МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:30
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 10:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хуунин шуугигч гарьдууд”
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 14:30
    Олон нийтийн цаг: Үндсэн хууль ба сонгуулийн хууль
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 14-р анги
  • 15:50
    Ижий аав хоёр минь
  • 16:50
    Босох тэнхэл
  • 17:20
    Эх өв
  • 17:50
    16 мм үзүүлж байна: Хөвсгөл нутгийн ая дуун
  • 18:20
    “Том ахын аялал” байгаль, экологи танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Хүнсний хувьсгал”
  • 19:10
    Шинэ сэргэлт
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Үндсэн хууль ба ололт, сургамж, боломж” /шууд/
  • 22:10
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /13/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:20
    "Залуу нас" олон ангит кино /26/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:20
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Сонсголын эрхтэний эмгэг
  • 14:00
    "Томилолт" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Гоё айлууд
  • 14:55
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 15:30
    "Гийнгоо" Хүүхдийн уран сайхны кино
  • 16:35
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:45
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Нано бальзам
  • 17:20
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:25
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 13-16/
  • 19:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:20
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /14/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:15
    Шинэ сэргэлт: Цар тахал ба Сорилт
  • 23:00
    "Залуу нас" олон ангит кино /27/
  • 23:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 13-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 8
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайрын хот"
  • 15:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 13-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 14-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 9
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 14-р анги
  • 23:10
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Япон орныг тольдохуй
  • 07:55
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 12:35
    Япон орныг тольдохуй
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Булган аймгийн Бүрэгхангай сумын төлчидийн баяр 2022
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Дурсамж 1988" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 16:30
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг гэрэл зургууд...
  • 16:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№4 цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 19:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 19:10
    Танд тустай агшин
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:25
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 19:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:40
    "Дурсамж1988" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:40
    Тоймчдийн сэдэв
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Булган аймгийн Бүрэгхангай сумын төлчидийн баяр 2022
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Карантины хүүхдүүд" МУСК
  • 10:20
    Тамын метр квадрат - баримтат кино
  • 10:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? "Сейшелийн арлууд " /шинэ /
  • 12:00
    "Өш хонзон " УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Өш хонзон " УСК /давталт /
  • 14:00
    """Гүндүүгүй яриа"" нэвтрүүлэг Улсын харцага Ш.Мөнгөнбаатар /давталт /"
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Уяачдын эрдэм -Хурдан морины уралдаан
  • 16:00
    Геологийн төв лаборатои үзүүлж байна- /"Эрдэнэсийн нууцыг тайлсан 65 жил","Эрдэнийн чулууг баяжуулагч бүсгүй"/
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    K -Pop хөгжмийн завсарлага
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:20
    ТВ-9 энэ өдөр
  • 21:30
    "Мартагдашгүй " УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "Сейшелийн арлууд " /давталт /
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 10:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу /давталт/
  • 11:30
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 35-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 6-р анги
  • 19:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гаригийн Биологийн Төрөл Зүйл" Баримтат кино
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-9
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Зууны нууц: Индиго хүүхдүүд
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-18 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-21 ОАК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-22 ОАК
  • 19:30
    Ертөнц:Н.Наранбаатар СТА
  • 20:00
    Тэгри Чину
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-19 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-22 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:00
    " Boobies" хошин цуврал
  • 03:05
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 03:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 8
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-40
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 46-48
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 3
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 12
  • 10:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 3
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-40
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 46-48
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 1,2
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " Өөр өнцөг " хэлэлцүүлэг
  • 15:45
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:35
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 8
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 3,4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 4
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    Хүүхдэд ээлтэй "Гарден сити" хотхон
  • 22:00
    "Хохирогч" ОАК 10
  • 23:10
    Олон улсын мэдээ
  • 23:25
    "Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 3,4

Боловсрол ТВ

  • 06:50
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 07:45
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.22-р анги
  • 08:45
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 09:10
    Үлгэрийн цаг
  • 09:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 10-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Come fly with me" тоглолт
  • 13:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №30)
  • 14:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №30)
  • 14:45
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№10,11)
  • 15:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.64-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.23-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 18:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.23-р анги
  • 19:20
    "Монгол дэвтрийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 7-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.65-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-4,5,6-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 51-р анги /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-4,5,6-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-12-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 51-р анги /давталт/
  • 17:00
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 52-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-12-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 9-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 23-25-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 13-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар-26
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 10-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Шинэ сэргэлт: Цар тахал ба сорилт
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 3-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг дугаар-7
  • 00:20
    "Фарго" АОАК 3-р анги
  • 01:15
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 5-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Килиманжаро уулын авиралт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хоёр дахь боломж" УСК
  • 14:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Марта ба Ники" баримтат кино
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 6-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6
  • 21:30
    "Тэгри Чину" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Эрэл" УСК
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    "Хүслийн өрөө" СОАК 6-р анги
  • 02:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Алтан дуулга" УСК /давталт/
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Сонгодог хөгжмийн концерт
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан - 2022
  • 16:00
    "Сэдэв , Шийдэл " хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 13-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Касабланка" УСК
  • 00:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:15
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.52-р анги)
  • 01:00
    "Бригад" ОАК (13-р анги)
  • 01:50
    "Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК
  • 03:50
    "Бүдүүн ээж 3: Эцэг хүүгийн барилдлага (Bi Mommas: Like Fater, Like Son)" УСК
  • 05:25
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 06:50
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 08:15
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.52-р анги)
  • 09:05
    "Бригад" ОАК (13-р анги)
  • 10:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Амьдралоги" МУСК
  • 12:50
    "Экс Машин (Ex Machina)" УСК
  • 14:45
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 16:35
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.53-р анги)
  • 19:30
    "Бригад" ОАК (14-р анги)
  • 20:40
    "1-р тоглогч бэлэн (Ready Player One)" УСК
  • 23:25
    "Бурхны дуулга (Armour of God)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 49-51-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 37-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:10
    Попури-изм 2 кино контент
  • 12:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 53-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Тэмцэл /Outside the Law/ УСК
  • 15:50
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 48-р анги
  • 16:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 17:40
    Cat & Keet 52-54-р анги
  • 18:10
    Тахианы өд ХОАК 38-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Их хэлмэгдүүлэлт ба шашин соёл
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 54-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 49-р анги
  • 23:30
    Худалч /Le Vilain/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 10:40
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 20:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 20:40
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 09:35
    Кино миний амьдралд
  • 09:55
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:15
    "Цөлжилт бидний амьдралд"
  • 12:40
    TEDx форум
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 13:35
    Кино миний амьдралд
  • 13:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:55
    Товч мэдээ
  • 14:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 14:35
    Баримтат кино
  • 15:00
    Товч мэдээ
  • 15:05
    Дэлхийн хотууд
  • 15:10
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 16:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 16:35
    Нано бальзам захиалгат
  • 16:45
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 17:40
    Дэлхийн хотууд
  • 17:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 18:00
    Товч мэдээ
  • 18:05
    Нано бальзам захиалгат
  • 18:15
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Кино миний амьдралд
  • 19:45
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:55
    Саруул Монгол
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    Дэлхийн хотууд
  • 21:15
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ногоон сонголт " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Хээрийн хоол" баримтат кино
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 "
  • 20:30
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Суут бүтээл-Примавера" баримтат кино
  • 23:10
    "Tань руу нүүж явна " МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.3
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.7
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 21-22
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.4
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 09:10
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 77-78
  • 09:20
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:30
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 38-39
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.11-12
  • 10:30
    Ай Карли III.1-2
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.4
  • 12:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.11
  • 12:30
    Маамуу - Тунгалаг самбар
  • 12:50
    Маамуу - Анхны найз
  • 13:00
    Булцгар найзууд 3
  • 13:30
    Бяцхан автобус Таёо IV.1-2
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.20
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.7-8
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 22
  • 16:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 77-78
  • 16:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 16:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 16:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 39
  • 17:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 23-24
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.4
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд I.8
  • 18:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.5
  • 18:30
    Маамуу - Тоглоомын төлөвлөгөө
  • 18:45
    Маамуу -Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.13-14
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.5
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли III.3-4
  • 22:00
    Доктор Стөүн 5-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цэргийн нэг өдөр” /давталт/
  • 09:25
    Цаг агаар
  • 09:30
    ММ архив: “Хийх хүнд арга олддог”
  • 09:45
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Таван эрдэнийн шагай” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    “Оюутолгойн гүний уурхайн үйл ажиллагааны нээлтийн ёслол” /давталт/УИХ-ын Хаврын чуулганыг шууд дамжуулна
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зочны цаг
  • 11:40
    “Ногоон сум-2022 аян” /давталт/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:05
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Нийгмийн хариуцлагатай компани Уулын Баяжуулах “Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ” /давталт/
  • 12:20
    ММ архив: “Зөв чиг” Г.Даваахүүгийн гэр бүл оролцов. /2019 он/
  • 12:40
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 3-р хэсэг /1981 он/
  • 13:35
    MNB-д Нэг өдөр
  • 13:55
    “Ардын эрх”
  • 14:45
    Онцгой дуудлага
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Үлгэр жишээ гэр бүл Ч.Ерөөлтүвшин /давталт/
  • 15:40
    Ногоон шошго: “Хөвсгөлд мөнгө ИНЭЭЖ байна” /1-р хэсэг/
  • 16:10
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Хөрөнгийг зах зээлийг хөгжүүлэгч “Мандал ирээдүй өсөлт” Хөрөнгө оруулалтын сан /давталт/
  • 16:30
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 4-р хэсэг /1981 он/
  • 17:25
    “Хүрээлэн…” амьд ертөнцийн цуврал /Заан/
  • 17:55
    ММ архив: “Зөв чиг” Алдарт эхийн I, II одонт Б.Даваасүрэн /2019/ УИХ-ын Хаврын чуулганыг шууд дамжуулна
  • 18:15
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улсын Үндэсний аюулгүй байдал” Үндэсний аюулгүй байдал хариуцсан тусгай үүрэг гүйцэтгэгч Элчин сайд О.Очиржав /2020 он/
  • 18:55
    Айргийн хөрөнгөний Анхдагч нутгаас...
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 19:40
    Зочны цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ таван минут: Уран нугараач, Жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан А.Уранбилэг, Дөргөний Усан Цахилгаан Станц
  • 21:10
    Үндсэн хууль ба ололт, сургамж боломж.../шууд/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт
  • 09:20
    Талын өглөө нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    "Морин өртөө 2020" дугаар 7
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бүх юм сайхан ОАК 31,32-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 8
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бүх юм сайхан ОАК 33,34-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA Talk №40
  • 01:30
    2022 NBA Champions Parade
  • 04:30
    NBA Action 3135
  • 05:00
    2022 Playoff Playback
  • 06:00
    2022 Playoff Playback
  • 07:00
    2022 Playoff Playback
  • 08:00
    2022 NBA Film Room Game 4
  • 08:30
    NBA Action 3135
  • 09:00
    WNBA: Миннесота - Финикс 2022
  • 11:00
    NBA: Плэй-Офф Мемфис - Миннесота Тоглолт №3
  • 13:00
    NBA: Плэй-Офф Даллас - Юта Тоглолт №3
  • 15:00
    The Buzzer №35
  • 16:00
    NBA: Плэй-Офф Милуоки - Чикаго Тоглолт №3
  • 18:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Брүүклин Тоглолт №3
  • 20:00
    NBA: Плэй-Офф Майами - Атланта Тоглолт №4
  • 22:00
    NBA: Плэй-Офф Торонто - Филадельфиа Тоглолт №5

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL 2021/22: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Grizz Gaming -Gen.G Tigers of Shanghai
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Сосьедад - Райо 2-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №4
  • 14:30
    UCL 2021/22: Шерифф - Шахтар 1-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Nations №4
  • 17:00
    Ла Лиг 2021/22: Атлетико - Эльче 2-р тойрог
  • 19:00
    Даймонд Лигийн тойм №7
  • 20:00
    WA Diamond League Oslo
  • 22:00
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 23:00
    NBA 2K: Mavs Gaming - Jazz Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    PL: Арсенал - Тоттенхэм 6-р тойрог
  • 11:30
    Track & Field Weekly #3
  • 12:00
    Үндэсний бөхийн тойм #38
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Атлетик 220- Улаанбаатар сити
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн тойм #28
  • 15:30
    LaLiga ZAP №2
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Ховд - Хангарьд
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Би Си Эйч Лионс - Төв Буганууд
  • 21:00
    NBA Action №5
  • 21:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Каттар-Эммет Прелим
  • 12:00
    UFC: Каттар-Эммет
  • 15:00
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 2
  • 15:40
    UFC: Каттар-Эммет Тойм
  • 16:20
    UFC: Ортега-Жун
  • 19:00
    WWE Monday raw 1517
  • 21:00
    It's Time #9
  • 21:30
    ONE Weekly #25
  • 22:00
    UFC Main Event #903
  • 23:00
    UFC Main Event #904

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Котовский ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө-2021 2-р хэсэг
  • 11:00
    Нохдын ертөнц Бурбуль
  • 11:30
    Содурлан балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Өв соёл
  • 12:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Борнео
  • 15:00
    Монгол наадам ААУ М.Ооёо
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нээлттэй цаг хэлэлцүүлэг
  • 19:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Сэтгэлийн гэгээ Хандивын аяны сугалааны тохирол
  • 23:00
    Алтан гарт Сонька ОАК 1-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 29-32-р анги
  • 09:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.113, 114-р анги
  • 10:40
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 11:35
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 85, 86-р анги
  • 12:45
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 47, 48
  • 13:00
    "Иохан эмч" ОАК 6-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгч" ОАК 33-р анги
  • 15:20
    "Гэсгээл" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    "Миний хамгийн хөөрхөн байсан үе" ОАК 14-р анги
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.115, 116-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 87, 88-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 7-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №6
  • 09:30
    PL: Лэстер - Ман Ютд 8-р тойрог
  • 11:30
    PL World №8
  • 12:00
    PL: Ман Сити - Бөрнли 8-р тойрог
  • 14:00
    PL Netbusters №8
  • 14:30
    PL: Саутхэмптон - Лийдс 8-р тойрог
  • 16:30
    NBA Action №6
  • 17:00
    PL: Брентфорд - Челси 8-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №8
  • 20:00
    PL: Эвертон - Вест Хэм 8-р тойрог
  • 22:00
    PL: Ньюкасл - Тоттенхэм 8-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Бидний нэг нэвтрүүлэг Дархан мэргэн Ц.Хүдэрчулуун
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Дуун жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 15:30
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 19:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 19:30
    "Монгол бахархал" нэвтрүүлэг Улсын мэргэн Э.Цогтбаяр
  • 20:10
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Бүх юм сайхан" ОАК 4-р анги
  • 22:20
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Адуучин Булган аймгаас бэлтгэв
  • 08:20
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 09:25
    Монголын спортын түүх
  • 10:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын сурын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 12:00
    Миний мөрөөдөл
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин П. Өнөрбат
  • 13:15
    “Өнөөдөр олимпын өдөр” Олон улсын олимпын өдөрт D-шууд
  • 14:20
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 3-р хэсэг
  • 18:25
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1939 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Спорт цаг үе: Үндэсний их баяр наадмын бэлтгэл ажлын талаар
  • 19:10
    Бахархал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бөхийн хууч
  • 20:30
    Уурхай
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:25
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын үндэсний сурын тойм
  • 23:25
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Ойрад түмэн-2016
  • 09:40
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Есөн эрдэнэ 2-р хэсэг
  • 11:30
    Хошин өнцөг
  • 11:55
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Онцлох мэдээ
  • 13:30
    ЦДБЭЧ үзүүлж байна
  • 14:20
    Миний аав
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 16:55
    Түмэнд түгээе
  • 17:10
    Ойрад түмэн-2016
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    "Билгийн далай" урлагийн академи үзүүлж байна
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Хүн чанар
  • 22:15
    Түмэнд түгээе
  • 22:30
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 23:35
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP FORSE” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 3-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Хайрлаарай” Даавар /давталт/
  • 12:10
    “Эдлэнгийн эзэд” Нийслэлийн БЗД-ийн 12-р хорооны иргэн У.Мижиддорж
  • 12:40
    “Монгол авдар” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн эсрэг хүчирхийлэл
  • 14:00
    Баримтат кино: Орчлон ертөнцөөр аялахуй 4-р хэсэг
  • 14:45
    “Нэг л дотно” яруу найраг “Хонгорзул”
  • 14:50
    Хүүхдийн эрх
  • 15:00
    “Янзаган хүрээ” хүүхдэд зориулсан хөгжимт жүжиг
  • 15:50
    “Би дүүтэй боллоо” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Бутан”
  • 16:05
    “Амьдралын хүрд” Ажилгүйдэл
  • 16:25
    “Доорий дин дон” Дасгал
  • 16:35
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 4-р анги
  • 16:55
    “Миний тэмдэглэлүүд” Д.Батзориг
  • 17:30
    “Монгол өв соёл” Ном, судар
  • 18:25
    “Би монгол оюутан” Лионы хөгжмийн сургуулийн оюутан Б.Нандингуа, Д.Мандахбаяр
  • 18:50
    “Энэрэнгүй үйлстэн”
  • 19:05
    “Цэргийн нэг өдөр” Дотоодын цэргийн 05-р ангиас бэлтгэв
  • 19:35
    “Гэгээн үдэш” ток шоу Хөдөлмөрийн баатар,Төрийн соёрхолт, Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдорж
  • 21:00
    “Оюундалай” цуврал “Хорвоотой танилцсан түүх”
  • 21:25
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дойч Вэллэ - “Tik Tok”-ийн соёлын нөлөө
  • 08:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Энтертайнмент мэдээ давталт
  • 11:30
    Таталцал - "Гэж юу вэ?"
  • 11:45
    Дойч Вэллэ - VR нүдний шил
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг давталт
  • 12:40
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 12:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 13:00
    Зах зээлийн мэдээ
  • 13:30
    Дойч Вэллэ - Зөв гүйх арга техник
  • 14:00
    Буухиа
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Б.Жамъяндагва
  • 16:00
    Лодойдамба, Битлз ба Hey Jude баримтат кино
  • 16:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Дойч Вэллэ - Хиймэл оюун ухаан
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Крипто цаг
  • 22:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Өрөг хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Дойч Вэллэ - Юмсын дижитал хувилбар
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"