МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Эх орны төлөө
  • 09:30
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 10:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Миний нийслэл” Icetop хамтлаг
  • 12:00
    Ардын эрх
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 12-р анги
  • 15:50
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 16:10
    “Гэгээн Муза-16” 2-р хэсэг
  • 17:10
    “Ном хож” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 19:00
    Тамхи хүн орчин
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе,үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    Үндэсний бичигтэн Монголчууд
  • 22:10
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 51-р анги
  • 22:50
    “Өлзий бадруулагч хийд-Аглаг бүтээлийн сүм” баримтат кино
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /11/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    "Залуу нас" олон ангит кино /24/
  • 12:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хоолны хордлого
  • 13:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:50
    "Л.Ванган" Баримтат кино
  • 14:55
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" Монголын уран сайхны кино
  • 16:40
    Салхин сэнсний эрчим хүчийг ашиглах нь
  • 16:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:05
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:30
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 5-8/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /12/
  • 21:40
    "Томилолт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Цэгцлэгч
  • 22:35
    "Залуу нас" олон ангит кино /25/
  • 23:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 11-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 6
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт"
  • 16:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 11-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 12-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 7
  • 22:20
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 23:10
    "Доктор Икс" ОАК 12-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:45
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "Тэгри Чину" баримтат кино
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Дурсамж1988" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    Хүйсийн овооны тахилга 2022 - Завхан аймгийн Яруу сумаас бэлтгэв
  • 15:00
    "Мэдээ"
  • 15:30
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№3 цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес мэдээ
  • 16:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 16:45
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 17:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 18:00
    Кидс тайм
  • 18:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 18:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 2,3,4-р анги
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Хүйсийн овооны тахилга 2022 - Завхан аймгийн Яруу сумаас бэлтгэв
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт /
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    After School club - нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Маргаашийн сүйрэл - Ус баримтат кино
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? Испани "Гэр бүлийн ариун сүм " /шинэ /
  • 12:00
    "Болд зүрх " УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Болд зүрх " УСК /үргэлжлэл /
  • 14:20
    Ярьж буй хууль -нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Амирлахуйн хийд - үзүүлж байна
  • 15:20
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "K-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кини 4,5,6-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Агуу тулаан" УСК
  • 23:45
    Тоо юу сүлд үү? Испани "Гэр бүлийн ариун сүм " давталт
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 02:15
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрэлхэг хулгана" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 10:30
    "Фокус" зохиогчийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    "Шоргоолжнуудын шуугиан" Баримтат кино
  • 11:30
    "Туршилтийн хосууд" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Эрэлхэг хулгана" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 14:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 33-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хоёр хүсэл" ОАК 20-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 4-р анги
  • 19:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Тэгри Чину" кино бүтсэн түүх
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Адтай жаал-7
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Нахиа
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Зууны нууц:7 тооны учир холбогдол
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-16 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-19 ОАК
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-20 ОАК
  • 19:30
    Beauty in mongolia-4.5
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-17 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-20 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:30
    "К-ПОП ФЕСТИВАЛЬ МОНГОЛД 2022"
  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:20
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 9
  • 03:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 6
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 40-42
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 1
  • 09:50
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 42
  • 10:25
    "Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 1
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 40-42
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-17,18
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Эхнэрийн заавраар" 2.1
  • 15:40
    "100 жилийн өнгө"
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:30
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 6
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-19,20
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 2
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    "Тэгри Чину" кино бүтсэн түүх
  • 22:00
    "Шинэ сэргэлт төрийн бүтээмж" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Олон улсын мэдээ
  • 23:10
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-19,20

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 07:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 50,51-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 08:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.19,20-р анги
  • 09:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Дэлхийн атлас
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 8-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хайр гэж" тоглолт 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №28)
  • 14:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №28)
  • 14:50
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№8,9)
  • 15:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.62-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.38,39-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-р анги
  • 18:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 52,53-р анги
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.21-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 5-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.63-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-6,7-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 49-р анги /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-10-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-6,7-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 49-р анги /давталт/
  • 17:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-6,7-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 50-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-10-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 7-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 17-19-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл: Дотоодын аялал жуулчлал
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 11-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-24
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 8-р анги
  • 20:45
    "Монгол дэвтрийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 1-р анги
  • 23:15
    Миний монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 01:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 8-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 3-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-5
  • 13:00
    "Ган бороо 2: Дээд хэмжээний уулзалт" УСК
  • 15:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Олон Улсын балетын уралдаан II" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг Завхан аймаг
  • 16:50
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 4-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Эрдэнэс солиушн" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Буруу эргэлт" МУСК
  • 23:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Хүслийн өрөө" СОАК 4-р анги
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:20
    "8 жил" УСК /давталт/
  • 09:20
    "U-90" тэтгэлэгт хөтөлбөр /давталт/
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан - 2022
  • 16:00
    "E Project" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "U-90" тэтгэлэгт хөтөлбөр
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 11-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сүүлчийн төрх" УСК
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:40
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.50-р анги)
  • 01:30
    "Бригад" ОАК (10,11-р анги)
  • 03:10
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 04:50
    "Бүдүүн ээжийн байшин (Big Momma's House)" УСК
  • 06:20
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 07:50
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 09:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.50-р анги)
  • 10:15
    "Бригад" ОАК (11-р анги)
  • 11:10
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 12:45
    "Өүжа: Чөтгөрийн эхлэл (Ouija: Origin of Evil)" УСК
  • 14:30
    "Явуулын гуанз (Wheels on Meals)" УСК
  • 16:25
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.51-р анги)
  • 19:30
    "Бригад" ОАК (12-р анги)
  • 20:40
    "Хэсүүлч (Rogue)" УСК
  • 22:50
    "Гэмт хэрэгтэн (Felon)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 43-45-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 35-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:10
    Сүнстэй байшин кино контент
  • 12:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 51-р анги
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Сармагчины хаан 3 /Monkey King 3: Kingdom of women/ УСК
  • 15:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 46-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 46-48-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 36-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Ирвэсийн амьдрал Баримтат кино
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 52-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 47-р анги
  • 23:30
    Төгс төлөвлөгөө /A Perfect Plan/ УСК
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Үер" МУСК
  • 10:30
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:00
    "WORLD MUSIC" ГАЛА КОНЦЕРТ
  • 14:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:15
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 10:25
    Согтуу Монголоос саруул Монгол
  • 11:00
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:10
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Дэлхийн хотууд
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 13:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:40
    Кино миний амьдралд
  • 14:00
    Товч мэдээ
  • 14:05
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 14:35
    Кино миний амьдралд
  • 14:50
    Дэлхийн хотууд
  • 15:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:40
    Кино миний амьдралд
  • 16:00
    Товч мэдээ
  • 16:05
    Дэлхийн хотууд
  • 16:15
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 16:20
    Залуу Лидер
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 17:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн хотууд
  • 17:50
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 18:40
    TEDx форум
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    TEDx форум
  • 20:05
    Нано бальзам захиалгат
  • 20:15
    Кино миний амьдралд
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    Цагаан хуудас
  • 22:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:20
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Кино таны амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа-1900-0000
  • 20:30
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Элизабет хатан хааны нууц " баримтат кино
  • 23:10
    "Гарьд магнай " МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.1
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.5
  • 07:35
    Мини Форс - Супер үлэг гүрвэлийн хүч 17-18
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.2
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 34-35
  • 09:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 73-74
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.7-8
  • 10:30
    Ай Карли II.43-44
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.2
  • 12:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 17
  • 12:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 12:30
    Маамуу - Найзуудын мэндчилгээ
  • 12:45
    Маамуу -Завгүй зун
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 17-18
  • 13:30
    Врумиз III.23-24
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.18
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.3-4
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 75-76
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 16:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 37
  • 17:05
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 19-20
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.2
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд I.6
  • 18:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 3
  • 18:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар
  • 18:45
    Маамуу -Эвхдэг солонго
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.9-10
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.3
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли II.44-45
  • 22:00
    Доктор Стөүн 1-2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 10:00
    Амьдралын загвар: Сэтгүүлч, малчин Х.Эрдэнэбулган оролцов.
  • 10:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зочны цаг
  • 11:40
    Ногоон сум-2022 аян: “Өвөрхангай аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:05
    Цагийн хүрдийн баатрууд-2021 Оюунлаг хүн М.Саруул-Эрдэнэ /давталт/
  • 12:15
    ММ таван минут: “Зураач, МУЭ-ийн гишүүн, Соёлын тэргүүний ажилтан А.Баасансүрэн”
  • 12:20
    ММ архив: “Шим ертөнц” /Аргал//2016 он/
  • 12:40
    Эрчим хүчний хэмнэлт /давталт/
  • 13:00
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улсын өнөөгийн гадаад бодлого” Монгол улсын гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар /2019 он/
  • 13:40
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 1-р хэсэг /1981 он/
  • 14:45
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Баатарлаг үйлстэн Б.Батчулуун /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 16:10
    Зураглал
  • 16:20
    Орчлон ертөнцөөр аялахуй: “Бүхний тухай өгүүлэх нь-2” Баримтат кино
  • 17:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Байгальд ээлтэй хүн Д.Бараадууз /давталт/
  • 17:15
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 2-р хэсэг /1981 он/
  • 18:15
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улс- Бүгд Найрамдах Турк улсын дипломат харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Б.Алтангэрэл /2019 он/
  • 18:55
    Эрчим хүчний хэмнэлт /давталт/
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Ногоон сум-2022 аян: “Архангай аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 19:40
    Зочны цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Богд хааны ордон музей”
  • 21:20
    ММ таван минут: “УГТЭ-ийн Мэдрэлийн мэс заслын эмч Д.Энхболд”, Монгол-Солонгосын Политехник коллежийн багш Б.Оюунханд
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Энэрэнгүй үйлстэн ХӨСҮТ-ийн Дархлаажуулалтын алба/давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бүх юм сайхан ОАК 28-р анги
  • 09:30
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 09:35
    Теле концерт
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Чин ачлал
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Кино концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сэрэлт МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ярилцах цаг
  • 20:10
    Шинэ ном
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бүх юм сайхан ОАК 29,30-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Action №35
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 02:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 04:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 NBA Finals Game 1 Cutdown
  • 06:00
    NBA Action 3134
  • 06:30
    NBA Action 3135
  • 07:00
    2022 Playoff Playback
  • 08:00
    2022 Playoff Playback
  • 09:00
    2022 Playoff Playback
  • 10:00
    2022 Playoff Playback
  • 11:00
    2022 Playoff Playback
  • 12:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 13:00
    2022 Playoff Playback
  • 15:00
    2022 Playoff Playback
  • 17:00
    2022 Playoff Playback
  • 19:00
    2022 Playoff Playback
  • 21:00
    2022 Playoff Playback
  • 23:00
    2022 Playoff Playback

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Алавес - Реал Мадрид 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Bucks Gaming - Lakers Gaming
  • 12:00
    UCL 2021/22: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 14:00
    Даймонд Лигийн тойм №7
  • 15:00
    Ла Лиг 2021/22: Сельта - Атлетико 1-р тойрог
  • 17:00
    LaLiga World №2
  • 17:30
    WA Diamond League Paris
  • 19:30
    UCL 2021/22: Челси - Зенит 1-р тойрог
  • 21:30
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг гоолууд
  • 22:30
    LaLiga Nations №2
  • 23:00
    NBA 2K: Pistons GT - Warriors Gaming Squad

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Roland Garros Өдөр 9 Тоглолт №2
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн тойм #40
  • 13:30
    PL: Челси - Саутхэмптон 7-р тойрог
  • 15:30
    WA Diamond League Oslo
  • 17:30
    LaLiga Fans №7
  • 18:00
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг гоолууд
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №2
  • 20:00
    NBA: Голден Стэйт - Бостон Шигшээ Тоглолт №5
  • 22:00
    NBA Talk №40
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made'" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд'" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1190
  • 11:00
    UFC: Каттар-Эммет Прелим
  • 14:00
    UFC: Каттар-Эммет
  • 17:00
    ONE: Fists of Fury
  • 19:00
    WWE Smackdown 1191
  • 21:00
    UFC: Каттар-Эммет Тойм
  • 21:40
    ONE: Unbreakable III

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Котовский ОАК 6-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    2020 оны үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны 2-р хэсэг
  • 11:30
    Өв соёл
  • 12:00
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Пасха
  • 15:00
    Монгол наадам Бөхчүүд
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Брэнд нэвтрүүлэг спортын брэндүүд
  • 17:15
    Сонирхогчдын клуб Субару автомашин сонирхогчид
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ай Ёо доктор
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сэтгэлийн гэгээ Хандивын аян
  • 22:00
    Монголын гэгээ
  • 23:00
    Котовский ОАК 7-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 26-28-р анги
  • 08:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.109, 110-р анги
  • 11:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 12:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 81, 82-р анги
  • 13:10
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 45, 46
  • 13:25
    "Иохан эмч" ОАК 4-р анги
  • 14:40
    "Мөрдөгч" ОАК 29, 30-р анги
  • 16:20
    "Миний хамгийн хөөрхөн байсан үе" ОАК 12-р анги
  • 17:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.111, 112-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 83, 84-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 1-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 83, 84-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 5-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №8
  • 09:30
    PL: Ньюкасл - Тоттенхэм 8-р тойрог
  • 11:30
    NBA Action №5
  • 12:00
    PL: Арсенал - Кристал Палас 8-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №5
  • 14:30
    PL: Ман Ютд - Ливерпүүл 9-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №9
  • 17:00
    PL: Челси - Норвич 9-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3
  • 20:00
    PL: Лийдс - Волверхэмптон 9-р тойрог
  • 22:00
    PL: Саутхэмптон - Бөрнли 9-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:Мэдрэлийн гаралтай өвчлөлөөс хэрхэн урьдчилан сэргийлэх вэ? Ц. Түмэндэмбэрэл УНТЭ-ийн мэдрэлийн тэргүүлэх зэрэгтэй эмч"
  • 10:30
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 10:40
    "Уухайн түрлэг" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Бидний нэг нэвтрүүлэг:Монгол Улсын хүндэт мэргэн спортын мастер Д.Рэнчинханд
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Бяцхан зөгий" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 2-р анги
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Цэвэр энергийн технологи-шингэн нүүрс
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 2-р анги
  • 22:50
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 07:25
    Дасгалын цаг
  • 07:40
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 08:35
    Монголын спортын түүх: Монгол улсад хүндийн өргөлтийн спортыг үндэслэгч А. Гунгаа багшийн тухай дурсамж
  • 09:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 10:05
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 10:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Цэгмэдийн Батчулуун
  • 11:20
    Ардын хувьсгалын 94 жилийн ойн баяр наадмын тойм //МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 12:05
    Оддын замнал
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Ардын хувьсгалын 95 жилийн ойн баяр наадмын тойм //МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 14:35
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 1-р хэсэг
  • 18:40
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1937 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:50
    Спорт хобби: Шатрын актемийн багш, ОУХМ Л. Тогоохүү
  • 19:10
    Спортын гэр бүл
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал
  • 20:30
    Дархан мэх: Монгол улсын заан О. Одгэрэл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын сурын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 22:20
    Монголын спортын түүх
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд /шууд/
  • 15:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    "Цөмийн цохилт үзүүлбэл юу болох вэ?" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Номын нандин сахиус
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Сумын атаман" МУСК
  • 16:25
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Хошин өнцөг
  • 17:05
    Ойрад түмэн-2016
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 19:32
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Тэрбум мод
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Есөн эрдэнэ 1-р хэсэг
  • 21:50
    Түмэнд түгээе
  • 22:05
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 23:10
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP FORSE” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Зогсошгүй” ДБЭТ-ын балетын тэргүүн гоцлооч, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Батчимэг
  • 12:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр “Зүү ороох урлаг” /давталт/
  • 13:00
    “Амьдралын загвар” Дасгалжуулагч Б.Оюунболд /давталт/
  • 13:30
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн салалт үр дагавар
  • 13:45
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Япон”
  • 14:00
    Хүүхдийн эрх
  • 14:10
    Баримтат кино: Орчлон ертөнцөөр аялахуй 2-р хэсэг
  • 15:00
    “Эгшиг бүхэн учиртай” нэвтрүүлэг /06.02/
  • 15:30
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Гэрлэн дохио”
  • 15:45
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 16:15
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 5-р хэсэг
  • 16:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Гэрэл зурагчин
  • 17:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:10
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 2-р анги
  • 17:15
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Монгол сонгодог дууриуд”
  • 18:55
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /05-17/
  • 19:40
    “Эх өв” Хүдрийн заар
  • 20:10
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг /05.08/
  • 21:10
    “Оюундалай” цуврал “Зараа туулай хоёр”
  • 21:25
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дойч Вэллэ - Ногоон архитектур
  • 08:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Цахилгаан - Соронзон - "Гэж юу вэ?"
  • 11:15
    Дойч Вэллэ - Хүний эрхийн асуудал ба цахим технологи
  • 11:30
    Баян монгол 50жил тоглолт
  • 13:00
    Зах зээлийн мэдээ
  • 13:30
    Сутайн борын бүргэдүүд баримтат кино
  • 14:30
    Спорт мэдээ давталт
  • 15:00
    Буухиа
  • 15:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Д.Содном
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Дойч Вэллэ - Тархины бүтэц үйл ажиллагаа
  • 20:10
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 21:30
    Тэгри Чину
  • 21:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 21:55
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 22:00
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Дойч Вэллэ - Бөөрний эрүүл ахуй
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2616:00

TV8

"Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6

VI/2612:00

TV9

Шууд: "Мөнхийн үсэг" группийн30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.

VI/2611:30

C1

Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/