09-27

  • 00:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №06
  • 09:30
    Production time
  • 09:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Дэрэн - Улаанбаатар
  • 12:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №12
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): УБ-ын Мазаалайнууд - Би Си Эйч Лионс
  • 15:00
    NBA Action №3031
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хоромхон - Хаан Хүнс Эрчим
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): СП Фалконс - Хангарьд
  • 21:00
    NBA: Даллас - Портлэнд 2020-21
  • 23:00
    La Liga World №6
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

09-28

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөx: Улаанбаатар хотын 380 жилийн ойн барилдаан
  • 12:30
    Ла Лиг: Сосьедад - Севийя 5-р тойрог
  • 14:30
    NBA: Брүүклин - Юта 2020-21
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 17:30
    ONE: Unbreakable II
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 20:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 21:00
    NBA: Атланта - Л.А Клипперс 2020-21
  • 23:00
    La Liga World №7
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

09-29

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UCL (Шууд): Аякс - Бешикташ
  • 02:45
    UCL (Шууд): Реал Мадрид - Шерифф
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Шарлотт - Л.А Клипперс 2020-21
  • 11:30
    PL: Вест Хэм - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 13:30
    NBA: Кливлэнд - Филаделфиа 2020-21
  • 15:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 16:00
    PL: Тоттенхэм - Челси 5-р тойрог
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Улаанбаатар - Улаанбаатар сити
  • 21:00
    Football Talk №07
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №06
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

09-30

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UCL (Шууд): Зенит - Мальмё
  • 02:45
    UCL (Шууд): Бенфика - Барселона
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Production time
  • 09:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Атлетик 220 - УБ-ын Мазаалайнууд
  • 12:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Би Си Эйч Лионс - Хоромхон
  • 15:00
    NBA Action №3032
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хаан Хүнс Эрчим - СП Фалконс
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хангарьд - Дэрэн
  • 21:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

10-01

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UEL (Шууд): Реал Сосьедад - Монако
  • 02:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Финикс - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:30
    UCL: Брюгге - ПСЖ
  • 13:30
    Премьер лигийн тойм №06
  • 14:30
    NBA: Филаделфиа - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 16:30
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 18:30
    PL World №07
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 20:00
    NBA: Дэнвэр - Индиана 2020-21
  • 22:00
    PL World №06
  • 22:30
    ONE: Heroes (Дугаар 1)
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

10-02

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    PL: Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 11:30
    NBA: Даллас - Портлэнд 2020-21
  • 13:30
    Бөx: Улсын начин Ч.Мөнхтогтохын нэрэмжит барилдаан 2019
  • 16:30
    NBA: Голден Стэйт - Сакраменто 2020-21
  • 18:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 19:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 21:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Волверхэмптон - Ньюкасл 7-р тойрог

10-03

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №12
  • 09:30
    Production time
  • 09:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 1
  • 12:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 3
  • 15:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 5
  • 18:00
    Non stop №01 - Sneaker
  • 18:40
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хаалтын ажиллагаа
  • 19:30
    ONE: Heroes (Дугаар 2)
  • 20:30
    Production time
  • 20:50
    PL (Шууд): Кристал Палас - Лэстер 7-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2

Олон Саналтай

IX/2821:30

C1

"Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги

IX/2821:30

TV9

“Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги

IX/2816:45

MovieBox

"Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК