МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Хүйсийн онцлог ялгаа”
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хөршүүд” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:40
    Доорий дин дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Хүүхдийн эрхийн цувралаас
  • 11:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Далан худалч” жүжиг
  • 13:10
    “Хөгжилтэй нас ”Монголын хүүхдийн ордны дугуйлангийн сурагчдын концерт
  • 13:50
    Ногоон шошго
  • 14:10
    Зуузуугийн найзууд
  • 14:30
    Өв эрдэнэ
  • 14:40
    “Төөрсөн жаал” Уран сайхны кино
  • 16:10
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Зогсошгүй
  • 17:10
    Урлан
  • 17:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:40
    “Манай гэр бүл“ сурвалжилга
  • 18:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:05
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Монгол Ардын нам
  • 19:20
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Зөв хүн-Электорат эвсэл
  • 19:35
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021 Ардчилсан нам
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Эх өв “Алтай ятга”
  • 21:40
    “Хөршүүд” уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 23:15
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Хүний хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Лизингтэй наадам
  • 12:40
    Entertainment zone
  • 13:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:20
    "Мөнгө" олон ангит кино /2/
  • 14:10
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 17,18/
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    "Хайр" Монголын уран сайхны кино
  • 16:15
    Азийн мэдээ
  • 16:35
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:40
    "Мөнгө" олон ангит кино /3/
  • 21:45
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 22:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 22:15
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:55
    "Тусгай ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 12:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 8,9,10-р анги
  • 15:00
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 92-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 11-р анги
  • 21:15
    "Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021"
  • 21:55
    "Танайд хоноё"
  • 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 93-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    "Харанхуй хад"уран сайхны кино
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:25
    "Гранд Маршал хотхон"
  • 13:45
    "Мөрөөдлийн театр - Вакцинтай наадам"
  • 15:00
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Бизнес мэдээ"
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Богд хаан" уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:45
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол -Малдив - Тажекстан эмэгтэй
  • 00:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    "Миний хайр" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Улаан дарцаг" МУСК
  • 14:30
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 16:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Вакцинтай наадам" хошин контент
  • 17:50
    Монгол Улсын ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021 /Aрдчилсан нам/
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:25
    Шударга ёс хөгжлийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 16-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Төгс урсгалын эрэлд" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #3 /давталт/
  • 12:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 7-р анги
  • 13:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • 15:10
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 18:00
    Учрал подкаст /давталт/
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:40
    "Вакцинтай наадам" Хошин зохиомж
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021"
  • 22:00
    "Анхаар:Тоглуулж болохгүй" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    SBN news тойм
  • 09:30
    Их эмч
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Миний очих дуртай газар
  • 14:30
    Лагины алт ОАК-8
  • 15:30
    Лагины алт ОАК-9
  • 16:20
    Мөрөөдлийн театр: Вакцинтай наадам
  • 17:30
    Лагины алт ОАК-10
  • 18:30
    Өдрийн мэнд
  • 19:00
    Токио хүрэх зам
  • 19:30
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 19:45
    HRC үзүүлж байна
  • 20:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:15
    Longines үзүүлж байна
  • 20:30
    Дуртай өдөр
  • 21:30
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 21:45
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    100 жилийн эморол МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:35
    "Орд" УСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 7
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 08:15
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 10-12
  • 11:45
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.1
  • 12:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 12:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 3
  • 14:00
    "Америкаар 10000 бээр" нэвтрүүлэг 7
  • 14:30
    "Цааны нүүдэл" нэвтрүүлэг 3
  • 15:20
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 17:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 4
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 10
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 6
  • 20:10
    Сонгууль 2021
  • 20:20
    "Миний приус" шоу 6
  • 21:40
    Сонгогчдын боловсролд
  • 21:50
    "Сонгуууль 2021" Ардчилсан нам
  • 22:05
    "Сонгууль 2021" шудрага ёс хөгжлийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 00:30
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.1
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.1-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 22-р анги
  • 11:25
    Аугаа уран зургууд
  • 11:35
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 3-р анги
  • 12:50
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 13:15
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Анхны хайр" ОАК 8-р анги
  • 15:10
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Tribute to Pink Floyd" тоглолт
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 4-р анги
  • 23:20
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • 00:15
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 5,6,7,8-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 10:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 7-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 11-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 2,3,4-р анги
  • 16:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8,9,10-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 8-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 12-р анги
  • 21:30
    "Амалуна" Нарны циркийн шоу үзүүлбэр-2012
  • 22:30
    "Үлгэрийн ертөнц" Нарны циркийн шоу үзүүлбэр-2012
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 9,10-р анги
  • 14:30
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар - 5
  • 15:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 16:00
    Заншлын хэлхээ: Өнгөний билэгдэл, тоглоом наадгайн ёс заншил
  • 16:30
    "Ардын буйдан" дугаар - 8
  • 18:00
    Шударга ёс Хөгжлийн хөтөлбөр
  • 18:15
    Ардчилсан нам
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    "Степ Голд-Монгол залуусын бүтээн байгуулалт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар 13
  • 23:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 09:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-3
  • 10:00
    "Улаачдын цаг" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 10:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 24-25-р анги /давталт/
  • 15:10
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:45
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 23:30
    "Миний хайр" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Нүүдэлчдийн ирээдүй - Хүүхэд нас"
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Н.Оюунбат/
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 15:20
    Уран сайхны кино
  • 16:50
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна - Вакцинтай наадам
  • 20:15
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 21:45
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 22:00
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 22:15
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 08:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.48,49-р анги)
  • 10:00
    "Рэд (Red)" УСК
  • 12:10
    "Рэд 2 (Red 2)" УСК
  • 14:20
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 16:30
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • 19:10
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 21:30
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 23:25
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 08-09-р анги
  • 08:25
    Бизнес амжилт
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 43,44-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 45-р анги
  • 12:20
    Girl's ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 14:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 15:30
    Орхидос МУСК 2-р анги
  • 17:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 18:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 20:15
    Балжиннямтай өдөр
  • 21:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 21:10
    Токио хүрэх зам
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 38-40-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Маркетинг подкаст
  • 09:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "7-р тусгай тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    Ideree's подкаст
  • 16:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 17:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Ардчилсан нам
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Их засаг ОУСИ-ийн 25 жилийн ойн баримтат кино
  • 20:05
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Зөв хүн электорат эвсэл
  • 20:20
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 20:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Монгол ардын нам
  • 22:00
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 09:36
    "Ислам" баримтат кино
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК
  • 13:30
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:10
    "Аз жаргалын цэцэг " тоглолт
  • 19:00
    хошин шогийн тоглолт
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амазон " баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон I.11-16
  • 08:25
    Мини Форс X II.7-8
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 7
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 35
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 60
  • 10:00
    Гайхамшигт Виртуал ертөнцийн зөвлөмж 1-2
  • 11:25
    Тамын гүнжийн туслах 1-2
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли II.30-31
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс X II.9-12
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.41-48
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.8-12
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 2
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 26
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь V.14
  • 20:00
    Мөнх Тунх III.10
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VII.11-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    Зураглал
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр/шууд/
  • 09:00
    Хөгжилтэй туршилтууд: “Гайхалтай эмгэн хумс”
  • 09:30
    “Зочны ярилцлага”/Олон улсын Хүүхдийн эрхийг хамгаалах өдөрт зориулав/
  • 09:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Тэд бидний тухай “Джулия Робертс Монголд” баримтат кино
  • 10:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс:“Бүтээл эзэн хоёр” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуу оруулагч Д.Элбэгсайхан /2006 он/
  • 12:05
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 12:25
    Америк хэмнэл: Программ хангамжийн инженер А.Лувсаншарав
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    Миний сонгосон мэргэжил: “Тогооч”
  • 13:10
    “Цунами үхлийн давалгаа” баримтат кино.
  • 13:45
    MNB спорт үзүүлж байна: Монголын спортын түүх: “Монголын цаначид”
  • 14:45
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 14:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, найруулагч Б.Жаргал /2007 он/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Ногоон шошго
  • 16:50
    “Зогсошгүй” Төгөлдөр хуурч С.Одгэрэл
  • 17:25
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Цар тахлын дараах аялал жуулчлалын салбар олон улсад
  • 18:20
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    “Тахь” баримтат кино
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:20
    “Хүрээлэн амьд ертөнц...” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар.../Ахмадын нийгмийн бодлого/
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 22:55
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback
  • 01:00
    2021 Playoff Playback
  • 02:00
    2021 Playoff Playback
  • 03:00
    2021 Playoff Playback
  • 04:00
    2021 Playoff Playback
  • 05:00
    2021 Playoff Playback
  • 06:00
    NBA Action 3023
  • 06:30
    Playoff Central
  • 07:30
    2021 Playoff Playback
  • 08:30
    2021 Playoff Playback
  • 09:30
    NBA Fantasy Preview
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    2021 Playoff Playback
  • 15:00
    2021 Playoff Playback
  • 16:00
    2021 Playoff Playback
  • 17:00
    2021 Playoff Playback
  • 18:00
    2021 Playoff Playback
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback
  • 21:00
    2021 Playoff Playback
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback

SPS Classic

  • 00:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №1
  • 02:30
    La Liga ZAP №17
  • 02:50
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №3 (Шууд)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Реал Мадрид - Вильярреал Ла Лиг 38-р тойрог
  • 11:00
    Вильярреал - Ман Ютд Европа лиг Шигшээ тоглолт
  • 14:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №3
  • 16:30
    Вальядолид - Атлетико Ла Лиг 38-р тойрог
  • 18:30
    La Liga Talking Football №3
  • 19:30
    La Liga Top Moments №5
  • 20:00
    Ла Лиг 2020-2021 шилдэг гоолууд
  • 21:00
    Ла Лиг 2020-2021 сэтгүүл
  • 22:00
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лиг Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Плэй-Офф давталт
  • 11:00
    The Buzzer №24
  • 12:00
    Дортмунд - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/4 Хариу тоглолт
  • 14:00
    NBA Talk №29
  • 15:30
    Production time
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 1 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    La Liga Talking Football №5
  • 22:00
    NBA Gametime №132
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 1 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Bonaqua - итгэлтэй ус" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Сонгуулийн сурталчилгаа"
  • 20:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сонгуулийн сурталчилгаа"
  • 21:30
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC: Розенструйк-Сакай (Шууд)
  • 10:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 12:00
    Октагон 3-13
  • 12:30
    ONE: Reign of Dynasties
  • 13:40
    WWE Monday raw 1462
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 1 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    UFC: Розенструйк-Сакай

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг- Б.Зангад Ардын жүжигчин
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 13:30
    Эрдэнийн эрхи-Ж.Норолхоо МУСГЗ
  • 14:30
    Монгол наадам
  • 15:15
    Бизнес хөтөч
  • 15:30
    Төвийн бүсийн хурд Заамар-2008
  • 17:00
    Хурдан морины түүх
  • 17:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 18:30
    Би уран бүтээлч
  • 19:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 19:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:45
    Сонгуулийн цаг-1
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / ДУШАНБЕ /
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг-2
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сонгуулийн цаг-Монгол Ардын Нам
  • 21:40
    Сувд-Ч.Батцэцэг Стилист
  • 22:40
    Бизнес хөтөч
  • 22:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:00
    Итгэмээргүй адал явдал Уран сайхны кино
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 62-р анги
  • 08:15
    "Хүнд цохилт" ОАК 38-42-р анги
  • 10:30
    "Танхай номлогч" ОАК 6-8-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 31-34-р анги
  • 17:15
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 17:35
    "Анхны хайр" ОАК 63-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • 20:10
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • 23:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • 00:35
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Дэнвэр - Портлэнд NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 02:30
    Эвертон - Брайтон PL 4-р тойрог
  • 04:30
    Атланта - Нью Йорк NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 06:30
    Ньюкасл - Бөрнли PL 4-р тойрог
  • 08:30
    PL World №38
  • 09:00
    Брүүклин - Бостон NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:00
    NBA Action №3023
  • 11:30
    Лэстер - Вест Хэм PL 4-р тойрог
  • 13:30
    PL Netbusters №03
  • 14:00
    Юта - Мемфис NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 16:00
    Арсенал - Шеффилд PL 4-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3024
  • 18:30
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лигийн шигшээ 2021
  • 21:00
    NBA Gametime №132
  • 21:30
    The Buzzer №25
  • 22:30
    Ман Ютд - Тоттенхэм PL 4-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Үлгэрийн ертөнц
  • 09:40
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:10
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 25-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Зарын цаг
  • 14:20
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр - 3
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Дугуйтай гэр бүл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгуулийн сурталчилгаа
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    Chinggis khan and Buddhist heritage of Mongolia exhibition
  • 22:20
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгуулийн сурталчилгаа
  • 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 26-р анги
  • 23:20
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Өглөөний мэнд /хөгжмийн завсарлага/
  • 08:00
    Зочны цаг
  • 08:30
    "Бяцхан ертөнц" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • 09:50
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:00
    Дэлхийд дээд амжилтууд
  • 10:30
    Цэмцгэр хот-Эрүүл ирээдүй /Ногоон байгууламжийн албаны цэцэрлэгч О.Долгормаа/
  • 11:00
    “Бээжингийн хайрын түүх” ХОАУСК 21, 22, 23, 24, 25-р анги
  • 14:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • 15:50
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:00
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 17:30
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:40
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 18:30
    "You+me" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • 19:50
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    Мэс заслын тасгийнхан” ХОАУСК 34, 35, 36, 37, 38 -р анги"
  • 23:00
    Шөнийн зураглал
  • 23:05
    “Бээжингийн хайрын түүх” ХОАУСК 21, 22, 23, 24,25-р анги
  • 02:50
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 03:00
    Төрийн дуулал
  • 03:03
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:20
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ 1930, 1950 он
  • 08:55
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баатархүрээ
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Мексик-Швед тоглолт
  • 13:00
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан
  • 14:30
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 15:35
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 16:15
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Сенегал-Колумб тоглолт
  • 18:00
    Миний мөрөөдөл
  • 18:30
    Спорт-Хобби
  • 19:00
    Оддын замнал
  • 19:30
    Спорт-Гэр бүл
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бахархал
  • 22:30
    Спорт таны амралтанд: “Мастер рали-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 19:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 19:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:15
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 20:30
    Ярих өнцөг
  • 21:30
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 21:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-19
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Тархи сэрэхүй
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Зураглал
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Зөв хооллоё
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    МУСК
  • 17:40
    Түмэнд түгээе
  • 17:55
    “Соёмбо” чуулга
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Надтай үлдээч” ОАК-20
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Мэргэжил сонголтын аян
  • 20:30
    Танайд мод тарья
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол Улсын Зэвсэгт Хүчний 100 жилд
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хайр эргэсэн хавар” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 25-р анги
  • 11:50
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 12:25
    “Шүдний аялал” хүүхдийн жүжиг /шинэ/
  • 12:45
    Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж: Франц
  • 13:30
    “Чин сэтгэл” “Сэтгэлийн дуудлага” Эко соёл сангийн тэргүүн Т.Саруул
  • 13:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 15:00
    “Нисдэг чистмер” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • 17:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхдийн эрх
  • 18:10
    “Хайрлаарай” Цаг хугацаа
  • 19:10
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн цуврал нэвтрүүлэг-3
  • 20:20
    “Хүргэн хүү” монголын уран сайхны кино
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2510:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (хэсгийн барилдаан)