• NTV

    VI/09
    00:50 - 01:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • NTV

    VI/09
    01:35 - 02:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • TV8

    VI/09
    05:25 - 07:00
    "Итгэл" МУСК
  • ETV HD

    VI/09
    06:45 - 08:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/09
    07:00 - 07:32
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/09
    07:05 - 08:00
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино төгсгөлийн 11-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК 65-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • TV8

    VI/09
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • ETV HD

    VI/09
    08:00 - 08:45
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 8-р анги /давталт/
  • C1

    VI/09
    08:00 - 08:50
    "Миний дараагийн зорилго" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • NTV

    VI/09
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.42,43
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13, 3.1-р анги
  • TV8

    VI/09
    08:30 - 08:57
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • Star TV

    VI/09
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/09
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • SBN

    VI/09
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/09
    08:30 - 10:00
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • NTV

    VI/09
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.20,21
  • ETV HD

    VI/09
    08:45 - 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/09
    08:50 - 09:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/09
    09:00 - 10:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 27-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/09
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 12, 13-р анги
  • Central TV

    VI/09
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино1-р бүлэг 13,14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • NTV

    VI/09
    09:05 - 09:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • TV7

    VI/09
    09:15 - 11:00
    "211" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • TV8

    VI/09
    09:30 - 09:55
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • МҮОНТ

    VI/09
    09:30 - 11:00
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/09
    09:30 - 11:00
    “Нүүдлийн шувууд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • Central TV

    VI/09
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • Royal HD

    VI/09
    09:40 - 10:35
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 27-р анги
  • NTV

    VI/09
    09:50 - 11:00
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • AsianBox

    VI/09
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • Star TV

    VI/09
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • TM

    VI/09
    10:00 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 28-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    10:00 - 12:05
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • Central TV

    VI/09
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • TV5

    VI/09
    10:10 - 11:00
    "Кино сутра 2" уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    VI/09
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/09
    10:25 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 23,24/
  • Монгол ТВ

    VI/09
    10:30 - 11:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • Central TV

    VI/09
    10:30 - 12:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • MN25

    VI/09
    10:50 - 12:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 13-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/09
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • TV5

    VI/09
    11:25 - 12:00
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • SBN

    VI/09
    11:30 - 12:30
    Лагины алт ОАК-12
  • Монгол ТВ

    VI/09
    11:30 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 10-14-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/09
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 9-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    12:00 - 13:20
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/09
    12:05 - 14:05
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    12:10 - 13:05
    "Гранд зочид буудал" 1.13,14-р анги
  • TV7

    VI/09
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 12, 13-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/09
    12:30 - 13:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • Central TV

    VI/09
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 4-р анги
  • C1

    VI/09
    12:30 - 13:00
    "Эмч нарын хомсдол" баримтат кино
  • UBS-1

    VI/09
    12:40 - 13:35
    "Мөнгө" олон ангит кино /5/
  • TV8

    VI/09
    12:40 - 13:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 23,24-р анги
  • TV5

    VI/09
    12:40 - 13:00
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • TV8

    VI/09
    13:10 - 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 3-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    13:20 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • TM

    VI/09
    13:20 - 14:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • Central TV

    VI/09
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 23-р анги
  • TV8

    VI/09
    13:30 - 14:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/09
    13:30 - 15:00
    Мэнни Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/09
    13:50 - 15:00
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 2-р анги
  • TV8

    VI/09
    14:00 - 15:30
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • Star TV

    VI/09
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 37-р анги
  • Central TV

    VI/09
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    14:05 - 15:45
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50,III.1-р анги)
  • NTV

    VI/09
    14:25 - 15:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.42,43
  • UBS-1

    VI/09
    14:30 - 16:00
    "Би нисэх дуртай" Монголын уран сайхны кино
  • Central TV

    VI/09
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино1-р бүлэг 13,14-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    15:00 - 17:20
    "Газарт буусан од" ОАК 3, 4-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/09
    15:00 - 16:30
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    15:00 - 16:00
    "Хар ба цагаан" баримтат кино
  • Central TV

    VI/09
    15:00 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • C1

    VI/09
    15:00 - 16:00
    Деннис Родманий Пхеньянд хийсэн их тэсрэлт" Баримтат кино
  • MN25

    VI/09
    15:10 - 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Star TV

    VI/09
    15:30 - 17:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    15:45 - 17:25
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/09
    16:00 - 17:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 16-р анги
  • Central TV

    VI/09
    16:00 - 17:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    16:10 - 17:05
    "Анхны хайр" ОАК 11-р анги
  • MN25

    VI/09
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 95-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/09
    16:55 - 17:00
    “Ноос урлаач” богино хэмжээний баримтат кино
  • SBN

    VI/09
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/09
    17:00 - 17:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5
  • MovieBox

    VI/09
    17:25 - 19:30
    "Босуул" МУСК
  • AsianBox

    VI/09
    17:30 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК төгсгөлийн 66-р анги
  • C1

    VI/09
    17:30 - 18:00
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • TV7

    VI/09
    17:35 - 17:55
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • MN25

    VI/09
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • Star TV

    VI/09
    18:00 - 19:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • NTV

    VI/09
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • Монгол ТВ

    VI/09
    18:00 - 18:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • Central TV

    VI/09
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • C1

    VI/09
    18:00 - 19:20
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • SBN

    VI/09
    18:30 - 19:30
    Кобра ОАК
  • Eco Channel

    VI/09
    18:33 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/09
    18:35 - 20:00
    "No side тоглолт" олон ангит кино /1/
  • TV7

    VI/09
    18:40 - 19:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • TV5

    VI/09
    18:40 - 19:30
    "Кино сутра 3" уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • Star TV

    VI/09
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/09
    19:00 - 19:45
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/09
    19:00 - 20:00
    "Макаогаас Сичуань хүртэл өмнөд Хятад" Баримтат кино
  • Central TV

    VI/09
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • Central TV

    VI/09
    19:25 - 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • TV5

    VI/09
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог"3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/09
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • ETV HD

    VI/09
    19:30 - 20:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 9-р анги
  • C1

    VI/09
    19:30 - 21:00
    "Ивү хотод тавтай морил" Баримтат кино
  • TV7

    VI/09
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 10-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    20:00 - 20:44
    "Овжин охид " ОАК
  • NTV

    VI/09
    20:05 - 21:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • AsianBox

    VI/09
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • MN25

    VI/09
    20:30 - 21:35
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 14-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    20:30 - 22:35
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/09
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • UBS-1

    VI/09
    20:45 - 22:00
    "Мөнгө" олон ангит кино /6/
  • TV8

    VI/09
    20:50 - 22:10
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 19-р анги
  • Central TV

    VI/09
    21:00 - 22:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • SBN

    VI/09
    21:30 - 22:30
    Лагины алт ОАК-13
  • AsianBox

    VI/09
    21:45 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 1.15,16-р анги
  • TV8

    VI/09
    22:00 - 23:25
    "Гадны хүн" ОАУСК 28-р анги
  • Royal HD

    VI/09
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 28-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • TV5

    VI/09
    22:15 - 23:45
    "Худалч залуу"уран сайхны кино
  • Star TV

    VI/09
    22:20 - 23:20
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • TM

    VI/09
    22:20 - 23:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 29-р анги
  • MN25

    VI/09
    22:20 - 23:05
    "Хаадын нутаг" ОАК 96-р анги
  • ETV HD

    VI/09
    22:20 - 00:50
    Уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/09
    22:30 - 23:15
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • SBN

    VI/09
    22:30 - 23:30
    Кобра ОАК
  • Central TV

    VI/09
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • TV7

    VI/09
    22:35 - 00:25
    "Өрөө" УСК
  • MovieBox

    VI/09
    22:35 - 01:30
    "Нисэгч (Aviator)" УСК
  • UBS-1

    VI/09
    22:40 - 00:10
    "Өндөр ээж" Монголын уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/09
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 12-р анги
  • Eco Channel

    VI/09
    23:00 - 00:35
    "Манай аялгуу" МУСК
  • Central TV

    VI/09
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 23-р анги
  • AsianBox

    VI/09
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/09
    00:00 - 00:50
    "Хувь тавилан" МОАК 73-р анги
  • TM

    VI/09
    00:10 - 08:00
    "Гийнгоо" МУСК
  • AsianBox

    VI/09
    00:20 - 01:40
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    01:30 - 03:10
    "Жон Вик (John Wick)" УСК
  • AsianBox

    VI/09
    01:40 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • MovieBox

    VI/09
    03:10 - 03:55
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • MovieBox

    VI/09
    03:55 - 05:40
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • MovieBox

    VI/09
    05:40 - 08:20
    "Нисэгч (Aviator)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт