 11:50
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Single lady-2" МУСК
  • 15:00
    "Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хөрөг-Ганхүү" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Учралын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "I COOK" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Single lady-3" МУСК
  • 22:00
    "Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Хөшигний ард " үзүүлж байна
  • 23:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Маркетинг подкаст
  • 09:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Шидэт үгсийн гайхамшиг" уран сайхны кино
  • 11:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:20
    Ideree's подкаст
  • 17:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 20:10
    "Тэр л хэвээрээ" тоглолт А.Анхбаяр Б.Чанцалдулам
  • 22:20
    "Бээжинд нахиалсан хайр" уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Мартагдсан дууль" МУСК
  • 09:36
    "Ирээдүйн хот-Сингапур "баримтат кино
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 11:40
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК 2-р анги
  • 13:31
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 15:20
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:10
    "Анд минь чамайг үгүйлэх юм" тоглолт
  • 19:00
    хошин шогийн тоглолт
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    " Ирээдүйн хот супер тэнгэр баганадсан хот " баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 35-р анги
  • 23:00
    "Ноход" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.6-12
  • 08:25
    Мини Форс X II.17-18
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 5
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 32
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 46
  • 10:00
    Сансраас ч хол газар 1-5
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли II.16-17
  • 14:00
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?-Цагаан идээ
  • 14:35
    Мини форс X II.19-22
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.1-8
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо III.14-18
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 6
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 24
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь V.4-5
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.10
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VII.2-3
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • 10:40
    Хуулийн засаглал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    Хөгжлийн замаар.../ЖДҮ/
  • 13:40
    MNB архив: “Монголын спортын түүх” Авто спортын тамирчид оролцов. 2-р хэсэг
  • 14:40
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 15:10
    “Зогсошгүй...” Жүжигчин Б.Одончимэг оролцов. 2019 он
  • 15:40
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:40
    “Нууц” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” жүжигчин Н.Цэвээнравдан 2007 он.
  • 19:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    “Алтай нутгаар” зураглал
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар.../Эрүүл мэндийн үйлчилгээ/
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 10:10
    Тэмцэл МУСК
  • 11:55
    Нано бальзам
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:10
    Аюултай харилцаа МУСК
  • 15:55
    Нано бальзам
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 16:30
    Галзуу зугаалга МУСК
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Marquee Matchup Warriors vs Celtics 04/17/2021
  • 03:00
    2021 BAL Season US Monastir vs. Patriots
  • 05:00
    Marquee Matchup Warriors vs Sixers 4/19/2021
  • 07:00
    Playoff Central
  • 09:30
    Playoff Central
  • 12:00
    Playoff Central
  • 13:30
    WNBA Weekly #201
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA GameTime
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA GameTime
  • 23:00
    "Reggie Miller" баримтат кино
  • 23:50
    Ла лиг (шууд) 38-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Show №37
  • 11:30
    Гранада - Реал Мадрид Ла Лиг 36-р тойрог
  • 13:30
    La Liga Talking Football №4
  • 14:30
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 16:30
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №27: Челси-Ман.Ютд 2005/06
  • 19:00
    La Liga Talking Football №7
  • 20:00
    La Liga Top Moments №8
  • 20:30
    La Liga Top Moments №7
  • 21:00
    La Liga Top Moments №6
  • 21:30
    La Liga Top Moments №5
  • 22:00
    La Liga Top Moments №4
  • 22:30
    La Liga Top Moments №3
  • 23:00
    Pre-Game Show №284 (Шууд)
  • 23:50
    Ла Лиг (Шууд) 38-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 11:00
    "Man in the middle №2" Баримтат кино
  • 12:00
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • 13:00
    FIVB Эмэгтэйчүүдийн Үндэстүүдийн Лиг БРАЗИЛ - ПОЛЬШ
  • 16:00
    "SPS Блиц" S2 #4
  • 16:20
    Спортын Хатад #7 (О.Насанбурмаа)
  • 17:00
    The Buzzer №23
  • 18:00
    "Man in the middle №4" Баримтат кино
  • 19:00
    NBA плейофф давталт
  • 21:00
    Ла Лигийн тойм №36
  • 22:00
    Pre-Game Show №283
  • 22:50
    Премьер лиг (Шууд) 38-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC: Фонт-Гарбрандт (Шууд)
  • 10:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 12:30
    Октагон 3-11
  • 13:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 15:30
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Тойм
  • 16:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер Тойм
  • 16:30
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено
  • 19:00
    UFC: Фонт-Гарбрандт
  • 22:00
    WWE Monday raw 1460

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 5, 6, 7-р анги
  • 10:45
    Бинес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8, 9-р анги
  • 16:00
    Архангай Цэцэрлэг сумын 90 жил
  • 17:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-Б.Цогтбаатар
  • 18:45
    Бизнес хөтөч
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг /Манила /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Д.Эрдэнэбат ААУ
  • 22:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:00
    Халуун сэтгэл Уран сайхны кино
  • 01:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 48-р анги
  • 08:15
    "Хүнд цохилт" ОАК 11-14-р анги
  • 10:00
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-12-р анги
  • 13:30
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 4-6-р анги
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 49-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:10
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 20:30
    "Пэнтхаус 2" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 7, 8-р анги
  • 23:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 7, 8-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Челси - Реал Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 02:00
    Нью Орлеанс - Голден Стэйт NBA 2020-21
  • 04:00
    Ман Сити - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 06:00
    Майами - Бостон NBA 2020-21
  • 08:00
    PL World №36
  • 08:30
    Тоглолт №1 (Шууд) NBA Плэй-Офф
  • 11:00
    Майами - Милуоки NBA 2020-21
  • 13:00
    Тоттенхэм - А. Вилла PL 37-р тойрог
  • 15:00
    Кристал П. - Арсенал PL 37-р тойрог
  • 17:00
    The Buzzer №23
  • 18:00
    NBA Action №3022
  • 18:30
    NBA Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 20:30
    NBA Gametime №123
  • 21:00
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог
  • 22:50
    Премьер лиг (Шууд) 38-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Үлгэрийн ертөнц
  • 09:40
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 11-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Зарын цаг
  • 14:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр - 1
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Дугуйтай гэр бүл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 12-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:20
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 08:55
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Баянжавын Батзориг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат тамирчин, Монгол улсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 11:30
    Оюутны универсиад наадмын Сагсан бөмбөгийн тэмцээн-2020
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл
  • 19:05
    Оддын замнал: Португал дасгалжуулагч Жозе Моуриньо
  • 19:35
    Спорт-Гэр бүл
  • 20:05
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Бахархал
  • 21:40
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:40
    Спорт-Хобби
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Теле-концерт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-5
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Тархи сэрэхүй
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Зураглал
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Зөв хооллоё
  • 15:30
    Түмэнд түгээе
  • 15:45
    “Ичээнд нь” МУСК
  • 17:30
    Танайд мод тарья
  • 18:00
    ТВ-Архиваас: АЛТАН НАМАР-2019
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-6
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Миний ирээдүйн мэргэжил
  • 20:30
    Бид Монголчууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 10:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /шинэ/
  • 11:00
    “Хайрлаарай” Уучлал
  • 12:00
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • 13:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:40
    “Цоглог” хөтөлбөр “Босоо төрсөн монгол бичиг минь” /Алтан фонд 2003он/
  • 14:10
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн зорилго ба алсын хараа
  • 14:20
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 2-р хэсэг
  • 15:10
    “Зутантай банш” олон ангит хүүхдийн уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 16:25
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:35
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 17:35
    “Чат бокс” хүүхдийн сэтгэл зүйн онлайн зөвлөх
  • 17:55
    “Язгуур” үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав /шинэ/
  • 18:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүүхэд нас жаргалаар дүүрэн байг
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:30
    “Оюундалай” Балчир Есүхэй
  • 19:50
    “Босох тэнхэл” ток шоу /шинэ/
  • 20:30
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 7,8,9-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК