08-14

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-15

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-16

  • 07:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made'" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-17

  • 07:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-18

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-19

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-20

  • 08:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 22:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-21

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"