• NTV

    IV/20
    00:05 - 00:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • NTV

    IV/20
    00:50 - 01:50
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 13
  • NTV

    IV/20
    02:40 - 04:00
    "Хонх" МУСК
  • TV9

    IV/20
    05:30 - 07:00
    "Өртөө" МУСК
  • ETV HD

    IV/20
    06:35 - 07:40
    Баримтат кино
  • NTV

    IV/20
    06:50 - 07:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 29
  • Монгол ТВ

    IV/20
    07:00 - 08:35
    "Насан туршдаа" МУСК
  • AsianBox

    IV/20
    07:05 - 08:05
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • NTV

    IV/20
    07:15 - 08:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 73,74
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • Central TV

    IV/20
    07:30 - 09:10
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • ETV HD

    IV/20
    07:40 - 08:25
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 38-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    07:50 - 08:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • TV8

    IV/20
    08:00 - 09:40
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • MNB Sport

    IV/20
    08:15 - 08:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол сурын харваа баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    08:20 - 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • ETV HD

    IV/20
    08:25 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин7-р анги
  • SBN

    IV/20
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    IV/20
    08:30 - 08:55
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • TV9

    IV/20
    08:30 - 09:00
    "Альбино Африк" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    08:35 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.19-р анги
  • NTV

    IV/20
    08:35 - 09:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • Монгол ТВ

    IV/20
    08:35 - 09:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 17-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    08:55 - 10:45
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • МҮОНТ

    IV/20
    09:00 - 10:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    09:15 - 09:35
    Математик 4-р анги / 500 хүртэлх тооны үл мэдэгдэх гишүүнийг олох /
  • NTV

    IV/20
    09:25 - 10:35
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • MNB Sport

    IV/20
    09:30 - 09:35
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • TV9

    IV/20
    09:30 - 10:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • UBS-1

    IV/20
    09:30 - 10:30
    Гариг эрхэс /2/ Баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    09:35 - 09:55
    Монгол хэл 5-р анги / Эхийг харьцуулан уншиж гол санааг ойлгож, утгыг ярилцах /
  • MNB Sport

    IV/20
    09:35 - 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • MN25

    IV/20
    09:40 - 10:25
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    09:55 - 10:25
    Нийгэм ахуйн баримжаа 6-р анги / Эрчим хүчний хэмнэлт /
  • AsianBox

    IV/20
    10:00 - 10:55
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    10:00 - 11:15
    "Жан Уг Жон" ОАК 15-р анги
  • Суваг 1

    IV/20
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-17
  • Star TV

    IV/20
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • Central TV

    IV/20
    10:00 - 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • TV7

    IV/20
    10:00 - 11:50
    "Хаалттай бүс" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    10:10 - 10:30
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • Royal HD

    IV/20
    10:10 - 11:05
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 31-р анги
  • TV9

    IV/20
    10:10 - 10:58
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 17-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    10:15 - 11:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • MNB Sport

    IV/20
    10:15 - 10:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • MNB Sport

    IV/20
    10:20 - 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Биеийн тамир”, “Үндэсний бичиг”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • Central TV

    IV/20
    10:25 - 11:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 21-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    10:30 - 12:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • UBS-1

    IV/20
    10:30 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 7,8/
  • MN25

    IV/20
    10:45 - 11:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    10:45 - 12:35
    "Помпейн сүйрэл (Pompeii)" УСК
  • C1

    IV/20
    11:00 - 11:15
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    11:15 - 11:35
    Теле хичээл 7-р анги, Үндэсний бичиг
  • C1

    IV/20
    11:15 - 11:30
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • ETV HD

    IV/20
    11:20 - 11:45
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • MNB Sport

    IV/20
    11:20 - 11:25
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • MNB Sport

    IV/20
    11:25 - 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Түүх”
  • TV5

    IV/20
    11:25 - 11:45
    Цахим контент 6-р анги - Түүх
  • C1

    IV/20
    11:30 - 11:40
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    IV/20
    11:30 - 12:00
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    11:30 - 12:25
    Теле хичээл 7-р анги /Үндэсний бичиг, Дүрслэх урлаг, Монгол хэл/
  • МҮОНТ

    IV/20
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик/
  • TV8

    IV/20
    11:30 - 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • UBS-1

    IV/20
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл 4-р анги / Математик/
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    11:35 - 12:00
    Теле хичээл 7-р анги, Дүрслэх урлаг
  • C1

    IV/20
    11:40 - 12:10
    Теле хичээл 2-р анги /Математик/
  • NTV

    IV/20
    11:45 - 12:00
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.11
  • MNB Sport

    IV/20
    11:45 - 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • Монгол ТВ

    IV/20
    11:45 - 12:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • TV5

    IV/20
    11:45 - 13:00
    "Хатны нууц" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    IV/20
    11:50 - 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • MN25

    IV/20
    12:00 - 13:00
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19-р анги
  • AsianBox

    IV/20
    12:00 - 13:05
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • MNB Sport

    IV/20
    12:05 - 12:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • C1

    IV/20
    12:10 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 67-р анги
  • МҮОНТ

    IV/20
    12:10 - 12:35
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    12:30 - 13:30
    Теле хичээл 8-р анги / Үндэсний бичиг, Монгол хэл, Математик/
  • MNC

    IV/20
    12:30 - 14:00
    Хар сувдны нууц МУСК
  • Монгол ТВ

    IV/20
    12:30 - 13:50
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 17-р анги
  • МҮОНТ

    IV/20
    12:35 - 13:15
    Теле хичээл: 12-р анги /Нийгэм судлал/
  • MovieBox

    IV/20
    12:35 - 14:50
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    13:00 - 13:20
    Теле хичээл: 6-р анги / Түүх /
  • AsianBox

    IV/20
    13:05 - 13:50
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги
  • Central TV

    IV/20
    13:10 - 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • C1

    IV/20
    13:20 - 14:20
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    13:20 - 14:00
    Теле хичээл: 7-р анги / Үндэсний бичиг, Дүрслэх урлаг /
  • AsianBox

    IV/20
    13:50 - 17:20
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 7-9-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/20
    13:50 - 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Математик, Нийнэм судлал
  • TV5

    IV/20
    13:50 - 15:00
    "Жумүн" 62-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Star TV

    IV/20
    13:55 - 14:45
    "Гэрч" ОАК 6-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    14:00 - 14:50
    Эх дэлхий уул нурууд Баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    14:00 - 15:00
    Теле хичээл 9-р анги /Үндэсний бичиг, Мэдээллийн технологи, Түүх/
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    14:00 - 14:20
    Теле хичээл: 8-р анги / Үндэсний бичиг /
  • Central TV

    IV/20
    14:00 - 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • TV7

    IV/20
    14:00 - 16:00
    "Буруу эргэлт" МУСК
  • C1

    IV/20
    14:20 - 14:30
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • C1

    IV/20
    14:30 - 16:20
    "Жак Хантер-Их наадмын бунхны эрэлд" УСК
  • Central TV

    IV/20
    14:40 - 16:15
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • MovieBox

    IV/20
    14:50 - 15:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-р анги)
  • Eco Channel

    IV/20
    15:00 - 16:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    15:20 - 16:20
    Теле хичээл 10-р анги /Математик, Нийгэм судлал, Орос хэл/
  • TV5

    IV/20
    15:20 - 15:45
    Цахим контент 6-р анги - Түүх
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    15:30 - 17:00
    Хурмастын хүүхдүүд Уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    15:30 - 16:15
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 12-р анги
  • MNC

    IV/20
    15:30 - 17:00
    Надтай үлдээч ОАК 31,32-р анги
  • Star TV

    IV/20
    15:30 - 16:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    15:40 - 17:40
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • TV5

    IV/20
    15:45 - 16:10
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    IV/20
    15:50 - 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Суваг 1

    IV/20
    15:50 - 17:40
    “Нар сарны зааг” МУСК
  • МҮОНТ

    IV/20
    16:00 - 17:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 3,4-р анги
  • MN25

    IV/20
    16:40 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 45-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/20
    17:00 - 18:00
    Теле хичээл 11-р анги /Математик, Нийгэм судлал, Англи хэл/
  • MNC

    IV/20
    17:30 - 17:55
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    IV/20
    17:30 - 18:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season 3/ 21-25-р анги
  • MN25

    IV/20
    17:40 - 18:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • AsianBox

    IV/20
    17:40 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 16-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    17:40 - 19:30
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • C1

    IV/20
    18:00 - 19:10
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • NTV

    IV/20
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 8
  • Монгол ТВ

    IV/20
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 18-р анги
  • Star TV

    IV/20
    18:00 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 12-р анги
  • TV8

    IV/20
    18:00 - 18:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • UBS-1

    IV/20
    18:00 - 19:05
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /44/
  • МҮОНТ

    IV/20
    18:20 - 19:00
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 1-р хэсэг
  • Eco Channel

    IV/20
    18:30 - 19:00
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    IV/20
    18:30 - 19:30
    Мосгаз ОАК-7
  • TV5

    IV/20
    18:35 - 19:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 9-р анги хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    IV/20
    19:00 - 20:30
    "Аюултай амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • Eco Channel

    IV/20
    19:00 - 20:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • Суваг 1

    IV/20
    19:00 - 19:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-18
  • Star TV

    IV/20
    19:00 - 19:25
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 17,18-р анги
  • TV5

    IV/20
    19:00 - 20:55
    "Хатны нууц" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • C1

    IV/20
    19:10 - 19:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • Central TV

    IV/20
    19:10 - 20:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 22-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    19:30 - 21:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 16-р анги
  • ETV HD

    IV/20
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 39-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/20
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 18-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.16-р анги)
  • Eco Channel

    IV/20
    20:00 - 20:53
    Гомарроу ОАК
  • TV7

    IV/20
    20:00 - 21:50
    "IP MAN" УСК
  • NTV

    IV/20
    20:05 - 21:30
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 14
  • MN25

    IV/20
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 20-р анги
  • AsianBox

    IV/20
    20:30 - 22:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/20
    20:30 - 22:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 25,26 –р анги
  • MovieBox

    IV/20
    20:30 - 23:00
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • UBS-1

    IV/20
    20:30 - 21:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /7/
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    21:00 - 22:00
    "Гарц байна" баримтат кино
  • Central TV

    IV/20
    21:10 - 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 20-р анги
  • C1

    IV/20
    21:30 - 22:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • SBN

    IV/20
    21:30 - 22:30
    Троцкий ОАК-7
  • TV9

    IV/20
    21:30 - 22:40
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 2-р анги
  • AsianBox

    IV/20
    22:00 - 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 33-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.63-р анги
  • Eco Channel

    IV/20
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • ETV HD

    IV/20
    22:00 - 23:50
    Монголын уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    IV/20
    22:00 - 22:50
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • MNC

    IV/20
    22:00 - 23:30
    Надтай үлдээч ОАК 33,34-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/20
    22:00 - 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • Суваг 1

    IV/20
    22:00 - 23:10
    “Баярлалаа ээжээ” МУСК
  • Star TV

    IV/20
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 7-р анги
  • Central TV

    IV/20
    22:00 - 23:30
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • Royal HD

    IV/20
    22:05 - 23:00
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 32-р анги
  • TV8

    IV/20
    22:05 - 00:30
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • MN25

    IV/20
    22:10 - 23:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 46-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/20
    22:10 - 23:10
    "Годунов" ООАК /season 2/ 5-р анги
  • TV5

    IV/20
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 63-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    IV/20
    22:30 - 23:30
    Мосгаз ОАК-7
  • C1

    IV/20
    22:50 - 23:40
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 67-р анги
  • AsianBox

    IV/20
    23:00 - 00:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/20
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 8,9-р анги
  • Eco Channel

    IV/20
    23:00 - 00:05
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • MovieBox

    IV/20
    23:00 - 01:10
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • Royal HD

    IV/20
    23:00 - 00:05
    Кино миний амьдралд
  • NTV

    IV/20
    23:10 - 00:30
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 73,74
  • Монгол ТВ

    IV/20
    23:10 - 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 37-р анги
  • C1

    IV/20
    23:40 - 01:10
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • AsianBox

    IV/20
    00:05 - 01:15
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    01:10 - 03:00
    "Хөрш (The Neighbors)" УСК
  • AsianBox

    IV/20
    01:15 - 07:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 33-р анги
  • MovieBox

    IV/20
    03:00 - 04:35
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • MovieBox

    IV/20
    04:35 - 06:30
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • MovieBox

    IV/20
    06:30 - 08:40
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • MovieBox

    IV/20
    08:40 - 09:00
    "VLOG: Гангстерууд УСК"

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК