• NTV

    V/18
    00:05 - 00:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 28
  • NTV

    V/18
    00:50 - 01:40
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.17,18
  • NTV

    V/18
    02:30 - 04:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • TV9

    V/18
    05:30 - 07:00
    "Учрал" МУСК
  • ETV HD

    V/18
    06:40 - 08:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • NTV

    V/18
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.4,5
  • Eco Channel

    V/18
    07:00 - 07:32
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    V/18
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 43-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • NTV

    V/18
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.42
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • TV8

    V/18
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • NTV

    V/18
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.19-р анги
  • TV5

    V/18
    08:00 - 09:00
    "Жумүн" 90-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.18,19-р анги
  • TV9

    V/18
    08:30 - 08:57
    "Филипиний үхмэл алт" баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    V/18
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • Star TV

    V/18
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31,32-р анги
  • SBN

    V/18
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/18
    08:30 - 09:15
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 58-р анги /давталт/
  • MovieBox

    V/18
    08:45 - 10:30
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • NTV

    V/18
    08:55 - 09:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 28
  • TV8

    V/18
    09:00 - 10:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • МҮОНТ

    V/18
    09:00 - 09:50
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • Central TV

    V/18
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • ETV HD

    V/18
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    V/18
    09:30 - 10:00
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • NTV

    V/18
    09:40 - 10:35
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.17,18
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    09:40 - 10:40
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 1-р хэсэг 2016 он.
  • Royal HD

    V/18
    09:50 - 10:45
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 11-р анги
  • TV7

    V/18
    10:00 - 11:50
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • UBS-1

    V/18
    10:00 - 11:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /8/
  • TV9

    V/18
    10:00 - 11:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 36-р анги
  • Star TV

    V/18
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 31-р анги
  • Суваг 1

    V/18
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК төгсгөлийн анги
  • Монгол ТВ

    V/18
    10:00 - 10:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 33-р анги
  • Central TV

    V/18
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • AsianBox

    V/18
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 3, 4-р анги
  • TM

    V/18
    10:10 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 6-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/18
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 3-р анги
  • SBN

    V/18
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    V/18
    10:30 - 12:35
    "Сан Андреас (San Andreas)" УСК
  • Монгол ТВ

    V/18
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 37-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/18
    10:30 - 11:50
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 13,14-р анги
  • MN25

    V/18
    10:30 - 11:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • NTV

    V/18
    10:35 - 11:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • MNC

    V/18
    10:35 - 11:00
    Баримтат кино
  • C1

    V/18
    11:10 - 11:50
    "Нандин нас" МУСК 7-р анги
  • MN25

    V/18
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • TV5

    V/18
    11:25 - 12:45
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    V/18
    11:30 - 12:30
    Даалгавар ОАК-1
  • МҮОНТ

    V/18
    11:30 - 12:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 3.4-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    11:30 - 12:10
    Теле хичээл 11-р анги /Математик, нийгэм судлал/
  • UBS-1

    V/18
    11:35 - 12:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 7,8/
  • Eco Channel

    V/18
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/18
    11:45 - 12:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.4
  • Монгол ТВ

    V/18
    11:45 - 12:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • C1

    V/18
    11:50 - 12:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 64-р анги
  • Eco Channel

    V/18
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    V/18
    12:00 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 87-р анги
  • AsianBox

    V/18
    12:00 - 13:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги
  • UBS-1

    V/18
    12:05 - 13:00
    "Казанова" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.82-р анги
  • MN25

    V/18
    12:10 - 13:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 23-р анги
  • Royal HD

    V/18
    12:25 - 12:55
    "Амьдрал" баримтат кино
  • MNC

    V/18
    12:30 - 14:00
    Миний эрдэнэ ОАК 31,32-р анги
  • Central TV

    V/18
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 8-р анги
  • MovieBox

    V/18
    12:35 - 14:25
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This is Where I Leave you)" УСК
  • TV9

    V/18
    12:40 - 12:57
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 49-р анги
  • UBS-1

    V/18
    13:00 - 14:30
    "Хүсэл" Монголын уран сайхны кино
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    13:00 - 13:10
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Бага ангийн багшийн ажлын нэг өдөр/
  • TV7

    V/18
    13:10 - 15:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • AsianBox

    V/18
    13:10 - 14:20
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 11-р анги
  • NTV

    V/18
    13:15 - 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.5
  • TV8

    V/18
    13:20 - 13:40
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • TM

    V/18
    13:20 - 14:50
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • Central TV

    V/18
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • TV9

    V/18
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 15-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    13:35 - 14:20
    “Цэнхэр алт” баримтат кино
  • MN25

    V/18
    13:50 - 14:30
    "Баримтат кино"
  • Star TV

    V/18
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 26-р анги
  • SBN

    V/18
    14:00 - 15:00
    Аалз оак-5
  • Central TV

    V/18
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • Монгол ТВ

    V/18
    14:15 - 14:55
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • AsianBox

    V/18
    14:20 - 16:55
    "Шүүхийн шинжээчид" ОАК 4-6-р анги
  • MovieBox

    V/18
    14:25 - 15:15
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.35-р анги)
  • UBS-1

    V/18
    14:30 - 14:45
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино /7/
  • TV8

    V/18
    14:30 - 14:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • Central TV

    V/18
    14:30 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8-р анги
  • Монгол ТВ

    V/18
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/18
    15:00 - 15:50
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • Eco Channel

    V/18
    15:00 - 16:00
    "Орос орон Киев" баримтат кино
  • МҮОНТ

    V/18
    15:10 - 15:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Алтан нарны ур сад” баримтат кино
  • MovieBox

    V/18
    15:15 - 17:25
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • NTV

    V/18
    15:30 - 16:35
    "Шар шувуу" баримтат кино
  • MNC

    V/18
    15:30 - 17:00
    Хар сувдны нууц МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    15:30 - 16:00
    Теле хичээл 12-р анги /Математик/
  • Суваг 1

    V/18
    15:50 - 17:15
    “Монгол хүү” МУСК
  • TV9

    V/18
    16:00 - 17:00
    "Загалмайлсан эцэг" ОАУСК, төгсгөлийн 8-р анги
  • SBN

    V/18
    16:00 - 17:00
    Гийнгоо МУСК
  • MN25

    V/18
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    16:10 - 17:45
    "Ээж" ОАК 62,63-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    16:30 - 17:00
    Теле хичээл 12-р анги /Түүх/
  • NTV

    V/18
    16:35 - 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.43,44
  • MN25

    V/18
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 73-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    17:00 - 18:00
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 2-р хэсэг 2016 он.
  • TV9

    V/18
    17:10 - 17:40
    "Ковид ба Америк-2" баримтат кино
  • NTV

    V/18
    17:10 - 18:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-7
  • MovieBox

    V/18
    17:25 - 17:40
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • AsianBox

    V/18
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 44-р анги
  • MNC

    V/18
    17:35 - 18:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    V/18
    17:40 - 19:30
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • MN25

    V/18
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • SPS Fight

    V/18
    18:00 - 18:30
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • NTV

    V/18
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • Монгол ТВ

    V/18
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • Central TV

    V/18
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 9-р анги
  • C1

    V/18
    18:00 - 19:30
    "Манан" СОАК 10-р анги
  • Star TV

    V/18
    18:10 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/18
    18:20 - 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид 1-р хэсэг 2007 он.
  • UBS-1

    V/18
    18:30 - 19:30
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /9/
  • SBN

    V/18
    18:30 - 19:30
    Аалз ОАК-6
  • Eco Channel

    V/18
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • Star TV

    V/18
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • Суваг 1

    V/18
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-1
  • Eco Channel

    V/18
    19:00 - 20:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • Central TV

    V/18
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • AsianBox

    V/18
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • TV5

    V/18
    19:30 - 20:55
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/18
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.36-р анги)
  • Монгол ТВ

    V/18
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 38-р анги
  • MNC

    V/18
    19:30 - 20:30
    Баримтат кино
  • ETV HD

    V/18
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 59-р анги
  • Central TV

    V/18
    19:30 - 20:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 4-р анги
  • TV7

    V/18
    19:50 - 21:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • Eco Channel

    V/18
    20:00 - 20:45
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 2-р анги
  • NTV

    V/18
    20:05 - 21:20
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • AsianBox

    V/18
    20:10 - 21:40
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • MN25

    V/18
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • UBS-1

    V/18
    20:30 - 21:35
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /1/
  • MovieBox

    V/18
    20:30 - 23:00
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/18
    20:40 - 22:00
    “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • TV9

    V/18
    21:30 - 23:20
    Уран сайхны кино
  • TM

    V/18
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7-р анги
  • SBN

    V/18
    21:30 - 22:30
    Даалгавар ОАК-2
  • Central TV

    V/18
    21:30 - 22:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • C1

    V/18
    21:30 - 23:00
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • AsianBox

    V/18
    21:40 - 23:05
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • TV8

    V/18
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 12-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/18
    22:00 - 23:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 2, 3-р анги
  • Star TV

    V/18
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • Суваг 1

    V/18
    22:00 - 23:30
    “Генийн өөрчлөлттэй хүнс” баримтат кино
  • Royal HD

    V/18
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 12-р анги
  • Монгол ТВ

    V/18
    22:00 - 23:30
    "Хамтдаа" МОАК 3,4-р анги
  • MNC

    V/18
    22:00 - 23:30
    Миний эрдэнэ ОАК 33,34-р анги
  • МҮОНТ

    V/18
    22:00 - 22:55
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • ETV HD

    V/18
    22:00 - 23:45
    Монголын уран сайхны кино
  • Dream

    V/18
    22:00 - 23:00
    Доктор хэн VI бүлгийн тусгай анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.83-р анги
  • Eco Channel

    V/18
    22:03 - 23:03
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 30-р анги
  • MN25

    V/18
    22:10 - 23:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 74-р анги
  • SBN

    V/18
    22:30 - 23:30
    Аалз ОАК-6
  • Central TV

    V/18
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • Royal HD

    V/18
    22:55 - 00:00
    Кино миний амьдралд
  • SPS World

    V/18
    23:00 - 00:20
    "Draft 1984" баримтат кино
  • MovieBox

    V/18
    23:00 - 01:25
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • C1

    V/18
    23:00 - 23:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 87-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/18
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 64,65-р анги
  • Eco Channel

    V/18
    23:03 - 00:38
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • AsianBox

    V/18
    23:05 - 00:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • TM

    V/18
    23:10 - 08:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • TV5

    V/18
    23:15 - 00:15
    "Жумүн" 91-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Central TV

    V/18
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 7-р анги
  • C1

    V/18
    23:50 - 01:20
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • Монгол ТВ

    V/18
    00:00 - 00:50
    "Хувь тавилан" МеОАК 57-р анги
  • AsianBox

    V/18
    00:00 - 01:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • AsianBox

    V/18
    01:10 - 07:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • MovieBox

    V/18
    01:25 - 03:05
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • MovieBox

    V/18
    03:05 - 04:35
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.35,36-р анги)
  • MovieBox

    V/18
    04:35 - 06:45
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • MovieBox

    V/18
    06:45 - 08:50
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК