• NTV

    VI/08
    00:05 - 00:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • NTV

    VI/08
    00:50 - 01:55
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • NTV

    VI/08
    01:55 - 04:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • TV8

    VI/08
    05:45 - 07:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • NTV

    VI/08
    06:00 - 06:50
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 9
  • ETV HD

    VI/08
    06:40 - 07:40
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/08
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • Eco Channel

    VI/08
    07:00 - 07:32
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/08
    07:05 - 07:35
    "Хобби" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/08
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 64-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • TV8

    VI/08
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    07:35 - 08:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /10/
  • TV5

    VI/08
    07:35 - 09:20
    "Кино сутра 1" уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • NTV

    VI/08
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.40,41
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • TV8

    VI/08
    08:30 - 08:57
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • Star TV

    VI/08
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/08
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • SBN

    VI/08
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/08
    08:30 - 09:15
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 7-р анги /давталт/
  • NTV

    VI/08
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.18,19
  • TM

    VI/08
    08:50 - 09:50
    "Бяцхан зөгий" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/08
    08:50 - 10:20
    "Однажды UB" МУСК
  • TV8

    VI/08
    09:00 - 10:05
    "Гадны хүн" ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/08
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • МҮОНТ

    VI/08
    09:00 - 10:30
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 1.2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/08
    09:00 - 10:40
    “Далай” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • Central TV

    VI/08
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • NTV

    VI/08
    09:05 - 09:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • TV7

    VI/08
    09:15 - 11:00
    "Саме" УСК
  • ETV HD

    VI/08
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • TV8

    VI/08
    09:30 - 09:55
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 16-р анги
  • Central TV

    VI/08
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • NTV

    VI/08
    09:50 - 11:00
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • AsianBox

    VI/08
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • Star TV

    VI/08
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 1-р анги
  • TM

    VI/08
    10:00 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 27-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/08
    10:00 - 10:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • Central TV

    VI/08
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • Royal HD

    VI/08
    10:10 - 11:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 26-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/08
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/08
    10:20 - 12:55
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • UBS-1

    VI/08
    10:25 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 21,22/
  • Монгол ТВ

    VI/08
    10:30 - 11:45
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 1-р анги
  • MN25

    VI/08
    10:30 - 11:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • Dream

    VI/08
    10:30 - 11:35
    Доктор хэн VII бүлгийн тусгай анги
  • Central TV

    VI/08
    10:30 - 12:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/08
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • C1

    VI/08
    11:00 - 11:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • TV5

    VI/08
    11:25 - 13:00
    "Амдралын тойрог"1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    VI/08
    11:30 - 12:30
    Лагины алт ОАК-11
  • Mонголын Мэдээ

    VI/08
    11:30 - 12:30
    “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • C1

    VI/08
    11:30 - 11:50
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/08
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/08
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • NTV

    VI/08
    11:45 - 12:40
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.2
  • C1

    VI/08
    11:50 - 13:00
    "Эзел" ОАК 5-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    12:00 - 13:20
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    12:10 - 13:05
    "Гранд зочид буудал" 1.11,12-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    12:20 - 13:15
    "Мөнгө" олон ангит кино /4/
  • TV7

    VI/08
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • Central TV

    VI/08
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 3-р анги
  • TV8

    VI/08
    12:45 - 13:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 21,22-р анги
  • MovieBox

    VI/08
    12:55 - 15:20
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • MN25

    VI/08
    13:00 - 14:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 12-р анги
  • C1

    VI/08
    13:00 - 13:20
    Кино миний амьдрал
  • TV8

    VI/08
    13:10 - 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 2-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    13:20 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • TM

    VI/08
    13:20 - 14:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • Central TV

    VI/08
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 22-р анги
  • TV8

    VI/08
    13:30 - 14:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/08
    13:30 - 14:00
    “Аминаас үнэтэй авиралт” баримтат кино
  • TV8

    VI/08
    14:00 - 15:30
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • Star TV

    VI/08
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 41-р анги
  • SBN

    VI/08
    14:00 - 15:00
    Кобра оак
  • Central TV

    VI/08
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/08
    14:20 - 14:50
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/08
    14:20 - 14:40
    “Америк хэмнэл” Конкрессийн номын сангийн Монгол-Түвд номыг хариуцсан мэргэжилтэн Сусан Мейнхейт
  • NTV

    VI/08
    14:25 - 15:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.40,41
  • Central TV

    VI/08
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/08
    14:50 - 16:30
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 15-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    15:00 - 16:50
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/08
    15:00 - 17:20
    "Газарт буусан од" ОАК 1, 2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/08
    15:00 - 16:30
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    15:00 - 16:00
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • Central TV

    VI/08
    15:00 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • C1

    VI/08
    15:00 - 15:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • MovieBox

    VI/08
    15:20 - 17:30
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК
  • Star TV

    VI/08
    15:30 - 17:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • MN25

    VI/08
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Central TV

    VI/08
    16:00 - 17:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    16:10 - 17:00
    "Анхны хайр" ОАК 10-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/08
    16:30 - 17:20
    “Сан Романогийн дэргэдэх тулаан” баримтат кино
  • NTV

    VI/08
    16:35 - 17:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2,3
  • MN25

    VI/08
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 94-р анги
  • SBN

    VI/08
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/08
    17:10 - 18:00
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/08
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 65-р анги
  • MovieBox

    VI/08
    17:30 - 17:50
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • C1

    VI/08
    17:30 - 18:00
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • TV7

    VI/08
    17:35 - 17:55
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • MN25

    VI/08
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • NTV

    VI/08
    17:40 - 18:00
    "Сонгууль бид хоёр" УСК
  • MovieBox

    VI/08
    17:50 - 19:30
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • NTV

    VI/08
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • Монгол ТВ

    VI/08
    18:00 - 18:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • Central TV

    VI/08
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • C1

    VI/08
    18:00 - 19:20
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • Star TV

    VI/08
    18:10 - 19:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    18:30 - 19:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино төгсгөлийн 11-р анги
  • TV5

    VI/08
    18:30 - 19:30
    "Кино сутра 2" уран сайхны кино
  • SBN

    VI/08
    18:30 - 19:30
    Кобра ОАК
  • Eco Channel

    VI/08
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/08
    18:40 - 19:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • Star TV

    VI/08
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    19:00 - 20:00
    "Хар ба цагаан" баримтат кино
  • Central TV

    VI/08
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • Central TV

    VI/08
    19:25 - 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • TV5

    VI/08
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/08
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.1-р анги)
  • ETV HD

    VI/08
    19:30 - 20:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 8-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/08
    19:30 - 20:55
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 2-р анги
  • C1

    VI/08
    19:30 - 20:30
    "Багдадын цагдаа" баримтат кино
  • TV7

    VI/08
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 9-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    20:00 - 20:44
    Овжин охид " ОАК
  • NTV

    VI/08
    20:05 - 21:45
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • AsianBox

    VI/08
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • MN25

    VI/08
    20:10 - 21:15
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 13-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    20:25 - 21:30
    "Мөнгө" олон ангит кино /5/
  • MovieBox

    VI/08
    20:30 - 22:40
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/08
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • Central TV

    VI/08
    21:00 - 22:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • TV8

    VI/08
    21:30 - 22:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 18-р анги
  • TM

    VI/08
    21:30 - 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 28-р анги
  • SBN

    VI/08
    21:30 - 22:30
    Лагины алт ОАК-12
  • UBS-1

    VI/08
    21:45 - 23:20
    "Учрал" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/08
    21:45 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 1.13,14-р анги
  • TV8

    VI/08
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 27-р анги
  • Star TV

    VI/08
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 42-р анги
  • C1

    VI/08
    22:00 - 23:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    22:03 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • Royal HD

    VI/08
    22:10 - 23:05
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 27-р анги
  • МҮОНТ

    VI/08
    22:10 - 23:40
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • MN25

    VI/08
    22:20 - 23:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 95-р анги
  • NTV

    VI/08
    22:20 - 23:55
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • ETV HD

    VI/08
    22:20 - 00:00
    Уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/08
    22:30 - 23:15
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • SBN

    VI/08
    22:30 - 23:30
    Кобра ОАК
  • Central TV

    VI/08
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • TV7

    VI/08
    22:35 - 00:25
    "211" УСК
  • MovieBox

    VI/08
    22:40 - 00:25
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/08
    22:40 - 00:40
    "Single Ladies-3" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/08
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 11-р анги
  • Eco Channel

    VI/08
    23:00 - 00:40
    "Ичээнд нь" МУСК
  • Central TV

    VI/08
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 22-р анги
  • UBS-1

    VI/08
    23:20 - 00:00
    Э.Оюун - Баримтат кино
  • TM

    VI/08
    23:20 - 08:00
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 2-р анги
  • C1

    VI/08
    23:30 - 00:20
    "Эзел" ОАК 5-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • NTV

    VI/08
    23:55 - 00:50
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.2
  • TV8

    VI/08
    00:00 - 01:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 2-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    00:20 - 01:40
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • MovieBox

    VI/08
    00:25 - 02:15
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/08
    00:40 - 01:30
    "Хувь тавилан" МОАК 72-р анги
  • AsianBox

    VI/08
    01:40 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • MovieBox

    VI/08
    02:15 - 03:40
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • MovieBox

    VI/08
    03:40 - 05:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50,III.1-р анги)
  • MovieBox

    VI/08
    05:10 - 07:00
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • MovieBox

    VI/08
    07:00 - 08:30
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2519:45

UBS-1

"Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Сагсан бөмбөг. АНУ-Франц. Эрэгтэй/