• NTV

    V/22
    01:15 - 02:45
    "Админ Z" МУСК
  • NTV

    V/22
    02:45 - 04:00
    "Том 6-н толгой" МУСК
  • TV9

    V/22
    05:55 - 07:25
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • ETV HD

    V/22
    06:45 - 07:50
    Баримтат кино
  • NTV

    V/22
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.12,13
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • AsianBox

    V/22
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 47-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • NTV

    V/22
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46
  • TV5

    V/22
    07:30 - 08:50
    "Жумүн" 94-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    V/22
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • ETV HD

    V/22
    07:50 - 09:45
    Уран сайхны кино /давталт/
  • UBS-1

    V/22
    07:55 - 08:30
    Мазаалай - Баримтат кино
  • Star TV

    V/22
    08:00 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31-34-р анги
  • Eco Channel

    V/22
    08:00 - 10:00
    "Учиртай 3 толгой" МУСК
  • C1

    V/22
    08:00 - 09:00
    "Оргил өөд" Баримтат кино
  • TV8

    V/22
    08:05 - 09:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 12-14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    08:10 - 10:00
    “Миний бяцхан одой морь” 1.22-26-р анги
  • AsianBox

    V/22
    08:15 - 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 8-10-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/22
    08:30 - 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 13-р анги
  • SBN

    V/22
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    V/22
    08:30 - 10:40
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • TM

    V/22
    08:50 - 10:10
    "Чудо" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    V/22
    08:55 - 09:30
    "Тавилан баримтат" кино
  • МҮОНТ

    V/22
    09:00 - 10:45
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 6.7-р анги
  • Central TV

    V/22
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5,6-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/22
    09:15 - 10:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • NTV

    V/22
    09:30 - 10:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • Royal HD

    V/22
    09:55 - 10:50
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 15-р анги
  • TV7

    V/22
    10:00 - 11:50
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • UBS-1

    V/22
    10:00 - 10:40
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /2/
  • Star TV

    V/22
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 31-р анги
  • Суваг 1

    V/22
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-4
  • Central TV

    V/22
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • AsianBox

    V/22
    10:00 - 13:30
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-9-р анги
  • TM

    V/22
    10:10 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 10-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/22
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    V/22
    10:10 - 11:00
    “Хакер” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 7-р анги
  • MN25

    V/22
    10:10 - 11:00
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • MNC

    V/22
    10:30 - 12:00
    Амилсан хайр МУСК
  • Central TV

    V/22
    10:30 - 12:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • MovieBox

    V/22
    10:40 - 13:00
    "Өршөөлгүй (Unforgiven)" УСК
  • NTV

    V/22
    11:05 - 11:45
    "Улаан тарианы отряадь" баримтат кино
  • C1

    V/22
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • C1

    V/22
    11:20 - 12:30
    "Манан" СОАК 10-р анги
  • МҮОНТ

    V/22
    11:30 - 12:20
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/22
    11:30 - 12:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” УГЗ, Төрийн шагналт, кино найруулагч Б.Сумхүү 2007 он.
  • UBS-1

    V/22
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 15,16/
  • NTV

    V/22
    11:45 - 12:40
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 4
  • UBS-1

    V/22
    12:00 - 12:55
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /4/
  • Монгол ТВ

    V/22
    12:00 - 14:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 15,16-р агни
  • MNB Гэр Бүл

    V/22
    12:05 - 13:35
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    12:10 - 12:30
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • MN25

    V/22
    12:10 - 15:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 23,24,25-р анги
  • MNC

    V/22
    12:30 - 13:30
    Баримтат кино
  • Central TV

    V/22
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 12-р анги
  • C1

    V/22
    12:30 - 13:50
    "Манан" СОАК 11-р анги
  • NTV

    V/22
    12:40 - 12:55
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.12
  • TV8

    V/22
    13:00 - 15:30
    "Гадны хүн" ОАУСК 11-12-р анги /давталт/
  • Star TV

    V/22
    13:00 - 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 32-р анги
  • MovieBox

    V/22
    13:00 - 14:45
    "Хайр дүүрэн Парисаас (From Paris With Love)" УСК
  • Eco Channel

    V/22
    13:00 - 13:26
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    13:00 - 14:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.86-р анги
  • Eco Channel

    V/22
    13:26 - 14:36
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • TV9

    V/22
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, 19-р анги
  • SBN

    V/22
    13:30 - 14:30
    Аалз ОАК-6
  • MNC

    V/22
    13:30 - 15:00
    Миний эрдэнэ ОАК 39,40-р анги
  • AsianBox

    V/22
    13:30 - 15:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн 12-р анги
  • C1

    V/22
    13:50 - 15:10
    "Манан" СОАК 12-р анги
  • Star TV

    V/22
    14:00 - 15:30
    Single ladies МУСК 1-р анги
  • NTV

    V/22
    14:00 - 14:30
    "Сэрэлт" баримтат кино
  • Central TV

    V/22
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    14:10 - 16:00
    "Ээж" ОАК 70,71-р анги
  • TV9

    V/22
    14:30 - 16:00
    “Асрагч аав” МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/22
    14:30 - 16:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 3, 4-р анги
  • SBN

    V/22
    14:30 - 15:30
    Аалз ОАК-7
  • Central TV

    V/22
    14:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 7,8,9-р анги
  • MovieBox

    V/22
    14:45 - 16:40
    "Надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал (This is Where I Leave you)" УСК
  • TV7

    V/22
    14:50 - 17:30
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • МҮОНТ

    V/22
    15:00 - 16:10
    “Кихот ноён” уран сайхны кино 1-р анги
  • AsianBox

    V/22
    15:00 - 17:30
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 1-3-р анги
  • C1

    V/22
    15:10 - 15:30
    Кино миний амьдрал
  • MNB Гэр Бүл

    V/22
    15:25 - 17:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • SBN

    V/22
    15:30 - 16:30
    Аалз ОАК-8
  • NTV

    V/22
    15:45 - 16:50
    "Зүүн азийн амьдралыг судлах нь" баримтат кино 5
  • Central TV

    V/22
    16:00 - 17:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • SBN

    V/22
    16:30 - 17:30
    Аалз ОАК-9
  • Mонголын Мэдээ

    V/22
    16:30 - 17:20
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • MNC

    V/22
    16:35 - 18:10
    Дархлаа МУСК
  • MovieBox

    V/22
    16:40 - 18:55
    "Эрч хүчтэй залуу нас (Hot Young Bloods)" УСК
  • MN25

    V/22
    16:40 - 17:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 77-р анги
  • TV8

    V/22
    17:00 - 18:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • Монгол ТВ

    V/22
    17:30 - 18:35
    "Сараана" МУСК
  • Central TV

    V/22
    17:30 - 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 6,7-р анги
  • AsianBox

    V/22
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 48-р анги
  • Star TV

    V/22
    18:00 - 18:55
    "Гэрч" ОАК 26-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • UBS-1

    V/22
    18:35 - 19:20
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /3/
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • MovieBox

    V/22
    18:55 - 21:30
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • Суваг 1

    V/22
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-5
  • Central TV

    V/22
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.8,9-р анги
  • AsianBox

    V/22
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 8-р анги
  • TV7

    V/22
    20:00 - 21:50
    "Single lady-1" МУСК
  • AsianBox

    V/22
    20:10 - 21:40
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 12-р анги
  • MN25

    V/22
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 28-р анги
  • SPS Classic

    V/22
    20:20 - 21:00
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    V/22
    20:30 - 22:00
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • Монгол ТВ

    V/22
    21:00 - 23:00
    "Аймшигт үнэн" УСК
  • Eco Channel

    V/22
    21:00 - 22:00
    "Мянга гаруй жилийн өв соёл" баримтат кино
  • Central TV

    V/22
    21:00 - 22:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • TM

    V/22
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 11-р анги
  • SBN

    V/22
    21:30 - 23:20
    Эрэмдэг МУСК
  • MovieBox

    V/22
    21:30 - 00:10
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • MNC

    V/22
    21:30 - 22:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • AsianBox

    V/22
    21:40 - 23:25
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 5, 6-р анги
  • TV9

    V/22
    21:55 - 23:20
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 1-р анги
  • Суваг 1

    V/22
    22:00 - 23:42
    “Ичээнд нь” МУСК
  • MNC

    V/22
    22:00 - 23:30
    Тэмцэл МУСК
  • Eco Channel

    V/22
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 34-р анги
  • C1

    V/22
    22:00 - 00:00
    "Чимээгүй застав" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    22:00 - 23:40
    "Флоренц ба Уффици галерей" баримтат кино
  • NTV

    V/22
    22:05 - 23:25
    "Гүүр"ОАК 4.3
  • МҮОНТ

    V/22
    22:10 - 00:10
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • TV8

    V/22
    22:30 - 00:10
    "Өндөр ээж" МУСК
  • TM

    V/22
    22:30 - 08:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө"МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/22
    23:00 - 01:30
    Сайн уу? бүсгүй Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    V/22
    23:00 - 00:45
    "Миний нууц" МУСК
  • Eco Channel

    V/22
    23:00 - 00:53
    "Үл таних эмэгтэй " МУСК
  • SBN

    V/22
    23:20 - 00:50
    Эцсийн хүсэл МУСК
  • NTV

    V/22
    23:25 - 00:25
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 4
  • AsianBox

    V/22
    23:25 - 00:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • Royal HD

    V/22
    23:35 - 01:00
    "Шидэт үгсийн гайхамшиг" уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    V/22
    23:40 - 01:30
    "Ээж" ОАК 72,73-р анги
  • MN25

    V/22
    23:40 - 00:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 78-р анги
  • TV5

    V/22
    00:00 - 01:15
    "Жумүн" 95-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    V/22
    00:10 - 02:05
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • AsianBox

    V/22
    00:35 - 01:45
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    V/22
    01:45 - 07:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 5, 6-р анги
  • MovieBox

    V/22
    02:05 - 04:00
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • MovieBox

    V/22
    04:00 - 06:05
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • MovieBox

    V/22
    06:05 - 08:25
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК