• NTV

    VI/06
    01:35 - 04:00
    "Орд" УСК
  • TV9

    VI/06
    05:55 - 07:25
    "Миний хайр" МУСК
  • NTV

    VI/06
    06:00 - 06:50
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 7
  • Монгол ТВ

    VI/06
    06:00 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/06
    06:05 - 07:10
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/06
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • UBS-1

    VI/06
    07:05 - 08:30
    "Хүний хүн" Монголын уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • AsianBox

    VI/06
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 62-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • TV5

    VI/06
    07:35 - 09:25
    "Харанхуй хад"уран сайхны кино
  • Star TV

    VI/06
    08:00 - 08:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 08-09-р анги
  • Eco Channel

    VI/06
    08:00 - 09:36
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • C1

    VI/06
    08:00 - 09:00
    "Төгс урсгалын эрэлд" Баримтат кино
  • TV8

    VI/06
    08:05 - 09:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    08:10 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.1-8-р анги
  • NTV

    VI/06
    08:15 - 11:45
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 10-12
  • AsianBox

    VI/06
    08:15 - 10:30
    "Хүнд цохилт" ОАК 38-42-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    08:20 - 10:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.48,49-р анги)
  • Сүлд ТВ

    VI/06
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/06
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    VI/06
    09:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 43,44-р анги
  • NTN

    VI/06
    09:00 - 09:50
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • МҮОНТ

    VI/06
    09:00 - 10:40
    “Хөршүүд” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • Central TV

    VI/06
    09:00 - 10:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 5,6,7,8-р анги
  • Eco Channel

    VI/06
    09:36 - 10:20
    "Ислам" баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/06
    09:50 - 10:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Тэд бидний тухай “Джулия Робертс Монголд” баримтат кино
  • Суваг 1

    VI/06
    10:00 - 10:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-19
  • MovieBox

    VI/06
    10:00 - 12:10
    "Рэд (Red)" УСК
  • Central TV

    VI/06
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • TM

    VI/06
    10:10 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 25-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/06
    10:10 - 10:30
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 22-р анги
  • Royal HD

    VI/06
    10:15 - 12:00
    "7-р тусгай тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/06
    10:30 - 13:50
    "Танхай номлогч" ОАК 6-8-р анги
  • NTN

    VI/06
    11:00 - 14:45
    “Бээжингийн хайрын түүх” ХОАУСК 21, 22, 23, 24, 25-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/06
    11:00 - 11:50
    “Хайр эргэсэн хавар” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 25-р анги
  • Eco Channel

    VI/06
    11:00 - 13:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/06
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • MN25

    VI/06
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • Star TV

    VI/06
    11:30 - 12:20
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 45-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    11:35 - 12:50
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 3-р анги
  • NTV

    VI/06
    11:45 - 12:40
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.1
  • Монгол ТВ

    VI/06
    12:00 - 14:30
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 9,10-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    12:10 - 14:20
    "Рэд 2 (Red 2)" УСК
  • MN25

    VI/06
    12:10 - 15:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 8,9,10-р анги
  • Star TV

    VI/06
    12:20 - 14:30
    Girl's ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • Central TV

    VI/06
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 7-р анги
  • C1

    VI/06
    12:30 - 13:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 7-р анги
  • TV8

    VI/06
    13:00 - 15:10
    "Гадны хүн" ОАУСК 24-25-р анги /давталт/
  • TV9

    VI/06
    13:00 - 14:30
    "Улаан дарцаг" МУСК
  • Eco Channel

    VI/06
    13:00 - 13:30
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК
  • Central TV

    VI/06
    13:00 - 14:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 11-р анги
  • МҮОНТ

    VI/06
    13:10 - 13:50
    “Хөгжилтэй нас ”Монголын хүүхдийн ордны дугуйлангийн сурагчдын концерт
  • Mонголын Мэдээ

    VI/06
    13:10 - 13:45
    “Цунами үхлийн давалгаа” баримтат кино.
  • UBS-1

    VI/06
    13:20 - 14:10
    "Мөнгө" олон ангит кино /2/
  • MNB Гэр Бүл

    VI/06
    13:30 - 13:45
    “Чин сэтгэл” “Сэтгэлийн дуудлага” Эко соёл сангийн тэргүүн Т.Саруул
  • Eco Channel

    VI/06
    13:30 - 14:20
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/06
    13:50 - 15:10
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • Central TV

    VI/06
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • AsianBox

    VI/06
    14:00 - 17:15
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 31-34-р анги
  • UBS-1

    VI/06
    14:10 - 14:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 17,18/
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    14:15 - 15:10
    "Анхны хайр" ОАК 8-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    14:20 - 16:30
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • TV9

    VI/06
    14:30 - 16:00
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • SBN

    VI/06
    14:30 - 15:30
    Лагины алт ОАК-8
  • Central TV

    VI/06
    14:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 2,3,4-р анги
  • МҮОНТ

    VI/06
    14:40 - 16:10
    “Төөрсөн жаал” Уран сайхны кино
  • UBS-1

    VI/06
    14:45 - 16:15
    "Хайр" Монголын уран сайхны кино
  • NTN

    VI/06
    15:00 - 15:50
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • MNB Гэр Бүл

    VI/06
    15:00 - 17:15
    “Нисдэг чистмер” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • C1

    VI/06
    15:10 - 15:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • ETV HD

    VI/06
    15:20 - 16:50
    Уран сайхны кино
  • Star TV

    VI/06
    15:30 - 17:10
    Орхидос МУСК 2-р анги
  • SBN

    VI/06
    15:30 - 16:20
    Лагины алт ОАК-9
  • Суваг 1

    VI/06
    15:50 - 17:40
    МУСК
  • NTN

    VI/06
    16:00 - 17:30
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • MN25

    VI/06
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MovieBox

    VI/06
    16:30 - 19:10
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • MN25

    VI/06
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 92-р анги
  • Central TV

    VI/06
    17:00 - 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 8,9,10-р анги
  • C1

    VI/06
    17:00 - 18:00
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • AsianBox

    VI/06
    17:15 - 17:35
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • SBN

    VI/06
    17:30 - 18:30
    Лагины алт ОАК-10
  • AsianBox

    VI/06
    17:35 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 63-р анги
  • MN25

    VI/06
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • TV5

    VI/06
    18:30 - 20:10
    "Богд хаан" уран сайхны кино
  • UBS-1

    VI/06
    18:30 - 19:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /9/
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • Суваг 1

    VI/06
    19:00 - 19:45
    “Надтай үлдээч” ОАК-20
  • NTN

    VI/06
    19:00 - 19:50
    "Шейрвүүд" хүүхэлдэйн кино 4, 5-р анги /5+/
  • Central TV

    VI/06
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 3-р бүлэг 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    19:00 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • AsianBox

    VI/06
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    19:10 - 21:30
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • Mонголын Мэдээ

    VI/06
    19:15 - 19:40
    “Тахь” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • Royal HD

    VI/06
    19:30 - 20:05
    Их засаг ОУСИ-ийн 25 жилийн ойн баримтат кино
  • NTN

    VI/06
    20:00 - 23:00
    Мэс заслын тасгийнхан” ХОАУСК 34, 35, 36, 37, 38 -р анги"
  • MN25

    VI/06
    20:10 - 21:15
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 11-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/06
    20:20 - 22:00
    “Хүргэн хүү” монголын уран сайхны кино
  • UBS-1

    VI/06
    20:40 - 21:45
    "Мөнгө" олон ангит кино /3/
  • Eco Channel

    VI/06
    21:00 - 22:00
    "Амазон " баримтат кино
  • Central TV

    VI/06
    21:00 - 21:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 12-р анги
  • Star TV

    VI/06
    21:30 - 00:00
    "Гэрч" ОАК 38-40-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    21:30 - 23:25
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • TV9

    VI/06
    21:40 - 23:05
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 16-р анги
  • МҮОНТ

    VI/06
    21:40 - 23:15
    “Хөршүүд” уран сайхны кино 11,12-р анги
  • Суваг 1

    VI/06
    22:00 - 23:40
    МУСК
  • Royal HD

    VI/06
    22:00 - 00:10
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • Eco Channel

    VI/06
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • C1

    VI/06
    22:00 - 23:40
    "Анхаар:Тоглуулж болохгүй" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    22:00 - 23:20
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 4-р анги
  • AsianBox

    VI/06
    22:00 - 23:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • SBN

    VI/06
    22:10 - 00:00
    100 жилийн эморол МУСК
  • ETV HD

    VI/06
    22:15 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • TM

    VI/06
    22:30 - 23:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 26-р анги
  • NTV

    VI/06
    22:40 - 00:30
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • UBS-1

    VI/06
    22:55 - 00:20
    "Тусгай ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/06
    23:00 - 00:40
    Итгэмээргүй адал явдал Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    VI/06
    23:00 - 01:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • Eco Channel

    VI/06
    23:00 - 00:35
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • NTN

    VI/06
    23:05 - 02:50
    “Бээжингийн хайрын түүх” ХОАУСК 21, 22, 23, 24,25-р анги
  • TM

    VI/06
    23:20
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/06
    23:20 - 00:15
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • MN25

    VI/06
    23:20 - 00:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 93-р анги
  • MovieBox

    VI/06
    23:25 - 01:20
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • TV8

    VI/06
    23:30 - 01:10
    "Миний хайр" МУСК
  • AsianBox

    VI/06
    23:45 - 00:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • NTV

    VI/06
    00:30 - 01:30
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.1
  • AsianBox

    VI/06
    00:35
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2510:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (хэсгийн барилдаан)