МҮОНТ

  • 07:00
    Мэдээ /шууд/
  • 07:20
    Билгийн мэлмий
  • 07:50
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Мэдээ /шууд/
  • 09:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:20
    Доорий дин дон
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Хүүхэд эцэг эхийн харилцаа”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ABU хүүхдийн цувралаас
  • 11:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ричард ван” Өвөрхангай аймгийн хөгжимт драмын театр
  • 13:55
    “Шүдний аялал” Хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:10
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” Агуу өөрчлөлтүүд
  • 15:10
    “Хөгжилтэй нас” Концерт /давталт/
  • 15:50
    Хүүхдийн эрхийн цувралаас...
  • 16:00
    “Энэ бол дуурь” баримтат цуврал: Пеллеас ба Мелизанда
  • 16:50
    Миний нэрийн хуудас
  • 17:20
    Мартах учиргүй
  • 17:50
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 18:50
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 18:55
    Монгол улс хэдэн ирвэстэй вэ?
  • 19:10
    ”Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:10
    "No side тоглолт" олон ангит кино /1/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:20
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Шуурхай мэдээ
  • 12:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:10
    "Мөнгө" олон ангит кино /6/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    "Үл таних эмэгтэй" Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 25,26/
  • 15:25
    Морин хуур мину
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "No side тоглолт" олон ангит кино /2/
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мөнгө" олон ангит кино /7/
  • 21:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 21:50
    Аяллын тойрог
  • 22:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Хүүгүй ломбард" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Монгол улс хэдэн ирвэстэй вэ"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 96-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15-р анги
  • 21:15
    "New wave"
  • 21:45
    "Bonaqua ус хэрхэн танд хүрдэг вэ?"
  • 21:50
    "Элсэн дээрх амьдрал"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 97-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:45
    Хамгийн хамгийн
  • 08:25
    "Кино сутра 3" уран сайхны кино
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Амдралын тойрог"3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Зүүнбүрэнгийн хурд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "Япон орноор баримтат цуврал"
  • 17:20
    "ТВ молл"
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Гранд Маршал хотхон"
  • 18:40
    "Кино сутра 4" уран сайхны кино
  • 19:30
    "Амдралын тойрог"4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:45
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол - Казак -Малдов
  • 00:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Ирвэс" баримтат кино
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 11:50
    "Эзел" ОАК 6-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Мөргөлийн аян зам" баримтат кино
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 22:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • 23:30
    "Эзел" ОАК 6-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Лагины алт ОАК-13
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Б.Чимид
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Инээдмийн толь
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Өдрийн мэнд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра оак
  • 19:30
    Нахиа 14 хөтөлбөр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Лагины алт ОАК-14
  • 22:30
    Кобра ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • 01:20
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • 02:25
    Мэдээ
  • 03:15
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.22,23
  • 09:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • 09:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 1
  • 12:50
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44
  • 13:05
    "Миний приус" шоу 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • 15:00
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:40
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.1
  • 21:50
    "Ирвэсний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний приус" шоу 7
  • 23:20
    "Алс холын бүжиг" кино драм

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 1.15,16-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №9)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №10)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №9)
  • 14:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №2)
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №3)
  • 15:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №2)
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 1.17,18-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 5-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 24-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 4-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 6-р анги
  • 19:25
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 4-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • 10:25
    "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр"
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Миний Монголын соёл
  • 14:25
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 17-р анги
  • 16:00
    Миний Монголын соёл
  • 16:20
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 3-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 21:30
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Зуун жилийн эморол" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 74-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:20
    "Үргээлэг" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 08:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Цаатан бүсгүйчүүд" баримтат кино
  • 08:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 18-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    Монгол Улсын ерөнхийлөгчийн сонгуулийн дүн
  • 10:05
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 25,26-р анги
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 4-р анги
  • 13:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 14:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн барилдаан
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Их хуралдаан-2" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес толь
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 20-р анги
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир хаана
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 4-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    УСК /давталт/
  • 08:15
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 08:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 9-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 17:45
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 19:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 10-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 21:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 22:55
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:20
    "Босуул" МУСК
  • 10:15
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 12:05
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • 14:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • 14:50
    "Нисэгч (Aviator)" УСК
  • 17:45
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3-р анги)
  • 20:30
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 22:25
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • 00:40
    "Жон Вик 2 (John Wick: Chapter 2)" УСК
  • 02:40
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 04:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3-р анги)
  • 04:55
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 06:30
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Let's Cook
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 12:30
    Амьдрал чамд хайртай тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 43-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 3-р анги
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 21:00
    Фокус нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Let's Cook
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 09:15
    "Өрөө" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 10-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Студи-403" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11-р анги
  • 21:10
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "Хүү" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Моо 21" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 08:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 28-р анги
  • 10:45
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Ярилцлага
  • 12:45
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Цэвдгийн алдрал" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 19:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 19:45
    Ярилцлага
  • 20:45
    Ард түмний индэр
  • 21:15
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 21:25
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 29-р анги
  • 22:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Макаогаас Сичуань хүртэл өмнөд Хятад" Баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Tурк Эгейн" баримтат кино
  • 20:00
    "Овжин охид " ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Гарьд магнай " МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 07:35
    Тобот Атлон II.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.3-4
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 8
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 37
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 67
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.17-18
  • 10:30
    Доктор хэн VIII.2
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.18
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.10
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 24
  • 12:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 8
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 13:30
    Врумиз III.21-22
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.7
  • 15:00
    Мини форс I.5-8
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 3
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 1
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 1-2
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 2
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.19-20
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.19
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамын гүнжийн туслах 9-10
  • 22:00
    Доктор хэн VIII.3
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Мэдээ /шууд/
  • 07:20
    “Чин сэтгэл” Энхийн элч, Сэтгэлийн дуудлага
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Мэдээ /шууд/
  • 09:20
    “Тулаанч” богино хэмжээний баримтат кино
  • 09:25
    Зураглал
  • 09:30
    “Амьдралын зааг дээрх Восток хөлөг” баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Алаг дэлхийд төрсөн минь учиртай” Ардын жүжигчин Н.Цэгмид 1994 он.
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Америк хэмнэл” Zuckerman cravery компанийн техникийн ажилтан Д.Очирцогт
  • 13:00
    Онцгой дуудлага
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Аяга будааны амт Булган аймаг Б.Ганчимэг, М.Энхтөгөлдөр 2012 он.
  • 13:50
    “Аминаас үнэтэй авиралт” баримтат кино
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэврийн даатгал
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    “Амьдралын өнгө” Халамжаас хөдөлмөр
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Оцон шувууны амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Чин сэтгэл” амар тайван амьдралын төлөө
  • 18:40
    “Америк хэмнэл” Anura music төвийн захирал У.Хатанболд
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Хааны шаахай урлаач Сэлэнгэ аймаг С.Норов, Л.Ганбаатар 2012 он.
  • 19:40
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэмжийн даатгал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Цар тахал ба сорилт” Олон улсад аялал жуучлалын салбар
  • 21:50
    “Ноос урлаач” богино хэмжээний баримтат кино
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 3
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1
  • 05:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 06:00
    NBA Action 3024
  • 06:30
    Playoff Central live
  • 07:30
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 2
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 3
  • 09:30
    NBA Together w/VR Hispanic Communities
  • 10:00
    Playoff Central live
  • 12:30
    Playoff Central live
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 2
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 3
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 2
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 3
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Гранада Ла Лиг 33-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №24
  • 11:30
    Челси - Ренн Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    Эльче - Атлетико Ла Лиг 34-р тойрог
  • 15:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №3
  • 17:30
    Ренн - Челси Аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 19:30
    Ла Лиг 2020-2021 сэтгүүл
  • 20:30
    La Liga Talking Football №4
  • 21:30
    La Liga Top Moments №4
  • 22:00
    Реал Мадрид - Осасуна Ла Лиг 34-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Вашингтон - Филадельфи NBA Плей-Офф Тоглолт №5
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    NBA Gametime №134
  • 12:00
    Бүх цэргийн наадам 2020
  • 15:00
    Аваргуудын лигийн тойм №01
  • 16:00
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 5 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн тойм №02
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 5 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Ветори-Холланд
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 4 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    ONE: A New Tomorrow
  • 15:30
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 16:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 5 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    ONE Weekly #23
  • 21:30
    WWE Monday raw 1463
  • 23:30
    ONE: Full Blast Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид-Хүүхэд
  • 09:30
    Сувд-Г.Хонгорзул МУГЖ
  • 10:30
    Спорт дууны түүх
  • 10:55
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Хурдан морины түүх
  • 14:00
    Гийнгоо-Л.Лхагвасүрэн
  • 14:30
    Дубай кап-2014
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Жавхлант шарга-2016
  • 16:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Алтан үеийн дуунууд
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    Эрийн хийморь-Д.Батсуурь ААУ
  • 19:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу / Ибиза /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Ч.Энхтуяа ААУ
  • 22:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 23:15
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК төгсгөлийн 66-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 8
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 12:00
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • 13:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 15:00
    "Газарт буусан од" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 1, 2-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • 20:10
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 21:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А Клипперс - Даллас NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 02:00
    Зенит - Брюгге Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 04:00
    Л.А Лэйкерс - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 06:00
    Динамо К. - Ювентус Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 08:00
    The Buzzer №25
  • 09:00
    NBA Gametime №134
  • 09:30
    Дэнвэр - Финикс (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 12:30
    Барселона - Ференцварош Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 14:30
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 16:30
    Челси - Севилья Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 18:30
    ПСЖ - Ман Ютд Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 20:30
    PL World №03
  • 21:00
    NBA Talk №31
  • 22:30
    Дэнвэр - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №2

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 29-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:20
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30-р анги
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Таньруу нүүж явна" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 08:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:10
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 09:40
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн шатрын холбооны дэд мастер Н.Содбилэгт
  • 10:10
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 10:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 11:10
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Ж. Зоригтбаатар
  • 11:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Эргэн дурсахуй: “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ Грек-Португал шигшээ тоглолт
  • 14:05
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 14:55
    Бахархал Спортын гимнастикийн мастер Н. Энхбат
  • 15:35
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он
  • 16:25
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 16:55
    Дархан мэх: Монгол улс начин Ш. Зоригт
  • 17:20
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 17:50
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 18:40
    Спорт цаг үе
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 19:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 12:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг Энхийн төлөө хамтдаа
  • 13:15
    “Азын нахиа” хүүхдийн нэвтрүүлэг /Алтан фонд/
  • 14:00
    Монгол бичгийн хичээл-24
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:40
    “Манай гэр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 16:30
    Чин сэтгэл “Худгийн Туяа” УСУГ-ын харьяа Зөөврийн ус хангах албаны 614-р ус түгээх байрны түгээгч Т.Гантуяа
  • 16:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:00
    “Чингүүн” баримтат кино
  • 17:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав /шинэ/
  • 18:10
    “Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Долоон хожгор нэгэн можгор” хүүхдийн дуулалт жүжиг /1994он/
  • 19:10
    “Хайрлаарай” Хайр харилцаа хэм хэмжээ
  • 20:10
    Хүүхдийн эрх
  • 20:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт