• NTV

    V/19
    00:10 - 00:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • SPS World

    V/19
    00:20 - 00:50
    "Bernard King" баримтат кино
  • NTV

    V/19
    00:55 - 01:45
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • NTV

    V/19
    02:35 - 04:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • TV9

    V/19
    05:30 - 07:00
    "Туршилтын хос" МУСК
  • ETV HD

    V/19
    06:45 - 08:00
    Баримтат кино
  • NTV

    V/19
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.6,7
  • Eco Channel

    V/19
    07:00 - 07:32
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    V/19
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 44-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • NTV

    V/19
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.43
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • TV8

    V/19
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • NTV

    V/19
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.20-р анги
  • ETV HD

    V/19
    08:00 - 08:45
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 59-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • TV9

    V/19
    08:30 - 08:57
    "Эбола ба амьд үлдэгсэд" баримтат кино
  • TV5

    V/19
    08:30 - 09:30
    "Жумүн" 91-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    V/19
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино  Чарли Чаплин
  • Star TV

    V/19
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • SBN

    V/19
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/19
    08:45 - 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    V/19
    08:50 - 10:30
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • NTV

    V/19
    08:55 - 09:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 29
  • TV8

    V/19
    09:00 - 10:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • МҮОНТ

    V/19
    09:00 - 10:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • Central TV

    V/19
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • TM

    V/19
    09:10 - 10:10
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    V/19
    09:30 - 10:00
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • NTV

    V/19
    09:40 - 10:35
    "Хоёр Ивановынхан"ОАК 2.19,20
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    09:40 - 10:40
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 2-р хэсэг 2016 он.
  • Royal HD

    V/19
    09:50 - 10:45
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 12-р анги
  • TV7

    V/19
    10:00 - 11:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • UBS-1

    V/19
    10:00 - 11:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино /9/
  • TV9

    V/19
    10:00 - 11:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 37-р анги
  • Star TV

    V/19
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • Суваг 1

    V/19
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-1
  • Монгол ТВ

    V/19
    10:00 - 10:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • Central TV

    V/19
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • AsianBox

    V/19
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • TM

    V/19
    10:10 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/19
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 4-р анги
  • SBN

    V/19
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    V/19
    10:30 - 13:05
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • Монгол ТВ

    V/19
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 38-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/19
    10:30 - 11:50
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 15,16-р анги
  • Dream

    V/19
    10:30 - 11:35
    Доктор хэн VI бүлгийн тусгай анги
  • MN25

    V/19
    10:30 - 11:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • NTV

    V/19
    10:35 - 11:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • MNC

    V/19
    10:35 - 11:00
    Баримтат кино
  • C1

    V/19
    11:10 - 11:50
    "Нандин нас" МУСК 8-р анги
  • TV5

    V/19
    11:20 - 12:45
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MN25

    V/19
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • SBN

    V/19
    11:30 - 12:30
    Даалгавар ОАК-2
  • МҮОНТ

    V/19
    11:30 - 12:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 5.6-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    11:30 - 12:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид-I
  • UBS-1

    V/19
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 9,10/
  • Eco Channel

    V/19
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/19
    11:45 - 13:05
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1
  • Монгол ТВ

    V/19
    11:45 - 12:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • C1

    V/19
    11:50 - 12:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • UBS-1

    V/19
    12:00 - 13:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /1/
  • Eco Channel

    V/19
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    V/19
    12:00 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 88-р анги
  • AsianBox

    V/19
    12:00 - 13:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.83-р анги
  • MN25

    V/19
    12:10 - 13:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 24-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    12:20 - 12:30
    “Нэг сэтгэл-нэг зорилго” сурвалжилга /Бага ангийн багшийн ажлын нэг өдөр/
  • MNC

    V/19
    12:30 - 14:10
    Миний эрдэнэ ОАК 33,34-р анги
  • Central TV

    V/19
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 9-р анги
  • TV9

    V/19
    12:40 - 12:57
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 50-р анги
  • UBS-1

    V/19
    13:00 - 14:35
    "Сая долларын олз" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    V/19
    13:05 - 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3
  • MovieBox

    V/19
    13:05 - 15:30
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • TV7

    V/19
    13:10 - 15:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • AsianBox

    V/19
    13:10 - 14:20
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • TV8

    V/19
    13:20 - 13:40
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • Central TV

    V/19
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • TV9

    V/19
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 16-р анги
  • TM

    V/19
    13:30 - 14:50
    "Тулаанч заан" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    V/19
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • SBN

    V/19
    14:00 - 15:10
    Аман хуур МУСК
  • Central TV

    V/19
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • AsianBox

    V/19
    14:20 - 16:55
    "Шүүхийн шинжээчид" ОАК төгсгөлийн 7-9-р анги
  • NTV

    V/19
    14:25 - 15:00
    Торгоны зам "Казкастан" баримтат кино 1
  • Монгол ТВ

    V/19
    14:30 - 14:55
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • Central TV

    V/19
    14:30 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 9,10-р анги
  • UBS-1

    V/19
    14:35 - 14:50
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино /8/
  • Монгол ТВ

    V/19
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 3-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/19
    15:00 - 15:30
    “Он цагийн эрэлчид” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 15-р анги
  • Eco Channel

    V/19
    15:00 - 16:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • MovieBox

    V/19
    15:30 - 17:45
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • MNC

    V/19
    15:30 - 17:00
    Биелэгдэшгүй даалгавар МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    15:30 - 16:00
    Теле хичээл 12-р анги /Мэдээллийн технологи /
  • Суваг 1

    V/19
    15:50 - 17:20
    “Генийн өөрчлөлттэй хүнс” баримтат кино
  • TV9

    V/19
    16:00 - 17:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг,1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    16:10 - 17:45
    "Ээж" ОАК 64,65-р анги
  • SBN

    V/19
    16:30 - 17:30
    Аалз ОАК-6
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    16:30 - 16:40
    Теле хичээл 12-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • NTV

    V/19
    16:35 - 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45,46
  • MN25

    V/19
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 74-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    17:00 - 18:00
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 1-р хэсэг
  • TV9

    V/19
    17:10 - 17:40
    "Филипиний эцэггүй хүүхдүүд-1" баримтат кино
  • NTV

    V/19
    17:10 - 17:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8,9
  • AsianBox

    V/19
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 45-р анги
  • MN25

    V/19
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • MovieBox

    V/19
    17:45 - 19:30
    "Шилжилт" МУСК
  • TV8

    V/19
    18:00 - 18:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • NTV

    V/19
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • Монгол ТВ

    V/19
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 35-р анги
  • Central TV

    V/19
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • C1

    V/19
    18:00 - 19:30
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • Star TV

    V/19
    18:10 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/19
    18:20 - 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид-II
  • UBS-1

    V/19
    18:30 - 19:30
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • SBN

    V/19
    18:30 - 19:30
    Аалз ОАК-7
  • Eco Channel

    V/19
    18:33 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • Star TV

    V/19
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • Суваг 1

    V/19
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-2
  • Eco Channel

    V/19
    19:00 - 20:00
    "Ирээдүйн хот -Сингапур" баримтат кино
  • Central TV

    V/19
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • AsianBox

    V/19
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • TV5

    V/19
    19:30 - 20:55
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/19
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.37-р анги)
  • Монгол ТВ

    V/19
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 39-р анги
  • ETV HD

    V/19
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 60-р анги
  • Central TV

    V/19
    19:30 - 20:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    19:30 - 20:55
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 5-р анги
  • TV7

    V/19
    20:00 - 21:50
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • Eco Channel

    V/19
    20:00 - 20:45
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 3-р анги
  • NTV

    V/19
    20:05 - 21:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • AsianBox

    V/19
    20:10 - 21:40
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • MN25

    V/19
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • UBS-1

    V/19
    20:30 - 21:35
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /2/
  • MovieBox

    V/19
    20:30 - 22:50
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/19
    20:40 - 22:00
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 17,18-р анги
  • TV9

    V/19
    21:30 - 23:35
    Уран сайхны кино
  • TM

    V/19
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 8-р анги
  • SBN

    V/19
    21:30 - 22:30
    Даалгавар ОАК-3
  • Central TV

    V/19
    21:30 - 22:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • NTV

    V/19
    21:35 - 22:55
    "Гүүр" ОАК 3.10
  • AsianBox

    V/19
    21:40 - 23:05
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • МҮОНТ

    V/19
    21:50 - 22:40
    Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • TV8

    V/19
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/19
    22:00 - 23:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 4, 5-р анги
  • Star TV

    V/19
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 28-р анги
  • Суваг 1

    V/19
    22:00 - 23:20
    “Ардын элч” МУСК
  • Royal HD

    V/19
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 13-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    22:00 - 23:30
    "Хамтдаа" МОАК 5,6-р анги
  • ETV HD

    V/19
    22:00 - 23:50
    Монголын уран сайхны кино
  • Eco Channel

    V/19
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 31-р анги
  • C1

    V/19
    22:00 - 23:30
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.84-р анги
  • MN25

    V/19
    22:10 - 23:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 75-р анги
  • TV5

    V/19
    22:15 - 23:15
    "Жумүн" 92-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MNC

    V/19
    22:20 - 23:50
    Миний эрдэнэ ОАК 35,36-р анги
  • SBN

    V/19
    22:30 - 23:30
    Аалз ОАК-7
  • Central TV

    V/19
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8-р анги
  • MovieBox

    V/19
    22:50 - 00:40
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • Royal HD

    V/19
    22:55 - 00:00
    Кино миний амьдралд
  • NTV

    V/19
    22:55 - 00:20
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1
  • Eco Channel

    V/19
    23:00 - 00:25
    "Yер" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 66,67-р анги
  • AsianBox

    V/19
    23:05 - 00:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • TM

    V/19
    23:10 - 08:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • Central TV

    V/19
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 8-р анги
  • C1

    V/19
    23:30 - 00:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 88-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    00:00 - 00:50
    "Хувь тавилан" МеОАК 58-р анги
  • AsianBox

    V/19
    00:00 - 01:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • C1

    V/19
    00:20 - 01:50
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • MovieBox

    V/19
    00:40 - 02:40
    "Сэрүүлгэн хүн (Plan Man)" УСК
  • AsianBox

    V/19
    01:10 - 07:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • MovieBox

    V/19
    02:40 - 04:05
    "Шилжилт" МУСК
  • MovieBox

    V/19
    04:05 - 05:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.36,37-р анги)
  • MovieBox

    V/19
    05:40 - 07:40
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • MovieBox

    V/19
    07:40 - 09:10
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК