• NTV

    V/21
    00:40 - 01:45
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • NTV

    V/21
    02:35 - 04:00
    "Нэг ангийн хоёр" МУСК
  • TV9

    V/21
    05:25 - 07:00
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • ETV HD

    V/21
    06:45 - 07:45
    Баримтат кино
  • NTV

    V/21
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10,11
  • Eco Channel

    V/21
    07:00 - 07:32
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    V/21
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • NTV

    V/21
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • TV8

    V/21
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • NTV

    V/21
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.22-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • TV9

    V/21
    08:30 - 08:57
    "Орос ба Хятад: Зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    V/21
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • Star TV

    V/21
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • SBN

    V/21
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/21
    08:30 - 09:15
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 61-р анги /давталт/
  • TV5

    V/21
    08:40 - 09:40
    "Жумүн" 93-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    V/21
    08:55 - 09:40
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 31
  • TV8

    V/21
    09:00 - 10:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • МҮОНТ

    V/21
    09:00 - 09:55
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1-р анги
  • Central TV

    V/21
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • MovieBox

    V/21
    09:05 - 10:45
    "Шилжилт 2" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • TM

    V/21
    09:10 - 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 9-р анги
  • ETV HD

    V/21
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    V/21
    09:20 - 10:10
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 14-р анги
  • TV9

    V/21
    09:30 - 10:00
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • NTV

    V/21
    09:40 - 10:45
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    09:40 - 10:40
    “Их эзэнт гүрнүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • TV7

    V/21
    10:00 - 11:50
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • UBS-1

    V/21
    10:00 - 10:40
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /1/
  • TV9

    V/21
    10:00 - 11:00
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 39-р анги
  • Star TV

    V/21
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 34-р анги
  • Суваг 1

    V/21
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-3
  • Монгол ТВ

    V/21
    10:00 - 10:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 36-р анги
  • Central TV

    V/21
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • AsianBox

    V/21
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/21
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 6-р анги
  • SBN

    V/21
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    V/21
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 40-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/21
    10:30 - 11:10
    “Хавар” монголын уран сайхны кино 19-р анги
  • Central TV

    V/21
    10:30 - 12:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • MN25

    V/21
    10:30 - 11:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MNC

    V/21
    10:35 - 11:00
    Баримтат кино
  • NTV

    V/21
    10:45 - 11:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.10
  • MovieBox

    V/21
    10:45 - 12:25
    "Сахиусан тэнгэр (Angel-A)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/21
    11:10 - 12:45
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • C1

    V/21
    11:10 - 11:50
    "Нандин нас" МУСК 10-р анги
  • MN25

    V/21
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • TV5

    V/21
    11:25 - 12:45
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    V/21
    11:30 - 12:30
    Даалгавар ОАК-4
  • МҮОНТ

    V/21
    11:30 - 12:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Монхорынхон” теле зохиомж 9.10-р анги
  • UBS-1

    V/21
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 13,14/
  • Eco Channel

    V/21
    11:35 - 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/21
    11:45 - 12:40
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 3
  • Монгол ТВ

    V/21
    11:45 - 12:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 24,25-р анги
  • C1

    V/21
    11:50 - 12:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 67-р анги
  • UBS-1

    V/21
    12:00 - 13:00
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /3/
  • Eco Channel

    V/21
    12:00 - 12:30
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • C1

    V/21
    12:00 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • AsianBox

    V/21
    12:00 - 13:10
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    12:10 - 12:30
    Теле хичээл 11-р анги /Нийгэм судлал/
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.85-р анги
  • MN25

    V/21
    12:10 - 13:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • TV7

    V/21
    12:20 - 15:00
    "Сайн уу Амьдрал минь 2" МУСК
  • MovieBox

    V/21
    12:25 - 14:40
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • MNC

    V/21
    12:30 - 14:00
    Миний эрдэнэ ОАК 37,38-р анги
  • Central TV

    V/21
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 11-р анги
  • TV9

    V/21
    12:40 - 12:57
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны төгсгөлийн 52-р анги
  • NTV

    V/21
    12:40 - 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • UBS-1

    V/21
    13:00 - 14:45
    "Сайн аав" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    V/21
    13:10 - 14:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • TV8

    V/21
    13:20 - 13:40
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • Central TV

    V/21
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • MN25

    V/21
    13:25 - 14:30
    "Баримтат кино"
  • TV9

    V/21
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 18-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    13:40 - 14:30
    Теле хичээл 11-р анги / Иргэний ёс зүйн боловсрол, хими, англи хэл/
  • Star TV

    V/21
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 29-р анги
  • Central TV

    V/21
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • Монгол ТВ

    V/21
    14:15 - 14:40
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • NTV

    V/21
    14:25 - 15:00
    Торгоны зам "Казкастан" баримтат кино 2
  • MNB Гэр Бүл

    V/21
    14:30 - 16:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • Central TV

    V/21
    14:30 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13,14-р анги
  • MovieBox

    V/21
    14:40 - 15:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.38-р анги)
  • AsianBox

    V/21
    14:45 - 17:10
    "Хичээлийн дараа уулзъя" ОАК 4-6-р анги
  • МҮОНТ

    V/21
    14:50 - 15:00
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    V/21
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 5-р анги
  • Eco Channel

    V/21
    15:00 - 16:00
    "Канарын хатан хаан" баримтат кино
  • MovieBox

    V/21
    15:30 - 17:30
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • MNC

    V/21
    15:30 - 17:00
    Хуримын сюрприз МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    15:30 - 16:00
    Теле хичээл 12-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол, нийгэм судлал/
  • Суваг 1

    V/21
    15:50 - 16:55
    “Мичдийн зургаан гялаан” МУСК
  • TV9

    V/21
    16:00 - 17:00
    "Шилдэг илтгэгч" шоу нэвтрүүлэг, 3-р анги
  • Central TV

    V/21
    16:00 - 17:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • MN25

    V/21
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    16:10 - 17:45
    "Ээж" ОАК 68,69-р анги
  • NTV

    V/21
    16:35 - 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.49,50
  • MN25

    V/21
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 76-р анги
  • TV9

    V/21
    17:10 - 18:00
    "Роботууд ба бидний ирээдүй" баримтат кино
  • NTV

    V/21
    17:10 - 17:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.13,14
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    17:10 - 18:00
    “Хакер” баримтат кино
  • AsianBox

    V/21
    17:10 - 17:30
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • MovieBox

    V/21
    17:30 - 19:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • AsianBox

    V/21
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 47-р анги
  • MNC

    V/21
    17:35 - 18:00
    Баримтат кино
  • MN25

    V/21
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • SPS National

    V/21
    18:00 - 19:00
    "Man in the middle №1" Баримтат кино
  • NTV

    V/21
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 32
  • Монгол ТВ

    V/21
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 37-р анги
  • C1

    V/21
    18:00 - 19:15
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • Star TV

    V/21
    18:10 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 35-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/21
    18:20 - 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, Төрийн шагналт, кино найруулагч Б.Сумхүү 2007 он.
  • SBN

    V/21
    18:30 - 19:30
    Аалз ОАК-9
  • Eco Channel

    V/21
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    V/21
    18:35 - 19:30
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /2/
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.26-р анги
  • Star TV

    V/21
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 39,40-р анги
  • SPS Fight

    V/21
    19:00 - 19:30
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • Суваг 1

    V/21
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-4
  • Eco Channel

    V/21
    19:00 - 20:00
    "Ирээдүйн хот-Үхэшгүй мөнх" баримтат кино
  • Central TV

    V/21
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.6,7-р анги
  • AsianBox

    V/21
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • TV5

    V/21
    19:30 - 20:55
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/21
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • Монгол ТВ

    V/21
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 41-р анги
  • ETV HD

    V/21
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 62-р анги
  • Central TV

    V/21
    19:30 - 20:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 7-р анги
  • TV7

    V/21
    20:00 - 21:50
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • Eco Channel

    V/21
    20:00 - 20:45
    "Баатрууд эргэн ирсэн нь" ОАК 5-р анги
  • NTV

    V/21
    20:05 - 21:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 3
  • AsianBox

    V/21
    20:10 - 21:40
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 11-р анги
  • MN25

    V/21
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 27-р анги
  • UBS-1

    V/21
    20:30 - 21:35
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /4/
  • MovieBox

    V/21
    20:30 - 23:10
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/21
    20:30 - 22:00
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • Central TV

    V/21
    21:00 - 22:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    21:00 - 21:20
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • TV9

    V/21
    21:30 - 23:40
    Уран сайхны кино
  • TM

    V/21
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 10-р анги
  • SBN

    V/21
    21:30 - 22:30
    Даалгавар ОАК-5
  • MNC

    V/21
    21:30 - 23:00
    Миний эрдэнэ ОАК 39,40-р анги
  • C1

    V/21
    21:30 - 23:00
    "Манан" СОАК 14-р анги
  • NTV

    V/21
    21:35 - 22:55
    "Гүүр" ОАК 4.2
  • AsianBox

    V/21
    21:40 - 23:25
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • TV8

    V/21
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 15-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/21
    22:00 - 23:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 8, 9-р анги
  • Star TV

    V/21
    22:00 - 23:00
    Гэрч ОАК 30-р анги
  • Royal HD

    V/21
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 15-р анги
  • Eco Channel

    V/21
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 33-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.86-р анги
  • МҮОНТ

    V/21
    22:10 - 23:05
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 2-р анги
  • MN25

    V/21
    22:10 - 23:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 77-р анги
  • TV5

    V/21
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 94-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    V/21
    22:30 - 23:30
    Аалз ОАК-9
  • ETV HD

    V/21
    22:30 - 23:45
    Уран сайхны кино
  • Royal HD

    V/21
    22:55 - 00:00
    Кино миний амьдралд
  • NTV

    V/21
    22:55 - 23:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 3
  • Eco Channel

    V/21
    23:00 - 00:46
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • C1

    V/21
    23:00 - 23:50
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 90-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/21
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 70,71-р анги
  • MovieBox

    V/21
    23:10 - 01:20
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • Central TV

    V/21
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 10-р анги
  • AsianBox

    V/21
    23:25 - 00:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • C1

    V/21
    23:50 - 01:30
    "Код" МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/21
    00:00 - 01:35
    Адал явдал Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    V/21
    00:05 - 00:50
    "Хувь тавилан" МеОАК 60-р анги
  • TM

    V/21
    00:10 - 08:00
    "Элбэг дээл" МУСК
  • AsianBox

    V/21
    00:35 - 01:45
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 11-р анги
  • MovieBox

    V/21
    01:20 - 03:05
    "Цаг хугацаагаар аялагчийн эхнэр (The Time Traveler's Wife)" УСК
  • AsianBox

    V/21
    01:45 - 07:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • MovieBox

    V/21
    03:05 - 03:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • MovieBox

    V/21
    03:50 - 04:15
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • MovieBox

    V/21
    04:15 - 06:35
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • MovieBox

    V/21
    06:35 - 08:30
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК