МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Шинэ сэргэлт
  • 12:00
    Монголын түүх
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Ногоон шошго: Эгийн голын эх өтөж байна...
  • 14:30
    Босох тэнхэл
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 15-р анги
  • 15:50
    “Үндсэн хууль ба ололт, сургамж, боломж” /давталт/
  • 16:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:40
    “Эгшиг бүхэн учиртай”
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:25
    Эрүүл мэндийн салбарын хөгжил, хөтөлбөр
  • 19:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Халзан сум
  • 21:50
    Би Монгол хүн: Ахмад инженер О.Лувсандорж
  • 22:40
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 11:25
    "Хүний хүн" олон ангит кино /14/
  • 12:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:20
    "Залуу нас" олон ангит кино /27/
  • 13:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:15
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Бүдүүн шулуун гэдэсний хавдар
  • 13:50
    Аяллын тойрог
  • 14:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 15:15
    "Шуугиан таригч" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:15
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Нано бальзам
  • 17:50
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:20
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 17-20/
  • 19:05
    Кино бүтсэн түүх: ТЭГРИ ЧИНУ
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /15/
  • 21:40
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Залуу нас" олон ангит кино /28/
  • 23:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 14-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 9
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ухаарал хайрлахуй"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Доктор Икс" ОАК 14-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 15-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 10
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 15-р анги
  • 23:10
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Булган аймгийн Бүрэгхангай сумын төлчидийн баяр 2022
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Дурсамж1988" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:35
    Танд тустай агшин
  • 12:40
    Тоймчдийн сэдэв
  • 13:00
    "Мэдээ"
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг гэрэл зургууд...
  • 15:40
    Бизнес мэдээ
  • 15:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 16:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 17:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 18:15
    Танд тустай агшин
  • 18:20
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Хайрын хот
  • 19:10
    Монголын баялаг -330 цуврал №31
  • 19:45
    "Дурсамж1988" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? "Эйфелийн цамхаг"
  • 12:00
    "Мартагдашгүй " УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Мартагдашгүй " УСК /үргэлжлэл /
  • 14:20
    Тамын метр квадрат - баримтат кино / давталт /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Чандмань овооны тахилга наадам -2022
  • 16:10
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг /Давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "K-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Дотно сэдэв ток шоу
  • 21:10
    "Тэгри Чину"кино бүтсэн түүх- нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Гутенберг төсөл" УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "Эйфелийн цамхаг"
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 10:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Гаригийн Биологийн Төрөл Зүйл" Баримтат кино
  • 11:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 14:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 36-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022"
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 1-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Ороолон" МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-10
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Баримтат кино:Түргэн хоол хүнс
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-19 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-22
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-23
  • 19:30
    Үүргэвчтэй аялал: Доминикан
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-20 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-23
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    Мэдээ
  • 01:10
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 11
  • 02:10
    "Луугийн домог говийн охины хүсэл" баримтат кино
  • 02:50
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 03:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 9
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 14
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 49-51
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 4
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 13
  • 10:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:00
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 4
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 12:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 3,4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " Ардын хувьсгалын 99 жилийн наадмын уралдаан" нэвтрүүлэг 1
  • 16:15
    Олон улсын мэдээ
  • 16:35
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 9
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь" нэвтрүүлэг 5,6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 5
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:45
    "Гүүр" ОАК 4.6
  • 00:00
    Олон улсын мэдээ
  • 00:15
    "Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-15,16

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 07:45
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.23-р анги
  • 08:45
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 09:10
    Үлгэрийн цаг
  • 09:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 11-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Playing love-2017" тоглолт
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №31)
  • 14:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №31)
  • 14:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №57-60)
  • 15:10
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.65-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 5.6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.24-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.24-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 8-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.66-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-12,13-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-7,8,9-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 52-р анги /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "Euromaxx" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-7,8,9-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-13-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-12,13-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 52-р анги /давталт/
  • 17:00
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-12,13-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 53-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-13-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 10-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 26-28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 13:05
    Миний монголын соёл
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 14-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар-27
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 4-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 00:20
    "Фарго" АОАК 4-р анги
  • 01:15
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 6-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэгри Чину" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амелиа 2.0" УСК
  • 14:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Сармисны гайхамшиг 2" баримтат кино
  • 15:55
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 7-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Манай дэлгэцнээ
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Цуврал алуурчин" УСК
  • 23:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 7-р анги
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    "Касабланка" УСК
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Алтан ураг" бүжгэн жүжиг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 14-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 21:55
    "Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:10
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.53-р анги)
  • 02:00
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)" УСК
  • 03:30
    "Хөрш айлын бүсгүй (The Girl Next Door)" УСК
  • 05:10
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 06:35
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 08:05
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.53-р анги)
  • 09:00
    "Бригад" ОАК (14-р анги)
  • 09:55
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 11:40
    "Ногоон бүс (The Green Mile)" УСК
  • 14:45
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 16:35
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.54-р анги)
  • 19:30
    "Бригад" ОАК (15-р анги)
  • 20:40
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • 23:10
    "Бурхны дуулга 2: Кондор ажиллагаа (Armour of God: Operation Condor)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 52-54-р анги
  • 09:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:35
    Тахианы өд ХОАК 38-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 11:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 54-р анги
  • 12:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Худалч /Le Vilain/ УСК
  • 14:10
    Пракц кино контент
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 44-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 55-57-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 39-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Ардын дуу МҮУИТ
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 55-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 50-р анги
  • 23:30
    Сүүлчийн гэрч /The Last Witness/ УСК
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "247 градус" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Ус суваг үзүүлж байна"
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 09:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 11:35
    Дэлхийн хотууд
  • 11:40
    Йогачны гэр подкаст
  • 12:30
    Дэлхийн хотууд
  • 12:40
    TEDx форум
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 13:35
    Баримтат кино
  • 14:00
    Товч мэдээ
  • 14:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:15
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:35
    TEDx форум
  • 15:50
    Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    Товч мэдээ
  • 16:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:55
    Дэлхийн хотууд
  • 18:00
    Товч мэдээ
  • 18:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Дэлхийн хотууд
  • 19:50
    Зээгт наамал буюу торгон зураг
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 21:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Кино миний амьдралд
  • 22:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатэы 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Шүдний талаарх үнэн" баримтат кино
  • 20:30
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эх орны бүсгүй " теле концерт
  • 21:50
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 23:10
    "Хонины найр" МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.4
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.8
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 23-24
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.5
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 22
  • 09:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 77-78
  • 09:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 09:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 39
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.13-14
  • 10:30
    Ай Карли III.3-4
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.5
  • 12:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.5
  • 12:30
    Маамуу - Тоглоомын төлөвлөгөө
  • 12:45
    Маамуу -Шүдний төрсөн өдөр
  • 13:00
    Булцгар найзууд 4
  • 13:30
    Бяцхан автобус таёо IV.3-4
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.21
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.9-10
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 77-78
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 33-34
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 79-80
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 22
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 40
  • 17:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 25-26
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.5
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд I.9
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 18:30
    Маамуу - Эмээ өвөө
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.15-16
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.6
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли III.5-6
  • 22:00
    Доктор Стөүн 7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Айргийн хөрөнгөний Анхдагч нутгаас...
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө инээж байна 1-р хэсэг
  • 10:00
    Үндсэн хууль ба ололт, сургамж боломж.../давталт/УИХ-ын Хаврын чуулганыг шууд дамжуулна
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зочны цаг
  • 11:40
    “Ногоон сум-2022” аян /давталт/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:05
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Хөрөнгийг зах зээлийг хөгжүүлэгч “Мандал ирээдүй өсөлт” Хөрөнгө оруулалтын сан /давталт/
  • 12:25
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 13:15
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улсын Үндэсний аюулгүй байдал” Үндэсний аюулгүй байдал хариуцсан тусгай үүрэг гүйцэтгэгч Элчин сайд О.Очиржав /2020 он/
  • 13:55
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 4-р хэсэг /1981 он/
  • 14:50
    ММ таван минут: Уран нугараач, Жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан А.Уранбилэг, Дөргөний Усан Цахилгаан Станц
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    ММ архив: “Зөв чиг” Алдарт эхийн I, II одонт Б.Даваасүрэн /2019/
  • 15:55
    Ногоон шошго: “Хөвсгөлд мөнгө ИНЭЭЖ байна” /2-р хэсэг/
  • 16:25
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Байгальд ээлтэй үйлдвэрлэл “Монгол Базальт” ХК /давталт/
  • 16:45
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 5-р хэсэг /1981 он/
  • 17:35
    ММ архив: Алтан аргамж: “Ялтын гэрээний 75 жилийн ой” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ц.Батбаяр, Д.Баярхүү, Х.Бэхбат, доктор профессор Д.Уламбаяр /2020 он/ УИХ-ын Хаврын чуулганыг шууд дамжуулна
  • 18:35
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Ногоон сум-2022 аян: /Ахмадын өргөөнд болсон өдөрлөгөөс/ /давталт/
  • 19:20
    Зочны цаг
  • 19:40
    Нээлттэй засаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинэ сэргэлт”
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч “Gimex ХХК”-ийн Ерөнхий захирал Ж.Ганхуяг /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 8
  • 09:55
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бүх юм сайхан ОАК 33,34-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 9
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бүх юм сайхан ОАК 35,36-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    The Buzzer №35
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 NBA Draft Preview
  • 07:30
    NBA: (Шууд) Draft 2022
  • 10:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 11:00
    2022 NBA Draft Review
  • 12:30
    NBA: Плэй-Офф Атланта - Майами Тоглолт №5
  • 14:30
    NBA: Плэй-Офф Денвер - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 16:30
    NBA: Плэй-Офф Филадельфиа - Торонто Тоглолт №6
  • 18:30
    NBA: Плэй-Офф Финикс - Нью Орлеанс Тоглолт №6
  • 20:30
    NBA: Draft 2022
  • 22:30
    NBA: Плэй-Офф Мемфис - Миннесота Тоглолт №6

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL 2021/22: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Mavs Gaming - Jazz Gaming
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Леванте - Реал М. 2-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №5
  • 14:30
    UCL 2021/22: Интер - Реал М. 1-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Nations №5
  • 17:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №2
  • 20:00
    Track & Field Weekly #7
  • 20:30
    Ла Лиг 2021/22: Сельта - Бильбао 3-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №3
  • 23:00
    NBA 2K: Lakers Gaming - Warriors Gaming Squad

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Монгол цэргийн өдөрт зориулсан барилдаан 2022
  • 12:30
    Track & Field Weekly #1
  • 13:00
    WWE Monday raw 1516
  • 15:00
    PL: Брентфорд - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 17:00
    PL: Лийдс - Вест Хэм 6-р тойрог
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №6
  • 20:00
    Roland Garros Өдөр 15 Тоглолт №1
  • 22:30
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1517
  • 11:00
    It's Time #9
  • 11:30
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 14:30
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 1
  • 15:10
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 17:30
    UFC: Сэндхэген-Диллашоу
  • 20:00
    UFC Main Event #903
  • 21:00
    UFC 267: Блахович-Тэйшэйра

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 1-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө-2021 3-р хэсэг
  • 11:00
    Гайхамшигт санаанууд Цахилгаан гэрлийг хэн асаав
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    2018 оны үндэсний их баяр наадам 2-р хэсэг
  • 12:40
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Ибиза
  • 15:00
    Монгол наадам ААУ Н.Пүрэв
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Азорын арлууд
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Засаг цаг
  • 22:50
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:00
    Алтан гарт Сонька ОАК 2-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 31-33-р анги
  • 09:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.115, 116-р анги
  • 10:40
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 11:35
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 87, 88-р анги
  • 12:45
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 47, 48
  • 13:00
    "Иохан эмч" ОАК 7-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгч" ОАК 34-р анги
  • 15:10
    "Гэсгээл" ОАК 3-р анги
  • 16:30
    "Миний хамгийн хөөрхөн байсан үе" ОАК 15-р анги
  • 17:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.117, 118-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 4-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 89, 90-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 8-р анги
  • 01:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №6
  • 09:30
    PL: Арсенал - Кристал Палас 8-р тойрог
  • 11:30
    PL Netbusters №9
  • 12:00
    PL: Челси - Норвич 9-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №6
  • 14:30
    PL: Лийдс - Волверхэмптон 9-р тойрог
  • 16:30
    PL World №9
  • 17:00
    PL: Саутхэмптон - Бөрнли 9-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №9
  • 20:00
    PL: Эвертон - Вотфорд 9-р тойрог
  • 22:00
    PL: Брайтон - Ман Сити 9-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Дора цасан гүнжийг аварсан нь" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Дуун жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 15:30
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 5-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:55
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн алдарт уяач Ш. Энхтүвшин
  • 08:15
    Монголын спортын түүх
  • 09:20
    “Өнөөдөр олимпын өдөр” Олон улсын олимпын өдөрт зориулав
  • 10:25
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 13:15
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 4-р хэсэг
  • 16:55
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын үндэсний морины тойм
  • 18:00
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 18:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1940 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл
  • 19:05
    Бахархал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн тамирчин Винс Картер
  • 20:30
    Миний мөрөөдөл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Спорт хобби
  • 22:10
    “Ханбогд хурд” мастер кросс-2021 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 20:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хүн чанар
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    "Билгийн далай" урлагийн академи үзүүлж байна
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Онцлох мэдээ
  • 13:30
    Ойрад түмэн-2016
  • 14:05
    "Сарны цус" бүжгэн жүжиг
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 16:20
    Түмэнд түгээе
  • 16:35
    Хошин өнцөг
  • 16:55
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг шууд
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:52
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Миний муу найз
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    "Миний аав" богино хэмжээний кино
  • 23:40
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP FORSE” хүүхэлдэйн кино 128 13-р анги
  • 10:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 4-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Гэгээн үдэш” ток шоу Хөдөлмөрийн баатар,Төрийн соёрхолт, Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдорж /давталт/
  • 12:35
    “Би монгол оюутан” Лионы хөгжмийн сургуулийн оюутан Б.Нандингуа, Д.Мандахбаяр
  • 13:00
    “Цэргийн нэг өдөр” Дотоодын цэргийн 05-р ангиас бэлтгэв /давталт/
  • 13:30
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх “Би” дүрийн тухай ойлголт
  • 13:45
    Баримтат кино: Эх дэлхий
  • 15:15
    Хүүхдийн эрхийн цахим цуврал: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 15:25
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Тайланд”
  • 15:40
    “Хилийн тэнгэр” теле концерт
  • 16:20
    “Бүлтээхэй, дэлдээхэй хоёр” Түүхий ус ууж болохгүй
  • 16:35
    “Алхам-1” “Инсур” ХХК гүйцэтгэх захирал Б.Чулуун-Пүрэв
  • 17:00
    “Урлагтай яриа” Киноны шүүмж судлал
  • 17:10
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 5-р анги
  • 17:15
    Тэгш боломж: Сэтгэцийн эрүүл мэнд
  • 17:35
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 5-р хэсэг
  • 17:50
    “Миний сонгосон мэргэжил” Дуу хөгжмийн багш
  • 18:20
    “Нэг сэтгэл, нэг зорилго” Жижиг дунд бизнес эрхлэгчид
  • 18:35
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /4/
  • 19:15
    “Эх өв” Угийн бичиг
  • 19:45
    “Теле уулзалт” Хөгжмийн зохиолч, Урлагын гавъяат зүтгэлтэн Ж.Шараа
  • 21:10
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Бяцхан хүүгийн мөрөөдөл, Хүрэм
  • 21:25
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дойч Вэллэ - VR нүдний шил
  • 08:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    Крипто цаг давталт
  • 11:30
    Дойч Вэллэ - Яаралтай тусламж
  • 12:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг давталт
  • 12:50
    "Өрөг хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг давталт
  • 13:40
    Дойч Вэллэ - Юмсын дижитал хувилбар
  • 14:00
    Буухиа
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Л.Цогзолмаа, Б.Балжинням
  • 16:10
    Өвөлжих хун баримтат кино
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Цахилгаан - Соронзон - "Гэж юу вэ?"
  • 19:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Технологийн мэдээ
  • 22:00
    Syndicate talk
  • 23:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 23:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 23:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2616:00

TV8

"Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6

VI/2612:00

TV9

Шууд: "Мөнхийн үсэг" группийн30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.

VI/2611:30

C1

Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/