SPS World

  • 01:00
    2021 BAL Season Petro de Luanda vs. FAP
  • 03:00
    2021 BAL Season Rivers Hoopers vs. US Monastir
  • 05:00
    2020 NBA Finals Game 1 Cut down
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    WNBA Weekly #201
  • 07:30
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 04/16/2021
  • 09:30
    WNBA Weekly #201
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    NBA Action 3021
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA GameTime
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA GameTime
  • 23:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 04/16/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог
  • 11:00
    Севилья - Валенсиа Ла Лиг 36-р тойрог
  • 13:00
    La Liga World №35
  • 13:30
    Ла Лигийн тойм №37
  • 14:30
    La Liga Talking Football №4
  • 15:30
    Атлетик - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 17:30
    Барселона - Сельта Ла Лиг 37-р тойрог
  • 19:30
    La Liga Show №37
  • 20:00
    La Liga ZAP №16
  • 20:20
    "Леванте: Мөрөөдлийн цэнгэлдэх хүрээлэн" Баримтат кино
  • 21:00
    La Liga Talking Football №2
  • 22:00
    Леванте - Барселона Ла Лиг 36-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Бөхийн Ертөнц" нэвтрүүлэг - S3#19
  • 12:30
    Атлетик Билбао - Реал Мадрид Ла Лиг 37-р тойрог
  • 14:30
    "SPS Блиц" S2 #6
  • 14:50
    Спортын Хатад #6 (Г.Угалзцэцэг)
  • 15:30
    PL World №36
  • 16:00
    La Liga Show №36
  • 16:30
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог
  • 18:30
    NBA Talk №24
  • 20:00
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 4
  • 21:30
    NBA плейофф давталт
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм S2 #6

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 12:00
    ONE: Dangal
  • 14:30
    UFC: Оверийм-Волков
  • 17:00
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 19:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 21:30
    Жүдо Казаны Их Дуулга 2021 Тойм
  • 22:00
    WWE Smackdown 1134

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 3-р бүлгийн 13-р анги
  • 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 1, 2-р анги
  • 10:45
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид -Хүүхэд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    САЯТАН-339
  • 14:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 4-р бүлгийн 3, 4-р анги
  • 16:00
    Дорноговь аймгийн Улаанбадрах сум-90 жил
  • 17:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Монголын гэгээ
  • 19:00
    Сүлд-2021 уралдааны 2-р шатны оролцогчид
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Танзани /
  • 20:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг-С.Оюунчимэг Яруу найрагч
  • 23:00
    Сайн уу? бүсгүй Уран сайхны кино
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    Л.А Клипперс - Шарлотт NBA 2020-21
  • 02:30
    Рома - Ман Ютд Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 04:30
    Сан Антонио - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 06:30
    Арсенал - Вильярреал Европа лиг 1/2 Хариу тоглолт
  • 08:30
    NBA Action №3021
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Хьюстон NBA 2020-21
  • 11:00
    PL World №36
  • 11:30
    Бөрнли - Ливерпүүл PL 37-р тойрог
  • 13:30
    PL Netbusters №33
  • 14:00
    Ман Ютд - Фүлхэм PL 37-р тойрог
  • 16:00
    Брайтон - Ман Сити PL 37-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №23
  • 19:00
    Челси - Лэстер PL 37-р тойрог
  • 21:00
    NBA Talk №25
  • 22:30
    Football Talk №38

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 08:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 09:30
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 14:20
    Үндэсний сурын 2018 оны багийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 15:20
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 16:00
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 17:05
    Үндэсний сурын 2018 оны багийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 18:05
    Миний мөрөөдөл: Ихэр бээлий боксын клубын тамирчин Б. Саруул
  • 18:35
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” Олимпын аварга Э. Бадар-Ууган
  • 19:05
    Спорт хобби
  • 19:30
    Бахархал
  • 20:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК