МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Баки-42
  • 09:20
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Монгол Улсын Үндсэн Хуулийн хөгжлийн товчоон” баримтат кино
  • 10:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:45
    Шүдний аялал
  • 11:00
    Шинэ Үндсэн Хууль батлагдсаны 30 жилийн ойд зориулсан Хүчит бөхийн барилдаан /шууд/
  • 17:00
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 17:50
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс../давталт/
  • 18:10
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Үндсэн Хуулийн хичээл
  • 19:25
    Гэрэгэ Тв академи: “Нийгэм ба ёс зүй”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Үндсэн Хуулийн 30 жилийн ойд...
  • 22:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Монголын их үнэмшил” шинэ Үндсэн Хуулийн 30 жилд зориулсан баримтат кино
  • 23:10
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    "Айдсын ангуучид 2" Хүүхдийн адал явдалт цуврал кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 29-32/
  • 11:05
    Хуулийн цаг
  • 11:15
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /10/
  • 12:15
    "Антарктид" олон ангит кино /3/
  • 13:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:30
    "Том 6 толгой" Монголын уран сайхны кино
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /25,26/
  • 17:25
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /4/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /11/
  • 21:30
    MY VOICE шоу - Эргэн тойронд
  • 22:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 8-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "10000 төгрөг"
  • 13:30
    "Тems night show"
  • 14:00
    "Телезохиомж"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтат кино"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Ахын хайр" Японы оак 7-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 9-р анги
  • 21:10
    "New wave"
  • 21:35
    "Үндсэн хууль-30 жил"
  • 22:10
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 1-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "Зуузуугийн найзууд" 7-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 12:55
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Япон орныг тольдохуй
  • 13:55
    Улсын Их Хурлын дарга Г.Занданшатарын Үндсэн хуулийн хичээл -Сурагчдад
  • 14:40
    "ТВ молл"
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 17:50
    Танд тустай агшин
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" 8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Үндсэн хуулийн товчоон
  • 19:00
    "Монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 23 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Агафья-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 78-р анги /давталт/
  • 11:00
    Шинэ үндсэн хуулийн 30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 25-р анги
  • 21:05
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 79-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 24-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 7-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 6-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 14-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 4-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 15-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 7-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Богино хэмжээний кино
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-31 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дүнсгэр мөрөн-6 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-32 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнсгэр мөрөн-7 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-32 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    "Дакар ралли 2022"11-дэх өдөр
  • 02:20
    "Шархалсан зүрх"ОАК 30
  • 03:20
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 20
  • 04:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 21
  • 04:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 31-33
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 58,59
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 6
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 30
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 31-33
  • 10:55
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022"12-дахь өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 40
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Улаан бал"ярилцлага
  • 16:15
    "Зуу зуу"Худал хэлэх тоглоом
  • 16:30
    "Зуу зуу"Хулгай хийж болохгүй
  • 16:45
    "Дакар ралли 2022"12-дахь өдөр
  • 17:50
    "Нано бальзам"үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 31
  • 21:25
    "Дагинсын дуулал"нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Гэрэлт Ертөнц"ОАК 7
  • 23:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 40
  • 00:00
    "Uganda club"нэвтрүүлэг 6
  • 00:55
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 7

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.1-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.2-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.4,5-р анги
  • 09:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.8,9-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй: №9)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга: №9)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан: №9)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №9)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №9)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 4.12,13-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.3,4-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 15-р анги
  • 20:50
    "Амазоны эзэнт гүрэн" баримтат 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.10,11-р анги
  • 23:00
    "Тамирын багш" 4.14,15-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-27,28,29-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Олег" ООАК 17-р анги
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-27,28,29-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Олег" ООАК 17-р анги
  • 16:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-27,28,29-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу
  • 21:00
    "Олег" ООАК 18-р анги
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "УРАН ГИМНАСТИК" шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 35,36-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "УРАН ГИМНАСТИК" шууд дамжуулалт
  • 21:00
    "Ромын түүх" баримтат кино /Помлей хот/
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 9-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Ромын түүх" баримтат кино /Помлей хот/
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 00:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E3
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:15
    "Гэгээн бодрол" богино хэмжээний кино
  • 08:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 47-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:15
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 14:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E4
  • 17:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 48-р анги
  • 19:10
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Шинэ үндсэн хууль 30 жил" хэлэлцүүлэг
  • 21:25
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 48-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:20
    "Залуу нас" ОАУСК 29,30-р анги /давталт/
  • 09:00
    ШУУД: "Олон улсын Шага , Тэргэнцэртэй Шага" аварга шалгаруулах тэмцээн Финал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага
  • 22:00
    "Мэргэжлийн нэгдсэн холбоодын анхдугаар форум" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Буруу санаа УСК
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:25
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:35
    "Z.OE 41: Back to the Memories"
  • 10:15
    "Z.OE 41: Bystander Effect"
  • 11:05
    "Бөгжний эзэн: Хаан эргэж ирсэн нь (The Lord of the Rings: The Return of the King)" УСК
  • 15:20
    "Найзууд" ОАК (VIII.1-4-р анги)
  • 17:00
    "Газар доорх ертөнц: Сэргэлт (Underworld: The Awakening)" УСК
  • 18:30
    "Z.OE 41: How to Spend Your First Night"
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.5,6-р анги)
  • 20:35
    "Ялагдашгүй (Invictus)" УСК
  • 23:10
    "Хөвгүүдийн багийн охин (She's the Man)" УСК
  • 01:10
    "Өмгөөлөгчийн Линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 03:05
    "Z.OE 41: How to Spend Your First Night"
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.3-6-р анги)
  • 05:20
    "Кристофер Робин (Christopher Robin)" УСК
  • 07:00
    "Алуурчны бие хамгаалагч (The Hitman's Bodyguard)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 8-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 8-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Ментор цаг 1.8
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Чиний үгүйд
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 9-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:00
    KBS Drama Special 2020: Хайрын мөр
  • 22:10
    Хөх толбот хүмүүс МУСК
  • 23:50
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 09:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 10:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ" үзүүлж байна
  • 13:40
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 16:20
    "Алтан ураг-2021" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 18:45
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /шууд/
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хайрын бэлэг" тоглолт
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    "Уран "нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 07:35
    Мини Форс II.17-18
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо V.11-12
  • 09:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа IV.9
  • 09:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 6
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.15
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.9-10
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.13
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 12:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80-81
  • 12:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 12:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 76-77
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 13:30
    Vroomiz III.1-2
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.16
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.13-16
  • 16:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.6
  • 16:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 40
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 17-18
  • 18:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80-81
  • 18:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 19-20
  • 18:35
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 18:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 82-83
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.16
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.14
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.11-12
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 5-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван минут
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Гарааны компани-А.Энхбаяр/ /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:40
    Сүлд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Нууцлаг үдэш” баримтат кино
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 13:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хэлмэгдүүлэлт-Мөнхжүүлэлт 3-р хэсэг/
  • 14:20
    NHK үзүүлж байна: “Дотоод тэнгисийн Зоодой загас” баримтат кино
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Колизей үхлийн талбар” баримтат кино
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Алганд багтсан Эх орон” Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-1 /давталт/
  • 19:00
    ММ таван минут
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    “Алганд багтсан Эх орон” Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-2 /давталт/
  • 22:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 00:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Ардын дууны цоморлиг
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Урин цагийн эгшиглэн
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 14:10
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 25,26-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Аялгуу хөгөлсөн омогшил тоглолт
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Үндсэн хуулийн 30-н жилийн ойд зориулав
  • 22:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 27,28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Pelicans Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. 76ers Live
  • 10:30
    NBA Action 3112
  • 11:00
    NBA (Шууд): Л.А Лэйкерс - Сакраменто 2021-22
  • 13:30
    NBA Action 3112
  • 14:00
    High Tops 5: Best of 2021 Season Part 1
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. 76ers Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Lakers vs. Kings Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Лайпциг - Ман Сити 6-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga World №22
  • 13:30
    UСL: ПСЖ - Брюгге 6-р тойрог
  • 15:30
    Ла Лиг: Севийя - Хетафе 20-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga Nations №3
  • 18:00
    UCL: Милан - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga World №23
  • 20:30
    LaLiga Chronicles №18
  • 21:00
    LaLiga Talking Football №2
  • 22:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Лайпциг - ПСЖ 4-р тойрог
  • 11:00
    Бөх (Шууд): Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 20:00
    ЛаЛиг 2021 оны шилдэг гоолууд
  • 21:00
    NBA Gametime №61
  • 21:30
    NBA: Брүүклин - Чикаго 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #1
  • 09:30
    ONE: A New Tomorrow
  • 12:30
    ONE: Inside the Matrix
  • 15:30
    UFC The Walk 3-1
  • 16:00
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 19:00
    WWE Monday raw 1494
  • 21:00
    ONE Weekly #2
  • 21:30
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 23:30
    ONE Rewind (Дугаар 14)

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Бренд нэвтрүүлэг Сони
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг Нельсон Мандела
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 8-р анги /давталт/
  • 11:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг А.Батбуян, Р.Туяа /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шинэ үндсэн хуулийн 30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 18:50
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг Ардын уран зохиолч Т.Галсан
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 9-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 17, 18-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 13
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 69, 70-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 4-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 19-р анги
  • 14:10
    "Нуг Дугийн түүх" ОАК 9-12-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 71, 72-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 20-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 71, 72-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 5-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Денвер - Л.А Клипперс 2021-22
  • 02:30
    PL: Вотфорд - Вест Хэм 20-р тойрог
  • 04:30
    NBA: Милуоки - Шарлотт 2021-22
  • 06:30
    PL World №22
  • 07:00
    PL Netbusters №17
  • 07:30
    NBA Gametime №60
  • 08:00
    NBA (Шууд): Шарлотт - Филадельфиа 2021-22
  • 10:30
    NBA Action №12
  • 11:00
    NBA (Шууд): Брүүклин - Чикаго 2021-22
  • 13:30
    NBA Talk №13
  • 15:00
    PL: Саутхэмптон - Тоттенхэм 20-р тойрог
  • 17:00
    NBA: Майами - Финикс 2021-22
  • 19:00
    PL World №22
  • 19:30
    NBA Action №12
  • 20:00
    NBA Gametime №61
  • 20:30
    NBA: Брүүклин - Чикаго 2021-22
  • 22:30
    PL: Лэстер - Ливерпүүл 20-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Үндсэн хууль батлагдсаны 30 жилийн ойд зориулсан УИХ-ын хүндэтгэлийн хуралдаан
  • 11:00
    Улсын Их Хурлын дарга Г.Занданшатарын Үндсэн хуулийн хичээл-Оюутан залуучуудад
  • 11:50
    Чингис хаан ба Монголын Бурханы шашны өв үзэсгэлэн тайлбар
  • 12:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг:Сэлэнгэ нутгаар
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:35
    Улсын Их Хурлын дарга Г.Занданшатарын Үндсэн хуулийн хичээл-Сурагчдад
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Монголын их үнэмшил" шинэ Үндсэн Хууль батлагдсаны 30 жилийн ойд зориулав
  • 19:40
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Ил хаадын судлал
  • 22:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Сэрэлт" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 08:15
    Монголын спортын-түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 09:15
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 09:50
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 10:20
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн шатрын холбооны дэд мастер Н.Содбилэгт
  • 10:55
    Хүчит 256 бөхийн барилдаан-шууд /Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 30 жилийн ойд зориулсан/
  • 17:05
    Оддын замнал: Америк хөлбөмбөгийн “Тампа Бей Бакканийрс” багийн тоглогч Том Брэди
  • 17:35
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Л. Ундралбат
  • 18:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 18:35
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 19:05
    Оддын замнал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Дархан мэх: Монгол улс начин Ш. Зоригт
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Бат-Өлзий
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 08:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 08:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 09:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монгол Улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон" баримтат кино
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монголын их үнэмшил, шинэ үндсэн хуулийн 30 жилд зориулав" баримтат кино
  • 18:50
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    "Монголын их үнэмшил, шинэ үндсэн хуулийн 30 жилд зориулав" баримтат кино
  • 22:20
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 22:30
    "Үндсэн хууль 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Иргэний эрх зүйн боловсролд /давталт/
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:20
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Монгол аялгуу
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 40-р анги
  • 17:10
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 19:20
    Түмэнд түгээе
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Тархи сэрэхүй
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 18-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Үсчин
  • 11:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 12:00
    “Хайрлаарай” Дотоод эрүүл мэнд, Дотоод аз жаргал
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 14:00
    “Чин сэтгэл” Эхийн сэтгэлээр
  • 14:15
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн хөгжилд эцэг, эхийн үүрэг оролцоо
  • 14:30
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 15:30
    Үлдэх мөртэй залуу нас
  • 18:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал /Тахи/
  • 19:10
    “Доорий дин дон” Өдрийн тэмдэглэл
  • 19:30
    “Эх өв” Монгол гэрийн түүх
  • 19:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 20:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 21:00
    Хүүхдийн эрх
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 19-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 09:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:30
    Уран гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    "МУ-ын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон" баримтат кино
  • 20:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3