• NTV

    IV/25
    00:20 - 01:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 83,84
  • SPS World

    IV/25
    01:00 - 02:20
    "Clutch City" баримтат кино
  • NTV

    IV/25
    01:35 - 02:20
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • SPS World

    IV/25
    02:20 - 02:50
    "Big Game James" баримтат кино
  • NTV

    IV/25
    02:20 - 03:20
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 18
  • NTV

    IV/25
    03:20 - 04:00
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    IV/25
    06:00 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    IV/25
    06:00 - 06:50
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 3
  • ETV HD

    IV/25
    06:05 - 07:10
    Баримтат кино
  • TV9

    IV/25
    06:15 - 07:55
    "Миний нууц" МУСК
  • NTV

    IV/25
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • AsianBox

    IV/25
    07:05 - 09:00
    "Анхны хайр" ОАК 19, 20-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    07:15 - 08:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • Central TV

    IV/25
    07:30 - 09:00
    "Хүсэл" МУСК
  • TV5

    IV/25
    07:30 - 08:55
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 11,12,13-р анги хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    IV/25
    07:40 - 08:10
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.17,18
  • C1

    IV/25
    08:00 - 09:00
    "Оргил өөд" Баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/25
    08:00 - 09:28
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • Star TV

    IV/25
    08:00 - 08:55
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 19-22-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    08:05 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12-20-р анги
  • MovieBox

    IV/25
    08:05 - 08:20
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • NTV

    IV/25
    08:10 - 08:35
    "Бэнжамен баавгайн нууцлаг ертөнц" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • MovieBox

    IV/25
    08:20 - 10:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.18,19-р анги)
  • ETV HD

    IV/25
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    IV/25
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    IV/25
    08:35 - 09:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • AsianBox

    IV/25
    09:00 - 10:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • МҮОНТ

    IV/25
    09:00 - 10:45
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 6,7-р анги
  • MNC

    IV/25
    09:00 - 09:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • Star TV

    IV/25
    09:00 - 10:40
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 13,14-р анги
  • NTV

    IV/25
    09:25 - 10:35
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 18
  • Eco Channel

    IV/25
    09:28 - 10:20
    "Минимализм" баримтат кино
  • MNC

    IV/25
    09:30 - 10:55
    Тэмцэл МУСК
  • Сүлд ТВ

    IV/25
    09:30 - 10:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • Royal HD

    IV/25
    09:35 - 11:35
    "Цагаан ордныг буулгаж авсан эрхэм" УСК
  • MN25

    IV/25
    09:40 - 10:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    10:00 - 11:15
    "Жан Уг Жон" ОАК 20-р анги
  • MovieBox

    IV/25
    10:00 - 12:15
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • Суваг 1

    IV/25
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-22
  • TV7

    IV/25
    10:00 - 11:50
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • AsianBox

    IV/25
    10:05 - 12:10
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 3, 4-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/25
    10:05 - 11:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Эр ба эм адилхан боловч ялгаатай” баримтат кино
  • Central TV

    IV/25
    10:10 - 11:50
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 29,30-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/25
    10:10 - 10:30
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/25
    10:15 - 11:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • NTV

    IV/25
    10:35 - 11:45
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 1
  • C1

    IV/25
    11:00 - 11:20
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 8,9,10-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/25
    11:00 - 12:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • C1

    IV/25
    11:20 - 12:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38,39,40,41,42-р анги
  • Star TV

    IV/25
    11:30 - 12:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 15-р анги
  • NTV

    IV/25
    11:45 - 13:05
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 83,84
  • Mонголын Мэдээ

    IV/25
    11:50 - 12:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино /2011 он/
  • Монгол ТВ

    IV/25
    12:00 - 14:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 5,6-р агни
  • MN25

    IV/25
    12:10 - 14:50
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 22,23,24-р анги
  • AsianBox

    IV/25
    12:10 - 14:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • MovieBox

    IV/25
    12:15 - 14:40
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • Central TV

    IV/25
    12:30 - 13:50
    "Хонх" МУСК
  • C1

    IV/25
    12:30 - 13:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 9-р анги
  • МҮОНТ

    IV/25
    12:30 - 13:30
    ”Дуусашгүй дуу минь” УГЗ хөгжмийн зохиолч Ч.Сангидорж
  • MNC

    IV/25
    12:30 - 13:20
    Баримтат кино
  • Star TV

    IV/25
    12:30 - 13:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 23,24-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/25
    13:00 - 14:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын төлөөс” баримтат кино. 2-р хэсэг
  • Eco Channel

    IV/25
    13:10 - 14:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/25
    13:30 - 14:20
    “Төгсөшгүй” Хөгжмийн зохиолч Сангидоржийн Сансаргэрэлтэх
  • МҮОНТ

    IV/25
    13:30 - 13:50
    “Би дүүтэй боллоо” цуврал баримтат кино: Солонгос
  • SPS Classic

    IV/25
    13:30 - 14:30
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • TV8

    IV/25
    13:30 - 15:25
    "Солиот эх" МУСК
  • TV5

    IV/25
    13:35 - 16:30
    "Хатны нууц" 4,5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • C1

    IV/25
    13:40 - 14:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги
  • Central TV

    IV/25
    14:00 - 15:35
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27,28-р анги
  • Eco Channel

    IV/25
    14:00 - 14:32
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    IV/25
    14:00 - 15:40
    Уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    IV/25
    14:00 - 14:50
    Эх дэлхий Элсэн цөл Баримтат кино
  • SBN

    IV/25
    14:00 - 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-1
  • Star TV

    IV/25
    14:10 - 15:40
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 6,7-р анги
  • TV7

    IV/25
    14:10 - 16:30
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • AsianBox

    IV/25
    14:30 - 17:45
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 34-37-р анги
  • МҮОНТ

    IV/25
    14:30 - 15:40
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 4-р анги
  • MNC

    IV/25
    14:30 - 16:10
    Хүргэн хүү МУСК
  • NTV

    IV/25
    14:30 - 16:20
    "Явуулын хүн" МУСК
  • MovieBox

    IV/25
    14:40 - 17:00
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • C1

    IV/25
    14:50 - 16:50
    "Мөрөөдөл" УСК
  • SBN

    IV/25
    15:00 - 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-2
  • Монгол ТВ

    IV/25
    15:30 - 16:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 22-р анги
  • Central TV

    IV/25
    15:35 - 17:10
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    IV/25
    16:00 - 17:10
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино-2
  • Суваг 1

    IV/25
    16:20 - 17:30
    “Алтан өргөө” МУСК
  • Eco Channel

    IV/25
    16:25 - 17:15
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    IV/25
    16:30 - 18:10
    Гарьд магнай МУСК
  • Star TV

    IV/25
    16:30 - 18:00
    Аз жаргал МУСК
  • MN25

    IV/25
    16:40 - 17:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 50-р анги
  • МҮОНТ

    IV/25
    16:40 - 17:30
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 6-р хэсэг
  • C1

    IV/25
    16:50 - 18:20
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • MovieBox

    IV/25
    17:00 - 19:10
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • NTV

    IV/25
    17:10 - 17:40
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.17,18
  • MN25

    IV/25
    17:30 - 18:20
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    17:40 - 19:15
    "Шинжлэх ухаанч далай лам" баримтат кино
  • AsianBox

    IV/25
    17:45 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 21-р анги
  • Суваг 1

    IV/25
    18:00 - 18:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-23
  • UBS-1

    IV/25
    18:10 - 19:20
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /48/
  • TV5

    IV/25
    18:45 - 20:30
    "Тэнгэрээс буусан од" уран сайхны кино
  • AsianBox

    IV/25
    19:00 - 20:25
    "Аюултай амлалт" ОАК 63, 64-р анги
  • Central TV

    IV/25
    19:10 - 20:50
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 31,32-р анги
  • MovieBox

    IV/25
    19:10 - 21:30
    "Үүрийн гэгээ-2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 2)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    19:15 - 19:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    19:30 - 21:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 21-р анги
  • C1

    IV/25
    19:30 - 20:30
    "Цайны арилжаа" Баримтат кино
  • MNC

    IV/25
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • TV7

    IV/25
    20:00 - 21:50
    "Механик" УСК
  • NTV

    IV/25
    20:05 - 21:30
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 19
  • MN25

    IV/25
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 1-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/25
    20:30 - 22:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 35,36-р анги
  • TV5

    IV/25
    20:30 - 20:55
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 14-р анги хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    IV/25
    20:30 - 21:00
    "Ковид ба Америк-2" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    21:00 - 22:00
    "Титаник" баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/25
    21:00 - 22:00
    Минимализм баримтат кино
  • SBN

    IV/25
    21:10 - 22:50
    Элэг нэгтэн МУСК
  • Central TV

    IV/25
    21:30 - 23:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 29,30-р анги
  • MNC

    IV/25
    21:30 - 22:10
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • MovieBox

    IV/25
    21:30 - 23:40
    "Эрх чөлөөт, ганц бие амьдрал (How To Be a Single)" УСК
  • Star TV

    IV/25
    21:30 - 00:00
    "Гэрч" ОАК 8-10-р анги
  • NTV

    IV/25
    21:30 - 22:45
    "Гүүр"ОАК 2.5
  • TV9

    IV/25
    21:40 - 23:50
    “Салшгүй хайр” ОАУСК, 3-р анги
  • ETV HD

    IV/25
    21:45 - 23:30
    Уран сайхны кино
  • TV8

    IV/25
    21:55 - 00:45
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    22:00 - 23:40
    "Чернобыль" 1.5,6-р анги
  • C1

    IV/25
    22:00 - 23:50
    "Мафи:Амьдралын төлөөх тоглоом" УСК
  • Eco Channel

    IV/25
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • Суваг 1

    IV/25
    22:00 - 23:50
    “Богд хаан” МУСК
  • AsianBox

    IV/25
    22:10 - 23:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 38-р анги
  • МҮОНТ

    IV/25
    22:10 - 23:40
    “Зөгийн сүнс” Уран сайхны кино
  • MNC

    IV/25
    22:10 - 23:30
    Нийслэл хүү МУСК
  • Royal HD

    IV/25
    22:15 - 00:00
    "Азтай асуудал" уран сайхны кино
  • TV5

    IV/25
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 68-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • UBS-1

    IV/25
    22:25 - 00:25
    "Хайрлаж болох уу" Монголын уран сайхны кино
  • MN25

    IV/25
    22:30 - 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 51-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/25
    22:30 - 00:30
    Уулчин Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    IV/25
    22:40 - 00:20
    "Хүн мод" МУСК
  • NTV

    IV/25
    22:45 - 00:30
    "Минжийг устга" УСК
  • SBN

    IV/25
    22:50 - 00:05
    Эрэгтэй охин МУСК
  • Eco Channel

    IV/25
    23:00 - 00:53
    Яллагч" МУСК
  • AsianBox

    IV/25
    23:05 - 23:55
    "Аюултай амлалт" ОАК 63, 64-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/25
    23:40 - 01:20
    "Ээж" ОАК 18,19-р анги
  • MovieBox

    IV/25
    23:40 - 02:00
    "Ахлагч (The Master)" УСК
  • AsianBox

    IV/25
    23:55
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 38-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/25
    00:20 - 02:00
    "Америк солиотон" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК