МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Кабирия бүсгүйн шөнийн явдал” уран сайхны кино
  • 09:30
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:30
    Эгшиг бүхэн учиртай
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөг: “Туулсан зам” баримтат кино 7-р анги
  • 12:10
    Амьдралын загвар: Булган аймгийн Хутаг-Өндөр сумын зургийн багш Л.Мөнхзаяа
  • 12:40
    Хөгжмийн агшин
  • 12:50
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 14-р анги
  • 13:30
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Тонхил сум
  • 14:10
    “Оюун багш” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:20
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90,91 жилийн ойн баяр наадам2-р хэсэг
  • 17:20
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Өсвөрийн циркчдийн улсын V их наадам 2-р хэсэг
  • 19:20
    Хаан банк: “Гайхамшигт аялал” урамшуулалын аяны азтан тодруулах /шууд/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Төрийн шагналт, урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Б.Балжинням
  • 23:40
    “Газрын жигүүр” Монголын уран сайхны кино
  • 01:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Арьсны хавдар ба эрт илрүүлэг
  • 07:35
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Өрлөг эх"
  • 07:45
    "Амьдралоги" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 15,16/
  • 11:05
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /4/
  • 12:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:10
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /20/
  • 12:55
    Монгол бахархал: Отрын айл
  • 13:15
    "Жамаас" тоглолт
  • 15:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:55
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Илүү гэр"
  • 16:15
    Нано бальзам
  • 16:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 15,16/
  • 16:50
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:15
    "7-р тусгай тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • 18:50
    Гоё айлууд
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /5/
  • 21:50
    Монгол соёл
  • 22:20
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /21/
  • 23:10
    Perfect dance show
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:20
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Ростов" ОАК 14,15,16-р анги
  • 13:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "Авдрын мухарт 25"
  • 14:20
    "УИХ-ын цаг"
  • 14:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 15:20
    "Доктор Икс" ОАК 49,50-р анги
  • 16:50
    “Дагина өвөө” ОАК 1-р анги
  • 17:40
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Миний муусайн найзууд"
  • 20:00
    "Мессингийн шавь" ОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    “Дагина өвөө” ОАК 2-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:30
    Ухаалаг жолооч авто ток шоу№2
  • 13:10
    Дээвэр нэвтрүүлэг №5
  • 13:30
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:40
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35.36-р анги
  • 14:00
    Сүхбаатар аймгийн Баяндэлгэр сумын 97 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Бизнес мэдээ
  • 15:40
    Япон орныг тольдохуй
  • 16:20
    Шилдгийн шилдэг уран бүтээлийн түүвэр
  • 17:20
    Бизнес мэдээ
  • 17:25
    Танд тустай агшин
  • 17:30
    "Монголын баялаг -330" цуврал №42
  • 18:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ээжийн дайсан" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дурсамж1988" 35.36-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:00
    Сүхбаатар аймгийн Баяндэлгэр сумын 97 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Дорнын зурлага
  • 08:05
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ТВ-9 энэ өдөр
  • 08:45
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Цахим хэрэглээ" баримтат кино
  • 09:30
    "Бурхан багш" ОАУСК 25, 26-р анги /Давталт /
  • 11:00
    Тоо юу, сүлд үү? Бразил "Цагаан цөл" /давталт /
  • 12:00
    УИХ-ын цаг
  • 12:30
    Арт Гэр- үзүүлж байна
  • 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 47,48-р анги /давталт /
  • 14:40
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:10
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 27,28-р анги
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 49,50-р анги
  • 23:30
    Тоо юу, сүлд үү? Бразил "Цагаан цөл" /давталт /
  • 00:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Дийлдэшгүй хог хаягдал" Баримтат кино
  • 09:40
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 31-р анги
  • 12:20
    "Хао Ланы домог" ОАК 32-р анги
  • 13:10
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 16-р анги
  • 14:20
    "Кайрос" СОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Кайрос" СОАК 2-р анги
  • 16:30
    "Жулиан хаан мандтугай" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Фракц-1" МУСК
  • 19:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Нууц мөрдлөг" УСК
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Намсаны дарга нар" УСК
  • 00:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Баримтат кино
  • 10:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Монгол улс хөгжсөн үү-2
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Ард Аюуш МУСК
  • 18:30
    Дуртай өдөр: Е.Даваасүрэн Этик продакшны жүжигчин
  • 19:30
    Шинэ сэргэлт- Цар тахал ба сорилт
  • 20:30
    Эсгий туургатан нэвтрүүлэг-1
  • 21:30
    Жүжиг:Дундын бүсгүй
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    " Хар сувдны нууц" МУСК
  • 02:30
    " Facebook од" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадыг тольдохуй" нэвтрүүлэг 3
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 45
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 50
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 70-72
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 20
  • 09:45
    "Жайка - сайн дурын гишүүд" нэвтрүүлэг 5
  • 11:30
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 2
  • 12:25
    " Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 14:10
    " Пунжоны радио 2021" баримтат кино
  • 15:10
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 36
  • 15:55
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" 2.6
  • 19:05
    " Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 21
  • 21:20
    " Алдагдсан эрдэнэ" УСК 2
  • 22:55
    " Миний ахын эхнэр" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.10-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 53,54 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Melody of love" МУСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ариун сүм хийд" баримтат кино
  • 15:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.4-р анги
  • 16:55
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    Задгай блок
  • 18:10
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хурдаа нэм, Хүссэнээ ав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 55, 56-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Нойрны нууц" баримтат кино
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 2.5-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-8,9,10-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-26-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Хайрын романс" ХОАК 14-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Парадисо"- Нэвтрүүлэг /давталт/ УСК
  • 14:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-3-р анги
  • 14:30
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-11,12,13-р анги
  • 16:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 16:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-1-р анги
  • 17:00
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    Ройтерс: Загвар
  • 18:30
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-3-р анги
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Парадисо"- Цагаатгал УСК
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:40
    "Гэрэл" МУСК
  • 08:20
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 19-24-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 27-р анги
  • 10:50
    Миний Монголын соёл
  • 11:00
    "Хайрхан" нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 11:45
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 13,14-р анги
  • 14:20
    "Карантины кино" кино контент
  • 14:55
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 15:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 3,4-р хэсэг
  • 16:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 28-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 9,10-р ангн
  • 00:10
    "Гайхамшиг" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Дуудлага" ОАК 19-21-р анги
  • 09:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Топ сугалаа" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Өмнөговь аймгийн 90,91 жилийн ой" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Монгол улс хөгжсөн үү 2" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Мичид" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 14:50
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:40
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Дүүлэн нисэгсэд: Уралдааны тагтаа" баримтат кино
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Говийн хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэмт хэрэгтэй тэмцэх тусгай тасаг" УСК
  • 23:40
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Гэмт хэргийн мөрөөр цувралаас
  • 08:25
    Уран сайхны кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    Уран сайхны кино
  • 13:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хурдан морьны уралдаан - 2022"
  • 15:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "9,10-р анги давталт
  • 16:30
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол Улс хөгжсөн үү -2" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "11,12-р анги
  • 20:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Г.Батсүрэн |“Өвч бүрэн импекс” компанийн захирал |
  • 21:15
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:30
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 04:15
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 06:10
    "Deja Vu" МУСК
  • 07:35
    "Микроны босс" МУСК
  • 08:55
    "Гурван найз яасан байх нь уу?" МУСК
  • 10:40
    "Гурван найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 12:30
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК
  • 14:35
    "G.I. Joe: Кобрагийн мандалт (G.I.Joe: Rise of Cobra)" УСК
  • 16:40
    "G.I. Joe: Хариу цохилт (G.I.Joe: Retaliation)" УСК
  • 18:40
    "Гозилла (Godzilla)" УСК
  • 21:00
    "Тоглоомгүй бол амьдралгүй" аниме (I.9,10-р анги)
  • 22:05
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 00:35
    "Том нүдэт (Big eyes)" УСК
  • 02:15
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 50-57-р анги
  • 09:30
    Сэтгэл засагч ОАК 8,9-р анги
  • 11:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Зөрчил /Contradict/ Баримтат кино
  • 13:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Шорон /The Prison/ УСК
  • 16:20
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 73,74,75-р анги
  • 18:35
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Сэтгэл засагч ОАК 10-р анги
  • 20:05
    Ч.Ойдов баримтат кино
  • 20:40
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Сайхан амьдрал /La buena vida/ Баримтат кино
  • 22:50
    Тээш хадгалагч /Coin Locker/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 13:40
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:10
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг
  • 08:30
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 09:40
    "Помагите нам 2" МУСК
  • 11:35
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 6-р анги
  • 12:25
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 13:25
    Баримтат кино
  • 14:25
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:10
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 16:25
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    TEDx илтгэл
  • 19:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 19:20
    Дэлхийн хотууд
  • 19:25
    Кино миний амьдралд
  • 19:40
    TEDx илтгэл
  • 19:55
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 21:00
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 21:30
    "Помагите нам 3" МУСК
  • 23:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    " Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 10:40
    "Crand Care" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино
  • 15:55
    "Эх орны дуулал " теле концерт
  • 16:40
    "Би амьтанд хайртай " нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Манай баялаг" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Tеле концерт
  • 20:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Dr.Grandmed” телевизийн баримтат кино
  • 22:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 22:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.23-25
  • 08:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 14
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.7
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 99-100
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 74
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 75-76
  • 10:00
    "Амьдралын хөг" 4-8
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.8-12
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 15-16
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VI.26
  • 15:30
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.30-34
  • 16:35
    "Хувирагч роботууд" IV.3-5
  • 18:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 26
  • 18:20
    "Булцгар найзууд" 4
  • 18:35
    Маамуу - Манай хөрш
  • 18:50
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.9-10
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.7
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" I.20 II.1-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Агуу өөрчлөлтүүд” Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 09:00
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 6-р хэсэг /2014 он/
  • 10:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Үндэсний номын сан /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Сэтгэлийн дэм/ 2012 он
  • 11:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:05
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Агуу өөрчлөлтүүд” Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:00
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл”
  • 14:05
    Ногоон сум-2022 аян: “ТАПАТРИП ХХК” үзүүлж байна /давталт/
  • 14:20
    Зочны цаг: “Үндсэн хуульд нэмэлт өөрчлөлт ба Сонгуулийн тогтолцоо” Хуульч Б.Оюунбилэг
  • 14:40
    Урлагтай яриа: Дүрслэхүйн шүүмж судлал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Тэгш боломж: “Нүдээ хайрлъя”
  • 15:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 6-р хэсэг /2014 он/
  • 16:10
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл”
  • 17:10
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Агуу өөрчлөлтүүд” Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:45
    “Ногоон сум-2022” аян /АНД Глобал ХХК/ үзүүлж байна /давталт/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол болон АНУ-ын харилцааны түүхэн хэсэг” 3-р хэсэг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт ба Эдийн засгийн хөгжлийн асуудлаар...” Монголын эмэгтэйчүүдийн Үндэсний намын дарга Б.Саранцэцэг
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Сэтгүүлч редактор С.Баяндорж, Найруулагч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Ө.Нарангэрэл
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    WNBA Weekly 307
  • 07:30
    WNBA: We are the W
  • 08:00
    WNBA: Indiana Fever vs Dallas Wings Live
  • 10:00
    WNBA (Шууд): Нью Йорк - Финикс 2022
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA: Бостон - Милуоки 2021-22
  • 16:00
    NBA: Голден Стэйт - Финикс 2021-22
  • 18:00
    NBA: Брүүклин - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 20:00
    NBA: Даллас - Юта 2021-22
  • 22:00
    WNBA: Нью Йорк - Финикс 2021-22

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UСL: Ливерпүүл - Интер 1/8 Хариу тоглолт
  • 11:00
    NBA 2K: Celtics Crossover Gaming - Hornets Venom GT
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Реал М. - Гранада 23-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №19
  • 14:30
    UСL: Байерн - Зальцбург 1/8 Хариу тоглолт
  • 16:30
    LaLiga Talking Football №6
  • 17:30
    WA Diamond League Paris
  • 19:30
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг хаалгач
  • 20:00
    Ла Лиг 2021/22: Севийя - Эльче 24-р тойрог
  • 22:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 23:00
    NBA 2K: Nets GC - Wizards District Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL: Тоттенхэм - Ливерпүүл 18-р тойрог
  • 11:00
    Бөх: Цэдэвийн Цэрэнхүүгийн нэрэмжит барилдаан 2022
  • 14:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг гоолууд
  • 17:00
    NBA: Брүүклин - Даллас 2021-22
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 20:00
    PL: Саутхэмптон - Тоттенхэм 20-р тойрог
  • 22:00
    UFC Main Event #906
  • 23:00
    Даймонд Лигийн тойм №3

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC Шууд: Сантос-Хилл Прелим
  • 10:00
    UFC Шууд: Сантос-Хилл
  • 13:00
    ONE 159: Дэ Риддер-Бигдаш Тойм
  • 13:30
    UFC Main Event #908
  • 14:30
    ONE Weekly #31
  • 15:00
    WWE Monday raw 1523
  • 17:00
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 20:00
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 22:30
    UFC: Лемос-Андраж

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Бизнес хөтөч
  • 09:00
    Хувь төгөлдөр сайн эринийг угтах цагийн хүрдний авшиг хүртэх ёслол /шууд/
  • 16:45
    Хөгжмийн цаг
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Таван эрдэнэ тоглолт /МУГЖ Бямбажаргал /
  • 19:00
    Цагаан нүүдэл нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:50
    Цагаан нүүдэл нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 20:40
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Зураглал
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд нэвтрүүлэг /МУСТА Ц.Ариунаа/
  • 22:20
    Аргамжаа УСК
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хэцүү хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • 08:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 31, 32-р анги
  • 10:50
    "Уярам хайр" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 11:45
    "Гэсгээл" ОАК 45-47-р анги
  • 15:10
    "Мидас" ОАК 4, 5-р анги
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг /Алдартнуудын гэрт/
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 48-р анги
  • 23:30
    "Мидас" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №22
  • 09:30
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №11
  • 12:00
    PL: Саутхэмптон - Ман Сити 23-р тойрог
  • 14:00
    PL World №22
  • 14:30
    PL: Арсенал - Бөрнли 23-р тойрог
  • 16:30
    NBA Action №17
  • 17:00
    PL: Кристал П. - Ливерпүүл 23-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №23
  • 20:00
    PL: Эвертон - А. Вилла 23-р тойрог
  • 22:00
    PL: Челси - Тоттенхэм 23-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:40
    Зарын цаг
  • 10:45
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 15:40
    Бизнесийн амжилт
  • 16:10
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Наадмын зочин
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    Ардын Хувьсгалын 100,101 жилийн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдаан
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Чингис мастер кросс-2022 уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 08:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатар /Монгол улсын аварга Д. Хадбаатар агсны тухай/
  • 09:10
    Миний мөрөөдөл
  • 09:30
    Жюү-Жицүгийн “УЛААНБААТАР ПРО” олон улсын нээлттэй тэмцээн 3-р хэсэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1911-1921 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 13:00
    Жюү-Жицүгийн “УЛААНБААТАР ПРО” олон улсын нээлттэй тэмцээн 4-р хэсэг
  • 16:00
    “Мөрөн” мастер кросс-2022 /Спорт таны амралтанд/
  • 17:35
    Үндэсний их баяр наадмын тойм: Урианхай, Буриад сурын харваа
  • 19:00
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 3-р хэсэг
  • 21:00
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 4-р хэсэг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 09:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 18:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-Галерей
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 13-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 13-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 14-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    Түмэнд түгээе
  • 21:15
    Тангараг өргөсөн цэргийн хүн
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 14-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"