МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллнНэийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 9.10-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 4-р анги
  • 12:15
    “Монгол улс хөгжсөн үү-2”
  • 12:50
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 13:10
    “Нутаг минь хүлэг минь” хүндэтгэлийн концерт 1-р хэсэг
  • 14:10
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” Монголын эмэгтэйчүүдийн үндэсний намын дарга Б.Саранцэцэг
  • 14:30
    Эх өв: “Монгол гэр”
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 11-р анги
  • 15:40
    Оюундалай
  • 16:00
    “Нэгэн жарны түүх”
  • 17:00
    “Өвлөн дуулцгаая” хүүхдийн концерт
  • 17:40
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” Хөгжлийн хөтөлбөрийн намын дарга О.Заяа
  • 18:00
    Том ахын аялал
  • 18:35
    Хорвоод хосгүй нэртэй хүн
  • 19:10
    Босох тэнхэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    XX зууны гарамгай зохиолч Ч.Лодойдамба
  • 22:10
    “Ганзагачин бүсгүйчүүд” Уран сайхны кино 2-р бүлэг 11.12-р анги
  • 23:55
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Өсвөр үеийн сэтгэцийн эрүүл мэнд
  • 07:35
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Сүнсэнд шингэсэн гэмшил"
  • 07:50
    "Тод магнай" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /1/
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 9,10/
  • 12:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /17/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    Аяллын тойрог: Сэлэнгэ аймгаар...
  • 13:50
    "Гэргий" хөрөг нэвтрүүлэг МУГЖ Д.Ганцэцэг
  • 15:30
    Гоолингоо
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:35
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Алтан жүн жор"
  • 16:50
    Нано бальзам
  • 17:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:10
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 9,10/
  • 17:40
    "Цаасан шувуу" Монголын уран сайхны кино
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:25
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /2/
  • 21:30
    "Хүний заяа" Д.Баатар, Ч.Дашдорж
  • 23:10
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /18/
  • 00:00
    Perfect dance show
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:30
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    "Ростов" ОАК 13-р анги
  • 12:10
    "50000 төгрөг"
  • 12:45
    "Баримтат кино"
  • 13:30
    "Концерт"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    "Доктор Икс" ОАК 48-р анги
  • 17:50
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ростов" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    "Доктор Икс" ОАК 49-р анги
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 09:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 10:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 10:10
    "Дурсамж1988" 34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 11:30
    Их Монголын шагайн харваа
  • 11:50
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 13:00
    Дорноговь аймгийн Даланжаргалан сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 14:40
    Бизнес мэдээ
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 13-р анги
  • 15:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 15:45
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 13-р анги
  • 16:45
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 17:55
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 18:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    Танд тустай агшин
  • 18:25
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:40
    "Монголын баялаг -330" цуврал №41
  • 19:15
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тоймчдын сэдэв
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 14-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 14-р анги
  • 23:20
    Дорноговь аймгийн Даланжаргалан сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бурхан багш" ОАУСК 19,20-р анги /давталт /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү?-Колумб /шинэ /
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 41, 42-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 41,42-р анги /үргэлжлэл /
  • 14:00
    """Гүндүүгүй яриа"" нэвтрүүлэг /давталт /"
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 21,22-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 43,44-р анги
  • 23:20
    Тоо юу, сүлд үү?-Колумб /давталт /
  • 00:40
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:20
    "Том амжилт" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 5-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 18-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 30-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Finland/
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 5-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 31-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Амьдралын бэлэг-7
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-37
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Баримтат кино: Мөнх тэнгэрийн шашин
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Догшин Алекс-5 ОАК
  • 15:00
    Нууц: Иосиф Сталин
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Дотно цаг: У.Уранчимэг МУГЖ
  • 16:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 17:30
    Агаараар гүйцгээе-Бэлх голын аялал
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-22 ОАК
  • 19:30
    You plus me: Т.Бархүү И.Одончимэг
  • 20:30
    Beauty in mongolia 4-4
  • 21:30
    Догшин Алекс-6 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-22 ОАУСК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:40
    Мэдээ
  • 01:10
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.3
  • 02:10
    "Маск"МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 42
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 47
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-63
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 17
  • 09:45
    "Жайка - сайн дурын гишүүд" нэвтрүүлэг 2
  • 10:15
    "Хөөн хэлэлцэх хугацаа" ОАК 2
  • 11:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 42
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-63
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-4,5
  • 14:00
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.2
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:15
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 42
  • 15:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-63
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 12
  • 17:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-6,7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 18
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    " Монгол улс хөгжсөн үү" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    " Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 3,4
  • 23:20
    Олон улсын мэдээ
  • 23:40
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-6,7

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.23-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 47,48 -р анги
  • 11:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 3-р анги
  • 13:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй:№12)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№12)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан:№12)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №31,32)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.1-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.24-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 49,50 -р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ирээдүйгээс ирсэн зочин" 4-р анги
  • 23:15
    "Гэрлэн дохио" 2.2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-1-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 11-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-15-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-1-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 5-15-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Эртний эдлэл
  • 06:50
    "Хатанбаатар-2" МУСК
  • 08:20
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 24-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-7,8
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 7,8-р анги
  • 14:15
    "Хөгжилтэй дүр" МОАУСК 4-р анги
  • 15:10
    "Миний аав" МУСК
  • 15:55
    "Трү ба солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 16:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 11,12-р хэсэг
  • 17:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-14
  • 19:10
    Миний Монголын соёл
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Хулгана" СОАК 20-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 3,4-р ангн
  • 00:10
    "Тулаанч" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 19-р анги
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:15
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Өмнөговь аймгийн 90,91 жилийн ой" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мафия:Амьд үлдэх тоглоом" УСК
  • 14:40
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:20
    "Марта ба Ники" баримтат кино
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 20-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 20:30
    "Монгол улс хөгжсөн үү 2" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өмнөговь аймгийн 90,91 жилийн ой" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Шүүгээ" УСК
  • 00:50
    "Дуудлага" ОАК 20-р анги
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:50
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    МУСК
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сайжруулсан шахмал түлшний үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Чингис хаан" ОУ-ын шинэ нисэх онгоцны буудал - Нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Морин өртөө - 2021" /давталт/
  • 15:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "3,4-р анги давталт
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "5,6-р анги
  • 20:45
    "Монгол Улс хөгжсөн үү -2" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Л.Ариунболд |“Монгол базальт” ХК-ийн ТУЗ-ын дарга, үүсгэн байгуулагч |
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:50
    "Аргачлал" ОАК (II.12-р анги)
  • 01:40
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 02:05
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 03:50
    "Мона Лизагийн инээмсэглэл (Mona Lisa Smile)" УСК
  • 05:50
    "Аз жаргал" МУСК
  • 07:10
    "Six Feet" МУСК
  • 08:40
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.82-р анги)
  • 09:30
    "Аргачлал" ОАК (II.12-р анги)
  • 10:25
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Гурван найз яасан байх нь уу?" МУСК
  • 12:55
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 14:40
    "Хурд эсвэл үхэл (The Quick and the Dead)" УСК
  • 16:35
    "Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.3-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (II.13-р анги)
  • 20:40
    "G.I. Joe: Кобрагийн мандалт (G.I.Joe: Rise of Cobra)" УСК
  • 22:55
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 00:50
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.2,3-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 49-51-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:10
    247 градус МУСК
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:20
    "Оргилын ген - Эверестэд яаж гарах вэ" Баримтат кино 3-р анги
  • 12:20
    Сэтгэл засагч ОАК 8-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Төгс төлөвлөгөө /A Perfect Plan/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 73-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 52-54-р анги
  • 18:00
    Хөх толбот хүмүүс МУСК
  • 19:40
    "Саримсны гайхамшиг" Баримтат кино 1-р анги
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 9-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 74-р анги
  • 23:00
    Барбекю /Barbecue/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 13:20
    "World Music" гала концерт
  • 14:10
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Тэр бум мод" үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Тоглолтын цаг
  • 10:40
    Кино миний амьдралд
  • 11:00
    Залуу Лидер
  • 11:45
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:55
    "Цөлжилт бидний амьдралд"
  • 13:20
    TEDx форум
  • 13:40
    Кино миний амьдралд
  • 13:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:05
    Товч мэдээ
  • 14:10
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 15:00
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:05
    Цэнхэр гариг-3
  • 15:55
    Йогачны гэр подкаст
  • 16:50
    Нано бальзам захиалгат
  • 17:00
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 18:00
    Дэлхийн хотууд
  • 18:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 18:15
    Тоглолтын цаг
  • 19:25
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:35
    Дэлхийн хотууд
  • 19:40
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 20:10
    Нано бальзам захиалгат
  • 20:20
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 20:55
    Дэлхийн хотууд
  • 21:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ногоон сонголт " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гарьд магнай " МУСК
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 15
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.8
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-30
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.7-8
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 09:10
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 09:35
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 77-78
  • 09:45
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 10:00
    "Хувирагч роботууд" IV.3
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" I.19-20
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.8
  • 12:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.6
  • 12:30
    Маамуу - Бор халзан туулай
  • 12:45
    Маамуу - Завгүй зун
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 2
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.13-16
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.25-26
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 28
  • 16:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 16:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 16:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 5
  • 16:40
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 79-80
  • 16:50
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.31-32
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 16
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.9
  • 18:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.11
  • 18:30
    Маамуу - Миний буруу
  • 18:50
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.4
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.9
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" II.1-2
  • 22:00
    "Амьдралын хөг" 5-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Монголын түүх: “Монгол уран зургийн хөгжлийн нууц”
  • 10:00
    Тэгш боломж: “Сурч, хөгжих”
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 3-р хэсэг /2014 он/
  • 11:00
    “Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Үнэлж баршгүй өв / 2012 он
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Ногоон сум-2022 аян: “ИНВЕСКОР ББСБ” үзүүлж байна /давталт/
  • 12:20
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:20
    Монголын түүх: “Монгол уран зургийн хөгжлийн нууц”
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Төрийн алба, Өрхийн тэргүүн 2-р хэсэг
  • 14:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 3-р хэсэг /2014 он/
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:10
    ММ таван минут
  • 16:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 3-р хэсэг /2014 он/
  • 16:55
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:55
    Монголын түүх: “Монгол уран зургийн хөгжлийн нууц”
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хэлмэгдүүлэлт-Мөнхжүүлэлт 3-р хэсэг/
  • 19:25
    “Ногоон сум-2022” аян Sendly компани үзүүлж байна /давталт/
  • 19:40
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт ба Хөгжлийн төлөвлөлт, тогтолцооны шинэтгэлийн асуудлаар” Хөгжлийн хөтөлбөрийн намын дарга О.Заяа
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Ухрах учиргүй амьдрал/ 2012 он
  • 21:55
    Урлагтай яриа: “Кино шүүмж судлал”
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    WNBA: Indiana Fever vs Atlanta Dream Live
  • 09:00
    WNBA Weekly 307
  • 09:30
    WNBA: We are the W
  • 10:00
    WNBA (Шууд): Миннесота - Сийтл 2022
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA: Индиана - Майами 2021-22
  • 16:00
    The Buzzer №20
  • 17:00
    Marquee Matchup
  • 19:00
    WNBA: Миннесота - Сийтл 2021-22
  • 21:00
    WNBA Weekly 307
  • 21:30
    WNBA: We are the W
  • 22:00
    WNBA Special: As We Rise: 25 Years of the WNBA
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UСL: Атлетико - Ман Ютд 1/8 Эхний тоглолт
  • 11:00
    NBA 2K: Kings Guard Gaming - Pistons GT
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Реал М. - Эльче 22-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №16
  • 14:30
    UСL: Бенфика - Аякс 1/8 Эхний тоглолт
  • 16:30
    LaLiga Talking Football №4
  • 17:30
    Ла Лиг 2021/22: Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 19:30
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг хаалгач
  • 20:00
    UЕL: Лацио - Порту 1/8 Хариу тоглолт
  • 22:00
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг гоолууд
  • 23:00
    NBA 2K: Knicks Gaming - Hawks Talon GC

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 272: Ковингтон-Масвидал
  • 12:00
    PL: Саутхэмптон - Тоттенхэм 20-р тойрог
  • 14:00
    Бөх: Усан барс жилийн сар шинийн баярт зориулсан барилдаан 2022
  • 17:00
    "Наадмын өнгө" - Сур харваа
  • 17:30
    "Наадмын өнгө" - Шагайн харваа
  • 18:00
    PL: Лэстер - Ливерпүүл 20-р тойрог
  • 20:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2021-22
  • 22:00
    Премьер лигийн тойм №20
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 11:00
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 13:30
    UFC Main Event #908
  • 14:30
    UFC: Розенструйк-Сакай
  • 17:00
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 19:00
    WWE Monday raw 1523
  • 21:00
    ONE 159: Дэ Риддер-Бигдаш Тойм
  • 21:30
    ONE Weekly #31
  • 22:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.3-р анги
  • 09:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 11:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Ханой/
  • 11:45
    Аялал баримтат кино
  • 12:35
    Өв соёл
  • 12:40
    Аялгуут соёл
  • 13:40
    Бизнес хөтөч
  • 13:55
    Зураглал
  • 14:00
    Хан Жаргалантын хурд 2022 Баруун бүсийн даншиг наадам /азарга,их нас, даага/ Давталт
  • 16:00
    Аз жаргал хаана байна нэвтрүүлэг /Ром/
  • 16:55
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Спортын дууны түүх
  • 19:00
    Хэлэлцүүлэг
  • 19:40
    Хөгжмийн цаг
  • 20:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дэлхийн хамгийн завгүй усан боомт баримтат кино
  • 22:20
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.4-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 23, 24-р анги
  • 07:20
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 3-р анги
  • 09:35
    "Хэцүү хайр" ОАК 29, 30-р анги
  • 10:45
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 11
  • 11:45
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 12:55
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 61, 62
  • 13:10
    "Мидас" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    "Гурван найз" ОАК 25-р анги
  • 15:00
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 4-р анги
  • 16:15
    "Гэсгээл" ОАК 44-р анги
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 31, 32-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 45-р анги
  • 23:30
    "Гурван найз" ОАК 25-р анги
  • 00:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 01:20
    "Мидас" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №9
  • 09:30
    PL: Норвич - Эвертон 22-р тойрог
  • 11:30
    PL World №21
  • 12:00
    PL: Брайтон - Челси 24-р тойрог
  • 14:00
    NBA Action №16
  • 14:30
    PL: Ливерпүүл - Брентфорд 22-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №21
  • 17:00
    PL: А. Вилла - Ман Ютд 22-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №3
  • 20:00
    PL: Вотфорд - Тоттенхэм 21-р тойрог
  • 22:00
    PL: Ман Сити - Челси 22-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг :Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:20
    Зарын цаг
  • 10:25
    Тулгар төрийн 2230, 2231, Их Монгол Улсын 815, 816, Үндэсний эрх чөлөө, тусгаар тогтнолоо сэргээн мандуулсны 110, 111, Ардын хувьсгалын 100,101 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлт
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Чудо" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Нэг голын ус" тоглолт СТА Г.Эрдэнэчимэг
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Цөмийн бүтэц ба урвал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Баясгалан" МУСК
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Г.Хайдав
  • 21:40
    "Бүх юм сайхан" ОАК 30-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Аргамжаа" МУСК
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Спорт-хобби
  • 07:55
    Монголын спортын түүх: Шатрын спортын тамирчид
  • 08:50
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 1-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 13:10
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 2-р хэсэг
  • 16:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Д. Энхсүх
  • 17:15
    “Мастер кросс-2018” Булган аймгаас бэлтгэв /Спорт таны амралтанд/
  • 18:45
    Бөхийн хууч: МУГТ, улсын заан Г. Цэндаюуш
  • 19:10
    Миний мөрөөдөл: Морьт харвааны тамирчин Цогхүүгийн Тэмүүжин
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач Г. Бадиа
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Бахархал: Шагайн харвааны дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 09:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 18:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Хошин өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 10-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Шинэ бүтээл
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Алтан нас
  • 14:15
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 10-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Монгол аялгуу
  • 17:00
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 11-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Инженерийн цэргийн түүхэнд мөнхөрсөн хурандаа
  • 20:25
    Түмэнд түгээе
  • 20:40
    Харах өнцөг
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 21:30
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 11-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:10
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"