• NTV

    VI/13
    00:30 - 01:40
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 3
  • NTV

    VI/13
    01:40 - 02:35
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.3
  • NTV

    VI/13
    02:35 - 04:00
    "Жас өдөр" МУСК
  • TV8

    VI/13
    05:45 - 07:25
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • NTV

    VI/13
    06:00 - 06:50
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 11
  • Монгол ТВ

    VI/13
    06:00 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 39-52-р анги
  • ETV HD

    VI/13
    06:05 - 07:10
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/13
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • AsianBox

    VI/13
    07:05 - 08:15
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 5, 6-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    07:05 - 07:35
    "Хобби" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    07:35 - 08:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /4/
  • Star TV

    VI/13
    08:00 - 08:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • Eco Channel

    VI/13
    08:00 - 09:30
    "Ээждээ ир" МУСК
  • C1

    VI/13
    08:00 - 09:00
    "Дархадын хотгор" Баримтат кино
  • TV8

    VI/13
    08:05 - 09:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-31-р анги
  • NTV

    VI/13
    08:05 - 08:25
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.26
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    08:10 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.14-21-р анги
  • AsianBox

    VI/13
    08:15 - 10:30
    "Хүнд цохилт" ОАК 52-56-р анги
  • NTV

    VI/13
    08:25 - 10:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15,16
  • Сүлд ТВ

    VI/13
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/13
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/13
    09:00 - 09:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • МҮОНТ

    VI/13
    09:00 - 10:10
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 3-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/13
    09:00 - 09:45
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 3-р анги 2010 он.
  • Central TV

    VI/13
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • Eco Channel

    VI/13
    09:30 - 10:20
    "Эртний хотын соёл иргэншил" баримтат кино
  • Central TV

    VI/13
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • TM

    VI/13
    10:00 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 32-р анги
  • Star TV

    VI/13
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • MovieBox

    VI/13
    10:00 - 11:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3,4-р анги)
  • Central TV

    VI/13
    10:00 - 11:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9,10-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/13
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 29-р анги
  • Royal HD

    VI/13
    10:20 - 12:25
    "Омарын эрэлд" уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/13
    10:30 - 13:50
    "Танхай номлогч" ОАК 12-14-р анги
  • NTV

    VI/13
    10:35 - 11:45
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.3
  • MNB Гэр Бүл

    VI/13
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • Eco Channel

    VI/13
    11:00 - 13:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/13
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • MN25

    VI/13
    11:20 - 12:05
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • Star TV

    VI/13
    11:30 - 13:20
    "Халуухан ээж" ХОАК 4.5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    11:35 - 12:40
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги
  • TV7

    VI/13
    11:40 - 12:10
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • MovieBox

    VI/13
    11:40 - 14:35
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК
  • NTV

    VI/13
    11:45 - 12:50
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 4
  • Монгол ТВ

    VI/13
    12:00 - 14:30
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 13,14-р анги
  • MN25

    VI/13
    12:10 - 14:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15,16-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    12:15 - 13:05
    "Үйлчлэгч эмэгтэй" олон ангит кино /1/
  • TV7

    VI/13
    12:20 - 14:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11, 12, 13 -р анги
  • Central TV

    VI/13
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 8-р анги
  • C1

    VI/13
    12:30 - 13:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • TV8

    VI/13
    13:00 - 14:30
    "Facebook од" МУСК
  • TV8

    VI/13
    13:00 - 15:30
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-S3 1-р анги /давталт/
  • Eco Channel

    VI/13
    13:00 - 13:30
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК
  • Central TV

    VI/13
    13:00 - 14:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 11,12-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    13:05 - 13:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 5,6/
  • Eco Channel

    VI/13
    13:30 - 14:20
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/13
    13:50 - 15:30
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • MN25

    VI/13
    14:00 - 14:50
    "Алтны нууц" ОАК 1-р анги
  • AsianBox

    VI/13
    14:00 - 17:15
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45-48-р анги
  • MNB Sport

    VI/13
    14:00 - 15:20
    “Буур Н. Жамъян аварга” баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    VI/13
    14:00 - 17:45
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 6,7,8,9,10-р анги
  • Central TV

    VI/13
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    14:10 - 15:05
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • SBN

    VI/13
    14:30 - 15:30
    Лагины алт ОАК-11
  • Central TV

    VI/13
    14:30 - 15:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • MovieBox

    VI/13
    14:35 - 16:45
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • UBS-1

    VI/13
    14:40 - 16:20
    "Найз" Монголын уран сайхны кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/13
    14:50 - 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 4-р анги 2010 он.
  • Central TV

    VI/13
    15:00 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8,9-р анги
  • ETV HD

    VI/13
    15:20 - 16:50
    Уран сайхны кино
  • SBN

    VI/13
    15:30 - 16:30
    Лагины алт ОАК-12
  • МҮОНТ

    VI/13
    15:50 - 17:20
    “Мартагдсан дууль” Уран сайхны кино
  • TV7

    VI/13
    16:00 - 17:50
    "Гэр бүлийн тоглоом" УСК
  • SBN

    VI/13
    16:30 - 17:30
    Лагины алт ОАК-13
  • Mонголын Мэдээ

    VI/13
    16:30 - 17:00
    “Байгаль нуур” баримтат кино
  • TV8

    VI/13
    16:45 - 18:15
    "Аюултай оргодол" УСК
  • MovieBox

    VI/13
    16:45 - 18:35
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • MN25

    VI/13
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 99-р анги
  • Central TV

    VI/13
    17:00 - 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3,4,5-р анги
  • C1

    VI/13
    17:00 - 19:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • AsianBox

    VI/13
    17:30 - 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 7, 8-р анги
  • SBN

    VI/13
    17:30 - 18:30
    Лагины алт ОАК-14
  • MN25

    VI/13
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 59,60-р анги
  • TV7

    VI/13
    18:00 - 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • Star TV

    VI/13
    18:00 - 19:25
    Шарталт МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    18:30 - 19:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /5/
  • MovieBox

    VI/13
    18:35 - 20:35
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • TV5

    VI/13
    18:45 - 20:50
    "Дурлалын гэмт хэрэг"уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/13
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 57, 58-р анги
  • SBN

    VI/13
    19:00 - 20:00
    Лагины алт ОАК-15
  • Central TV

    VI/13
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    19:00 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.22-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 30-р анги
  • C1

    VI/13
    19:30 - 20:30
    "Ремендий: Шоронгоос дуурсах хайрын дуу" баримтат кино
  • TV7

    VI/13
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 14-р анги
  • NTV

    VI/13
    20:05 - 21:45
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.4
  • MN25

    VI/13
    20:10 - 21:15
    "Алтны нууц" ОАК 2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/13
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • MovieBox

    VI/13
    20:35 - 23:00
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • UBS-1

    VI/13
    20:45 - 21:50
    "Үйлчлэгч эмэгтэй" олон ангит кино /2/
  • TV7

    VI/13
    20:50 - 21:30
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • Eco Channel

    VI/13
    21:00 - 22:00
    "Европын анхны хүмүүс" баримтат кино
  • TV8

    VI/13
    21:30 - 22:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 23-р анги
  • TM

    VI/13
    21:30 - 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 33-р анги
  • Star TV

    VI/13
    21:30 - 00:00
    "Гэрч" ОАК 43-45-р анги
  • NTV

    VI/13
    21:45 - 23:50
    "Сармагчингийн хаан" УСК 3
  • ETV HD

    VI/13
    21:45 - 23:45
    Уран сайхны кино
  • Royal HD

    VI/13
    21:50 - 00:05
    "Сайн уу? Амьдрал минь" уран сайхны кино
  • AsianBox

    VI/13
    22:00 - 23:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • SBN

    VI/13
    22:00 - 23:40
    Цаасан шувуу МУСК
  • Eco Channel

    VI/13
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • C1

    VI/13
    22:00 - 23:40
    "Хамгаалагчид" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    22:00 - 23:15
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 6-р анги
  • МҮОНТ

    VI/13
    22:10 - 23:20
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 4-р анги
  • TV8

    VI/13
    22:20 - 00:30
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • MN25

    VI/13
    22:30 - 23:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 100-р анги
  • UBS-1

    VI/13
    22:30 - 00:10
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" Монголын уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/13
    22:30 - 00:00
    Нисдэг дугуйтай дээрэмчин Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    VI/13
    22:30 - 00:30
    "Гэрэл" МУСК
  • TM

    VI/13
    22:40
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • TV7

    VI/13
    23:00 - 00:50
    "Модель" УСК
  • MovieBox

    VI/13
    23:00 - 01:00
    "Жинжерийн хазалт (Ginger Snaps)" УСК
  • Eco Channel

    VI/13
    23:00 - 00:35
    "Амьдрологи" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/13
    23:15 - 00:10
    "Анхны хайр" ОАК 16-р анги
  • AsianBox

    VI/13
    23:45 - 00:35
    "Хүнд цохилт" ОАК 57, 58-р анги
  • NTV

    VI/13
    23:50 - 00:55
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 4
  • AsianBox

    VI/13
    00:35 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • MovieBox

    VI/13
    01:00 - 02:30
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2510:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (хэсгийн барилдаан)