06-25

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-4,5-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 53-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-6,7-р анги
  • 12:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 13:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги
  • 13:30
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-22-р анги
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 53-р анги /давталт/
  • 17:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:30
    Ройтерс: Загвар
  • 22:00
    "Оркүүл" 18-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"-Далд хүмүүс УСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

06-26

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-8,9-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-2-р анги
  • 12:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 13:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 13:30
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-4,5,6-р анги
  • 14:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-12,13-р анги
  • 15:00
    "Парадисо"-Далд хүмүүс УСК /давталт/
  • 17:40
    Ройтерс: Хотууд
  • 18:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Оркүүл" 18-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"-Галсант тосгон УСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VI/2616:00

TV8

"Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6

VI/2611:30

C1

Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/

VI/2612:00

TV9

Шууд: "Мөнхийн үсэг" группийн30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.