• SPS World

    V/20
    00:00 - 00:50
    "Wilt 100" баримтат кино
  • NTV

    V/20
    00:20 - 01:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • NTV

    V/20
    01:05 - 02:10
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • NTV

    V/20
    03:00 - 04:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • SPS World

    V/20
    05:15 - 06:00
    "Big O - Oscar Robertson" баримтат кино
  • TV9

    V/20
    05:30 - 07:00
    "Өртөө" МУСК
  • ETV HD

    V/20
    06:45 - 08:15
    МУСК /давталт/
  • NTV

    V/20
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8,9
  • Eco Channel

    V/20
    07:00 - 07:32
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    V/20
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 45-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • NTV

    V/20
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.44
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • TV8

    V/20
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • NTV

    V/20
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.21-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • TV5

    V/20
    08:25 - 09:25
    "Жумүн" 92-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • TV9

    V/20
    08:30 - 08:57
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    V/20
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • Star TV

    V/20
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • SBN

    V/20
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/20
    08:30 - 09:15
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 60 анги /давталт/
  • NTV

    V/20
    08:55 - 09:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 30
  • TV8

    V/20
    09:00 - 10:05
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • МҮОНТ

    V/20
    09:00 - 10:00
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • Central TV

    V/20
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • TM

    V/20
    09:10 - 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 8-р анги
  • MovieBox

    V/20
    09:10 - 10:45
    "Шилжилт" МУСК
  • ETV HD

    V/20
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    V/20
    09:30 - 10:00
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • NTV

    V/20
    09:40 - 10:45
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • Mонголын Мэдээ

    V/20
    09:55 - 10:50
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 1-р хэсэг
  • TV7

    V/20
    10:00 - 11:50
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • UBS-1

    V/20
    10:00 - 11:00
    "Хайрын мэдрэмжийг сэргээх арга" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • TV9

    V/20
    10:00 - 11:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 38-р анги
  • Star TV

    V/20
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33-р анги
  • Суваг 1

    V/20
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-2
  • Монгол ТВ

    V/20
    10:00 - 10:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 35-р анги
  • Central TV

    V/20
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • AsianBox

    V/20
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • TV8

    V/20
    10:05 - 10:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • MNB Гэр Бүл

    V/20
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 5-р анги
  • SBN

    V/20
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    V/20
    10:30 - 11:20
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 13-р анги
  • Монгол ТВ

    V/20
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 39-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/20
    10:30 - 11:50
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 17,18-р анги
  • MN25

    V/20
    10:30 - 11:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MNC

    V/20
    10:35 - 11:00
    Баримтат кино
  • NTV

    V/20
    10:45 - 11:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.8
  • MovieBox

    V/20
    10:45 - 13:05
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • C1

    V/20
    11:10 - 11:50
    "Нандин нас" МУСК 9-р анги
  • MN25

    V/20
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • TV5

    V/20
    11:25 - 12:45
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    V/20
    11:30 - 12:30
    Даалгавар ОАК-3
  • МҮОНТ

    V/20
    11:30 - 12:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 7.8-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/20
    11:30 - 12:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, кино найруулагч Д.Жигжид 2-р хэсэг 2007 он.
  • UBS-1

    V/20
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 11,12/
  • Eco Channel

    V/20
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/20
    11:45 - 12:40
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 2
  • Монгол ТВ

    V/20
    11:45 - 12:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 22,23-р анги
  • C1

    V/20
    11:50 - 12:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 66-р анги
  • UBS-1

    V/20
    12:00 - 13:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /2/
  • Eco Channel

    V/20
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    V/20
    12:00 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • AsianBox

    V/20
    12:00 - 13:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.84-р анги
  • MN25

    V/20
    12:10 - 13:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 25-р анги
  • Royal HD

    V/20
    12:20 - 12:55
    “Өдөр бүрийн яриа 1” баримтат кино
  • МҮОНТ

    V/20
    12:20 - 12:30
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    V/20
    12:30 - 14:10
    Миний эрдэнэ ОАК 35,36-р анги
  • Central TV

    V/20
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 10-р анги
  • TV9

    V/20
    12:40 - 12:57
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 51-р анги
  • NTV

    V/20
    12:40 - 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • UBS-1

    V/20
    13:00 - 14:35
    "Намрын синдром" Монголын уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/20
    13:05 - 15:15
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • TV7

    V/20
    13:10 - 15:00
    "Солиот эх" МУСК
  • AsianBox

    V/20
    13:10 - 14:20
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • TV8

    V/20
    13:20 - 13:40
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • C1

    V/20
    13:20 - 14:20
    "Би унасан ч гэсэн" баримтат кино
  • Central TV

    V/20
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • TV9

    V/20
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 17-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/20
    13:30 - 14:20
    Теле хичээл 11-р анги /Уран зохиол, үндэсний бичиг /
  • MN25

    V/20
    13:50 - 14:30
    "Баримтат кино"
  • Star TV

    V/20
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 28-р анги
  • SBN

    V/20
    14:00 - 15:30
    Алтан өргөө МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/20
    14:00 - 15:30
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • Central TV

    V/20
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • Монгол ТВ

    V/20
    14:05 - 14:35
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • AsianBox

    V/20
    14:20 - 16:55
    "Хичээлийн дараа уулзъя" ОАК 1-3-р анги
  • Central TV

    V/20
    14:30 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • UBS-1

    V/20
    14:35 - 14:50
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн олон ангит кино төгсгөлийн 9-р анги
  • Монгол ТВ

    V/20
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 4-р анги
  • Eco Channel

    V/20
    15:00 - 16:00
    "Ирээдүйн хот -Сингапур" баримтат кино
  • MovieBox

    V/20
    15:15 - 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.37-р анги)
  • SBN

    V/20
    15:30 - 16:30
    Аалз оак-7
  • MNC

    V/20
    15:30 - 17:00
    Ядуугийн зовлон МУСК
  • NTV

    V/20
    15:45 - 16:35
    "Ч.Ойдов" баримтат кино
  • Суваг 1

    V/20
    15:50 - 17:10
    “Ардын элч” МУСК
  • TV9

    V/20
    16:00 - 17:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг, 2-р анги
  • MN25

    V/20
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MovieBox

    V/20
    16:05 - 17:45
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    16:10 - 17:45
    "Ээж" ОАК 66,67-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/20
    16:30 - 17:00
    Теле хичээл 12-р анги /Газар зүй, нийгэм судлал/
  • NTV

    V/20
    16:35 - 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.47,48
  • MN25

    V/20
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 75-р анги
  • SBN

    V/20
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    V/20
    17:00 - 18:00
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • TV9

    V/20
    17:10 - 17:35
    "Филипиний эцэггүй хүүхдүүд-2" баримтат кино
  • NTV

    V/20
    17:10 - 18:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-12
  • AsianBox

    V/20
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 46-р анги
  • MNC

    V/20
    17:35 - 18:10
    Баримтат кино
  • MN25

    V/20
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • MovieBox

    V/20
    17:45 - 19:30
    "Шилжилт 2" МУСК
  • NTV

    V/20
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31
  • Монгол ТВ

    V/20
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 36-р анги
  • Central TV

    V/20
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • C1

    V/20
    18:00 - 19:30
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • Star TV

    V/20
    18:10 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 34-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • SBN

    V/20
    18:30 - 19:30
    Аалз ОАК-8
  • MNB Sport

    V/20
    18:30 - 19:10
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • Eco Channel

    V/20
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    V/20
    18:35 - 19:20
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /1/
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • Star TV

    V/20
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • Суваг 1

    V/20
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-3
  • Eco Channel

    V/20
    19:00 - 20:00
    "Канарын хатан хаан" баримтат кино
  • Central TV

    V/20
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • AsianBox

    V/20
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • TV5

    V/20
    19:30 - 20:55
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/20
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • Монгол ТВ

    V/20
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 40-р анги
  • ETV HD

    V/20
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 61-р анги
  • Central TV

    V/20
    19:30 - 20:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 6-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/20
    19:50 - 21:20
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • MNC

    V/20
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    V/20
    20:00 - 20:45
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 4-р анги
  • NTV

    V/20
    20:05 - 21:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • AsianBox

    V/20
    20:10 - 21:40
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • MN25

    V/20
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • TV7

    V/20
    20:20 - 22:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • UBS-1

    V/20
    20:30 - 21:35
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /3/
  • MovieBox

    V/20
    20:30 - 22:55
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • Central TV

    V/20
    21:00 - 22:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/20
    21:20 - 22:00
    “Хавар” олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 19-р анги
  • TV9

    V/20
    21:30 - 23:40
    Уран сайхны кино
  • TM

    V/20
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 9-р анги
  • SBN

    V/20
    21:30 - 22:30
    Даалгавар ОАК-4
  • C1

    V/20
    21:30 - 23:00
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • NTV

    V/20
    21:35 - 22:55
    "Гүүр" ОАК 4.1
  • AsianBox

    V/20
    21:40 - 23:25
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • TV8

    V/20
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/20
    22:00 - 23:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 6, 7-р анги
  • Star TV

    V/20
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 29-р анги
  • Суваг 1

    V/20
    22:00 - 23:05
    “Мичдийн зургаан гялаан” МУСК
  • Royal HD

    V/20
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 14-р анги
  • Монгол ТВ

    V/20
    22:00 - 23:30
    "Хамтдаа" МОАК 7,8-р анги
  • Eco Channel

    V/20
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 32-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.85-р анги
  • МҮОНТ

    V/20
    22:10 - 23:05
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1-р анги
  • ETV HD

    V/20
    22:10 - 23:50
    Монголын уран сайхны кино
  • TV5

    V/20
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 93-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MNC

    V/20
    22:20 - 23:50
    Миний эрдэнэ ОАК 37,38-р анги
  • SBN

    V/20
    22:30 - 23:30
    Аалз ОАК-8
  • Central TV

    V/20
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 9-р анги
  • Royal HD

    V/20
    22:55 - 00:00
    Кино миний амьдралд
  • NTV

    V/20
    22:55 - 23:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 2
  • MovieBox

    V/20
    22:55 - 01:05
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • Eco Channel

    V/20
    23:00 - 00:40
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • C1

    V/20
    23:00 - 23:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 89-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/20
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 68,69-р анги
  • TM

    V/20
    23:10 - 08:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • Central TV

    V/20
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 9-р анги
  • AsianBox

    V/20
    23:25 - 00:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • MN25

    V/20
    23:40 - 00:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 76-р анги
  • C1

    V/20
    23:50 - 01:20
    "Морь минь давхи" МУСК
  • NTV

    V/20
    23:55 - 00:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31
  • Монгол ТВ

    V/20
    00:00 - 00:50
    "Хувь тавилан" МеОАК 59-р анги
  • AsianBox

    V/20
    00:35 - 01:45
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • MovieBox

    V/20
    01:05 - 02:55
    "Сүпер од (Top Star)" УСК
  • AsianBox

    V/20
    01:45 - 07:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • MovieBox

    V/20
    02:55 - 04:25
    "Шилжилт 2" МУСК
  • MovieBox

    V/20
    04:25 - 05:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • MovieBox

    V/20
    05:10 - 07:15
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • MovieBox

    V/20
    07:15 - 09:05
    "8 Миль (8 Mile)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК