• NTV

    VI/10
    00:35 - 01:20
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • NTV

    VI/10
    01:20 - 02:25
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • NTV

    VI/10
    03:15 - 04:00
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • TV8

    VI/10
    05:20 - 07:00
    "Үргээлэг" МУСК
  • ETV HD

    VI/10
    06:45 - 08:15
    УСК /давталт/
  • NTV

    VI/10
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • Eco Channel

    VI/10
    07:00 - 07:32
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/10
    07:05 - 08:15
    "Анхны хайр" ОАК төгсгөлийн 66-р анги
  • UBS-1

    VI/10
    07:10 - 08:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /1/
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • TV8

    VI/10
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • C1

    VI/10
    08:00 - 08:50
    "Ирвэс" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • NTV

    VI/10
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    08:20 - 10:15
    "Босуул" МУСК
  • TV5

    VI/10
    08:25 - 09:25
    "Кино сутра 3" уран сайхны кино
  • TV8

    VI/10
    08:30 - 08:57
    "Цаатан бүсгүйчүүд" баримтат кино
  • Star TV

    VI/10
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/10
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • SBN

    VI/10
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/10
    08:30 - 09:15
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 9-р анги /давталт/
  • NTV

    VI/10
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.22,23
  • TM

    VI/10
    09:00 - 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 29-р анги
  • TV8

    VI/10
    09:00 - 10:05
    "Гадны хүн" ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/10
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • Central TV

    VI/10
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • NTV

    VI/10
    09:05 - 09:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • TV7

    VI/10
    09:15 - 11:00
    "Өрөө" УСК
  • ETV HD

    VI/10
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/10
    09:20 - 09:25
    “Тулаанч” богино хэмжээний баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • TV8

    VI/10
    09:30 - 09:55
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 18-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/10
    09:30 - 11:00
    “Амьдралын зааг дээрх Восток хөлөг” баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • Central TV

    VI/10
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • Royal HD

    VI/10
    09:50 - 10:45
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 28-р анги
  • NTV

    VI/10
    09:50 - 11:00
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • AsianBox

    VI/10
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • Star TV

    VI/10
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/10
    10:00 - 10:25
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • Central TV

    VI/10
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/10
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/10
    10:15 - 12:05
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • Central TV

    VI/10
    10:30 - 12:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • MN25

    VI/10
    10:40 - 11:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/10
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • C1

    VI/10
    11:00 - 11:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • TV5

    VI/10
    11:25 - 12:45
    "Амдралын тойрог"3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    VI/10
    11:30 - 12:30
    Лагины алт ОАК-13
  • C1

    VI/10
    11:30 - 11:50
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/10
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 10-р анги
  • NTV

    VI/10
    11:45 - 12:50
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 1
  • C1

    VI/10
    11:50 - 13:00
    "Эзел" ОАК 6-р анги
  • AsianBox

    VI/10
    12:00 - 13:20
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/10
    12:05 - 14:00
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • UBS-1

    VI/10
    12:10 - 13:05
    "Мөнгө" олон ангит кино /6/
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    12:10 - 13:05
    "Гранд зочид буудал" 1.15,16-р анги
  • TV7

    VI/10
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • Central TV

    VI/10
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 5-р анги
  • TV8

    VI/10
    12:40 - 12:55
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 25,26-р анги
  • NTV

    VI/10
    12:50 - 13:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44
  • MN25

    VI/10
    13:00 - 14:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 14-р анги
  • TV8

    VI/10
    13:10 - 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 4-р анги
  • UBS-1

    VI/10
    13:15 - 15:00
    "Үл таних эмэгтэй" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/10
    13:20 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • C1

    VI/10
    13:20 - 14:20
    "Мөргөлийн аян зам" баримтат кино
  • Central TV

    VI/10
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 24-р анги
  • TV8

    VI/10
    13:30 - 14:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/10
    13:50 - 14:20
    “Аминаас үнэтэй авиралт” баримтат кино
  • TV8

    VI/10
    14:00 - 15:30
    "Ардын элч" МУСК
  • Star TV

    VI/10
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 43-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    14:00 - 14:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • Central TV

    VI/10
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 4-р анги
  • MN25

    VI/10
    14:10 - 14:30
    "Баримтат кино"
  • NTV

    VI/10
    14:25 - 15:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • Монгол ТВ

    VI/10
    14:25 - 14:55
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • Central TV

    VI/10
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    14:50 - 17:45
    "Нисэгч (Aviator)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/10
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 17-р анги
  • UBS-1

    VI/10
    15:00 - 15:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 25,26/
  • AsianBox

    VI/10
    15:00 - 17:20
    "Газарт буусан од" ОАК 5, 6-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/10
    15:00 - 16:30
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 7,8-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    15:00 - 16:00
    "Макаогаас Сичуань хүртэл өмнөд Хятад" Баримтат кино
  • Central TV

    VI/10
    15:00 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8-р анги
  • Star TV

    VI/10
    15:30 - 17:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 3-р анги
  • MN25

    VI/10
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Central TV

    VI/10
    16:00 - 17:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    16:10 - 17:00
    "Анхны хайр" ОАК 12-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/10
    16:30 - 18:00
    “Оцон шувууны амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • NTV

    VI/10
    16:35 - 17:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • MN25

    VI/10
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 96-р анги
  • SBN

    VI/10
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • MNB Гэр Бүл

    VI/10
    17:00 - 17:50
    “Чингүүн” баримтат кино
  • TV8

    VI/10
    17:10 - 18:00
    "Их хуралдаан-2" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/10
    17:30 - 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 1, 2-р анги
  • TV7

    VI/10
    17:35 - 17:55
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • MN25

    VI/10
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    17:45 - 19:30
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • NTV

    VI/10
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • Монгол ТВ

    VI/10
    18:00 - 18:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • Central TV

    VI/10
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • C1

    VI/10
    18:00 - 19:20
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • Star TV

    VI/10
    18:10 - 19:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 4-р анги
  • UBS-1

    VI/10
    18:20 - 19:20
    "No side тоглолт" олон ангит кино /2/
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • SBN

    VI/10
    18:30 - 19:30
    Кобра оак
  • Eco Channel

    VI/10
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/10
    18:40 - 19:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • TV5

    VI/10
    18:40 - 19:30
    "Кино сутра 4" уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • AsianBox

    VI/10
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • Star TV

    VI/10
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16,17-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    19:00 - 20:00
    "Tурк Эгейн" баримтат кино
  • Central TV

    VI/10
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • Central TV

    VI/10
    19:25 - 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • TV5

    VI/10
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог"4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/10
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3-р анги)
  • Монгол ТВ

    VI/10
    19:30 - 20:55
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 3-р анги
  • ETV HD

    VI/10
    19:30 - 20:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 10-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    20:00 - 20:45
    "Овжин охид " ОАК
  • NTV

    VI/10
    20:05 - 21:50
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.1
  • AsianBox

    VI/10
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • MN25

    VI/10
    20:10 - 21:15
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15-р анги
  • TV7

    VI/10
    20:20 - 21:10
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11-р анги
  • UBS-1

    VI/10
    20:25 - 21:30
    "Мөнгө" олон ангит кино /7/
  • MovieBox

    VI/10
    20:30 - 22:25
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/10
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • Central TV

    VI/10
    21:00 - 22:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • Royal HD

    VI/10
    21:25 - 22:00
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • TM

    VI/10
    21:30 - 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30-р анги
  • SBN

    VI/10
    21:30 - 22:30
    Лагины алт ОАК-14
  • TV8

    VI/10
    21:40 - 22:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 20-р анги
  • AsianBox

    VI/10
    21:45 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/10
    21:50 - 22:00
    “Ноос урлаач” богино хэмжээний баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 1.17,18-р анги
  • TV8

    VI/10
    22:00 - 23:50
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-р анги
  • Star TV

    VI/10
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • Royal HD

    VI/10
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 29-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/10
    22:00 - 00:00
    "Зуун жилийн эморол" МУСК
  • Eco Channel

    VI/10
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • C1

    VI/10
    22:00 - 23:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • МҮОНТ

    VI/10
    22:10 - 23:10
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 1-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    22:25 - 00:40
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • Сүлд ТВ

    VI/10
    22:30 - 23:15
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • SBN

    VI/10
    22:30 - 23:30
    Кобра ОАК
  • Central TV

    VI/10
    22:30 - 23:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 4-р анги
  • TV7

    VI/10
    22:35 - 00:25
    "Хүү" УСК
  • ETV HD

    VI/10
    22:55 - 00:35
    Монголын уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/10
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 13-р анги
  • Eco Channel

    VI/10
    23:00 - 00:40
    "Гарьд магнай " МУСК
  • Central TV

    VI/10
    23:15 - 00:00
    "Гурван найз" ОАУСК 24-р анги
  • TM

    VI/10
    23:20 - 08:00
    "Таньруу нүүж явна" МУСК
  • NTV

    VI/10
    23:20 - 00:45
    "Алс холын бүжиг" кино драм
  • UBS-1

    VI/10
    23:30 - 01:00
    "Хүүгүй ломбард" Монголын уран сайхны кино
  • C1

    VI/10
    23:30 - 00:20
    "Эзел" ОАК 6-р анги
  • MN25

    VI/10
    23:30 - 00:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 97-р анги
  • AsianBox

    VI/10
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • TV8

    VI/10
    00:00 - 01:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 4-р анги
  • AsianBox

    VI/10
    00:20 - 01:40
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/10
    00:30 - 01:20
    "Хувь тавилан" МОАК 74-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    00:40 - 02:40
    "Жон Вик 2 (John Wick: Chapter 2)" УСК
  • AsianBox

    VI/10
    01:40 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • MovieBox

    VI/10
    02:40 - 04:10
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • MovieBox

    VI/10
    04:10 - 04:55
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3-р анги)
  • MovieBox

    VI/10
    04:55 - 06:30
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • MovieBox

    VI/10
    06:30 - 08:30
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2519:45

UBS-1

"Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Сагсан бөмбөг. АНУ-Франц. Эрэгтэй/