• NTV

    VI/11
    00:45 - 01:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 1
  • NTV

    VI/11
    01:45 - 02:30
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • NTV

    VI/11
    02:30 - 03:40
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.1
  • TV8

    VI/11
    05:20 - 07:00
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • ETV HD

    VI/11
    06:45 - 07:45
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/11
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • Eco Channel

    VI/11
    07:00 - 07:32
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/11
    07:05 - 07:30
    "Хобби" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/11
    07:05 - 08:15
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 1, 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    07:30 - 08:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /2/
  • TV8

    VI/11
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • NTV

    VI/11
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.2,3-р анги
  • TV8

    VI/11
    08:30 - 08:57
    "Диваажингийн үнэ цэн" баримтат кино
  • TV5

    VI/11
    08:30 - 09:30
    "Кино сутра 4" уран сайхны кино
  • Star TV

    VI/11
    08:30 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 16,17-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/11
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • SBN

    VI/11
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/11
    08:30 - 10:10
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • ETV HD

    VI/11
    08:30 - 09:15
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 10-р анги /давталт/
  • NTV

    VI/11
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.22,25
  • TV8

    VI/11
    09:00 - 10:30
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/11
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • TM

    VI/11
    09:00 - 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 30-р анги
  • МҮОНТ

    VI/11
    09:00 - 10:00
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 1-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/11
    09:00 - 10:40
    “Түймрийн улирал” баримтат кино
  • Central TV

    VI/11
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • NTV

    VI/11
    09:05 - 09:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • TV7

    VI/11
    09:15 - 11:00
    "Хүү" УСК
  • ETV HD

    VI/11
    09:15 - 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • TV8

    VI/11
    09:30 - 09:55
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 19-р анги
  • Central TV

    VI/11
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 9-р анги
  • NTV

    VI/11
    09:50 - 11:00
    Романтик эмч Ким са бу ОАК 2.1
  • AsianBox

    VI/11
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 51, 52-р анги
  • Star TV

    VI/11
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 4-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/11
    10:00 - 10:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • Central TV

    VI/11
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 5-р анги
  • Royal HD

    VI/11
    10:05 - 11:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 29-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    10:10 - 12:25
    "Хатагтай Перегриний онцгой хүүхдүүдийн асрамжийн газар (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/11
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    10:10 - 11:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    10:20 - 11:00
    Өвгөн шувуу - Баримтат кино
  • SBN

    VI/11
    10:30 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    VI/11
    10:30 - 11:45
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 3-р анги
  • Central TV

    VI/11
    10:30 - 12:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • MN25

    VI/11
    10:40 - 11:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • Royal HD

    VI/11
    11:00 - 11:35
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    VI/11
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • C1

    VI/11
    11:00 - 11:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • TV5

    VI/11
    11:25 - 12:45
    "Амдралын тойрог"4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    VI/11
    11:30 - 12:30
    Лагины алт ОАК-14
  • C1

    VI/11
    11:30 - 11:50
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 1,2/
  • Eco Channel

    VI/11
    11:35 - 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/11
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11-р анги
  • NTV

    VI/11
    11:45 - 12:50
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 2
  • Монгол ТВ

    VI/11
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 15-17-р анги
  • C1

    VI/11
    11:50 - 13:00
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • AsianBox

    VI/11
    12:00 - 13:20
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • Eco Channel

    VI/11
    12:00 - 12:30
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VI/11
    12:10 - 13:05
    "Мөнгө" олон ангит кино /7/
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    12:10 - 13:05
    "Гранд зочид буудал" 1.17,18-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    12:25 - 14:10
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • TV7

    VI/11
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • Central TV

    VI/11
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 6-р анги
  • TV8

    VI/11
    12:40 - 12:55
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 27,28-р анги
  • MN25

    VI/11
    13:00 - 14:25
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15-р анги
  • TV8

    VI/11
    13:10 - 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 5-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    13:15 - 14:55
    "Хубилай хааны зарлиг" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/11
    13:20 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • Central TV

    VI/11
    13:25 - 14:00
    "Гурван найз" ОАУСК 25-р анги
  • TV8

    VI/11
    13:30 - 14:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/11
    13:50 - 14:40
    “Огосавара арал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • C1

    VI/11
    13:50 - 14:20
    Кино миний амьдрал
  • TV8

    VI/11
    14:00 - 15:30
    "Маргаашгүй" МУСК
  • Star TV

    VI/11
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • Central TV

    VI/11
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    14:10 - 15:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2,3-р анги)
  • NTV

    VI/11
    14:25 - 15:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.44,45
  • Монгол ТВ

    VI/11
    14:25 - 14:55
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • Central TV

    VI/11
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/11
    14:55 - 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 18-р анги
  • AsianBox

    VI/11
    15:00 - 17:20
    "Газарт буусан од" ОАК 7, 8-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/11
    15:00 - 16:30
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • Eco Channel

    VI/11
    15:00 - 16:00
    "Tурк Эгейн" баримтат кино
  • Central TV

    VI/11
    15:00 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 9-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    15:20 - 16:50
    Мандухай сэцэн хатан киноны хөгжмийн концерт
  • Star TV

    VI/11
    15:30 - 17:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 4-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    15:50 - 17:55
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • MN25

    VI/11
    16:00 - 16:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Central TV

    VI/11
    16:00 - 17:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    16:15 - 17:05
    "Анхны хайр" ОАК 13-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/11
    16:30 - 17:25
    “Эх дэлхий бидний гэр” танин мэдэхүйн баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • NTV

    VI/11
    16:35 - 17:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • MN25

    VI/11
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 97-р анги
  • TV8

    VI/11
    17:10 - 18:00
    "Цыгануулын хуримлах ёсон" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/11
    17:30 - 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 3, 4-р анги
  • TV7

    VI/11
    17:35 - 17:55
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • MN25

    VI/11
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    17:55 - 19:30
    "Однажды UB" МУСК
  • NTV

    VI/11
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 47
  • Монгол ТВ

    VI/11
    18:00 - 18:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 8-р анги
  • C1

    VI/11
    18:00 - 19:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • Star TV

    VI/11
    18:10 - 19:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    18:30 - 19:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /3/
  • SBN

    VI/11
    18:30 - 19:30
    Кобра оак
  • Eco Channel

    VI/11
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/11
    18:40 - 19:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • AsianBox

    VI/11
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 53, 54-р анги
  • Star TV

    VI/11
    19:00 - 19:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 18,19-р анги
  • Eco Channel

    VI/11
    19:00 - 20:00
    "Дэлхийн усаар хүрээлэгдсэн хотууд Токио" баримтат кино
  • Central TV

    VI/11
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 28-р анги
  • Central TV

    VI/11
    19:25 - 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • TV5

    VI/11
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог"5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/11
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.4-р анги)
  • ETV HD

    VI/11
    19:30 - 20:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 11-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/11
    19:30 - 20:55
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 4-р анги
  • Eco Channel

    VI/11
    20:00 - 20:45
    "Овжин охид " ОАК
  • NTV

    VI/11
    20:05 - 21:55
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.2
  • AsianBox

    VI/11
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 13-р анги
  • MN25

    VI/11
    20:10 - 21:15
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 16-р анги
  • Royal HD

    VI/11
    20:20 - 20:55
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • UBS-1

    VI/11
    20:25 - 21:30
    "Мөнгө" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • TV7

    VI/11
    20:25 - 21:15
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 12-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    20:30 - 22:30
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • MNB Гэр Бүл

    VI/11
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • TV8

    VI/11
    21:00 - 21:30
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • Central TV

    VI/11
    21:00 - 22:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • TV8

    VI/11
    21:30 - 22:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 21-р анги
  • SBN

    VI/11
    21:30 - 22:30
    Лагины алт ОАК-15
  • AsianBox

    VI/11
    21:45 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • TV8

    VI/11
    22:00 - 23:20
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 1-р анги
  • Star TV

    VI/11
    22:00 - 23:00
    Гэрч ОАК 45-р анги
  • Royal HD

    VI/11
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 30-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/11
    22:00 - 00:00
    "Солиот эх" МУСК
  • Eco Channel

    VI/11
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • C1

    VI/11
    22:00 - 23:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 1.19,20-р анги
  • ETV HD

    VI/11
    22:20 - 00:20
    Уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    VI/11
    22:20 - 23:25
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 2-р анги
  • TM

    VI/11
    22:30 - 23:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 31-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/11
    22:30 - 23:15
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • SBN

    VI/11
    22:30 - 23:30
    Кобра ОАК
  • MN25

    VI/11
    22:30 - 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 98-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    22:30 - 01:20
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК
  • TV7

    VI/11
    22:35 - 00:25
    "Тилли" УСК
  • Eco Channel

    VI/11
    23:00 - 01:10
    "Нандин-Эрдэнэ " МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/11
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 14-р анги
  • UBS-1

    VI/11
    23:10 - 00:40
    "Онцгой даалгавар" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    VI/11
    23:15 - 01:15
    "Амьтны хүрээлэнгийн эзэгтэй" УСК
  • Central TV

    VI/11
    23:15 - 23:59
    "Гурван найз" ОАУСК 25-р анги
  • C1

    VI/11
    23:30 - 00:20
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • AsianBox

    VI/11
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 53, 54-р анги
  • TV8

    VI/11
    00:00 - 01:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 5-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/11
    00:00 - 01:25
    Хоёр шөнийн явдал Уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/11
    00:20 - 01:40
    "Танхай номлогч" ОАК 13-р анги
  • TM

    VI/11
    00:20 - 08:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • Монгол ТВ

    VI/11
    00:30 - 01:20
    "Хувь тавилан" МОАК 75-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    01:20 - 03:10
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • AsianBox

    VI/11
    01:40 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • MovieBox

    VI/11
    03:10 - 04:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.4-р анги)
  • MovieBox

    VI/11
    04:00 - 05:40
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • MovieBox

    VI/11
    05:40 - 08:10
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт