• NTV

    VI/07
    01:30 - 02:45
    "Далд уянга" МУСК
  • NTV

    VI/07
    02:45 - 04:00
    "Хонх" МУСК
  • TV8

    VI/07
    05:20 - 07:00
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • NTV

    VI/07
    06:00 - 06:50
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 8
  • ETV HD

    VI/07
    06:35 - 08:00
    Уран сайхны кино /давталт/
  • NTV

    VI/07
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • Eco Channel

    VI/07
    07:00 - 07:32
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/07
    07:05 - 07:35
    "Хобби" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/07
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 63-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    07:05 - 07:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.49-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • TV8

    VI/07
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    07:35 - 08:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /9/
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    07:50 - 08:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    07:50 - 09:55
    "Рэд (Red)" УСК
  • ETV HD

    VI/07
    08:00 - 08:50
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/07
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.38,39
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    08:20 - 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • TV8

    VI/07
    08:30 - 08:57
    "Перугийн алт" баримтат кино
  • TV5

    VI/07
    08:30 - 09:30
    "Жумүн" 108-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/07
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • SBN

    VI/07
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    VI/07
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 08,09-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    08:35 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • NTV

    VI/07
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.16,17
  • ETV HD

    VI/07
    08:50 - 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/07
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • МҮОНТ

    VI/07
    09:00 - 10:40
    “Хөршүүд” Уран сайхны кино 11,12-р анги
  • Central TV

    VI/07
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • NTV

    VI/07
    09:05 - 09:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 42
  • TV7

    VI/07
    09:15 - 11:00
    "Соүсли меми " УСК
  • ETV HD

    VI/07
    09:15 - 09:45
    "Хавар хайр " уран сайхны кино 6-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.8,9-р анги
  • TV8

    VI/07
    09:30 - 09:53
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 15-р анги
  • Central TV

    VI/07
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5-р анги
  • Royal HD

    VI/07
    09:50 - 12:00
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    VI/07
    09:50 - 11:00
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 13
  • MovieBox

    VI/07
    09:55 - 11:55
    "Рэд 2 (Red 2)" УСК
  • AsianBox

    VI/07
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • TM

    VI/07
    10:00 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 26-р анги
  • Star TV

    VI/07
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 45-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    10:00 - 10:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 3-р анги
  • Central TV

    VI/07
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/07
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/07
    10:25 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 19,20/
  • SBN

    VI/07
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/07
    10:30 - 11:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/07
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 50-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/07
    11:00 - 12:40
    “Хүргэн хүү” монголын уран сайхны кино
  • C1

    VI/07
    11:00 - 11:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • MN25

    VI/07
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • SBN

    VI/07
    11:30 - 13:00
    Таарсан хоёр МУСК
  • C1

    VI/07
    11:30 - 11:50
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • Eco Channel

    VI/07
    11:35 - 11:57
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/07
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 7-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • C1

    VI/07
    11:50 - 13:00
    "Эзел" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    11:55 - 14:00
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • Eco Channel

    VI/07
    11:57 - 12:30
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/07
    12:00 - 13:15
    "Танхай номлогч" ОАК 8-р анги
  • MN25

    VI/07
    12:10 - 13:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 11-р анги
  • TV7

    VI/07
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • Central TV

    VI/07
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 2-р анги
  • TV8

    VI/07
    12:40 - 12:55
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 19,20-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    12:45 - 13:35
    "Мөнгө" олон ангит кино /3/
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    13:00 - 13:45
    “Орчин үеийн гайхамшиг-элсэн чихэр” баримтат кино
  • TV8

    VI/07
    13:10 - 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 1-р анги
  • AsianBox

    VI/07
    13:15 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • TM

    VI/07
    13:20 - 14:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • Central TV

    VI/07
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 21-р анги
  • TV8

    VI/07
    13:30 - 14:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/07
    13:30 - 14:55
    Ватиканы нууц Баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    13:55 - 14:00
    “Тулаанч” богино хэмжээний баримтат кино
  • Star TV

    VI/07
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 40-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    14:00 - 16:05
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • Central TV

    VI/07
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 1-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    14:20 - 16:20
    "Бурхан өршөөг" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    VI/07
    14:25 - 15:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.38,39
  • SBN

    VI/07
    14:30 - 15:30
    Лагины алт ОАК-10
  • Монгол ТВ

    VI/07
    14:30 - 15:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • Central TV

    VI/07
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • AsianBox

    VI/07
    15:00 - 17:20
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 29-32-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    15:00 - 16:10
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 14-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/07
    15:00 - 16:30
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • Eco Channel

    VI/07
    15:00 - 16:00
    "Амазон " баримтат кино
  • Central TV

    VI/07
    15:00 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    15:25 - 16:00
    “Цунами үхлийн давалгаа” баримтат кино
  • MN25

    VI/07
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MovieBox

    VI/07
    16:05 - 17:50
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    16:10 - 17:00
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • NTV

    VI/07
    16:35 - 17:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • MN25

    VI/07
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 93-р анги
  • TV8

    VI/07
    17:00 - 18:15
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • SBN

    VI/07
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    17:00 - 18:00
    “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • TV8

    VI/07
    17:10 - 17:35
    "Орос ба Хятад зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/07
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 64-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    17:30 - 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • TV7

    VI/07
    17:35 - 17:55
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • Star TV

    VI/07
    17:40 - 18:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 1-р анги
  • MN25

    VI/07
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    17:50 - 19:30
    "Однажды UB" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • NTV

    VI/07
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • C1

    VI/07
    18:00 - 19:20
    "Элит гэр бүл" СОАК 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    18:30 - 19:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /10/
  • TV5

    VI/07
    18:30 - 19:30
    "Кино сутра 1" уран сайхны кино
  • Star TV

    VI/07
    18:30 - 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • SBN

    VI/07
    18:30 - 19:30
    Кобра ОАК
  • Eco Channel

    VI/07
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/07
    18:40 - 19:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    18:40 - 19:00
    “Америк хэмнэл” Конкрессийн номын сангийн Монгол-Түвд номыг хариуцсан мэргэжилтэн Сусан Мейнхейт
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • AsianBox

    VI/07
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • Eco Channel

    VI/07
    19:00 - 20:00
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • Central TV

    VI/07
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 3-р анги
  • ETV HD

    VI/07
    19:15 - 20:15
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • Central TV

    VI/07
    19:25 - 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • TV5

    VI/07
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог"1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/07
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50-р анги)
  • Монгол ТВ

    VI/07
    19:30 - 20:55
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 1-р анги
  • TV7

    VI/07
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8-р анги
  • Eco Channel

    VI/07
    20:00 - 20:45
    Овжин охид " ОАК
  • AsianBox

    VI/07
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • MN25

    VI/07
    20:10 - 21:15
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 12-р анги
  • NTV

    VI/07
    20:20 - 21:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • MovieBox

    VI/07
    20:30 - 23:00
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/07
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    20:40 - 21:45
    "Мөнгө" олон ангит кино /4/
  • Central TV

    VI/07
    21:00 - 22:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/07
    21:20 - 22:05
    “Хөгжилд хөтөлсөн 30 жил” баримтат кино
  • TV8

    VI/07
    21:30 - 22:50
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 17-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    21:30 - 00:00
    "Тэнгэрээс буусад од" МУСК
  • AsianBox

    VI/07
    21:45 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • SBN

    VI/07
    21:45 - 22:45
    Лагины алт ОАК-11
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 1.11,12-р анги
  • TV8

    VI/07
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 26-р анги
  • Dream

    VI/07
    22:00 - 23:00
    Доктор хэн VII бүлгийн тусгай анги
  • C1

    VI/07
    22:00 - 23:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • Royal HD

    VI/07
    22:05 - 23:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 26-р анги
  • Star TV

    VI/07
    22:10 - 23:10
    Гэрч ОАК 41-р анги
  • UBS-1

    VI/07
    22:20 - 00:10
    "Моторын дуу" Монголын уран сайхны кино
  • MN25

    VI/07
    22:20 - 23:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 94-р анги
  • МҮОНТ

    VI/07
    22:20 - 23:50
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 1.2-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/07
    22:30 - 23:15
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • TV7

    VI/07
    22:35 - 00:25
    "Саме" УСК
  • TM

    VI/07
    22:35 - 23:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 27-р анги
  • NTV

    VI/07
    22:40 - 00:05
    "Шууд цохилт" кино драм
  • SBN

    VI/07
    22:45 - 23:45
    Кобра ОАК
  • Боловсрол ТВ

    VI/07
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 10-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    23:00 - 01:15
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК
  • Eco Channel

    VI/07
    23:00 - 00:30
    "Ардын элч" МУСК
  • Central TV

    VI/07
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 21-р анги
  • C1

    VI/07
    23:30 - 00:20
    "Эзел" ОАК 4-р анги
  • AsianBox

    VI/07
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • TV8

    VI/07
    00:00 - 01:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 1-р анги
  • AsianBox

    VI/07
    00:20 - 01:40
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • TM

    VI/07
    00:20 - 08:00
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 1-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/07
    00:30 - 01:20
    "Хувь тавилан" МОАК 71-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    01:15 - 03:10
    "Рэд (Red)" УСК
  • AsianBox

    VI/07
    01:40 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • MovieBox

    VI/07
    03:10 - 04:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.49,50-р анги)
  • MovieBox

    VI/07
    04:40 - 06:50
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • MovieBox

    VI/07
    06:50 - 08:50
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт