03-28
-
07:00Чамайг даа 22-24 / Ну погоди 22-24 /
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.9
-
08:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
08:30Булцгар II.7-8
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 18
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 18
-
10:00Авъяастнуудын сургууль I.11-12 / Victorious / I.11-12
-
11:00Бариарай Тинипин II.5-6
-
11:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 5-6
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.42
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.47
-
12:30Маамуу - "Хуримтлалын өдөр'' II.9
-
12:50Маамуу - Зурах " Зөгий, Цэцэг "
-
13:00Дидибу I.13-14 / Titipo I.13-14 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 7-8
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.5-6
-
16:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.43
-
16:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.48
-
16:30Ванпи 1-3
-
17:00Маамуу - "Багадсан хувцас'' II.10
-
17:20Маамуу - Animation " Нисдэггүй шувуу"
-
17:30Дидибу I.15-16 / Titipo I.15-16 /
-
18:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 19
-
18:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 19
-
19:00Чамайг даа 25-27 / Ну погоди 25-27 /
-
19:30Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
20:00Бариарай Тинипин II.7-8
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн загварын шоу /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:00Хамтдаа уншицгаая / Бүлтгэрхэн зөгий /
-
21:10Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Өвгөн Эмгэн хоёр /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.13-14 / Victorious / I.13-14
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
03-29
-
07:00Чамайг даа 25-27 / Ну погоди 25-27 /
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
08:00Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
08:30Ванпи 1-3
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 19
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 19
-
10:00Авъяастнуудын сургууль I.13-14 / Victorious / I.13-14
-
11:00Бариарай Тинипин II.7-8
-
11:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 7-8
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.43
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.48
-
12:30Маамуу - "Багадсан хувцас'' II.10
-
12:50Маамуу - Animation " Нисдэггүй шувуу"
-
13:00Дидибу I.15-16 / Titipo I.15-16 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.11
-
14:00Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 9-10
-
14:30Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.9-10
-
16:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.44
-
16:10Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.49
-
16:30Ванпи 3-5
-
17:00Маамуу - "Хөшсөн Тамираа'' II.11
-
17:20Маамуу - Animation " Мартсан мөрөөдөл"
-
17:30Дидибу I.17-18 / Titipo I.17-18 /
-
18:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 20
-
18:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 20
-
19:00Чамайг даа 28-30 / Ну погоди 28-30 /
-
19:30Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
20:00Бариарай Тинипин II.9-10
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн дүрэм /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:00Хамтдаа уншицгаая / Түшигтэй найзууд /
-
21:10Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Үл таних найз /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.15-16 / Victorious / I.15-16
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
03-30
-
07:00Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 7-8
-
07:30Дидибу I.17-18 / Titipo I.17-18 /
-
08:00Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
08:30Ванпи 3-5
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 18
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 18
-
10:00Мөсөн гүнж II / Frozen II /
-
12:00Авъяастнуудын сургууль I.15-16 / Victorious / I.15-16
-
13:00Шидтэнүүдийн клуб VII.11
-
13:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 9-10
-
14:00Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
14:30Бариарай Тинипин II.7-8
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.9-10
-
16:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 19
-
16:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 19
-
17:00Чамайг даа 23-30 / Ну погоди 23-30 /
-
18:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.44
-
18:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.49
-
18:30Маамуу - "Хөшсөн Тамираа'' II.11
-
18:50Маамуу - Animation " Мартсан мөрөөдөл"
-
19:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 20
-
19:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 20
-
20:00Бариарай Тинипин II.9-10
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн дүрэм /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:00Хамтдаа уншицгаая / Түшигтэй найзууд /
-
21:10Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Үл таних найз /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.15-16 / Victorious / I.15-16
-
22:20Super Cub 3-4
-
23:10Эфир хаах
03-31
-
07:00Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 1-2
-
07:30Дидибу I.9-10 / Titipo I.9-10 /
-
08:00Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл
-
08:30Булцгар II.3-5
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 15
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 15
-
10:00Super Cub 3-4
-
11:00Шидтэнүүдийн клуб VII.7
-
11:30Чамайг даа 16-18 / Ну погоди 16-18 /
-
12:00Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 3-4
-
12:30Супер гэр бүл нэвтрүүлэг №11
-
13:00Авъяастнуудын сургууль I.7-8 / Victorious / I.7-8
-
14:00Бариарай Тинипин II.1-2
-
14:30Дидибу I.11-12 / Titipo I.11-12 /
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.1-2
-
16:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 16
-
16:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 16
-
17:00Маамуу - " Ярьдаг тоглоом '' II.7
-
17:20Маамуу - Зурах " Үзгээр зурах "
-
17:30Мөсөн гүнж II / Frozen II /
-
19:30Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 17
-
20:00Диснейн цаг: Танглэд цуврал 17
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Хамтдаа тоглио /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
20:55Хамтдаа уншицгаая / Хөлгүй их далай руу /
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Үлгэрийн цаг / Хараацай гал авчирсан нь /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Хаврыг хэн сайн мэдэх вэ? /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.7-8 / Victorious / I.7-8
-
22:20Super Cub 5-6
-
23:10Эфир хаах