SPS World

  • 01:00
    2021 BAL Season Rivers Hoopers vs. Patriots 05/16/2021
  • 03:00
    2021 BAL Season GNBC vs. US Monastir live
  • 05:00
    Marquee Matchup Mavericks vs Grizzlies 4/14/2021
  • 07:00
    Playoff Central
  • 08:00
    NBA Action 3021
  • 08:30
    Open Gym: The Bubble Chapter 1
  • 09:30
    NBA Action 3021
  • 10:00
    Marquee Matchup Celtics vs Lakers 4/15/2021
  • 12:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 4/16/2021
  • 14:00
    Marquee Matchup Warriors vs Celtics 4/17/2021
  • 16:00
    Marquee Matchup Celtics vs Lakers 4/15/2021
  • 18:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 4/16/2021
  • 20:00
    Marquee Matchup Warriors vs Celtics 4/17/2021
  • 22:00
    NBA Special: Larry Bird's 50 Greatest Moments
  • 23:00
    "Draft 1984" баримтат кино

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 11:00
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №37
  • 14:00
    Эльче - Алавес Ла Лиг 36-р тойрог
  • 16:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог
  • 18:00
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №34
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №21
  • 21:00
    VIVA LA LIGA №15
  • 21:30
    Түүхэн тоглолт №21: Челси-Ливерпүүл 2001/02
  • 22:00
    Атлетико - Сосьедад Ла Лиг 36-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Talk №24
  • 10:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    WWE Monday raw 1459
  • 13:00
    Арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 16:00
    Ла Лигийн тойм №36
  • 17:00
    NBA Gametime №120
  • 17:30
    Премьер лигийн тойм №37
  • 18:30
    "SPS Блиц" S2 #6
  • 18:50
    Production Time
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ONE: Reign of Dynasties
  • 21:00
    Атлетик Билбао - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 23:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #2

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1133
  • 11:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 13:00
    ONE on TNT II З.Шинэчагтга-Ёошики Накахара
  • 15:30
    ONE: Unbreakable III
  • 18:00
    Fulltime Fighter (Jorge Masvidal) Баримтат кино
  • 18:30
    UFC: Родригез-Уатерсон Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1134
  • 21:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер Тойм
  • 21:30
    ONE: Dangal

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 09:45
    Сувд нэвтрүүлэг-Ч.Сэндэм зураач
  • 10:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Секреттариат Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Булган аймаг Гурван Булаг сум-2018
  • 17:00
    Сүлд үү, Тоо юу  /Танзани/
  • 17:45
    Студи-403
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Мориор амилсан Монгол заяа- Ц.Цэнд-Аюуш МУМУ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 2, 3-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Милуоки NBA 2020-21
  • 11:00
    Майами - Бостон NBA 2020-21
  • 13:00
    PL World №32
  • 13:30
    Бөрнли - Лийдс PL 36-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №120
  • 16:00
    Саутхэмптон - Фүлхэм PL 36-р тойрог
  • 18:00
    Сан Антонио - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 20:00
    Премьер лигийн тойм №38
  • 21:00
    Football Talk №38
  • 22:30
    NBA Talk №24

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 08:25
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:20
    “World football” теле сэтгүүл
  • 09:50
    Спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 10:55
    Спорт хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 11:25
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” ОУХМ Ц. Амаржаргал
  • 11:50
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан
  • 17:45
    Спорт хобби
  • 18:10
    Миний мөрөөдөл: Мото спортын мастер П. Төрбат
  • 18:40
    Монголын спорт-түүх
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Аваргуудын алтан дурсамж 1-р хэсэг
  • 20:35
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Д. Болдсүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Амжилтын төлөө Хүндийн өргөлтийн ОУХМ М. Анхцэцэг
  • 21:45
    Бахархал
  • 22:15
    Спорт таны амралтан: “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК