• NTV

    V/23
    00:25 - 02:35
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • NTV

    V/23
    02:35 - 04:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" УСК
  • TV9

    V/23
    05:55 - 07:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • NTV

    V/23
    06:00 - 06:50
    Торгоны зам "Экстрем Хятад" баримтат кино 2
  • Монгол ТВ

    V/23
    06:00 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/23
    06:05 - 07:10
    Баримтат кино
  • NTV

    V/23
    06:50 - 07:20
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.14,15
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • AsianBox

    V/23
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 48-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22,23-р анги
  • NTV

    V/23
    07:20 - 07:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.47
  • TV5

    V/23
    07:30 - 08:25
    "Жумүн" 95-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    V/23
    07:35 - 08:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • Star TV

    V/23
    08:00 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35-38-р анги
  • Eco Channel

    V/23
    08:00 - 09:36
    "Мартагдсан дууль" МУСК
  • C1

    V/23
    08:00 - 09:00
    "Фифагийн гэр бүл" Баримтат кино
  • TV8

    V/23
    08:05 - 09:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    08:10 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.2-9-р анги
  • AsianBox

    V/23
    08:15 - 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 11-14-р анги
  • Сүлд ТВ

    V/23
    08:30 - 10:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 5, 6, 7-р анги
  • SBN

    V/23
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    V/23
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    V/23
    08:35 - 09:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.39-р анги)
  • NTV

    V/23
    08:55 - 11:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2,3
  • Star TV

    V/23
    09:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 33,34-р анги
  • МҮОНТ

    V/23
    09:00 - 10:45
    “Шиншигч” Уран сайхны кино 4-р бүлэг 1.2-р анги
  • Central TV

    V/23
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 10,11-р анги
  • MovieBox

    V/23
    09:30 - 11:40
    "Өвлийн гайхамшиг (Winter's Tale)" УСК
  • MNC

    V/23
    09:30 - 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • Eco Channel

    V/23
    09:36 - 10:20
    "Ирээдүйн хот-Сингапур "баримтат кино
  • TV7

    V/23
    10:00 - 11:50
    "Single lady-1" МУСК
  • UBS-1

    V/23
    10:00 - 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 17,18/
  • Суваг 1

    V/23
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-5
  • Mонголын Мэдээ

    V/23
    10:00 - 10:40
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • Central TV

    V/23
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • AsianBox

    V/23
    10:00 - 13:30
    "Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 10-12-р анги
  • TM

    V/23
    10:10 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 11-р анги
  • Royal HD

    V/23
    10:10 - 11:35
    "Шидэт үгсийн гайхамшиг" уран сайхны кино
  • MNC

    V/23
    10:10 - 11:55
    Тэмцэл МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    V/23
    10:10 - 10:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 8-р анги
  • Central TV

    V/23
    10:30 - 12:00
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • SPS National

    V/23
    11:00 - 12:00
    "Man in the middle №2" Баримтат кино
  • Eco Channel

    V/23
    11:00 - 11:40
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • NTV

    V/23
    11:05 - 11:45
    "Луугийн домог говийн охины хүсэл" баримтат кино
  • C1

    V/23
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • C1

    V/23
    11:20 - 12:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 63,64,65,66,67-р анги
  • MN25

    V/23
    11:20 - 14:20
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 26,27,28-р анги
  • UBS-1

    V/23
    11:35 - 12:20
    "Анхны хайраа чамд өгнө" олон ангит кино /3/
  • MovieBox

    V/23
    11:40 - 13:45
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • Eco Channel

    V/23
    11:40 - 13:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • NTV

    V/23
    11:45 - 12:40
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5
  • SPS National

    V/23
    12:00 - 13:00
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    V/23
    12:00 - 14:35
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг ертөнц" СОАК 1,2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/23
    12:00 - 13:30
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • TV5

    V/23
    12:10 - 13:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг"10 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Central TV

    V/23
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 2-р бүлэг 13-р анги
  • C1

    V/23
    12:30 - 13:50
    "Манан" СОАК 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    12:55 - 14:40
    "Ээж" ОАК 72,73-р анги
  • TV8

    V/23
    13:00 - 15:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 14-15-р анги /давталт/
  • Star TV

    V/23
    13:00 - 13:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 35-р анги
  • Eco Channel

    V/23
    13:00 - 13:31
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК 2-р анги
  • TV7

    V/23
    13:20 - 15:00
    "Single lady-2" МУСК
  • TV9

    V/23
    13:30 - 14:30
    "Хаан багны нууц" ОАУСК, төгсгөлийн 20-р анги
  • AsianBox

    V/23
    13:30 - 15:00
    "Пэнтхаус" ОАК 2 бүлгийн төгсгөлийн 13-р анги
  • Eco Channel

    V/23
    13:31 - 15:20
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • MovieBox

    V/23
    13:45 - 16:05
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • C1

    V/23
    13:50 - 15:10
    "Манан" СОАК 14-р анги
  • SBN

    V/23
    14:00 - 14:50
    Даалгавар ОАК-1
  • Central TV

    V/23
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • MNC

    V/23
    14:10 - 15:55
    Аюултай харилцаа МУСК
  • TV9

    V/23
    14:30 - 16:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • Сүлд ТВ

    V/23
    14:30 - 16:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 8, 9-р анги
  • Central TV

    V/23
    14:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 12,13,14-р анги
  • SBN

    V/23
    14:50 - 15:40
    Даалгавар ОАК-2
  • МҮОНТ

    V/23
    15:00 - 16:10
    “Кихот ноён” уран сайхны кино 2-р анги
  • AsianBox

    V/23
    15:00 - 17:30
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 4-6-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    V/23
    15:10 - 16:25
    “Зутантай банш” олон ангит хүүхдийн уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • C1

    V/23
    15:10 - 15:30
    Кино миний амьдрал
  • SBN

    V/23
    15:40 - 16:30
    Даалгавар ОАК-3
  • Суваг 1

    V/23
    15:45 - 17:30
    “Ичээнд нь” МУСК
  • TV9

    V/23
    16:00 - 17:45
    "Явуулын хүн" МУСК
  • MNC

    V/23
    16:00 - 16:30
    Баримтат кино
  • Central TV

    V/23
    16:00 - 17:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • MovieBox

    V/23
    16:05 - 18:45
    "Кингсмэн: Алтан тойрог (Kingsman: The Golden Circle)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    16:10 - 17:55
    "Чернобыль" 2.7,8-р анги
  • SBN

    V/23
    16:30 - 17:20
    Даалгавар ОАК-4
  • MNC

    V/23
    16:30 - 18:10
    Галзуу зугаалга МУСК
  • MN25

    V/23
    16:30 - 17:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 78-р анги
  • C1

    V/23
    17:00 - 19:00
    "Сайн аав" МУСК
  • SBN

    V/23
    17:20 - 18:10
    Даалгавар ОАК-5
  • NTV

    V/23
    17:20 - 17:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.15
  • MN25

    V/23
    17:20 - 18:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • Central TV

    V/23
    17:30 - 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8,9-р анги
  • AsianBox

    V/23
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 49-р анги
  • Star TV

    V/23
    17:40 - 18:10
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 39,40-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    V/23
    17:40 - 18:30
    “Нууц” баримтат кино 1-р хэсэг
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    17:55 - 18:15
    "Гэнэтийн зочид" ОАК бүтсэн түүх
  • SPS National

    V/23
    18:00 - 19:00
    "Man in the middle №4" Баримтат кино
  • Star TV

    V/23
    18:10 - 19:00
    "Гэрч" ОАК 27-р анги
  • SBN

    V/23
    18:10 - 20:00
    Ханхүү нь аль вэ МУСК
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    18:15 - 18:40
    "Миний бяцхан одой морь" киноны ид шид
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    18:40 - 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • MovieBox

    V/23
    18:45 - 21:30
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • Суваг 1

    V/23
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-6
  • Central TV

    V/23
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 1-р анги
  • AsianBox

    V/23
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    19:15 - 19:30
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • C1

    V/23
    19:30 - 20:30
    "Баатар уу эсвэл гэмт хэрэгтэн үү" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    19:30 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 9-р анги
  • TV7

    V/23
    20:10 - 22:00
    "Single lady-3" МУСК
  • Star TV

    V/23
    20:10 - 09:50
    Single Ladies МУСК 2-р анги
  • AsianBox

    V/23
    20:10 - 20:30
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • MN25

    V/23
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 2 бүлэг 29-р анги
  • TV9

    V/23
    20:30 - 21:00
    "Роботууд ба бидний ирээдүй" баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    V/23
    20:30 - 22:00
    “Алдар жерри хоёр” уран сайхны кино 7,8,9-р анги
  • AsianBox

    V/23
    20:30 - 21:50
    "Пэнтхаус 2" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • SBN

    V/23
    21:00 - 22:40
    Зангараг МУСК
  • Eco Channel

    V/23
    21:00 - 22:00
    " Ирээдүйн хот супер тэнгэр баганадсан хот " баримтат кино
  • Central TV

    V/23
    21:00 - 22:30
    "Пентхаус" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • TM

    V/23
    21:30 - 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 12-р анги
  • MovieBox

    V/23
    21:30 - 23:25
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • MNC

    V/23
    21:30 - 22:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • NTV

    V/23
    21:35 - 22:55
    "Гүүр"ОАК 4.4
  • TV9

    V/23
    21:40 - 23:05
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 2-р анги
  • UBS-1

    V/23
    21:45 - 22:50
    "Бургас нахиалах өдөр" олон ангит кино /5/
  • Монгол ТВ

    V/23
    21:50 - 23:40
    "Илд цэцэг" МУСК
  • AsianBox

    V/23
    21:50 - 23:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 7, 8-р анги
  • TV8

    V/23
    22:00 - 23:30
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • Суваг 1

    V/23
    22:00 - 23:40
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • MNC

    V/23
    22:00 - 23:20
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • Eco Channel

    V/23
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 35-р анги
  • C1

    V/23
    22:00 - 00:00
    "Кабан арлын эрдэнэс" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    22:00 - 23:35
    "Леонардо да винчи Миланы суутан" баримтат кино
  • ETV HD

    V/23
    22:10 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • TV5

    V/23
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 96-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Royal HD

    V/23
    22:20 - 00:35
    "Бээжинд нахиалсан хайр" уран сайхны кино
  • TM

    V/23
    22:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • Central TV

    V/23
    22:30 - 00:15
    "Давхар цохилт" МУСК
  • MN25

    V/23
    22:30 - 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 79-р анги
  • SBN

    V/23
    22:40 - 00:30
    Намайг аваад үлдээч МУСК
  • NTV

    V/23
    22:55 - 23:55
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5
  • Сүлд ТВ

    V/23
    23:00 - 01:10
    Халуун сэтгэл Уран сайхны кино
  • SPS World

    V/23
    23:00 - 23:50
    "Reggie Miller" баримтат кино
  • Eco Channel

    V/23
    23:00 - 00:35
    "Ноход" МУСК
  • AsianBox

    V/23
    23:20 - 00:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • MovieBox

    V/23
    23:25 - 01:25
    "Өмгөөлөгчийн линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    V/23
    23:35 - 01:25
    "Ээж" ОАК 74,75-р анги
  • Монгол ТВ

    V/23
    23:40 - 01:50
    "Зоригт эрс" УСК
  • AsianBox

    V/23
    00:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 7, 8-р анги
  • Star TV

    V/23
    09:50 - 00:20
    "Гэрч" ОАК 28-30-р анги

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар