МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Туйлдсан морьд” Уран сайхны кино
  • 09:20
    “Дуун өв”
  • 10:00
    Амьдралын загвар
  • 10:30
    Эгшиг бүхэн учиртай
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Тэгш боломж: “Халамжаас хөдөлмөрт”
  • 11:40
    “Жангарч өвгөн” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Астана Опера” концерт
  • 13:20
    Урлагтай яриа: Хөгжмийн шүүмж судлал
  • 13:40
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 7-р анги
  • 14:20
    “Монголын баялаг 330” Говьсүмбэр аймаг Сүмбэр сум
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:50
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90.91 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 17:50
    “Би Монгол хүн” БНМАУ-ын хөдөлмөрийн баатар Г.Лодойхүү
  • 18:50
    “Ном хож” уралдаант, цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Теле уулзалт: Ардын жүжигчин, найруулагч Б.Мөнхдорж
  • 23:00
    “Янз бүрийн дүрүүд” Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Шүдний гажиг засал ба дасгал хөдөлгөөн
  • 07:25
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Хулгар хээрийн дууль"
  • 07:40
    "Уулын хөх сүүдэр" Монголын уран сайхны кино
  • 09:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 1-4/
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /13/
  • 11:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 11:45
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /13/
  • 12:30
    Чингис хаан рок дуурь
  • 13:55
    МУГЖ Т.Баясгалан "Галт шувуу" Баримтат хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Хорголон нүдэн" Кино концерт
  • 15:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:40
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Алим"
  • 16:00
    Нано бальзам
  • 16:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 1-4/
  • 16:35
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:00
    "Single ladies 1" Монголын уран сайхны кино
  • 18:50
    Гоё аялал
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:45
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /14/
  • 21:50
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /14/
  • 22:50
    Perfect dance show
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Дэлхий даяарх аялал"
  • 10:20
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Ростов" ОАК 7,8,9-р анги
  • 13:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "Шим ертөнц" Баримтат кино
  • 14:20
    "УИХ-ын цаг"
  • 14:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 15:20
    "Доктор Икс" ОАК 42,43,44-р анги
  • 17:40
    "Cпаркийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "Миний муусайн найзууд"
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 45-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:40
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 10:50
    Хөвсгөл аймаг 90 жилийн ойн баярын наадмын хүчит бөхийн барилдаан, соёолон, даага, сонгомол бага насны морьдын уралдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Том амжилт" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дурсамж 1988" 30.31-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Дорнын зурлага
  • 08:05
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "ТВ-9" Энэ өдөр
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Бурхан багш" ОАУСК 11,12-р анги /Давталт /
  • 10:30
    Тоо юу,сүлд үү? "Алтан уул Лас-Медулас" /шинэ /
  • 11:10
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 33,34-р анги /давталт /
  • 14:40
    Торго шоу-2015 / давталт /
  • 16:00
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 13,14-р анги
  • 19:00
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:00
    "Хийморь" МУСК
  • 21:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 35,36-р анги /давталт /
  • 23:40
    Тоо юу,сүлд үү? "Жүржээр байлдсан нь" /шинэ /
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:35
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Итгэлийн нутаг Меджугорже" Баримтат кино
  • 09:40
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 26-р анги
  • 12:20
    "Хао Ланы домог" ОАК 27-р анги
  • 13:10
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11-р анги
  • 14:20
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги
  • 15:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 13-р анги
  • 16:30
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Орхидос" МУСК 2-р анги
  • 19:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Азын түлхүүр" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Амлалт" УСК
  • 00:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг
  • 09:00
    Баримтат дэлгэц
  • 10:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Жүжиг: Цаг өөр болжээ
  • 18:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:30
    Шинэ сэргэлт- Цар тахал ба сорилт
  • 20:30
    Hi honey МУСК
  • 22:10
    Сайн байна уу амьдрал минь МУСК
  • 00:25
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.12
  • 01:50
    " Хүн мод" МУСК
  • 03:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадыг тольдохуй" нэвтрүүлэг 2
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 38
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 43
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 56-60
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 49-51
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 13
  • 11:45
    " Монгол бахархал- Адуучин залуус"
  • 12:10
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 13:40
    " Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 2
  • 15:10
    "1000 бээрийн аялал" баримтат кино
  • 16:10
    " Амьдрал төсөл" МУСК
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" 2.5
  • 19:05
    " Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 14
  • 21:10
    " Гурван тэнэг" УСК 2
  • 22:55
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.3-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.21-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.2,3-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.19-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 39,40 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хайр" тоглолт 2-р хэсэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Тэнгэр баганадсан өндөр барилгууд " баримтат кино
  • 15:05
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 17-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.22-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.4,5-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.20-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 41, 42-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Цайз шилтгээн" баримтат кино
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 18-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 6,7-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-22-р анги
  • 10:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-24,25,26-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 12:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-4-р анги
  • 12:30
    "Евромакс" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-23-р анги
  • 13:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-27,28,29-р анги
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-4-р анги
  • 14:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 15:00
    "Парадисо"- Гэмт хэргийн хатан хаан УСК /давталт/
  • 17:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    Ройтерс: Загвар
  • 18:30
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-4-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 22:00
    "Парадисо"- Илд агсагч УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:20
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • 08:00
    Миний Монголын соёл
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 31-36-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 20-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 11:00
    "Хайрхан" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 11:45
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 15,16-р анги
  • 14:40
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 15:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 3,4-р хэсэг
  • 16:15
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-7
  • 19:20
    Миний Монголын соёл
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Хулгана" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 5,6-р анги
  • 00:10
    "Гэнэт ирсэн бэлэг" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Дуудлага" ОАК 14-16-р анги
  • 09:00
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 09:30
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Баянхонгор аймаг 80 жил" шууд дамжуулалт
  • 19:00
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Баянхонгор аймаг 80 жил" хаалт /шууд/
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 23:40
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Гэмт хэргийн мөрөөр цувралаас
  • 08:25
    "Эх код" УСК
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хөх ногооны униар" МУСК
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Тод магнай" МУСК
  • 13:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хурдан морьны уралдаан - 2022"
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 43,44-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 45,46-р анги
  • 20:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин О.Тэргэл |Аяа энтерпрайсес компанийн гүйцэтгэх захирал |
  • 21:15
    "Тэмцэл" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:45
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 04:30
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 06:10
    "Аз жаргал" МУСК
  • 07:30
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 09:00
    "Карантинд 21 хоног" МУСК
  • 10:20
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 12:00
    "Мэдрэмж ба мэдрэхүй (Sense & Sensibility)" УСК
  • 14:30
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 16:20
    "Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК
  • 18:20
    "Форрест Гамп (Forrest Gump)" УСК
  • 21:00
    "Тоглоомгүй бол амьдралгүй" аниме (I.5,6-р анги)
  • 22:05
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 00:10
    "Хурд эсвэл үхэл (The Quick and the Dead)" УСК
  • 01:55
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 35-42-р анги
  • 09:30
    Сэтгэл засагч ОАК 3,4-р анги
  • 11:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хязгааргүйн уран барилгач" Баримтат кино
  • 13:35
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Панфиловын 28 УСК
  • 16:05
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 68,69,70-р анги
  • 18:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Сэтгэл засагч ОАК 5-р анги
  • 19:50
    Топ сугалаа
  • 20:10
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг: УИХ-ын гишүүн Сүхбаатарын Батболд
  • 21:00
    "Газын зурвас дахь серфинг клуб" Баримтат кино
  • 22:40
    Гэрийн Эльф УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 13:40
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:50
    "Налайхын зам" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ай ток" ток шоу
  • 19:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 20:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 20:35
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Bad Angel" МУСК
  • 00:10
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 08:35
    "Маш нууц" МУСК
  • 10:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:35
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 13:25
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:25
    Баримтат кино
  • 15:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:50
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 17:05
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:40
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    TEDx илтгэл
  • 19:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Кино миний амьдралд
  • 19:55
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 20:25
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 21:20
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    " Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 10:40
    "Crand Care" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино
  • 15:00
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 16:15
    "Уур амьсгалын өөрчлөлт малчдын амьдралд" МУСК
  • 17:00
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 20:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино
  • 22:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 22:30
    "Би чамд хайртай " МУСК
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.13-15
  • 08:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 9
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.2
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 95-96
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 64
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 09:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 49-50
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 65-66
  • 10:00
    "Гайхамшигт виртуаль ертөнцийн зөвлөмж" 4-8
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.24-26 IV.1-2
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 10-11
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.16
  • 15:30
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.20-24
  • 16:35
    "Тондар" 18-20
  • 18:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 22
  • 18:20
    "Булцгар найзууд" 1
  • 18:35
    Маамуу - Хатуу чих
  • 18:50
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.4-5
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.6
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" I.10-14
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Босниноос-Франц, Францаас гэртээ хүрэх зам/
  • 09:00
    Монголын түүх: “Монголчуудын Сүлд”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол чанар Батбаяр/ 2012 он
  • 10:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Хан Монгол” морьтны холбоо, Морин циркийн захирал, Монголын морьт харваачдын холбооны тэргүүн Ш.Цогтхүү /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:50
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Босниноос-Франц, Францаас гэртээ хүрэх зам/
  • 12:50
    Монголын түүх: “Монголчуудын Сүлд”
  • 13:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:35
    “Энэтхэгийн амьдралын нэг өдөр” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг: Соёлын өвийн хадгалалт, хамгаалалт, сэргээн засварлалт
  • 16:20
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Босниноос-Франц, Францаас гэртээ хүрэх зам/
  • 17:20
    Монголын түүх: “Монголчуудын Сүлд”
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол болон АНУ-ын харилцааны түүхэн хэсэг” 2-р хэсэг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөдөө аж ахуйн шинжлэх ухаан
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Музейн Тулгаа/ 2012 он.
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    WNBA Weekly 306
  • 07:30
    WNBA (Шууд): Даллас - Атланта 2022
  • 09:30
    NBA Action №13
  • 10:00
    Marquee Matchup
  • 12:00
    NBA: Денвер - Атланта 2021-22
  • 14:00
    Marquee Matchup
  • 16:00
    Marquee Matchup
  • 18:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Миннесота 2021-22
  • 20:00
    WNBA: Даллас - Атланта 2021-22
  • 22:00
    WNBA Special: As We Rise: 25 Years of the WNBA
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UЕL: Дортмунд - Рэйнжерс 1/8 Эхний тоглолт
  • 11:00
    NBA 2K: Lakers Gaming - Kings Guard Gaming
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №42
  • 14:30
    UЕL: Дортмунд - Рэйнжерс 1/8 Эхний тоглолт
  • 16:30
    LaLiga Talking Football №3
  • 17:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №5
  • 19:30
    Ла Лиг 2021-2022 Мэргэн бууч
  • 20:00
    Ла Лиг 2021/22: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 22:00
    Даймонд Лигийн тойм №5
  • 23:00
    NBA 2K: Hornets Venom GT - Grizz Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL 2021/22: Ман Ютд - Янг Бойс 6-р тойрог
  • 11:00
    NBA: Чикаго - Майами 2021-22
  • 13:00
    LaLiga World №21
  • 13:30
    UEL: Селтик - Леверкузен 2-р тойрог
  • 15:30
    Track & Field Weekly #7
  • 16:00
    NBA: Юта - Филадельфиа 2021-22
  • 18:00
    NBA Action №13
  • 18:30
    Ла Лиг 2021/22: Осасуна - Барселона 17-р тойрог
  • 20:30
    WA Diamond League Rome
  • 22:30
    ONE Weekly #26
  • 23:00
    Даймонд Лигийн тойм №7

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Уул уурхайн индекс" тусгай дугаар
  • 11:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Уул уурхайн индекс" тусгай дугаар
  • 18:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC 277: Пена-Нунес Прелим (Шууд)
  • 09:50
    UFC 277: Пена-Нунес (Шууд)
  • 13:00
    UFC 272: Ковингтон-Масвидал
  • 16:00
    UFC Main Event #907
  • 17:00
    ONE Weekly #30
  • 17:30
    WWE Monday raw 1522
  • 19:30
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 22:00
    ONE: Fists of Fury

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Хан Жаргалантын хурд 2022 Баруун бүсийн даншиг наадам /шууд/
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:15
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хүлэгү Ханы Аладагийн ордныг хайсан нь. Ахлат дахь ил хаант улсын дурсгалууд
  • 21:15
    Бизнес хөтөч
  • 21:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Кайр/
  • 22:15
    Бизнес хөтөч
  • 22:30
    Хөнөөлтэй царай УСК

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хэцүү хайр" ОАК 21, 22-р анги
  • 08:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 25, 26-р анги
  • 10:50
    "Гурван найз" ОАК 18-21-р анги
  • 13:20
    "Гэсгээл" ОАК 39, 40-р анги
  • 15:50
    "Уярам хайр" ОАК 7, 8-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 23, 24-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уярам хайр" ОАК 9-р анги
  • 21:40
    "Гэсгээл" ОАК 41-р анги
  • 23:10
    "Уярам хайр" ОАК 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №16
  • 09:30
    PL: Саутхэмптон - Тоттенхэм 20-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №8
  • 12:00
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 14:00
    PL World №19
  • 14:30
    PL: Вотфорд - Вест Хэм 20-р тойрог
  • 16:30
    NBA Action №15
  • 17:00
    PL: Эвертон - Брайтон 21-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №19
  • 20:00
    PL: Лэстер - Ливерпүүл 20-р тойрог
  • 22:00
    PL: Брентфорд - Ман Сити 20-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:40
    Зарын цаг
  • 10:45
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 15:40
    Бизнесийн амжилт
  • 16:10
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Наадмын зочин
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Г.Сундуй
  • 08:05
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 08:35
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 09:35
    Миний мөрөөдөл
  • 10:05
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Баянжавын Батзориг
  • 10:35
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 11:05
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 1-р хэсэг
  • 12:10
    Дархан мэх: МУГТ, начин Д. Пүрэвсүрэн
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 2-р хэсэг
  • 13:50
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 14:55
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 18:15
    Эрийн хийморь
  • 19:10
    Спорт хобби: Дорнод аймгийн Булган сумын Баян-Уул багийн малчин Т. Дэлгэрбаяр оролцов
  • 19:30
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 1-р хэсэг
  • 20:30
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 2-р хэсэг
  • 21:30
    Бахархал
  • 22:00
    Монголын спортын түүх
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 09:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-Галерей
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 6-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 6-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 7-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 19:30
    Тэрбум мод
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Намайг Болдбаатар гэдэг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 12-р анги /давталт/
  • 11:35
    “Дөрвөн бэрх” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    “Эх өв” Угийн бичиг /давталт/
  • 13:50
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхэд эцэг эхийн харилцаа
  • 14:05
    Баримтат кино: Азийн гэр бүл 2-р хэсэг
  • 14:55
    “Аавын минь өвөрт” шүлэг
  • 15:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Авилга”
  • 15:30
    Тэгш боломж: Би ажил эрхлэгч
  • 15:50
    “Миний сонгосон мэргэжил” Баллетын бүжигчин
  • 16:20
    “Хаан найргийн Хатан Дулмаа” хүндэтгэлийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:10
    “Дөрвөн бэрх” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Теле уулзалт” Ардын жүжигчин, Урлагийн гавъяат зүтгэлтэн, найруулагч Б.Мөнхдорж
  • 21:05
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Ид шид
  • 21:10
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 08:30
    Онцлох бизнес
  • 09:00
    DW - Эрүүл мэнд: Элэг
  • 09:30
    DW - Эрүүл мэнд: Уушиг
  • 10:00
    DW - Эрүүл мэнд: Нүд
  • 10:30
    DW - Эрүүл мэнд: Ходоод
  • 11:00
    DW - Эрүүл мэнд: Бөөр
  • 11:30
    DW - Эрүүл мэнд: Арьс
  • 12:00
    The Hu хамтлагийн метаверс дэх тоглолт
  • 13:00
    "Зүй Тогтол" нэвтрүүлэг давталт
  • 13:40
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 14:00
    Гэж юу вэ? 1-р бүлэг
  • 16:00
    Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд (5-р анги)
  • 16:50
    Баримтат кино: Харзлай шувуу
  • 17:40
    Онцлох бизнес
  • 18:00
    The Hu хамтлагийн метаверс дэх тоглолт
  • 19:00
    Де Факто Тойм
  • 19:30
    Крипто цаг давталт
  • 20:00
    Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд (6,7-р анги)
  • 21:40
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 22:00
    DW - Эрүүл мэнд: Эм
  • 22:30
    DW - Эрүүл мэнд: Таргалалт
  • 23:00
    DW - Эрүүл мэнд: Сэтгэл санаа
  • 23:30
    DW - Эрүүл мэнд: Хооллолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1514:30

MN25

"Танайд хоноё"