МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 10:40
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Хүүхдийн хөгжилд эцэг эхийн үүрэг оролцоо”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ABU хүүхдийн цувралаас
  • 11:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Эндүүрлийн паян” Сүхбаатар аймгийн хөгжимт драмын театр
  • 13:30
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” Зүйлийн мөхөл
  • 14:30
    Хайрлаарай
  • 15:30
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Энэ бол дуурь” баримтат цуврал: Хатагтай Эрвээхэй
  • 16:50
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 17:50
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Эргэн дурсахуй” концерт
  • 22:20
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Хобби" баримтат кино
  • 07:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /2/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:20
    Өвгөн шувуу - Баримтат кино
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 1,2/
  • 12:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:10
    "Мөнгө" олон ангит кино /7/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    "Хубилай хааны зарлиг" Монголын уран сайхны кино
  • 14:55
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:20
    Мандухай сэцэн хатан киноны хөгжмийн концерт
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мөнгө" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:30
    Токио хүрэх зам
  • 21:50
    Entertainment zone
  • 22:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Онцгой даалгавар" Монголын уран сайхны кино
  • 00:40
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15-р анги
  • 14:25
    "Bonaqua ус хэрхэн танд хүрдэг вэ?"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "New wave"
  • 15:50
    "Элсэн дээрх амьдрал"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 97-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 16-р анги
  • 21:15
    "Түг түг хаалгаа"
  • 22:10
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 98-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Хамгийн хамгийн
  • 08:30
    "Кино сутра 4" уран сайхны кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Амдралын тойрог"4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:45
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    Хойморт залрах хийморилог эрчүүд-МУМУ Б.Цэндбаатар
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:15
    "ТВ молл"
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Орон орны хоол
  • 18:50
    Токио хүрэх зам
  • 19:10
    "Гранд Маршал хотхон"
  • 19:30
    "Амдралын тойрог"5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:45
    Лондон 2012 - волейбол - Америк - Солонгос эмэгтэй
  • 01:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 11:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 11:50
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    Кино миний амьдрал
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 21:10
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 22:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • 23:30
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Лагины алт ОАК-14
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    You plus me-Бархүү, Одончимэг
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Өдрийн мэнд
  • 17:00
    Нахиа
  • 17:30
    Токио хүрэх зам
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра оак
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Лагины алт ОАК-15
  • 22:30
    Кобра ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 1
  • 01:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • 02:30
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.1
  • 03:40
    Мэдээ
  • 04:30
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.22,25
  • 09:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • 09:50
    Романтик эмч Ким са бу ОАК 2.1
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 2
  • 12:50
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 10
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • 15:00
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 17:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 5
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 47
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.2
  • 21:55
    "Элсэн дэх амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний приус" шоу 8
  • 23:15
    "Амьтны хүрээлэнгийн эзэгтэй" УСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 1.17,18-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №10)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №11)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №10)
  • 14:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №3)
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №4)
  • 15:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №3)
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Анхны хайр" ОАК 13-р анги
  • 17:05
    "Оргилуун залуу нас" тоглолт
  • 17:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 28-р анги
  • 21:00
    Токио хүрэх зам
  • 21:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 21:45
    Аугаа уран зургууд
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 1.19,20-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 14-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 9-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 5-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 6-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 25-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 9-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан "шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 7-р анги
  • 19:25
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 25-р анги
  • 23:59
    "Евро 2020" Еврогийн Аварга Шалгаруулах 16 дахь удаагийн Тэмцээний нээлт
  • 03:00
    "Евро 2020" Итали-Турк /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • 10:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 3-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 15-17-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Миний Монголын соёл
  • 14:25
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 18-р анги
  • 16:00
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж
  • 16:20
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 8-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 4-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Заншлын хэлхээ: Эдийн соёл, Монгол үндэсний хувцас
  • 22:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 75-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:20
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 08:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Диваажингийн үнэ цэн" баримтат кино
  • 08:35
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-р анги /давталт/
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 19-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг /давталт
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 27,28-р анги
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 5-р анги
  • 13:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 14:00
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:10
    "Цыгануулын хуримлах ёсон" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Улаачдын сорил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес толь
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • 21:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 21-р анги
  • 21:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 1-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Эфир хаана
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 5-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Н.Оюунбат/
  • 08:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 10-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 17:45
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 11-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг - Цуврал 5
  • 21:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:30
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 10:10
    "Хатагтай Перегриний онцгой хүүхдүүдийн асрамжийн газар (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)" УСК
  • 12:25
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 14:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 15:50
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • 17:55
    "Однажды UB" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.4-р анги)
  • 20:30
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 22:30
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК
  • 01:20
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 03:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.4-р анги)
  • 04:00
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 05:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Let's Cook
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 4-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 12:30
    Цэцгэн дагина тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 4-р анги
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Токио хүрэх зам
  • 20:20
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 21:20
    Сонин сайхан юу байна?
  • 22:00
    Гэрч ОАК 45-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Токио хүрэх зам
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 09:15
    "Хүү" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "DAGII S TIME" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 12-р анги
  • 21:15
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "Тилли" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Ярилцлага
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 29-р анги
  • 11:00
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • 11:35
    "Учралын баяр-3" төсөл нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Ард түмний индэр
  • 12:50
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хамтдаа 24-НАМЗХ влог
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 19:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Манай гаригийн нандин эрдэнэ
  • 20:20
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • 20:55
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 30-р анги
  • 22:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 23:05
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн засварлага
  • 11:35
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Tурк Эгейн" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Дэлхийн усаар хүрээлэгдсэн хотууд Токио" баримтат кино
  • 20:00
    "Овжин охид " ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Нандин-Эрдэнэ " МУСК
  • 01:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 07:35
    Тобот Атлон II.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.7-8
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 3
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 1
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.19-20
  • 10:30
    Доктор хэн VIII.3
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.19
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 2
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 13:30
    Врумиз III.23-24
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.8
  • 15:00
    Мини форс I.9-12
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан III.4
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 16:45
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 68-69
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 3-4
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Аз жаргалын эрэлд 4
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 9-10
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.21-22
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.20
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамын гүнжийн туслах 11-12
  • 22:00
    Доктор хэн VIII.4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Түймрийн улирал” баримтат кино
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Цар тахал ба сорилт” Олон улсад аялал жуучлалын салбар
  • 11:50
    “Өвгөдийн захиас” Зун-3
  • 12:05
    “Алхам-1”
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Америк хэмнэл” Anura music төвийн захирал У.Хатанболд
  • 13:00
    “Чин сэтгэл” Амар тайван амьдралын төлөө
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Хааны шаахай урлаач Сэлэнгэ аймаг С.Норов, Л.Ганбаатар 2012 он.
  • 13:50
    “Огосавара арал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 14:40
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэмжийн даатгал
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    “Амьдралын өнгө” Тайгын тэтгэмж
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Эх дэлхий бидний гэр” танин мэдэхүйн баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • 17:25
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 17:45
    “Чин сэтгэл” Эрүүл нийгэм
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Америк хэмнэл” Арлингтоны ЕБС-ийн дуу хөгжмийн багш Ж.Болормаа
  • 18:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Хүслээр босгосон оргил Дундговь аймаг Э.Сүрэнцэцэг 2012 он.
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    “Амьдралын хүрд” Сайн дурын даатгал
  • 19:40
    Ковидгүй зун
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Теле уулзалт” эрдэмтэн зохиолч П.Хорлоо 1987 он.
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 3
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 2
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    WNBA Weekly #204
  • 07:30
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 3
  • 09:30
    Playoff Central
  • 12:00
    Playoff Central
  • 13:30
    WNBA Weekly #204
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 15:00
    NBA Action 3024
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:30
    NBA Gametime
  • 19:30
    NBA Gametime
  • 20:30
    NBA Gametime
  • 21:30
    NBA Gametime
  • 22:30
    NBA Gametime
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ПСЖ - Лайпциг Аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 11:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 13:00
    Ман Ютд - Башакшехир Аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 15:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4
  • 17:00
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 19:00
    La Liga World №12
  • 19:30
    Ла Лиг 2020-2021 шилдэг гоолууд
  • 20:30
    La Liga Talking Football №5
  • 21:30
    La Liga Top Moments №5
  • 22:00
    Интер - Реал Мадрид Аваргуудын лиг 4-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 11:30
    NBA Gametime №135
  • 13:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 7
  • 15:00
    Спортын Хатад #5 (Б.Халиун)
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 6 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №03
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 6 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 5 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 6 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 20:00
    ONE: Full Blast II Ц.Амарсанаа-Бэн Вилхэлм (Шууд)
  • 23:00
    ONE Weekly #23
  • 23:30
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Ч.Энхтуяа ААУ
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Би уран бүтээлч-Мөөжиг
  • 14:30
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бизнес хөтөч
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сүхбаатар-Зүүн бүсийн хурд-2015 Эрлийз дээд, Дунд, Бага
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Сонирхогчдын клуб-Шавар урлан
  • 20:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-Х.Алтанхуяг МУГТ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хоёр шөнийн явдал Уран сайхны кино
  • 01:25
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 1, 2-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 9
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 33, 34
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 12:00
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 13:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 15:00
    "Газарт буусан од" ОАК 7, 8-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 3, 4-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 53, 54-р анги
  • 20:10
    "Танхай номлогч" ОАК 13-р анги
  • 21:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 53, 54-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 13-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Зальцбург - Локомотив Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 02:30
    Юта - Мемфис NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 04:30
    Реал - Шахтар Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 06:30
    PL World №03
  • 07:00
    NBA Action №3024
  • 07:30
    Брүүклин - Милуоки (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 10:30
    Дэнвэр - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 12:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 13:00
    Ман Сити - Порту Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 15:00
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 17:00
    The Buzzer №25
  • 18:00
    Байерн - Атлетико Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №135
  • 20:30
    NBA Talk №31
  • 22:00
    Брүүклин - Милуоки NBA Плэй-Офф Тоглолт №3

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:20
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Токио хүрэх зам
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг: ШУА-ийн Палеонтологийн хүрээлэнгийн захирал, доктор,профессор Х.Цогтбаатар
  • 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 31-р анги
  • 23:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    "Нийслэл хүү" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 1986 оны өсвөрийн улсын аварга “Хүч” баг
  • 08:17
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 08:55
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олипын наадам
  • 09:35
    Их спорт-Эмэгтэйчүүд ярилцлага: Монголын биеийн тамир спортын ахмад зүтгэлтэн Л. Боль оролцоно
  • 09:55
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 10:25
    Спорт-Хобби: Шатрын олон улсын хэмжээний мастер Ч. Ганбат
  • 10:55
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 11:30
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 12:00
    Уухай монгол улсын хошой мэргэн Жамцын Сэмбээ
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 13:10
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 14:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 15:05
    Спорт хобби: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 15:40
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 16:25
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 16:40
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 17:30
    Спортын гэр бүл: Спортын зүтгэлтэн Р. Энхбатын гэр бүл оролцоно
  • 18:00
    Зочны ярилцлага
  • 18:20
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн даамын холбооны мастер Энхболдын Хүслэн 3
  • 18:50
    Оддын замнал
  • 19:20
    Монголын спорт-түүх
  • 20:20
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 20:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Амжилтын төлөө ОУХМ П. Орхон
  • 22:05
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 19:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 12:30
    “Хайрлаарай” Хайр харилцаа хэм хэмжээ
  • 13:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:40
    “Долоон хожгор нэгэн можгор” хүүхдийн дуулалт жүжиг /1994он/
  • 14:15
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэл зүй ба хандлага
  • 14:30
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” концерт
  • 15:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 16:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:00
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг 1,2-р хэсэг
  • 17:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 18:00
    Өрхийн санхүүгийн боловсролд
  • 18:20
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 19:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:20
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Пэлжээгийн Адарсүрэн
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2510:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (хэсгийн барилдаан)