МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Зогсошгүй...: Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Эрдэнэчимэг
  • 09:40
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 10:00
    “Монгол Улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон” баримтат кино
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: Пифагорын түлхүүр-9
  • 14:10
    Үндсэн Хуулийн хичээл
  • 15:00
    Хувь тавилан Цэцэн
  • 15:20
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 16:05
    Зогсошгүй...:Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Эрдэнэчимэг
  • 16:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 17:10
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөгжмийн агшин
  • 17:50
    Сүлд
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Халуун сэдэв: “Омикрон хувилбар”
  • 18:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зогсошгүй...: Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Эрдэнэчимэг
  • 21:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 22:10
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:50
    Монгол үлгэр: “Сонсоодой эмгэн”
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    "Айдсын ангуучид 3" Хүүхдийн адал явдалт цуврал кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 33-36/
  • 11:00
    Хуулийн цаг
  • 11:10
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /11/
  • 12:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:20
    "Антарктид" олон ангит кино /4/
  • 13:20
    "Сэрэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /27,28/
  • 17:25
    "Чимгээгийн төрсөн өдөр" Монголын уран сайхны кино
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /5/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /12/
  • 21:30
    Entertainment zone
  • 22:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 9-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "New wave"
  • 13:30
    "20-р зууны дуунууд" концерт
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Зохиомж"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 1-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 10-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хавтгай"
  • 22:00
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 2-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Мэдээ
  • 11:50
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 23 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:50
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Улсын Их Хурлын дарга Г.Занданшатарын Үндсэн хуулийн хичээл -Оюутан залуучуудад
  • 14:05
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:10
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Зуузуугийн найзууд" 5-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Танд тустай агшин
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Караоке наят"
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 24 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Агафья-2 баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 79-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 25-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 23-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 26-р анги
  • 21:05
    Ярьж буй хууль нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 80-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 8-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 7-р анги
  • 16:30
    "Золиос" Олон ангит кино 15-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 5-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 25-р анги
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 16-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 8-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Богино хэмжээний кино
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-32 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дүнсгэр мөрөн-7 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-33 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнсгэр мөрөн-8 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-33 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:50
    "Дакар ралли 2022"12-дахь өдөр
  • 03:20
    "Шархалсан зүрх"ОАК 31
  • 04:20
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн"кино 34-36
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 60,61
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 7
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 31
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 34-36
  • 10:55
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022"13-дахь өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 41
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Жон Мадамын сүүлчийн долоо хоног"кино драм
  • 16:05
    "Зуу зуу"Шатар даам
  • 16:15
    "Зуу зуу"Шорвог пицца
  • 16:30
    "Зуу зуу"Шуудай
  • 16:45
    "Дакар ралли 2022"13-дахь өдөр
  • 17:50
    "Нано бальзам"үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 8
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 32
  • 21:25
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 23
  • 23:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 41
  • 23:55
    "IG"шоу 8
  • 01:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 8

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.4-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 15-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.10,11-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй: №10)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга: №10)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан: №10)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №10)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №10)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 4.14,15-р анги
  • 17:05
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 16-р анги
  • 20:50
    "Амазоны эзэнт гүрэн" баримтат 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.12,13-р анги
  • 23:00
    "Тамирын багш" төгсгөлийн 4.16 анги
  • 23:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-30,31,32-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Олег" ООАК 18-р анги
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-30,31,32-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Олег" ООАК 18-р анги
  • 16:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-30,31,32-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу
  • 21:00
    "Олег" ООАК 19-р анги
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "АЭРОБИК ГИМНАСТИК" шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 37,38-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "АЭРОБИК ГИМНАСТИК" шууд дамжуулалт
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 7,8
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 1-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 7,8
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 00:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E4
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:15
    "Нэг ертөнц хоёр өнгө" богино хэмжээний кино
  • 08:50
    "Монголын гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Шинэ үндсэн хууль 30 жил" хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 48-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:20
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги
  • 14:05
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E5
  • 17:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 49-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Шүтээн" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 49-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 31,32-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Уран сайхны кино
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мэргэжлийн нэгдсэн холбоодын анхдугаар форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дүлий" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Z.OE 41: How to Spend Your First Night"
  • 10:00
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Iwo Jima)" УСК
  • 12:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.3-6-р анги)
  • 14:10
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 16:30
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК
  • 18:30
    "Z.OE 41: Please Come Back"
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.7,8-р анги)
  • 20:35
    "Өнчин (The Orphan)" УСК
  • 23:00
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 00:50
    "Газар доорх ертөнц (Underworld)" УСК
  • 02:50
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 05:00
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 06:35
    "Найзууд" ОАК (VIII.7,8-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 9-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монгол Гарвал: Цагаан сар
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Хайрын мөр
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    KBS Drama Special 2020: Ганц шөнө
  • 22:10
    Одод болохын хүслэн МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 09:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 10:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 13:40
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 16:40
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 18:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 20:25
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Өглөө" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монгол минь амгалан байна" тоглолт
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Би амьтанд хайртай " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:45
    "Ногоон сонголт " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:50
    "Ногоон сонголт "нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Mонголын үндэсний цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 07:35
    Мини Форс II.19-20
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо V.15-16
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.6
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 40
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.16
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.11-12
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.14
  • 12:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80-81
  • 12:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 19-20
  • 12:35
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 82-83
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 13:30
    Vroomiz III.3-4
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.17
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.17-20
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 6
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 19-20
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 76-77
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 82-83
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 78-79
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 84
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.17
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.15
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.13-14
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван минут
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Алганд багтсан Эх орон” Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-3 /давталт/
  • 13:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    “Колизей-үхлийн талбар” баримтат кино
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Ла Примавера” баримтат кино
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна: “2021 оны онцлох ажлууд”
  • 19:20
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    Нээлттэй засаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Халуун сэдэв
  • 21:20
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Баатарлаг үйлстэн Д.Хасбазар /давталт/
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Алсын газрын зэрэглээ концерт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Тунгалаг тамир МУСК 2-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 27,28-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Үндсэн хуулийн 30-н жил
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 29,30-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. 76ers Tape
  • 02:00
    2021 NBA Season: Lakers vs. Kings Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA Special: HBCU Virtual Roundtable
  • 07:00
    NBA Gametime
  • 08:00
    High Tops 6
  • 08:30
    Stephen Curry: The Art of the 3
  • 09:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Grizzlies Live
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    Marquee Matchup
  • 15:30
    Marquee Matchup
  • 17:30
    High Tops 6
  • 18:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Grizzlies Tape
  • 20:00
    Inside the NBA
  • 21:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Grizzlies Tape
  • 23:00
    Inside the NBA

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №23
  • 09:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 11:30
    UCL: Милан - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Chronicles №18
  • 14:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Реал М. - Интер 6-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga Fans №3
  • 18:30
    UCL: Порту - Атлетико 6-р тойрог
  • 20:30
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 22:30
    Ла Лигийн тойм №20
  • 23:30
    LaLiga Nations №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Миннесота - Мемфис 2021-22
  • 11:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 12:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 12:30
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2021
  • 15:30
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 17:30
    Football Talk - №22
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA: Голден Стэйт - Милуоки 2021-22
  • 21:30
    NBA Gametime №62
  • 22:00
    ONE: Unbreakable II
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 11:00
    WWE Monday raw 1494
  • 13:00
    UFC The Walk 3-1
  • 13:30
    UFC: Смит-Кларк
  • 16:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад
  • 18:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 20:30
    ONE Шууд: Heavy Hitters
  • 23:00
    ONE Weekly #2
  • 23:30
    ONE Rewind (Дугаар 14)

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 9-р анги /давталт/
  • 11:00
    Монгол морь дэлхийн дээд амжилтанд 1-р хэсэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2016 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Азын 10 байр
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:30
    Сүлд үү, Тоо юу? Алматы
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 10-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Теле концерт
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 19, 20-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 14
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 71, 72-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 5-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 20-р анги
  • 14:10
    "Нуг Дугийн түүх" ОАК 13-16-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 21, 22-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 73, 74-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 21-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 73, 74-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 6-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Шарлотт - Филадельфиа 2021-22
  • 02:30
    PL: Вотфорд - Тоттенхэм 21-р тойрог
  • 04:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Сакраменто 2021-22
  • 06:30
    PL: Кристал П. - Вест Хэм 21-р тойрог
  • 08:30
    NBA (Шууд): Голден Стэйт - Милуоки 2021-22
  • 11:00
    NBA Gametime №61
  • 11:30
    Football Talk №23
  • 13:00
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Брүүклин - Чикаго 2021-22
  • 17:00
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 19:00
    NBA Action №12
  • 19:30
    PL World №22
  • 20:00
    NBA Gametime №62
  • 20:30
    The Buzzer №12
  • 21:30
    PL World №23
  • 22:00
    NBA: Миннесота - Мемфис 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 15:30
    Зарын цаг
  • 15:35
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээл төрөх агшин "PLUS"
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 33-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Анхны алхам" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    Оддын замнал
  • 08:30
    Зочны ярилцлага
  • 08:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн -шууд
  • 13:00
    Бахархал
  • 13:30
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 13:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Монголын спортын-түүх
  • 22:40
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ш. Цэвэлмаагийн гэр бүл оролцоно
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 08:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 08:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 09:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:30
    "Монгол Улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон" баримтат кино
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 19:30
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    "Үндсэн хууль 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Ярилцах цаг
  • 16:35
    Хошин өнцөг
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Дээрхийн заяа
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Автохими" ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 2-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 19-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    “Доорий дин дон” Өдрийн тэмдэглэл
  • 11:50
    Хүүхдийн эрхийн цахим цуврал: Хүүхэд нас хайранд торнино
  • 12:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 12:50
    Хүүхдийн эрх
  • 13:00
    “Болор цом-39” Яруу найргийн наадам 1,2,3-р хэсэг
  • 16:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 16:20
    Сансрын эринийхэн
  • 17:00
    Харшын сүлд модны наадам
  • 18:10
    “Эх өв” Ган төмрийн дархчлал
  • 18:40
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг /Үлгэрч гэр бүл/
  • 19:00
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Пэлжээгийн Адарсүрэн
  • 20:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 20:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл “Аргал”
  • 21:00
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 20-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 09:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:30
    Аеробек гимнастик /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 21:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:30
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3