• SPS World

    V/16
    01:00 - 01:50
    "Michael Jordan to the max" баримтат кино
  • NTV

    V/16
    01:20 - 02:10
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.13,14
  • SPS World

    V/16
    01:50 - 02:50
    "Reggie Miller" баримтат кино
  • NTV

    V/16
    02:10 - 04:00
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • TV9

    V/16
    05:45 - 07:15
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • NTV

    V/16
    06:00 - 06:50
    Торгоны зам "Гэрсэг хятадууд" баримтат кино 2
  • Монгол ТВ

    V/16
    06:00 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/16
    06:05 - 07:10
    Баримтат кино
  • NTV

    V/16
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.52,1.1
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • AsianBox

    V/16
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 41-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • NTV

    V/16
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.40
  • TV5

    V/16
    07:30 - 08:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 20-р анги хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/16
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • Eco Channel

    V/16
    08:00 - 09:36
    "Нарны уянга" МУСК
  • TV5

    V/16
    08:00 - 09:00
    "Жумүн" 88-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Star TV

    V/16
    08:00 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 25-28-р анги
  • C1

    V/16
    08:00 - 09:00
    "Алтан охин" Баримтат кино
  • TV8

    V/16
    08:05 - 09:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 9-11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    08:10 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.14-21-р анги
  • AsianBox

    V/16
    08:15 - 10:00
    "Аюултай амлалт" ОАК төгсгөлийн 102-104-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/16
    08:30 - 10:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8, 9, 10-р анги
  • SBN

    V/16
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/16
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/16
    08:55 - 09:40
    Торгоны зам"Гэрсэг хятадууд" баримтат кино 4
  • Star TV

    V/16
    09:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 28,29-р анги
  • МҮОНТ

    V/16
    09:00 - 10:45
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 1.2-р анги
  • Central TV

    V/16
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 26, 2-р бүлэг 1-р анги
  • MovieBox

    V/16
    09:20 - 11:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.33,34-р анги)
  • MNC

    V/16
    09:30 - 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • Eco Channel

    V/16
    09:36 - 10:20
    "Үлэг гүрвэл" баримтат кино 1-р анги
  • NTV

    V/16
    09:40 - 10:35
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.13,14
  • Суваг 1

    V/16
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-43
  • UBS-1

    V/16
    10:00 - 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • Central TV

    V/16
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • AsianBox

    V/16
    10:00 - 13:50
    "Гоо үзэсгэлэнгийн сахиусан тэнгэр" ОАК 4-6-р анги
  • MNC

    V/16
    10:10 - 11:55
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/16
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 1-р анги
  • Royal HD

    V/16
    10:25 - 12:15
    "Заантай өрөө" уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    V/16
    10:30 - 11:50
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 9,10-р анги
  • Central TV

    V/16
    10:30 - 12:00
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • NTV

    V/16
    10:35 - 11:45
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 4
  • MN25

    V/16
    10:40 - 13:20
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 19,20,21-р анги
  • Eco Channel

    V/16
    11:00 - 11:40
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • MovieBox

    V/16
    11:00 - 12:40
    "13-р дүүрэг (District B13)" УСК
  • C1

    V/16
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • C1

    V/16
    11:20 - 12:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 58,59,60,61,62-р анги
  • Eco Channel

    V/16
    11:40 - 13:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 22-23-р анги
  • NTV

    V/16
    11:45 - 12:40
    "Цаасан шувуу" ОАК 9
  • Монгол ТВ

    V/16
    12:00 - 14:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 13,14-р агни
  • UBS-1

    V/16
    12:10 - 13:00
    "Казанова" олон ангит кино /6/
  • TV5

    V/16
    12:10 - 13:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг"5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Central TV

    V/16
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 6-р анги
  • C1

    V/16
    12:30 - 13:50
    "Манан" СОАК 8-р анги
  • NTV

    V/16
    12:40 - 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • MovieBox

    V/16
    12:40 - 14:30
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    12:55 - 14:40
    "Ээж" ОАК 58,59-р анги
  • TV8

    V/16
    13:00 - 15:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 9-10-р анги /давталт/
  • Eco Channel

    V/16
    13:00 - 13:31
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн ОАК 7-8-р анги
  • UBS-1

    V/16
    13:00 - 14:45
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • Star TV

    V/16
    13:00 - 13:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 30-р анги
  • Central TV

    V/16
    13:00 - 13:30
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • TV9

    V/16
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 12-р анги
  • МҮОНТ

    V/16
    13:30 - 16:10
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 3.4.5-р анги
  • Central TV

    V/16
    13:30 - 14:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • Eco Channel

    V/16
    13:31 - 15:20
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 24-25-р анги
  • C1

    V/16
    13:50 - 15:10
    "Манан" СОАК 9-р анги
  • SBN

    V/16
    14:00 - 15:00
    Гоц ухаантан ОАК-12
  • AsianBox

    V/16
    14:00 - 17:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 7-9-р анги
  • MNC

    V/16
    14:10 - 15:55
    Туршилтын хосууд МУСК
  • Star TV

    V/16
    14:20 - 14:50
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 29,30-р анги
  • TV9

    V/16
    14:30 - 16:15
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/16
    14:30 - 16:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 11, 12-р анги
  • Central TV

    V/16
    14:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 2,3,4-р анги
  • SBN

    V/16
    15:00 - 16:00
    Гоц ухаантан ОАК-13
  • MNB Гэр Бүл

    V/16
    15:00 - 17:10
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино 6,7,8,9,10-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/16
    15:00 - 15:30
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Сэтгүүлчийн үг” Теле кино /Газар тэнгэрийн дунд явах суухын завсарт...Малчин/
  • NTV

    V/16
    15:15 - 16:25
    "Миний ээжийн гурав дахь гэрлэлт" кино драм
  • SBN

    V/16
    16:00 - 17:00
    Гоц ухаантан ОАК-14
  • MNC

    V/16
    16:00 - 16:30
    Баримтат кино
  • Central TV

    V/16
    16:00 - 17:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 20-р анги
  • TV9

    V/16
    16:15 - 17:45
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • NTV

    V/16
    16:25 - 17:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • MNC

    V/16
    16:30 - 18:10
    Шилжилт МУСК
  • MovieBox

    V/16
    16:40 - 18:55
    "Сан Андреас (San Andreas)" УСК
  • SBN

    V/16
    17:00 - 18:00
    Гоц ухаантан ОАК-15
  • C1

    V/16
    17:00 - 19:00
    "Ану хатан" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    17:00 - 18:45
    "Чернобыль" 2.7,8-р анги
  • UBS-1

    V/16
    17:05 - 17:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • Central TV

    V/16
    17:30 - 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба Цэнгэлдэх хүрээлэн 2-р анги
  • AsianBox

    V/16
    17:40 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 42-р анги
  • UBS-1

    V/16
    18:00 - 18:55
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /7/
  • SPS Fight

    V/16
    18:00 - 18:30
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • SBN

    V/16
    18:00 - 19:00
    Гоц ухаантан ОАК-16
  • MN25

    V/16
    18:10 - 19:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 71-р анги
  • Star TV

    V/16
    18:30 - 19:30
    Том амжилт МУСК
  • Central TV

    V/16
    18:30 - 19:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • TV5

    V/16
    18:45 - 20:55
    "Яллагч" уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/16
    18:55 - 21:30
    "Үхлийн салаа (Suicide Squad)" УСК
  • Central TV

    V/16
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    19:00 - 19:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • AsianBox

    V/16
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 2-р анги
  • NTV

    V/16
    20:05 - 21:20
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.15,16
  • MN25

    V/16
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 22-р анги
  • Star TV

    V/16
    20:15 - 21:30
    Том 6 толгой МУСК
  • TV9

    V/16
    20:30 - 21:00
    "Конго улсын хээнцэрүүд" баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    V/16
    20:40 - 22:00
    “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • UBS-1

    V/16
    20:45 - 21:50
    "Казанова" олон ангит кино /7/
  • Eco Channel

    V/16
    21:00 - 22:00
    "Үлэг гүрвэл" баримтат кино 2-р анги
  • SBN

    V/16
    21:00 - 22:25
    Алтан өргөө МУСК
  • Central TV

    V/16
    21:00 - 22:30
    "Пентхаус" ОАК 1-р бүлэг 21-р анги
  • TV9

    V/16
    21:15 - 23:45
    “Улаан тэнгис ажиллагаа” УСК
  • NTV

    V/16
    21:20 - 22:40
    "Гүүр" ОАК 3.9
  • TV8

    V/16
    21:30 - 00:00
    "Ар хударга" МУСК
  • Star TV

    V/16
    21:30 - 00:00
    "Гэрч" ОАК 23-25-р анги
  • MovieBox

    V/16
    21:30 - 23:35
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • MNC

    V/16
    21:30 - 22:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • Eco Channel

    V/16
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 28-р анги
  • Монгол ТВ

    V/16
    22:00 - 23:10
    "Баяртай" баримтат кино
  • MNC

    V/16
    22:00 - 23:30
    Жаргал даахгүйн зовлон МУСК
  • C1

    V/16
    22:00 - 23:40
    "Азын арал" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    22:00 - 23:40
    "Гэгээн Петрийн цогчин дуган" баримтат кино
  • AsianBox

    V/16
    22:00 - 23:30
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 10-р анги
  • Royal HD

    V/16
    22:05 - 23:50
    "Түгжигдсэн нь" уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    V/16
    22:10 - 23:20
    “Дурлаж болохгүй бүсгүй” Монголын уран сайхны кино
  • ETV HD

    V/16
    22:10 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • TV5

    V/16
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 89-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    V/16
    22:25 - 00:15
    Би чамд хайртай МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/16
    22:30 - 23:35
    Морьтой ч болоосой  Уран сайхны кино
  • Central TV

    V/16
    22:30 - 00:00
    "Согтуу тэнгэрийн ивээлд" ПУСК
  • MN25

    V/16
    22:30 - 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 72-р анги
  • NTV

    V/16
    22:40 - 00:25
    "Өргөмөл" УСК
  • Eco Channel

    V/16
    23:00 - 00:35
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • Монгол ТВ

    V/16
    23:10 - 01:00
    "Гэрч" МУСК
  • UBS-1

    V/16
    23:15 - 00:35
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    V/16
    23:30 - 00:40
    " Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • MovieBox

    V/16
    23:35 - 01:30
    "Мартагдашгүй 11-р сар (Sweet November)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/16
    23:40 - 01:30
    "Ээж" ОАК 60,61-р анги
  • NTV

    V/16
    00:25 - 01:15
    "Цаасан шувуу" ОАК 9
  • AsianBox

    V/16
    00:40
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 10-р анги
  • Суваг 1

    V/16
    15:45 - 17:35
    “Ацаг шүдний зөрүү” МУСК
  • Суваг 1

    V/16
    18:00 - 18:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-44
  • Суваг 1

    V/16
    23:30 - 00:10
    МУСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар